|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
22.1.2011 20:27:01   
muaaa
Dobra ideja Ilhana svakako cu probatiuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1826
   RE: Fondant
22.1.2011 20:32:51   
Ilhana RR
Muaa ima nesto zove se vanilla bourbon, to je kao neka tecna smjesa od vanile... inace predobra i u kolacima ;) ja tu koristim kad pravim fondant...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1827
   RE: Fondant
22.1.2011 20:42:47   
muaaa
koristim ija vanilu bourbon ima bas dobar smek u kolacima i tortama ima je i ovdje kupitiuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1828
   RE: Fondant
22.1.2011 20:58:50   
Ilhana RR
cool =) Taman da kazem kumi da ima da se kupi, neka se potrudi da nadje... a u ponedeljak ide u Alper u Nedzaricima da vidi sta ima, ima li gel boje jestive pa da mi kupi da mi posalje jer ovdje nemogu da ih nadjem a beze mi narucivati iz engleske...

imam na umu kao sto reko bratu jednu tortu da napravim... on voli moje kolace i torte ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1829
   RE: Fondant
22.1.2011 21:00:22   
Ilhana RR
Posto voli pecanje kontala sam nesto ovako

user posted image

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1830
   RE: Fondant
22.1.2011 21:03:03   
muaaa
ja idem u Alper cesto ali koliko mislim nema boja u gelu,ima u prahu i tecne ali gel zaista neznam.Neka vidi neznam,mislim da ih je ovdje tesko naci

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1831
   RE: Fondant
22.1.2011 21:04:39   
Ilhana RR
Imaju li gotovu smjesu fondanta? i mogu li se naruciti jestive slike prema vlastitoj slici? To je isto htijela...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1832
   RE: Fondant
22.1.2011 21:29:40   
muaaa
gotovi fondan imaju u nekim kantama neznam po koliko je kila,a slike sam vidjela crtanih likova sad dali se mogu naruciti druge neznam

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1833
   RE: Fondant
22.1.2011 21:32:38   
Ilhana RR
Posto ona bi prvo da proba sa kupovnom da vidi kako se radi sa masom .. haj neka vidi onda u ponedeljak...

kona ta napravi nesto u ovom fazonu

user posted image
Kao da je mene pitala hahah... luda sam za burberry =)

pa je htijela da napravi jestivu sliku za ove kocke jer malo je previse posla da ih sama radi...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1834
   RE: Fondant
22.1.2011 21:36:14   
muaaa
super je ovo,ali mislimda ima samo vece pakovanje fondana,nisam vidjela po  1kilogram nego one vece kante,a mozda i imaju nek vidi

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1835
   RE: Fondant
22.1.2011 23:00:06   
Aquarius
IZVORNA PORUKA: Hannica

Hvala Ilhana,user posted image si.Ja cijeli dan virkam na ovu temu da vidi ima li ko kakav pametan prijedlog za mene.Probat cu s cokoladom.
Ja sam pravila ovaj od bombona ali nije bilo skroz bijelih pa sam uzela bijelo-roze,odsjekla sam rozi dio ali opet malo ostalo,lijepe se nije moglo bolje.
Valja ce licit na nesto,pokusat cu ispraviti a ako ne uspije uvijek imam prozor.user posted image



Jel to ti mene na IGNORE ? user posted image
Ako ti je ostalo tog fondanta, uzmi komadić, malo ga razvaljaj, razmuti crne boje u šoljici i premaži kistom. Ako nemaš pekarski, može i onaj obični dječiji za crtanje, samo ga dobro operi. Eto samo probaj, to ti je minut vremena. Ja sam pravila onaj fondant s glicerinom, i je boja ispala pravo crna. Baš, baš CRNA.


(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1836
   RE: Fondant
22.1.2011 23:00:52   
Aquarius
A ako ne budeš zadovoljna rezultatom iz prve, pusti da se osuši pa premaži ponovo. Ma nema šanse da fulaš.

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1837
   RE: Fondant
23.1.2011 9:07:26   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Aquarius

A ako ne budeš zadovoljna rezultatom iz prve, pusti da se osuši pa premaži ponovo. Ma nema šanse da fulaš.

Pokusat cu ovako,ako ne bude kako treba reci cu muzu da je do tebe.user posted image
Jece sam se muzu zalila da ne mogu fondant ofarbat u crno,on vidi smjesu poslije i kaze pa evo crn je,kako ne moze.(a ni blizu)user posted image Rekla sam mu,e super onda,najbitnije je da je tebi crno.user posted image
Imam kist onaj gumeni,valjda moze s njim.user posted image
Evo tortica je vec gotova,idem se sad bacit na farbanje dok se torta ucvrsti.


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1838
   RE: Fondant
23.1.2011 10:18:25   
Hannica
Tananana....
It' s black.
user posted image
user posted image
Aqarius hvala na prijedlogu.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1839
   RE: Fondant
23.1.2011 10:22:47   
Lalana
Hanica eto jeeeeuser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1840
   RE: Fondant
23.1.2011 10:42:45   
Dzenana_G
Ja imam par pitanja user posted image
1. Gdje se nalazi taj Alper? Zivim vec skoro 2 godine u Nedžaricima i nemam pojam da to postoji ovde ...
2. Imam glicerol koji je napravljen 2008 godine. Koliki rok trajanja ima glicerol?
3. Gdje kupiti glukozu ili fruktozu u Sarajevu?

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 1841
   RE: Fondant
23.1.2011 10:42:54   
mala86
hanice user posted image user posted image user posted image user posted image (trebat ces mi uskoro i ja cu pravit ovo sa bombonama)

a sta si odlucila na kraju,sta pravis?

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1842
   RE: Fondant
23.1.2011 10:44:02   
mala86
koliko uzmes bombona,i koliko secera u prahu?

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 1843
   RE: Fondant
23.1.2011 11:07:29   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Ja imam par pitanja user posted image
1. Gdje se nalazi taj Alper? Zivim vec skoro 2 godine u Nedžaricima i nemam pojam da to postoji ovde ...
2. Imam glicerol koji je napravljen 2008 godine. Koliki rok trajanja ima glicerol?
3. Gdje kupiti glukozu ili fruktozu u Sarajevu?

Fruktozu mozes kupiti u DM-u,a ostalo neznam.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 1844
   RE: Fondant
23.1.2011 11:09:24   
Dzenana_G
Hannice hvala user posted image
I jos jedno pitanje kad se stavlja boja? Ja planiram praviti ovaj sa glicerinom, zelatinom i fruktozom...

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1845
   RE: Fondant
23.1.2011 11:11:13   
Hannica
IZVORNA PORUKA: mala86

koliko uzmes bombona,i koliko secera u prahu?

Sad sam uzela 4 vrecice po 80 gr,ali sam skidala ono rozi dio i pojela koju usput.user posted image
Mozda 2,5 vrecice da sam iskoristila.Ti uzmi tri za svaki slucaj,to ti je dovoljno za jednu tortu,ostat ce ti i viska,i meni je ostalo.Secera uzmem 1 kg pa dodajem po potremi,mozda ukupno ode 750 gr.Bar je kod mene tako.
A pravim onu BMW,popravio je auto,sad ga opet voli.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 1846
   RE: Fondant
23.1.2011 11:19:57   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Hannice hvala user posted image
I jos jedno pitanje kad se stavlja boja? Ja planiram praviti ovaj sa glicerinom, zelatinom i fruktozom...

Ja pravim sa bombonama i stavljam boju kad pravim dekoracije,smjesu napravim prije na dan a boje po potrebi.
Pada li snijeg jos uvijek u Sa?


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 1847
   RE: Fondant
23.1.2011 11:21:06   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Ilhana*

Posto ona bi prvo da proba sa kupovnom da vidi kako se radi sa masom .. haj neka vidi onda u ponedeljak...

kona ta napravi nesto u ovom fazonu

user posted image
Kao da je mene pitala hahah... luda sam za burberry =)

pa je htijela da napravi jestivu sliku za ove kocke jer malo je previse posla da ih sama radi...

Ja ne vjerujem da je ovo torta.user posted image Ic anblivbl.


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1848
   RE: Fondant
23.1.2011 11:40:42   
Dzenana_G
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Hannice hvala user posted image
I jos jedno pitanje kad se stavlja boja? Ja planiram praviti ovaj sa glicerinom, zelatinom i fruktozom...

Ja pravim sa bombonama i stavljam boju kad pravim dekoracije,smjesu napravim prije na dan a boje po potrebi.
Pada li snijeg jos uvijek u Sa?


Proleti jos po neka pahuljica, ali je zato sinoc mecava bila user posted image
Kako stavis boju? Koliko sam skontala pravi se vodeni rastvor boje u prahu, ali kako ga stavis na onu kuglicu fondanta? kako ga poslije ujednacis po cijeloj masi?
Ja to yamisljam kao da stavis te boje jednostavno na povrsinu kuglice i onda mjesis ponovo kuglicu da se ujednaci... A mozda i grijesim..

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1849
   RE: Fondant
23.1.2011 11:48:12   
Hannica
Stavis boju u soljicu i malkice vode,ja stavim pola kasikice za kafu i onda umjesim u smjesu (odvojis koliko ti treba odredjene boje) i mjesic dok boja ne bude onakva kakvu zelis.
Ma jednostavno ide,skoro da ne mozes pogrijesit.Najgore sto se moze desiti da boja ne ispadne kako treba,kao recimo moja crna.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 1850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *