|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
23.1.2011 12:33:52   
Hannica
Evo je...gotova.
Nije lijepa kakvoj sam se nadala,ali nije ni ruzna kakvu sam ocekivala.user posted image
user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1851
   RE: Fondant
23.1.2011 12:41:36   
mala86
IZVORNA PORUKA: Hannica

Evo je...gotova.
Nije lijepa kakvoj sam se nadala,ali nije ni ruzna kakvu sam ocekivala.user posted image
user posted image



zeno svaka cast  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image fenomenalna je majke mi user posted image user posted image user posted image user posted image ,koju tortu si ispod stavila i koliko ti je ovo trebalo da napravis user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1852
   RE: Fondant
23.1.2011 12:49:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hannica

Evo je...gotova.
Nije lijepa kakvoj sam se nadala,ali nije ni ruzna kakvu sam ocekivala.user posted image
user posted image






e sad ne znam kakva su tvoja nadanja bila al torta je superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pravo je uredna i to mi jeuser posted image

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 1853
   RE: Fondant
23.1.2011 12:51:57   
Dzenana_G
IZVORNA PORUKA: Hannica

Evo je...gotova.
Nije lijepa kakvoj sam se nadala,ali nije ni ruzna kakvu sam ocekivala.user posted image
user posted image


Torta je super, svaka ti cast. Crna ti je dobro ispala...

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1854
   RE: Fondant
23.1.2011 12:54:58   
muaaa
Hanica superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 1855
   RE: Fondant
23.1.2011 13:56:19   
Hannica
Hvala svima. Malo sa na kraju sfuserila br. 35,mrsko mi bilo vise,Hana me gnjavila.
Mala86 unutra je nesto ko svarcvald,nisam slijedila nikakav recept,ja sam to onako po svom ceifu.user posted image Uglavnom kore su cokoladne,krema bijela i visnje dodala.user posted image Mislim da ce biti ukusna. Neznam koliko vreman sam potrosila,ci8jelo jutro nesto radim oko nje,ali morala sam dugo cekat da se torta ohladi i osusi ovaj crni dio.Al treba dosta vreman,pripremi se.user posted image
Dok sam radila govorila sam hvala Bogu pa ne moram Ferrarija ili Peugeot-a,ko bi pravio one zivuljke.Ovo je bas jednostavno.
Nadam se da ce mu se svidjeti.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1856
   RE: Fondant
23.1.2011 16:25:19   
Ilhana RR
Hannice, svaka cast. torta ti je ispala predobra... user posted image user posted image user posted image user posted image

Alper vam je u lukavickoj cesti 12 ja mislim... tako nesto... ima na njihovom portalu vise informacijaj... nesmijem vam link davati ovdje al googlajte Alper Sarajevo ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1857
   RE: Fondant
23.1.2011 16:43:55   
Anoniman
drage fondant majstorice nasla sam zanimljivu stranicu iz hrvatske imaju svasta i mogucnost kupovine putem interneta pa koga zanima ide pp..imaju boje u gelu i cini mi se nisu skupeuser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 1858
   RE: Fondant
23.1.2011 19:44:48   
ivanak
Dobar večer, gdje vi nabavljate jestive olovke (flomaster) u raznim bojama za fondat???



_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1859
   RE: Fondant
23.1.2011 19:47:38   
muaaa
Ivanak ne nabavljamo nigdje,user posted image bar ja ovdje ih nama

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 1860
   RE: Fondant
23.1.2011 19:48:37   
muaaa
Noa mene interesuje to za Hrvatsku salji ppuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1861
   RE: Fondant
23.1.2011 21:40:35   
ivanak
jeli to butiga sve i svasta ili?

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1862
   RE: Fondant
23.1.2011 21:43:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ivanak

jeli to butiga sve i svasta ili?




jestuser posted image

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 1863
   RE: Fondant
23.1.2011 22:00:06   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Ja imam par pitanja user posted image
1. Gdje se nalazi taj Alper? Zivim vec skoro 2 godine u Nedžaricima i nemam pojam da to postoji ovde ...
2. Imam glicerol koji je napravljen 2008 godine. Koliki rok trajanja ima glicerol?
3. Gdje kupiti glukozu ili fruktozu u Sarajevu?

nije vise tamo nalazi se u kasidolskoj na samom pocetku na Ilidzu


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 1864
   RE: Fondant
23.1.2011 22:07:12   
hatepsut
ja sam pravila fondan po jednom receptu s neta i super mi je ispao.ako neko zeli mogu mu na pp dati link.i u Srbiji ima prodavnica s raznom modlama,alatima,gel bojama ali isporuku vrse samo u Srbiji pa se nekako snalazim za alat,uglavnom po kuci nadjem :) boje koristim u prahu ali s tim da stavim kap vode.fruktozu sam ja kupila u DM-u,jedino sam je tu nasla.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1865
   RE: Fondant
23.1.2011 22:09:10   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: hatepsut

ja sam pravila fondan po jednom receptu s neta i super mi je ispao.ako neko zeli mogu mu na pp dati link.i u Srbiji ima prodavnica s raznom modlama,alatima,gel bojama ali isporuku vrse samo u Srbiji pa se nekako snalazim za alat,uglavnom po kuci nadjem :) boje koristim u prahu ali s tim da stavim kap vode.fruktozu sam ja kupila u DM-u,jedino sam je tu nasla.


Haj mi posalji link... =)


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 1866
   RE: Fondant
23.1.2011 22:10:14   
Anoniman
pa smiju ovdje linkovi s youtubauser posted image stavi ovdje

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 1867
   RE: Fondant
23.1.2011 22:38:58   
hatepsut
http://www.youtube.com/watch?v=RoUR_f-Lud0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1868
   RE: Fondant
23.1.2011 22:41:24   
muaaa
ja radim po ovom receptu i super je,nezelim ga mjenjatiuser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 1869
   RE: Fondant
23.1.2011 22:42:40   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Ja imam par pitanja user posted image
1. Gdje se nalazi taj Alper? Zivim vec skoro 2 godine u Nedžaricima i nemam pojam da to postoji ovde ...
2. Imam glicerol koji je napravljen 2008 godine. Koliki rok trajanja ima glicerol?
3. Gdje kupiti glukozu ili fruktozu u Sarajevu?

nije vise tamo nalazi se u kasidolskoj na samom pocetku na Ilidzu



Moj je isto toliko star, rekla mi ova djevojka iz ljekarne da ga slobodno upotrijebim i evo torta se pojela, sve 5user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1870
   RE: Fondant
23.1.2011 22:55:36   
Niobe
Da vas obavijestim da sam napravila masu i umjesto sa fruktozom, napravila sam sirup od obicnog secera u prahu, ispalo jednako dobro, apsolutno bez razlike.

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 1871
   RE: Fondant
23.1.2011 23:36:45   
mummy
Neto mi ne ide stavljanje slika a imam 2 fondatice

< Poruku je uredio mummy -- 23.1.2011 23:38:26 >

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 1872
   RE: Fondant
23.1.2011 23:48:02   
mummy
 http://img836.imageshack.us/g/picture100l.jpg/
Prva je novogodinja
druga roendanska, nije kako sam htjela al'' su gosti bili zadovoljni
gornji sprat je boja koju sam dobila od roze-bijelih bonbona, dakle ipak je roskast
a donji kad sam dodala roze boju koja nije bila eljena boja ali je fina
tufnice su trebale biti crne ali su ispale sive to se opet dobro uklopilo
meni su ipak najvei problem boje
posao je zahtjevan, a poto sam isti dan pravila tortu na sprat i fondant, umorila sam se i izgubila ivce pa to nisam dotjerala
prva fondatica mi je dosad najbolje uspjela jer sam bila rastereena
Kod prve torte podloga je boja koja se dobije od arenih bonbona, neka zeleno-plava

< Poruku je uredio mummy -- 23.1.2011 23:53:45 >

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 1873
   RE: Fondant
23.1.2011 23:53:22   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hannica

Evo je...gotova.
Nije lijepa kakvoj sam se nadala,ali nije ni ruzna kakvu sam ocekivala.user posted image
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
auper... enek si porbala vako boju dobit...moću onda i ja cvenu mašnu...
torta ti je savršena...daj molim te javi nam kako je muž reagirao...koliko se sjećam on je lud za BMW-om vala si mu je plaho zgotovilauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1874
   RE: Fondant
23.1.2011 23:53:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mummy

 http://img836.imageshack.us/g/picture100l.jpg/



super...obe su lijepe al meni va prva jelkica nekao super zanimljiva...baš si je lijepo sredilauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 1875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *