|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
20.1.2011 14:29:41   
Anoniman
e i duga

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1701
   RE: Fondant
20.1.2011 14:31:57   
muaaa
ma ja ovih detalja ubaciti i Fifi da drzi ono cudo sto zalijeva cvijece

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1702
   RE: Fondant
20.1.2011 22:23:50   
Anoniman
ja sam se malo navukla na ovaj fondant, ova ide za moju drugaricuuser posted image , uživam da se igram ...
user posted image

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 1703
   RE: Fondant
20.1.2011 22:35:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

ja sam se malo navukla na ovaj fondant, ova ide za moju drugaricuuser posted image , uživam da se igram ...
user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a sto su ti uvehli ovi cvijeticiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1704
   RE: Fondant
20.1.2011 22:36:32   
sheri
IZVORNA PORUKA: Breskva

ja sam se malo navukla na ovaj fondant, ova ide za moju drugaricuuser posted image , uživam da se igram ...
user posted image

e breskva, ova je bas lijepauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1705
   RE: Fondant
20.1.2011 22:36:39   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Breskva

ja sam se malo navukla na ovaj fondant, ova ide za moju drugaricuuser posted image , uživam da se igram ...
user posted image


Taman gledala na fejsu... prelijepe su draga... svaka cast!

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1706
   RE: Fondant
20.1.2011 22:36:47   
muaaa
breskva bas si se lijepo poigralauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1707
   RE: Fondant
20.1.2011 22:38:15   
Anoniman
noa ne razumiješ se ti u posao nas umjetnikauser posted image user posted image user posted image , sheri hvala

(odgovor članu sheri)
  Neposredna veza do poruke: 1708
   RE: Fondant
20.1.2011 22:41:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Breskva

ja sam se malo navukla na ovaj fondant, ova ide za moju drugaricuuser posted image , uživam da se igram ...
user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a sto su ti uvehli ovi cvijeticiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ccccccccccuser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image breKskva

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1709
   RE: Fondant
20.1.2011 22:58:22   
new mama
Breskva umjetnice,svaka castuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1710
   RE: Fondant
21.1.2011 8:29:50   
10 mart 2009
user posted image user posted image user posted image user posted image Breskva je prava umjetnicauser posted image user posted image user posted image user posted image , ma sve ste mi umjetnice praveeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 1711
   RE: Fondant
21.1.2011 10:21:43   
Hanady RR
Breskva prelijepo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 1712
   RE: Fondant
21.1.2011 10:35:37   
Aquarius
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Aquarius

Nisu to samo boje, nego sam ruže premazala srebrenim i zlatnim jestivim prahom radi svečanijeg efekta jer je torta bila svadbeni poklon.

I zaboravila sam reći da je dragi pao na dupe kad je vidio svoju tortu. Inače je vatreni navijač tog fudbalskog tima pa je torta bila pun pogodak. user posted image


jao moram naći taj prah jestivi....
sad kontam ako mi ruža bude crvena na hello kitty tori bili lijepo išoa srebreni prah preko....baš je ejetno fakatuser posted image

al moram naći da kupim naravno...tuš je zakon ima dole sigurnouser posted image



Zaboravih ti reći.  Crveni fondant nećeš dobiti dodavanjem boja, nadam se da ti je to već neko rekao. Ako nemaš gdje kupiti gotov crveni fondant, onda zaboravi na crvenu, i razmisli o nekoj drugoj kombinaciji.

Ovo ti kažem da se ne patiš. I ja sam probala umijesiti, mada sam već znala, ali ko će mene ubijediti, moram ja probati.user posted image I mijesila, i mijesila, ali sve što sam dobila je jaka ružiasta boja. Ni C od crvene. user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1713
   RE: Fondant
21.1.2011 10:37:29   
Hanady RR
jaouser posted image user posted image user posted image

pa kako ću imati crvenu mašnicu žarko crvena mi trebauser posted image user posted image user posted image

sad sam tužna totalnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1714
   RE: Fondant
21.1.2011 10:37:33   
Aquarius
Breskva, vidi se da je rađeno s puno ljubavi. user posted image

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1715
   RE: Fondant
21.1.2011 10:39:04   
Aquarius
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

jaouser posted image user posted image user posted image

pa kako ću imati crvenu mašnicu žarko crvena mi trebauser posted image user posted image user posted image

sad sam tužna totalnouser posted image


E Boga mi tako ti je. Da znaš na vrijeme, a ne da se razočaraš u po procesa. Crvena i crna samo gotov fondant. Jer ih bijeli fondant razbije, mislim razbije boju pa se dobije ružiasta, odnosno siva.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1716
   RE: Fondant
21.1.2011 10:40:26   
sheri
IZVORNA PORUKA: Aquarius

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Aquarius

Nisu to samo boje, nego sam ruže premazala srebrenim i zlatnim jestivim prahom radi svečanijeg efekta jer je torta bila svadbeni poklon.

I zaboravila sam reći da je dragi pao na dupe kad je vidio svoju tortu. Inače je vatreni navijač tog fudbalskog tima pa je torta bila pun pogodak. user posted image


jao moram naći taj prah jestivi....
sad kontam ako mi ruža bude crvena na hello kitty tori bili lijepo išoa srebreni prah preko....baš je ejetno fakatuser posted image

al moram naći da kupim naravno...tuš je zakon ima dole sigurnouser posted image



Zaboravih ti reći.  Crveni fondant nećeš dobiti dodavanjem boja, nadam se da ti je to već neko rekao. Ako nemaš gdje kupiti gotov crveni fondant, onda zaboravi na crvenu, i razmisli o nekoj drugoj kombinaciji.

Ovo ti kažem da se ne patiš. I ja sam probala umijesiti, mada sam već znala, ali ko će mene ubijediti, moram ja probati.user posted image I mijesila, i mijesila, ali sve što sam dobila je jaka ružiasta boja. Ni C od crvene. user posted image


imas na 62. strani moju tortu, crvenu. meni je bila crvena, ali sam boju stavila odmah kad sam pravila fondant, kad sam stavila glicerin i nju sam sasula


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1717
   RE: Fondant
21.1.2011 10:42:34   
Aquarius
Ili probaj ovo što sam ja uradila. Razmuti crvenu u nekoj posudici, samo malo vode, i maži kistom.

Meni uvijek neke mahnite ideje naumpadnu.user posted image   Ali uspjelo mi je. user posted image

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1718
   RE: Fondant
21.1.2011 10:43:07   
Lalana
Aquarius, ja sam dobila skroz crvenu boju, dakle kao crveni lak za nokte. I to dodavanjem normalne kolicine boje, dakle bez pretrpavanja boje. Moze biti da si ti koristila neku boju koja nije odgovarala. Jer i kupovni je dobiven istim postupkom, nema tu neke filozofije. Probaj boje nekog drugog proizvodjaca.



_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1719
   RE: Fondant
21.1.2011 10:45:10   
Aquarius
Ne znam, već su me upozorili da se ne može dobiti. I ja sam sasula bruku boje našačicu fondanta, i ništa.
E sad, može biti i da je do boje kao što kažete. Gdje vi kupujete boje ? Jesu li u prahu ili tečne ?

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 1720
   RE: Fondant
21.1.2011 10:45:44   
sheri
user posted image
evo moje crvene. ili sam ja daltonistauser posted image user posted image user posted image
ja sam koristila one u prahu. voljela bih da nadjem u bolji, ali kod nas u Zenici toga nema


< Poruku je uredio sheri -- 21.1.2011 10:46:54 >


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 1721
   RE: Fondant
21.1.2011 10:47:03   
Lalana
moja je tecna, ja ti nisam u BiH pa ne znam je li tamo isto, ja sam uzimala par vrsta izmedju ostalog boje Foster Clarks

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1722
   RE: Fondant
21.1.2011 10:47:10   
Hanady RR
evo mog cilja
user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=IG23lB1-5qM&feature=related

sosuše ja planiram samo glavu pravit...al mašna mi je neopodna u žarko crvenoj bojiuser posted image
sav mi je party tom crvenom začinjen...nema šanse da je ne skontam....

sad ću ja jedno 5-6 različitih boja crvenih da kupim koaj bude najžešća ide na glavu maciuser posted image

a ako ne uspijem...već sad imama rješnje...kupim satensku mašnu za kosu i natakarim je maciuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 1723
   RE: Fondant
21.1.2011 10:49:26   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Aquarius

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

jaouser posted image user posted image user posted image

pa kako ću imati crvenu mašnicu žarko crvena mi trebauser posted image user posted image user posted image

sad sam tužna totalnouser posted image


E Boga mi tako ti je. Da znaš na vrijeme, a ne da se razočaraš u po procesa. Crvena i crna samo gotov fondant. Jer ih bijeli fondant razbije, mislim razbije boju pa se dobije ružiasta, odnosno siva.


I mene ste rastuzile,meni treba crna.user posted image Sta sad da radim?user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1724
   RE: Fondant
21.1.2011 10:50:16   
Aquarius
sheri nisi daltonista user posted image baš je crvena.

Evo moje crvene

user posted image

Ovo gore u vrhu sam dobila dodavanjem crvene. Mislim da ni ja nisam daltonista.user posted image
Ali sam se brzo snašla. 
Hanady, ako ti samo mašna treba, ofarbaj je kao ja. Malo boje razmuti, kist i maži. Sekund posla.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *