|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
19.1.2011 8:52:46   
emi7908
Muaa ružice su preljepe svaka čast a i drugim ženicama.Ja još nisam probala praviti čekam vikend a internet kući, poludjeću više user posted image  .....

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1651
   RE: Fondant
19.1.2011 9:58:50   
10 mart 2009
IZVORNA PORUKA: muaaa

evo moje ruzica jednostane za napravitiuser posted image
user posted image
Muaaa ženo, ruke ti se pozlatile user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1652
   RE: Fondant
19.1.2011 12:38:10   
Hannica

[/quote]

Ja sam pravila po recpetu koji je postavila milenium, stvarno je super, moji od kada su ovu tortu probali svaku drugu koju napravim porede s ovom i svi, al bas svi kazu: Dobra je al nije ko ona user posted image

Evo nasla sam taj recpet (na temi torte, str.7.user posted image )

KORE:
5bjelanjaka umutit,dodat
100gr šećera,pa opet umutit.i na kraju
1kašiku brašna i
80(ili 100)grama mljevenih lješnjaka

ovo je za 1koru,moraš 3 X ovako(dok se jedna peče ti drugu muti )
(lješnjake prije mljevenja trebaš isušit u pekari da im spane ona ljuska papirnata )

Krema:
15 žumanjaka,1puding od vanilije,200grama šećera i 3 kašike brašna izmutit i izlit u pola litra prokuhanog mlijeka.
dok je vruće kremu podjelit popola.i u jedan dio dodat bjelu milka čokoladu,a u drugi dio crnu milka čokoladu(običnu mliječnu)
kad se ohladi  u jedan dio dodat pola margarina ,u drugi dio drugu polovicu margarina.izmutit šlag-pola ga u jedan dio ,pola u drugi.

i filuješ:
kora-bjela krema-crna krema----kora-bjela krema -crna krema itd dok ne potrošiš sav materijal.


[/quote]

Jel samo jedna kasika brasna ide u koru? Meni to malo!?user posted image Ide li prasak za pecivo?user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 1653
   RE: Fondant
19.1.2011 14:17:30   
Ninushka
...malo je reći da sam zadivljena  user posted image user posted image user posted image  Bravo!!!!!!

...otkako jutros otrih ovu temu jedva da sam i doručkovala....nego bliži se rođendan mm i tada ću se i ja poigrati sa ovim čudom....

Svaka vam čast ....

nego Zeničanke, gdje ste u ze nabavile boje za fondant, glicerinuser posted image za frutozu znam-dmuser posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1654
   RE: Fondant
19.1.2011 14:47:43   
leli§
IZVORNA PORUKA: Ninushka

...malo je reći da sam zadivljena  user posted image user posted image user posted image  Bravo!!!!!!



i ja user posted image user posted image user posted image

ja mislim da cu ja odustati od ovoga.. ne zato sto mi vajanje ne ide od ruke...nego ne ide mi kuhanje skoro pa nikako... ... jos kad vidjeh onaj "trvor" sto je Dinkica napravila... kod mene bi secera u prahu bilo i na haustoru

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 1655
   RE: Fondant
19.1.2011 14:51:18   
rose 87
IZVORNA PORUKA: Ninushka

...malo je reći da sam zadivljena  user posted image user posted image user posted image  Bravo!!!!!!

...otkako jutros otrih ovu temu jedva da sam i doručkovala....nego bliži se rođendan mm i tada ću se i ja poigrati sa ovim čudom....

Svaka vam čast ....

nego Zeničanke, gdje ste u ze nabavile boje za fondant, glicerinuser posted image za frutozu znam-dmuser posted image

boje imas u binguuser posted image ,u malim kesicama kao prasak za pecivo


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 1656
   RE: Fondant
19.1.2011 14:54:13   
mala86
rose kako bi sa Edahovom tortom za rodjakas?jesi pravila sa fondanom?
hocemo slikicu user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 1657
   RE: Fondant
19.1.2011 14:56:08   
bebacha
mozel ispod fondana pjesak tortauser posted image
moram napravit mickey mouse tortu pa mi treba nesto lagano za oblikovatuser posted image kontam ako budem pekla kore bice tu punoo viskauser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 1658
   [Obrisana poruka]
19.1.2011 15:07:29   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 1659
   RE: Fondant
19.1.2011 15:09:55   
bebacha
ma ja sam pravila i bila je cvrsat.joj tu bi tortu za obdaniste pa nebi da se obrukamuser posted image user posted image user posted image
a bice Mickey,Mikkie i Dora,3 torte moram napravit.ako se ova moja ne predomisli pa promjeni narudzbu


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1660
   RE: Fondant
19.1.2011 15:19:56   
rose 87
IZVORNA PORUKA: mala86

rose kako bi sa Edahovom tortom za rodjakas?jesi pravila sa fondanom?
hocemo slikicu user posted image

jesam i zadovoljna sam kako je ispala a i komentarima prisutnih a bila je i ukusna,mmmm od ljesnjaka,a slikica ide cim se mm udostoji da prebaci slike na comp.
jer ja sad nemam puno vremenauser posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 1661
   RE: Fondant
19.1.2011 15:21:33   
rose 87
IZVORNA PORUKA: bebacha

ma ja sam pravila i bila je cvrsat.joj tu bi tortu za obdaniste pa nebi da se obrukamuser posted image user posted image user posted image
a bice Mickey,Mikkie i Dora,3 torte moram napravit.ako se ova moja ne predomisli pa promjeni narudzbu


bebacha ja sam pravila pijesak prije i mislim da moze,kod mene je bila bas onako cvrsta


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 1662
   RE: Fondant
19.1.2011 15:27:31   
kaktuscic
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Kaktuscic, je li se ova torta fino stegne da se može obložiti fondantom user posted image

Meni baš djeluje da je puno kremasta (takve baš volim), ali ne znam je li pogodna za ovo...



Ja je ostavim u kalupu preko noci u frizideru pa ujutro oblozim fondantom, vjeruj 4 puta sam do sada na taj nacin pravila i stvarno je super ispalo, kremasto jest ali se nekako stvrdne, jos dok je krema onako makanija fino je "zagladim" po povrsini, ma bude ko staklo ravno, i odma i fondanat izgleda super preko, jedino sa strane moram premazati buter cremom.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1663
   RE: Fondant
19.1.2011 15:32:22   
kaktuscic
IZVORNA PORUKA: Hannica


Jel samo jedna kasika brasna ide u koru? Meni to malo!?user posted image Ide li prasak za pecivo?user posted image



Da, samo jedna kasika brasna ide i ne ide prasak za pecivo. Ma recpet je stvarno super, probajte! Ja sam odusevljena ovom tortom.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1664
   RE: Fondant
19.1.2011 16:30:08   
mala86
IZVORNA PORUKA: rose 87

IZVORNA PORUKA: mala86

rose kako bi sa Edahovom tortom za rodjakas?jesi pravila sa fondanom?
hocemo slikicu user posted image

jesam i zadovoljna sam kako je ispala a i komentarima prisutnih a bila je i ukusna,mmmm od ljesnjaka,a slikica ide cim se mm udostoji da prebaci slike na comp.
jer ja sad nemam puno vremenauser posted image



super user posted image user posted image user posted image user posted image

ja cu ovih dana u borbu sa fondanom,nadam se da ce uspjet user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 1665
   RE: Fondant
19.1.2011 22:08:31   
Aquarius
Moja DRUGA ikad torta sa fondantom.  Prva je slična samo manje svečana.



user posted image





(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 1666
   RE: Fondant
19.1.2011 22:10:43   
Aquarius
Torta napravljena dragom za rođendan. Torta je sa čokoladnom glazurom i ukrasima od fondanta. Još nije bila suha kad se slikala, ali je jasna poruka. user posted image



user posted image

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1667
   RE: Fondant
19.1.2011 22:13:28   
sheri
aquarius user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image svidjaju mi se ruze praaavoooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1668
   RE: Fondant
19.1.2011 22:17:56   
R&T@
IZVORNA PORUKA: sheri

aquarius user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image svidjaju mi se ruze praaavoooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


I meniuser posted image user posted image user posted image

Stvarno su super oblikovane...i boje user posted image

Svaka cast, zeno

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 1669
   RE: Fondant
19.1.2011 22:22:37   
Hanady RR
wowwwwwwuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

obe su torte savršene...samo ženo koje su ti ovo boje na ružama ovako sjane...baš je lijepouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1670
   RE: Fondant
19.1.2011 22:27:08   
Aquarius
Nisu to samo boje, nego sam ruže premazala srebrenim i zlatnim jestivim prahom radi svečanijeg efekta jer je torta bila svadbeni poklon.

I zaboravila sam reći da je dragi pao na dupe kad je vidio svoju tortu. Inače je vatreni navijač tog fudbalskog tima pa je torta bila pun pogodak. user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1671
   RE: Fondant
19.1.2011 22:40:55   
bubamaric@
Ivana, hvala od srca na informaciji, danas sam isla da kupim glicerin i fruktozu, konacno sam nabavila sve sastojke, sad krecem sa pravljenjem torti user posted image postavljam sliku cim je napravim!

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1672
   RE: Fondant
19.1.2011 22:44:53   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Aquarius

Nisu to samo boje, nego sam ruže premazala srebrenim i zlatnim jestivim prahom radi svečanijeg efekta jer je torta bila svadbeni poklon.

I zaboravila sam reći da je dragi pao na dupe kad je vidio svoju tortu. Inače je vatreni navijač tog fudbalskog tima pa je torta bila pun pogodak. user posted image


jao moram naći taj prah jestivi....
sad kontam ako mi ruža bude crvena na hello kitty tori bili lijepo išoa srebreni prah preko....baš je ejetno fakatuser posted image

al moram naći da kupim naravno...tuš je zakon ima dole sigurnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1673
   RE: Fondant
19.1.2011 23:11:59   
Aquarius
Pa meni srebreni prah ide lijepo na  rozoj, nisam probala na crvenoj, ali vjerovatno bi bilo lijepo. A zlatni na toplije boje: žutu, narandžastu ili braon.

Ja sam sve našla u Mostaru u Robotu pred Božić. Valjda su se pripremili pred praznike, pa ja iskoristila i pokupovala i boje, i prah, i one srebrene kuglice raznih oblika, i jestive slike za tortu. Bilo je baš svega. A pošto im je rok trajanja dug, većini skoro 5 godina, ja nukupovala viška, da imam.user posted image

< Poruku je uredio Aquarius -- 19.1.2011 23:13:08 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1674
   RE: Fondant
20.1.2011 8:40:12   
Dinkica
Aquarius svaka čast user posted image , ideja za Manchester je super, prvom prilikom kopirat ću te samo sa Željom (tim od MM) iako navijam za Sarajevo user posted image

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *