|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
16.12.2010 17:15:11   
sporty mamaa
Jel zna netko koliko vremenski smije stojati glicerin u frizideru??? Ja imam od 8 mjeseca, u onoj plasticnoj bocici mi je. Neda mi se peglat nekog da mi donosi novi ako i ovaj moze... Hvalauser posted image user posted image Ako ne smijem staviti ovaj pravit cu od bonbonauser posted image

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 1326
   RE: Fondant
16.12.2010 17:32:14   
puma
ja danas u dvije apoteke pitala za glicerin i svi su me blijedo gledali kao da sam pitala imate li m... od King Kong-a... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 1327
   RE: Fondant
16.12.2010 17:34:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: puma

ja danas u dvije apoteke pitala za glicerin i svi su me blijedo gledali kao da sam pitala imate li m... od King Kong-a... user posted image user posted image user posted image user posted image
ako pocnes od prve str. citati ovu temu...bice ti jasno i zastouser posted image

(odgovor članu puma)
  Neposredna veza do poruke: 1328
   RE: Fondant
16.12.2010 17:34:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Jel zna netko koliko vremenski smije stojati glicerin u frizideru??? Ja imam od 8 mjeseca, u onoj plasticnoj bocici mi je. Neda mi se peglat nekog da mi donosi novi ako i ovaj moze... Hvalauser posted image user posted image Ako ne smijem staviti ovaj pravit cu od bonbonauser posted image
nazovi apoteku
a usput i meni reci jer i ovaj moj stoji vec skoro pa godinuuser posted image


< Poruku je uredio dadada -- 16.12.2010 17:36:25 >

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 1329
   RE: Fondant
16.12.2010 17:45:14   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Jel zna netko koliko vremenski smije stojati glicerin u frizideru??? Ja imam od 8 mjeseca, u onoj plasticnoj bocici mi je. Neda mi se peglat nekog da mi donosi novi ako i ovaj moze... Hvalauser posted image user posted image Ako ne smijem staviti ovaj pravit cu od bonbonauser posted image
nazovi apoteku
a usput i meni reci jer i ovaj moj stoji vec skoro pa godinuuser posted image



Auuuuuu, ja nisam ni držala u frižideru, imam ga već neka 4 mj... još sinoć pravila grb partizana za tortu u subotu...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1330
   RE: Fondant
16.12.2010 18:12:42   
Anoniman
a i hanady treba ta info...i njen je star skoro pa godinuuser posted image user posted image ...ne sad ozbiljno...zar se i to moze pokvaritiuser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 1331
   RE: Fondant
16.12.2010 20:13:16   
ivanak
Ej, ljudi tko bi mi objasnio kako se pravi lice - koje liči na čovjeka od fondata....
TO mi nekako nije baš da idem...

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1332
   RE: Fondant
16.12.2010 20:15:06   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dadada

a i hanady treba ta info...i njen je star skoro pa godinuuser posted image user posted image ...ne sad ozbiljno...zar se i to moze pokvaritiuser posted image

taman si u pravuuser posted image user posted image user posted image
fakat ja nisma znala da se to može pokvarit...ja ga čuvam za posebnu priliku sad će ispast da ga moram bacituser posted image

dajte javite nam user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1333
   RE: Fondant
17.12.2010 0:25:11   
sporty mamaa
oSutra vam ja javim, nazvat cu ovu curu pa je pitam... Ajde kad se Hanady nije otrivala necu valjda ni jauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1334
   RE: Fondant
17.12.2010 11:18:25   
muaaa
user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 1335
   RE: Fondant
17.12.2010 11:19:22   
muaaa
za nase muzeve user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1336
   RE: Fondant
18.12.2010 17:51:50   
Mya_81 RR
Torta za mm...sutra mu je roćkas pa se žena baš potrudila user posted image

user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1337
   RE: Fondant
18.12.2010 17:53:28   
Anoniman
Mya, ma bravooooouser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 1338
   RE: Fondant
18.12.2010 17:55:20   
Hanady RR
Myauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
savršenouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1339
   RE: Fondant
18.12.2010 18:14:06   
bebbe RR
Mia, savršeno!

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1340
   RE: Fondant
18.12.2010 18:19:21   
rose 87
Mya supeeer user posted image user posted image user posted image
eh kakav vi glicerin koristite,ako ne nadjem onaj za kolace jel moze crveni user posted image user posted image user posted image ,valjda nam nece nista biti od jedne torticeuser posted image user posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 1341
   RE: Fondant
18.12.2010 18:34:10   
Mya_81 RR
Hvala, cure user posted image

Rose, kakav crveni glicerin user posted image

Narući u Zefarmu...napravit ce ti bez problema...jest da eto kazu svi da je to za vanjsku upotrebu jer ima crvenu naljepnicu...

Ne znam ima li kakve trajne štete od toga, ali moja prijateljica i ja smo dosad koristile taj...




_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 1342
   RE: Fondant
18.12.2010 18:57:04   
maja78 RR
Mya woooooooooooooooow user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1343
   RE: Fondant
18.12.2010 19:18:02   
rose 87
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Hvala, cure user posted image

Rose, kakav crveni glicerin user posted image

Narući u Zefarmu...napravit ce ti bez problema...jest da eto kazu svi da je to za vanjsku upotrebu jer ima crvenu naljepnicu...

Ne znam ima li kakve trajne štete od toga, ali moja prijateljica i ja smo dosad koristile taj...




e na to mislim na tu naljepnicu,znam da treba biti bijela ali nju nemogu naci iz poznatih razloga user posted image user posted image ,znaci moze i crvena,hvala ti user posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1344
   RE: Fondant
18.12.2010 20:53:16   
malena27 RR
mya torta izgleda predivno...i mm se odusevio user posted image user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 1345
   RE: Fondant
18.12.2010 21:14:07   
R&T@
Bravo, Myauser posted image user posted image user posted image

Hajde u Sa. da das instrukcije mm u utorak navece...
pa nek i on meni napravi jednu za srijedu...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 1346
   RE: Fondant
18.12.2010 23:38:42   
N_N
Mya, user posted image user posted image  odlična!!

dadada, hoćem i ja od tebe glicerina user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1347
   RE: Fondant
19.12.2010 1:19:48   
sporty mamaa
Jel neko zna koliko moze stojati fondant onaj od glicerina u frizideru... I kako ga cuvat. Ja izgubila br. od cure sto mi je donosila glicerin, sutra cu rodicu pitat. Kod mene nije bilo nikakve naljepnice, ni bijele ni crvene, samo je kutija bijela, mozda je to onaj praviuser posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 1348
   RE: Fondant
19.12.2010 1:24:18   
Ilhana RR
stavi ga u kesu i jos jednu kesu (da nebi bilo rupa na kesi :P ) i onda ga stavi na neko gladno mjesto, al ne prehledano jer nevalja kazu u frizderu a kad budes trebala da ga koristis ti ga malo u mikrovalnu stavi da se ugrije al ne previse samo eto da bi smekso da mozes da radis sa njim ono sto zelis... samo ako bude prejako zamjesan sa secerom onda moze biti okolo tvrdo pa to samo nozem "oguli"... tako ja radim :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 1349
   RE: Fondant
19.12.2010 1:33:03   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

stavi ga u kesu i jos jednu kesu (da nebi bilo rupa na kesi :P ) i onda ga stavi na neko gladno mjesto, al ne prehledano jer nevalja kazu u frizderu a kad budes trebala da ga koristis ti ga malo u mikrovalnu stavi da se ugrije al ne previse samo eto da bi smekso da mozes da radis sa njim ono sto zelis... samo ako bude prejako zamjesan sa secerom onda moze biti okolo tvrdo pa to samo nozem "oguli"... tako ja radim :P


Hvalauser posted image user posted image Ja to kontam napraviti par dana prije, stavit cu ga na balkonuser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *