|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
21.1.2011 15:47:59   
Medić*
IZVORNA PORUKA: mamine oci

user posted image

nije fondat tjesto za hurmasice prije pecenjauser posted image


user posted image
i pecena hurmasica mada meni ljepse izgleda nepecena ali jedino se ovako moze jestiuser posted image




slatko mila user posted image  i prije i poslije pecenja, probam, probam nadam se user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1751
   RE: Fondant
21.1.2011 15:49:22   
Hanady RR
jao mamine oči...ovo je prelijepouser posted image user posted image user posted image user posted image

meni je i kao ispečena lijepa...sad ne znam kad je zaliješ kako će izgledat al fajat moćan način da se hurmačice naprave...

a od fondandta ima ruža prava da bude...joj kako si je lijepo savilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1752
   RE: Fondant
21.1.2011 15:51:42   
sheri
IZVORNA PORUKA: mamine oci

user posted image

nije fondat tjesto za hurmasice prije pecenjauser posted image


user posted image
i pecena hurmasica mada meni ljepse izgleda nepecena ali jedino se ovako moze jestiuser posted image


super , mamine ociuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1753
   RE: Fondant
21.1.2011 16:17:21   
mamine oci
joj ja se raspisala i ne ode poruka:)
hvala vam zenice na komplimentu
medic probaces samo u drugom obliku ovo sam napravila par samo kao probne a ostale obicne jer treba dosta vremena
Hanaday kad se zaliju nemenjaju oblik i ukus je divan ja ovo pravim sa grizom i bas je ukusno recept napisem na temi recepti kad nadjem vremna;)


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 1754
   RE: Fondant
21.1.2011 16:54:47   
Hannica
Zene moje drage i mile,pomozite mi.user posted image Jos jutros sam bila uvjerena da cu praviti ovaj BMW fondant,ali vise nisam sigurna.user posted image Bojim se da bi mogla izazvati kontra efekat.Danas sam saznala da se mm pravo razocarao u BMW jer mu se nesto pkvarilo i hoce da ga proda.user posted image
I sta sad da ja radim,nemam nikakvu ideju.komplikovan je skroz,nista mu se ne svidja.
Auto mi je bilo zadnja nada.Mozda da svoju sliku zalijepim.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1755
   RE: Fondant
21.1.2011 17:02:33   
Hannica
user posted image
Jel neko pravio nesto poput ovog,moze li se ovo napravit?


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1756
   RE: Fondant
21.1.2011 17:26:14   
muaaa
pa moze se i ovo napraviti samo polegnes na podlogu i opleti,kore oblikujes i prekrijes fondanom...ma sve se moze napraviti

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1757
   RE: Fondant
21.1.2011 17:29:49   
muaaa
Hanady imas u tubama dr.Oetker boje crvena, zuta ,roze i bijela.Sa crvenom mozes nacrtati masnu i popuniti je tom istom bojom,

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1758
   RE: Fondant
21.1.2011 17:36:33   
muaaa
evo ovakvu masnu samo popunis bojom
user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1759
   RE: Fondant
21.1.2011 22:20:34   
rokoko
Na ovoj temi je baš živo u poslednje vrijeme,a žene vrijedneuser posted image user posted image user posted image .
Evo i od mene jedna crvena

user posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1760
   RE: Fondant
21.1.2011 22:39:41   
Hanady RR
muaa super si mi dala ideju za tu crvenu...da nacratma mašnicu ako mi ne uspije fondant jarko crvena...hvalauser posted image

a rokoko ma mislim...prepade me medouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nikako d analetim na onoga msjalija što s eklanja a kad se ti javiš tačno mi odmah zatrebauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1761
   RE: Fondant
21.1.2011 23:18:45   
rokoko
Hanady,evo tebi jedna u ljubičastom izdanju

user posted image
user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1762
   RE: Fondant
21.1.2011 23:20:20   
Hanady RR
jao rokoko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
preljepa je....user posted image user posted image user posted image user posted image

a ti si tako dalekooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

de ženo širi taj poso...šta si ses tislauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1763
   RE: Fondant
21.1.2011 23:25:20   
rokoko
IZVORNA PORUKA: Dinkica

Da li neko od "fondašica" ima crnu olovku "jestivu" za crtanje očiju i drugih detalja tj. da li se uopšte ima kupiti kod nas i gdje da ne zujim bezveze?


Ja sam pokušavala do nje tj.do njih doći,ali nisam uspjela.To su,u stvari, jestivi flomasteri.Kod nas ih,koliko ja znam nema,a kad god sam ih tražila u BGD ta firma ih "trenutno"nije imala.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 1764
   RE: Fondant
21.1.2011 23:25:57   
muaaa
jest brate lijepa,user posted image sve se ovo fino da napraviti ali ovdje nema ovih boja i to je problemuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1765
   RE: Fondant
21.1.2011 23:30:47   
muaaa
Rokoko dali kombinujes neke boje za ljubicastu ili je orginal boja

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1766
   RE: Fondant
21.1.2011 23:31:23   
rokoko
Ne znam da li sam stavljala ovu sliku u bijelom izdanju.A znam da si slaba na njuuser posted image user posted image user posted image .Baš sam grozna

user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1767
   RE: Fondant
21.1.2011 23:33:37   
rokoko
IZVORNA PORUKA: muaaa

Rokoko dali kombinujes neke boje za ljubicastu ili je orginal boja

Original,ali ja uvijek nešto brčkam i kombinujem dok ne ugodim svom okuuser posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1768
   RE: Fondant
22.1.2011 1:16:45   
Hanady RR
joj rokoko.-..ovaj tvoj novosadski dobavljač boja je mrak...al oblik koji ti udetaljišeš je ludnica majekmiuser posted image user posted image user posted image user posted image

e tajra naletih na jednu baš alatku...i fifi i narcisa i ona treća sad joj ime ne znam user posted image
http://farm3.static.flickr.com/2671/3999883838_b206da0776.jpg

de rokoko imaš kkavu fifi dobru da nam idje osvježiš...mi smo krenule u drugu turu rođkasa...skupljamo idejeuser posted image

aova mi je totalno žipoisna tajrice...vidi kako je slatka...samo što ne počnu pričatuser posted image
http://www.yourhappycake.com/fifi1.jpg

< Poruku je uredio Hanady RR -- 22.1.2011 1:18:07 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1769
   RE: Fondant
22.1.2011 9:01:40   
DM
Pa zar neće biti Kitty?!
Sjećaš se one torte od rokoko-velika Kitty sa njenom djevojčicom(mislim velika torta u obliku KItty)!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1770
   RE: Fondant
22.1.2011 9:05:37   
DM
Eh EVO je Hanady

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 1771
   RE: Fondant
22.1.2011 9:59:30   
Aquarius
rokoko ova je maca savršena. Koji detalji. user posted image
Nego kako nanosiš ove sitne detalje.  Ja imam dojam da bi mi se sve to raspalo u rukama. Tako je sitno.user posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 1772
   RE: Fondant
22.1.2011 10:31:53   
rokoko
IZVORNA PORUKA: Aquarius

rokoko ova je maca savršena. Koji detalji. user posted image
Nego kako nanosiš ove sitne detalje.  Ja imam dojam da bi mi se sve to raspalo u rukama. Tako je sitno.user posted image


Hvala,Aquarius!
A detalji?Nanose se živcima i strpljenjemuser posted image user posted image Koliko puta znaju spasti ili polomiti se ovi brkovi  i sl.user posted image user posted image Meni ti detalji ne predstavljaju problem.Naprotiv,satima bih ja mogla dodavati,premještati...

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1773
   RE: Fondant
22.1.2011 10:40:11   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: doublemum

Pa zar neće biti Kitty?!
Sjećaš se one torte od rokoko-velika Kitty sa njenom djevojčicom(mislim velika torta u obliku KItty)!



am mi ćemo Kitty...ovo sam ja tajri dala neke ideje...one spremaju fifiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 1774
   RE: Fondant
22.1.2011 10:46:37   
rokoko
Ja još nisam dobila priliku da pravim fifi.A za sljedeću sedmicu imam nešto što isto do sad nisam pravila.Jedna gđa planira obradovati muža tortom u obliku ženskih grudi.Ne znam samo još ko će je oblikovati,ja ili mmuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *