|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
27.1.2011 14:29:06   
M kao Mama
Nina jel se one kartonske podloge idu na komad i gdje je ta radnja tačno da mogu muža poslati

a boje za pisanje sam ja kupila u merkatoru dr. Otker oko 5 km, dođu četri boje, bijela, zelena, žuta i crvena

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 1951
   RE: Fondant
27.1.2011 14:44:41   
Niina
idu na komad i nisu skupe imas ih različitih veličina i oblika, a nalazi se u kasindolskoj jarko crvena kuca pored puta to je kad ides iz onohg kružnog toka prema gradu pa prva s desne strane i odmah na pocetku desno je ta kuca.

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1952
   RE: Fondant
27.1.2011 14:46:24   
M kao Mama
A, mislim da zam gdje je to, znači s kružnog toga pravo prema stupu i kada se treba uključiti kod mosta onde desno, da li sam skontala

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 1953
   RE: Fondant
27.1.2011 14:53:12   
maja78 RR
nisi prva desno od kruznog toka

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1954
   RE: Fondant
27.1.2011 19:59:15   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Aquarius

Moja DRUGA ikad torta sa fondantom.  Prva je slična samo manje svečana.



user posted image







Nina ovo je torta koju je pravila aquarisus i preko stavila taj sjajsni prah u boji srebra i zlata pa su ruže ovako lijepe boje....

a crna boja...konstatovali smo svi da se sa nekim fondantom teško dobije crna...pa je i hanniac neki dan probla anapraviti tortu i nije dobil čisto crnu ali je nakon što je napravila fondat i stavila...razmutila crne boje u malo vode i kistom ofarbala potrebno crno područje i dobila super torticu.

IZVORNA PORUKA: Hannica

Evo je...gotova.

user posted image



< Poruku je uredio Hanady RR -- 27.1.2011 20:00:55 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1955
   RE: Fondant
27.1.2011 20:13:56   
Anoniman
eh zene drage...probala i ja konacno taj fondant :)

marschmallow fondant - user posted image  nije tesko!! pitanje je dali je to uspjelo kako treba ali to cemo vidjeti za vikend, kada cu tortu staviti! Sad za sad je upakovan u prozirnu foliju i lezi u hermetickoj kutiji u frizider! Posto je bio od boba kupovnih ispao je blijeeeeeeeeeeeeeeedo roze boje (kao pojedini testovi za trudnocu user posted image )  a i kupila sam jos i rozu boju u prahu pa sam jedan dio koji mi treba za dekoracije odvojila i u njega dodala tu rozu pa dobila onu candy rozu! Dali ce ovo na nesto liciti??? Bog zna a mi cemo vidjeti :))

a kada prefarbavate kistom zeljeni dio fondanta dali se njegovim kvasenjem mjenja cvrstina, da ga necu tako upropastiti, da mi se nerazmelja? ako budem jos zeljela dofarbavati??

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 1956
   RE: Fondant
27.1.2011 21:18:10   
Aquarius
Ma ne znam što se toliko mučite s tim fondantom. Meni je puno bolji onaj fondant sa fruktozom i glicerinom. Bude super. Lak za raditi s njim , a napravi se brzo. I što je najvažnije, bude BIJEL KAO SNIJEG. I ne mora stajati u frižideru. Šećer je  jedna vrsta prirodnog konzervansa i može stajati minimalno mjesec, a mislim i duže van frižidera.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1957
   RE: Fondant
27.1.2011 22:57:27   
ivanak
i ja radim s fruktozom i glicerinom i bijel je- nema mane. Pravila sam ga dosad trista puta i uvijek ispadne super.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1958
   RE: Fondant
27.1.2011 23:01:56   
Niina
ee hanadi hvala ti puno...pa vidjet cu mozda da i ja napravim crni fondan i onda ga jos dodatno cetkicom ofarbam.

a samo ne znam kako da rijesim taj problem sa mrvljenjem fondana i tom suhocom???  ja sam pravila djevocici svojoj rodjendansku toru od 10kg i simpa je bila skroz jesta da sam je pravila 2 dana. rado bih stavila slicicu ali ne znam :(
ima je na mom fb profilu koga interesuje nek posalje pp.

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1959
   RE: Fondant
27.1.2011 23:55:25   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Niina

ee hanadi hvala ti puno...pa vidjet cu mozda da i ja napravim crni fondan i onda ga jos dodatno cetkicom ofarbam.

a samo ne znam kako da rijesim taj problem sa mrvljenjem fondana i tom suhocom???  ja sam pravila djevocici svojoj rodjendansku toru od 10kg i simpa je bila skroz jesta da sam je pravila 2 dana. rado bih stavila slicicu ali ne znam :(
ima je na mom fb profilu koga interesuje nek posalje pp.

Ic anblivbl.user posted image Koliki joj je poluprecnik?user posted image
Ja sutra opet radim fondant.user posted image Ovaj put necu crnu,ali drago mi je da moja torta slutzi kao primjer drugima.user posted image user posted image user posted image user posted image
sutra cu pokusat napravit ovu s ruzicama kao kod Aquarius,ali bez sjaja jer ga nemam.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 1960
   RE: Fondant
28.1.2011 0:03:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Niina

ee hanadi hvala ti puno...pa vidjet cu mozda da i ja napravim crni fondan i onda ga jos dodatno cetkicom ofarbam.

a samo ne znam kako da rijesim taj problem sa mrvljenjem fondana i tom suhocom???  ja sam pravila djevocici svojoj rodjendansku toru od 10kg i simpa je bila skroz jesta da sam je pravila 2 dana. rado bih stavila slicicu ali ne znam :(
ima je na mom fb profilu koga interesuje nek posalje pp.



a ne znam što se mrvi ...da nije do glicerina jer koliko sma shavtila on je za elastičnostuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 1961
   RE: Fondant
28.1.2011 0:12:13   
Niina
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Niina

ee hanadi hvala ti puno...pa vidjet cu mozda da i ja napravim crni fondan i onda ga jos dodatno cetkicom ofarbam.

a samo ne znam kako da rijesim taj problem sa mrvljenjem fondana i tom suhocom???  ja sam pravila djevocici svojoj rodjendansku toru od 10kg i simpa je bila skroz jesta da sam je pravila 2 dana. rado bih stavila slicicu ali ne znam :(
ima je na mom fb profilu koga interesuje nek posalje pp.

Ic anblivbl.user posted image Koliki joj je poluprecnik?user posted image
Ja sutra opet radim fondant.user posted image Ovaj put necu crnu,ali drago mi je da moja torta slutzi kao primjer drugima.user posted image user posted image user posted image user posted image
sutra cu pokusat napravit ovu s ruzicama kao kod Aquarius,ali bez sjaja jer ga nemam.user posted image



bija torta na torti, precnik donje 43cm a gorne 28cm...samo da velim da je u tortu utroseno samo 1kg cokolade..mjac,mjac user posted image user posted image
koju si ti crnu boju koristila?
hanadi pokusat cu ovaj put staviti vise glicerina.

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1962
   RE: Fondant
28.1.2011 0:29:04   
Hanady RR
Nina vijdeh je torta je preusper...
pokušaj da je ovdje u kućicu od posta prekopiraš sa FB ...smao tamo copy i ovdje na mjesto posta past...trebalo bi moći. šteta da se remek djelo ne vidiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 1963
   RE: Fondant
28.1.2011 0:30:24   
Niina
user posted image

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1964
   RE: Fondant
28.1.2011 0:31:45   
Niina
to je moja druga torta sa fondanom ...nije bas ispalo kako treba ali je pravljena s puno ljubavi.

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 1965
   RE: Fondant
28.1.2011 0:32:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Niina

user posted image







user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Niina)
  Neposredna veza do poruke: 1966
   RE: Fondant
28.1.2011 0:33:31   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Niina

user posted image

mljac mljac. Ja sam probala ovu tortu i savrsena je user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 1967
   RE: Fondant
28.1.2011 0:35:03   
muaaa
Ja vise nikada necu ni pokusati od boba praviti fondan,veceras sam nesto htjela napraviti ali nisam,nemozes ga razvaljati covjece,ruke mi otpale razvijajuciuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 1968
   RE: Fondant
28.1.2011 0:35:15   
Niina
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: Niina

user posted image

mljac mljac. Ja sam probala ovu tortu i savrsena je user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  sad htjedoh reci, evo nekog ko je probao user posted image user posted image user posted image  a bilo je preko 50 komada.

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 1969
   RE: Fondant
28.1.2011 0:36:48   
Niina
IZVORNA PORUKA: muaaa

Ja vise nikada necu ni pokusati od boba praviti fondan,veceras sam nesto htjela napraviti ali nisam,nemozes ga razvaljati covjece,ruke mi otpale razvijajuciuser posted image


dobro je da nisam ni probala, kakav bi mi taj ispao kad i ovom imam zamjerku.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1970
   RE: Fondant
28.1.2011 9:00:52   
rose 87
evo ovo je nasa tortica za rodendan,nije savrsena ali je uradena sa punooo ljubavi za mog sina
user posted image



_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 1971
   RE: Fondant
28.1.2011 9:04:17   
rose 87
user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 1972
   RE: Fondant
28.1.2011 9:11:25   
mala86
IZVORNA PORUKA: muaaa

Ja vise nikada necu ni pokusati od boba praviti fondan,veceras sam nesto htjela napraviti ali nisam,nemozes ga razvaljati covjece,ruke mi otpale razvijajuciuser posted image


e sad me bas user posted image user posted image user posted image

cure jel zna neka sta je mua mogla pogrijesit,jer me bas prepade,ja ga trebam pravit sljed.sedmice i bas hocu ovaj sa bmbonama

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1973
   RE: Fondant
28.1.2011 9:13:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mala86

IZVORNA PORUKA: muaaa

Ja vise nikada necu ni pokusati od boba praviti fondan,veceras sam nesto htjela napraviti ali nisam,nemozes ga razvaljati covjece,ruke mi otpale razvijajuciuser posted image


e sad me bas user posted image user posted image user posted image

cure jel zna neka sta je mua mogla pogrijesit,jer me bas prepade,ja ga trebam pravit sljed.sedmice i bas hocu ovaj sa bmbonama


nije ona ništa pogriješila...
ali pri radu s anjim teže je raditi sa ovim od bombona...
teže razvijati, teže dobiti željenu boju i teže modelirati u odnosu na ovaj sa glicerinomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 1974
   RE: Fondant
28.1.2011 9:14:46   
Hanady RR
roseuser posted image user posted image user posted image user posted image

prelijepa je toritica taj bibić si super napravilauser posted image user posted image user posted image user posted image


Nina ja sinoć otišla da pajam pa nisma vidjela PP...al eti stavila si svoje remek djelo...super jeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *