|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
21.1.2011 10:50:17   
Hanady RR
sheri ova tvoja crvena je tamanuser posted image

ma valjda uspijem...
ja sam skontala za igraonicu aBd nešto ovako što mi tajra nađe...a kući za familiju ja bih se igrala...al da mi igra bude upješna naravnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1726
   RE: Fondant
21.1.2011 10:51:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Aquarius

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

jaouser posted image user posted image user posted image

pa kako ću imati crvenu mašnicu žarko crvena mi trebauser posted image user posted image user posted image

sad sam tužna totalnouser posted image


E Boga mi tako ti je. Da znaš na vrijeme, a ne da se razočaraš u po procesa. Crvena i crna samo gotov fondant. Jer ih bijeli fondant razbije, mislim razbije boju pa se dobije ružiasta, odnosno siva.


I mene ste rastuzile,meni treba crna.user posted image Sta sad da radim?user posted image user posted image user posted image user posted image



hej ja sma našla neki jestivi gel gumeni u tubi...da maci nacrtam brkoveuser posted image
u merkatoru nedavno...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1727
   RE: Fondant
21.1.2011 10:51:31   
sheri
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Aquarius

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

jaouser posted image user posted image user posted image

pa kako ću imati crvenu mašnicu žarko crvena mi trebauser posted image user posted image user posted image

sad sam tužna totalnouser posted image


E Boga mi tako ti je. Da znaš na vrijeme, a ne da se razočaraš u po procesa. Crvena i crna samo gotov fondant. Jer ih bijeli fondant razbije, mislim razbije boju pa se dobije ružiasta, odnosno siva.


I mene ste rastuzile,meni treba crna.user posted image Sta sad da radim?user posted image user posted image user posted image user posted image


ma imat ces crnu. ali kad sve zavrsis, blago ju premazi cetkicom natopljenom u vodi. mislim ne smije bioti mokro da kapa, ako me kontas. profesionalci koriste neku paru, ali ja sam svoju tortu za zjaj, malo vodom premazala


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1728
   RE: Fondant
21.1.2011 10:51:45   
Lalana

IZVORNA PORUKA: Aquarius

sheri nisi daltonista user posted image baš je crvena.

Evo moje crvene

user posted image

Ovo gore u vrhu sam dobila dodavanjem crvene. Mislim da ni ja nisam daltonista.user posted image
Ali sam se brzo snašla. 
Hanady, ako ti samo mašna treba, ofarbaj je kao ja. Malo boje razmuti, kist i maži. Sekund posla.



Aquarius, samo ti probaj naci drugog proizvodjacauser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1729
   RE: Fondant
21.1.2011 10:53:03   
Hannica
Hoce li meni neko reci sta da radim? Zelim crni fondant.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1730
   RE: Fondant
21.1.2011 10:53:32   
sheri
IZVORNA PORUKA: sheri

nama je rodjendan davno bio, al jua nikad slikice nisam stavila, pa evo nasih tortica user posted image user posted image

evo vam i crvena i crna, da crnija ne moze bitiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 1731
   RE: Fondant
21.1.2011 10:54:19   
bebacha
ja sam bojila crni fondan,sad cu probat naci sliku

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1732
   RE: Fondant
21.1.2011 10:55:10   
Aquarius
Ma ženo jedva sam i ove našla. Kod nas je izgleda još uvijek lakše naći žiranta nego jestive boje. user posted image
Gledaju prodavačice blijedo u mene kao da tražim ne znam šta. user posted image

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 1733
   RE: Fondant
21.1.2011 10:55:37   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hannica

Hoce li meni neko reci sta da radim? Zelim crni fondant.user posted image


pa kupi crnu boju ako imauser posted image
pa porbaj....

nekako mislim da je moguće dobiti je...manje fondanta više boje...stavi je zajedno sa glicerinom kako sheri kaže....

ali jel ima boja crna da s euzme ja nešto nisma zapazilauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1734
   RE: Fondant
21.1.2011 10:56:22   
sheri
IZVORNA PORUKA: Aquarius

Ma ženo jedva sam i ove našla. Kod nas je izgleda još uvijek lakše naći žiranta nego jestive boje. user posted image
Gledaju prodavačice blijedo u mene kao da tražim ne znam šta. user posted image


da, da, kao da trazim ne znam ni ja sta.
ali sad si ti mene zainteresovala pravo, kako si ovako crvenu dobila, lijepa neka boja, mislim ta koja je vec ispalauser posted image user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1735
   RE: Fondant
21.1.2011 10:56:49   
Aquarius
Ima Hanady, ja je kupila.

sheri torta ti je preslatka user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1736
   RE: Fondant
21.1.2011 10:57:57   
sheri
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Hannica

Hoce li meni neko reci sta da radim? Zelim crni fondant.user posted image


pa kupi crnu boju ako imauser posted image
pa porbaj....

nekako mislim da je moguće dobiti je...manje fondanta više boje...stavi je zajedno sa glicerinom kako sheri kaže....

ali jel ima boja crna da s euzme ja nešto nisma zapazilauser posted image

ima, crna u prahu kao i one. kome treba, ja imam evo pola kesiceuser posted image user posted image user posted image rado cu proslijediti


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1737
   RE: Fondant
21.1.2011 10:58:21   
Aquarius
user posted image

Pa dodavala crvenu boju i dobila ovo. Razmutila boju u prahu s kap vode i dodala u gotov fondant i dobila umjesto crvene ovo. user posted image

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1738
   RE: Fondant
21.1.2011 11:00:29   
Aquarius
E baš ću probati ovaj vaš način, ali ako ne ispadne crveno čuvajte me se. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1739
   RE: Fondant
21.1.2011 11:01:39   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Hannica

Hoce li meni neko reci sta da radim? Zelim crni fondant.user posted image


pa kupi crnu boju ako imauser posted image
pa porbaj....

nekako mislim da je moguće dobiti je...manje fondanta više boje...stavi je zajedno sa glicerinom kako sheri kaže....

ali jel ima boja crna da s euzme ja nešto nisma zapazilauser posted image

Imam crnu boju,ali Aquarius rece da se ne moze dobiti crna kao ni crvena.sad sam se nasekirala.Ja ne radim fondant s glicerinom nego s bombonama.
user posted image
Ne znam da li bi valjalo da ubacim neku drugu boju ili da ostavim bijelo.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1740
   RE: Fondant
21.1.2011 11:02:48   
bebacha
evo je,nije vala nesto lijepa al je bilo prvi put,i to s rahatlokumom i nisam zadovoljna

user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1741
   RE: Fondant
21.1.2011 11:03:21   
sheri
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Hannica

Hoce li meni neko reci sta da radim? Zelim crni fondant.user posted image


pa kupi crnu boju ako imauser posted image
pa porbaj....

nekako mislim da je moguće dobiti je...manje fondanta više boje...stavi je zajedno sa glicerinom kako sheri kaže....

ali jel ima boja crna da s euzme ja nešto nisma zapazilauser posted image

Imam crnu boju,ali Aquarius rece da se ne moze dobiti crna kao ni crvena.sad sam se nasekirala.Ja ne radim fondant s glicerinom nego s bombonama.
user posted image
Ne znam da li bi valjalo da ubacim neku drugu boju ili da ostavim bijelo.user posted image


ja ne znam kako se pravi taj sa bobama, ali i one se moraju istopiti? e pa ti stavi boju  kad su istopljene, i imat ces crnu. samo hrabro i no sikirikiuser posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1742
   RE: Fondant
21.1.2011 11:03:40   
bebacha
ovo je s crnom bojom u prahu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 1743
   RE: Fondant
21.1.2011 11:04:51   
Aquarius
user posted image

Vidiš ovo. Nacrtano i obojeno. Možeš obojiti dijelove, jednostavnije je, posebno za ove ravne simbole koje radimo.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 1744
   RE: Fondant
21.1.2011 11:06:13   
sheri
IZVORNA PORUKA: Aquarius

user posted image

Vidiš ovo. Nacrtano i obojeno. Možeš obojiti dijelove, jednostavnije je, posebno za ove ravne simbole koje radimo.


ja navijam za Dzekuuser posted image user posted image user posted image , ali mogla bih sad komad ove tvoje unitedovske spucati


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1745
   RE: Fondant
21.1.2011 11:07:27   
Hannica
IZVORNA PORUKA: sheri

IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Hannica

Hoce li meni neko reci sta da radim? Zelim crni fondant.user posted image


pa kupi crnu boju ako imauser posted image
pa porbaj....

nekako mislim da je moguće dobiti je...manje fondanta više boje...stavi je zajedno sa glicerinom kako sheri kaže....

ali jel ima boja crna da s euzme ja nešto nisma zapazilauser posted image

Imam crnu boju,ali Aquarius rece da se ne moze dobiti crna kao ni crvena.sad sam se nasekirala.Ja ne radim fondant s glicerinom nego s bombonama.
user posted image
Ne znam da li bi valjalo da ubacim neku drugu boju ili da ostavim bijelo.user posted image


ja ne znam kako se pravi taj sa bobama, ali i one se moraju istopiti? e pa ti stavi boju  kad su istopljene, i imat ces crnu. samo hrabro i no sikirikiuser posted image


Pravila sam ja vec dva puta,dobila sam sve boje koje sam htjela ali crnu nisam ni pokusavala,sad me strah.Htjela sam torta bude savrsena.Co'eku mi 35. rodjkas,ne zelim da bude bezze.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 1746
   RE: Fondant
21.1.2011 11:07:44   
Aquarius
I ja bih ali se pojela. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 1747
   RE: Fondant
21.1.2011 11:10:48   
sheri
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: sheri

IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Hannica

Hoce li meni neko reci sta da radim? Zelim crni fondant.user posted image


pa kupi crnu boju ako imauser posted image
pa porbaj....

nekako mislim da je moguće dobiti je...manje fondanta više boje...stavi je zajedno sa glicerinom kako sheri kaže....

ali jel ima boja crna da s euzme ja nešto nisma zapazilauser posted image

Imam crnu boju,ali Aquarius rece da se ne moze dobiti crna kao ni crvena.sad sam se nasekirala.Ja ne radim fondant s glicerinom nego s bombonama.
user posted image
Ne znam da li bi valjalo da ubacim neku drugu boju ili da ostavim bijelo.user posted image


ja ne znam kako se pravi taj sa bobama, ali i one se moraju istopiti? e pa ti stavi boju  kad su istopljene, i imat ces crnu. samo hrabro i no sikirikiuser posted image


Pravila sam ja vec dva puta,dobila sam sve boje koje sam htjela ali crnu nisam ni pokusavala,sad me strah.Htjela sam torta bude savrsena.Co'eku mi 35. rodjkas,ne zelim da bude bezze.user posted image


ma cak i da mao posvijetli dok ju budes posipala kad ju budes razvaljala, mozes ju premazati crnom bojom kad sve zavrsis, kako aquarius rece


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1748
   RE: Fondant
21.1.2011 11:18:47   
Aquarius
Da, slažem se, tako ne možeš fulati.  Bitno da se nisi razočarala u procesu pravljenja. A ovako imaš vremena da se pripremiš i polako. user posted image

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 1749
   RE: Fondant
21.1.2011 15:46:01   
mamine oci
user posted image

nije fondat tjesto za hurmasice prije pecenjauser posted image


user posted image
i pecena hurmasica mada meni ljepse izgleda nepecena ali jedino se ovako moze jestiuser posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *