|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
22.1.2011 16:42:34   
Hannica
Onim bojama u vrecicama.Skoro cijelu stavila na mali komad fondanta i opet mi sivo.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 1801
   RE: Fondant
22.1.2011 16:44:14   
bebacha
a joj.i ja sam s tim bojila.al vidis mozda ima veze i fondant,jer ja kad sam bojila crnom radila sam sa rahatlokumom a ne bonbonamauser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1802
   RE: Fondant
22.1.2011 16:44:18   
Hannica
Jel neka od ovih profesionalnih fondatusa pravila neku tortu za nekog muskarca,al da je nesto jednostavno? Hajd stavite slike,treba mi nova ideja.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1803
   RE: Fondant
22.1.2011 16:45:23   
Hannica
IZVORNA PORUKA: bebacha

a joj.i ja sam s tim bojila.al vidis mozda ima veze i fondant,jer ja kad sam bojila crnom radila sam sa rahatlokumom a ne bonbonamauser posted image

Zar moze i od lokuma.user posted image Vidi,to nisam znala. Next time idu rahatluci.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 1804
   RE: Fondant
22.1.2011 16:46:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hannica

Fakat je ne moguce dobit crni fondant.user posted image
Sad bi sve bacila.Ono sto treba da bude bijelo je roze,a crno-sivo.Vjerovatno ce i ono sto treba da bude plavi ispasti zleno.user posted image user posted image



jelt o kod tebe fondant do bombona onajuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1805
   RE: Fondant
22.1.2011 16:47:26   
bebacha
al nije nest bas,puno je lakse radit s bonbonama.ad cu naci recept

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1806
   RE: Fondant
22.1.2011 16:51:26   
bebacha
evo ga

http://www.coolinarika.com/recept/ruzice-od-ratluka/


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 1807
   RE: Fondant
22.1.2011 16:52:14   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Hannica

Fakat je ne moguce dobit crni fondant.user posted image
Sad bi sve bacila.Ono sto treba da bude bijelo je roze,a crno-sivo.Vjerovatno ce i ono sto treba da bude plavi ispasti zleno.user posted image user posted image



jelt o kod tebe fondant do bombona onajuser posted image

Aha...a joj.Bas sam se nasekirala,htjela sam da bude posebno lijepa a ona ni na sta nece liciti,nista ne ide u moju korist.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1808
   RE: Fondant
22.1.2011 16:54:08   
Hannica
IZVORNA PORUKA: bebacha

evo ga

http://www.coolinarika.com/recept/ruzice-od-ratluka/


Hvala,ovo cu sebi za rodjendan,tad ne mogu pogrijesiti,meni valja kako god ispadne.


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 1809
   RE: Fondant
22.1.2011 18:55:19   
muaaa
Hanady evo jos jednauser posted image
user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1810
   RE: Fondant
22.1.2011 19:08:18   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Hannica

Fakat je ne moguce dobit crni fondant.user posted image
Sad bi sve bacila.Ono sto treba da bude bijelo je roze,a crno-sivo.Vjerovatno ce i ono sto treba da bude plavi ispasti zleno.user posted image user posted image



draga, neznam koje boje koristis al evo ja citam da se moze staviti cokolada prvo i onda ubacis puno crne boje da bih ti postalo crno... probaj jedan mali dio, nemoras sve odjednom...

A sto se tice to sto ti je roze a treba biti bijelo, probaj ga napraviti sama od pocetka...

A kad budes pravila plavu, dodaj mrvicu crvene boje... da bih dobila onu pravu babyplavu boju koja ti treba za ovu tortu ;)


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1811
   RE: Fondant
22.1.2011 19:12:30   
Ilhana RR
ovako pise na ovoj stranici jednoj sto ja cesto gledam oko torti ;)


Jednaki dijelovi plave, žute i crvene bi trebao rezultirati u crnom . Ovisno o kvaliteti boje hrani, međutim, možda ćete morati dodati više od jedne boje -. testirati svoju verziju da vidim što radi najbolje.


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1812
   RE: Fondant
22.1.2011 19:17:36   
Hannica
Hvala Ilhana,user posted image si.Ja cijeli dan virkam na ovu temu da vidi ima li ko kakav pametan prijedlog za mene.Probat cu s cokoladom.
Ja sam pravila ovaj od bombona ali nije bilo skroz bijelih pa sam uzela bijelo-roze,odsjekla sam rozi dio ali opet malo ostalo,lijepe se nije moglo bolje.
Valja ce licit na nesto,pokusat cu ispraviti a ako ne uspije uvijek imam prozor.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1813
   RE: Fondant
22.1.2011 19:21:15   
Ilhana RR
Jesi li koristila one Fini? Vidim u konzumu imaju dvije vrste... sareni i bijeli,,, 1,4 km kostaju ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1814
   RE: Fondant
22.1.2011 19:37:44   
Hannica
Eh,upravo te.Nisu bijele skroz,okolo su malo roze.U Bingu 1.25 KM.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1815
   RE: Fondant
22.1.2011 19:39:36   
Hanady RR
ma sa tim bijelo-rozim ispadne fondant rozskast...al možeš dio koji želiš čisto bijeli staviti još malo u mikrovalnu da se istopi pa dodaj šećera u prahu još...nek s emalo jače istopi...što više šećera dobit ćeš bijelji fondant.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1816
   RE: Fondant
22.1.2011 19:39:40   
Anoniman
A zašto ne pokušaš obojiti onako kako je aquarius rekla?Mislim taj crni dio.


< Poruku je uredio Gracanka -- 22.1.2011 19:40:13 >

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 1817
   RE: Fondant
22.1.2011 19:40:57   
Ilhana RR
hmm... al imaju samo bijele... bar ono sto sam ja vidila... cudno pravo....

a jesi li gledala u merkatoru? ja sam ljetos vidjala neke mini pjenaste bombone....

Hej zene, kako no se zove ona prodavnica u nedzaricima sto prodaje ove stvari za kolace i tako to???

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1818
   RE: Fondant
22.1.2011 19:43:16   
Hanady RR
ilaha nema kod nas nigdje čisto bijelih...imaju bomboni fini smao rozo-bijeli...
kada nručiš on line iz konzuma jave ti da nema bijelih i pitaju dali želiš zamjenu za rozo bijele...

samo jednom mi je tetka iz danske donijela neke koje su bile jedna roza...jedna bijela...jedna svetlo zelena...al kesa haman od kiluuser posted image

pa djeca nako pojela roze i zelene a ja bijele posakrivalauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1819
   RE: Fondant
22.1.2011 19:45:04   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ilaha nema kod nas nigdje čisto bijelih...imaju bomboni fini smao rozo-bijeli...
kada nručiš on line iz konzuma jave ti da nema bijelih i pitaju dali želiš zamjenu za rozo bijele...

samo jednom mi je tetka iz danske donijela neke koje su bile jedna roza...jedna bijela...jedna svetlo zelena...al kesa haman od kiluuser posted image

pa djeca nako pojela roze i zelene a ja bijele posakrivalauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja jos nikad nisam probala sa bombonama... a kontala sam burazu sad za rodjendan da pravim torticu... =) mozda isprobam :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1820
   RE: Fondant
22.1.2011 19:57:42   
muaaa
ja sam pravila kad sam bila u Danskoj od bombona jer nisam nasla glicerin i fruktozu i meni je puno bolji ovaj od glicerina i fruktoze....a oni imaju sve boje boba posebno

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1821
   RE: Fondant
22.1.2011 20:05:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: muaaa

ja sam pravila kad sam bila u Danskoj od bombona jer nisam nasla glicerin i fruktozu i meni je puno bolji ovaj od glicerina i fruktoze....a oni imaju sve boje boba posebno


ja sam sigurna da je ovaj sa glicerinom lakši za radit i daje s ebolje oblikovat...to sam se uvjerila i po tortema koje rade naše forumašice...svaka sa glicerinskim zaista je urednija i boje su puno ljepše...međutim...ja sam još u jednu stavr sigurna...ovaj s abombonama je ukusniji ....njega se super jede preko torte...a nisma sigurna u ukus ovoga glicerinskoguser posted image nekako mi se čini d anije ukusan kao ovaj od bombonauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1822
   RE: Fondant
22.1.2011 20:09:54   
muaaa
radila i sa jednim i drugim,lakse je puno raditi sa glicerinskim ovaj od boba se nemoze dovoljno razviti pa ostaje deblji,sto se tice ukusa slatko slatko neznam sta da kazem

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1823
   RE: Fondant
22.1.2011 20:20:08   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: muaaa

ja sam pravila kad sam bila u Danskoj od bombona jer nisam nasla glicerin i fruktozu i meni je puno bolji ovaj od glicerina i fruktoze....a oni imaju sve boje boba posebno


ja sam sigurna da je ovaj sa glicerinom lakši za radit i daje s ebolje oblikovat...to sam se uvjerila i po tortema koje rade naše forumašice...svaka sa glicerinskim zaista je urednija i boje su puno ljepše...međutim...ja sam još u jednu stavr sigurna...ovaj s abombonama je ukusniji ....njega se super jede preko torte...a nisma sigurna u ukus ovoga glicerinskoguser posted image nekako mi se čini d anije ukusan kao ovaj od bombonauser posted image


ukusni je jer su ubacili aromu, kao sto se moze i u fondant koji se pravi od fruktoze i glicerina... ja stavim ukus vanile, predobar bude ukus :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1824
   RE: Fondant
22.1.2011 20:21:52   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: muaaa

radila i sa jednim i drugim,lakse je puno raditi sa glicerinskim ovaj od boba se nemoze dovoljno razviti pa ostaje deblji,sto se tice ukusa slatko slatko neznam sta da kazem



Dodaj vanile malo, ali one prave ne u prahu... i vidjet ces razliku ;) imat ce jos ljepsi ukus...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *