|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
12.12.2010 23:46:23   
myb@by

IZVORNA PORUKA: rokoko

 Pepe i Garfild

user posted image

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1276
   RE: Fondant
12.12.2010 23:51:30   
Hanady RR
joj garfilada što je sladak.....

ja svaki put kad vidim ove torte ovakve posmislim jel nekome žao da ih načne...majkemi meni onja klavir iz glave ne izlaziuser posted image je bi se čini mi se ''potukla'' sa onim ko uzme nož da ga režeuser posted image

Bravouser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 1277
   RE: Fondant
12.12.2010 23:55:46   
rokoko
Ma pojedu sve bezdušnici,uništiše sve što napravimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1278
   RE: Fondant
13.12.2010 0:00:17   
anidla
kako imam zelju da naucim praviti ovaj fondant...ali za mene to izgleda nemoguca misija user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1279
   RE: Fondant
13.12.2010 0:02:05   
rokoko
IZVORNA PORUKA: dadada
eeeeeeeeeee...garfild je vrh...nemoj se ljutiti ako ga prekopiramuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Evo ti da vidiš kako izgleda i druga strana da se ne zezaš kao i mi.Pošto nismo imali igračku,gledali smo crtani,brojali koliko redova šarica ima,mm nacrtao i ja onda ispred sebe...

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1280
   RE: Fondant
13.12.2010 0:03:07   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: rokoko

Ma pojedu sve bezdušnici,uništiše sve što napravimuser posted image user posted image user posted image

mogu mislit...user posted image
al ti si navikla sigurno...ja nebih mogla...user posted image
onaj pianino nebih dala da režu pa sve da je nekome za zaltni pir napravljen i svi se akupiliuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1281
   RE: Fondant
13.12.2010 0:04:09   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: rokoko

IZVORNA PORUKA: dadada
eeeeeeeeeee...garfild je vrh...nemoj se ljutiti ako ga prekopiramuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Evo ti da vidiš kako izgleda i druga strana da se ne zezaš kao i mi.Pošto nismo imali igračku,gledali smo crtani,brojali koliko redova šarica ima,mm nacrtao i ja onda ispred sebe...

user posted image

zamisli molim te detaljista...
brojali koliko šara garfild ima
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1282
   RE: Fondant
13.12.2010 0:07:22   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: anidla

kako imam zelju da naucim praviti ovaj fondant...ali za mene to izgleda nemoguca misija user posted image





Jako je jednostavno, mm napravio malenoj za rodendan i torta je ispala super.... Ma u biti igras se bojama ko kakvo dijeteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 1283
   RE: Fondant
13.12.2010 0:10:12   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: anidla

kako imam zelju da naucim praviti ovaj fondant...ali za mene to izgleda nemoguca misija user posted image





Jako je jednostavno, mm napravio malenoj za rodendan i torta je ispala super.... Ma u biti igras se bojama ko kakvo dijeteuser posted image user posted image user posted image


bogami andila niko se nije naučen rodiouser posted image
zavrni rukave i u akciju

ja čuvam glicerin koji mi je dadada poklonila da farah tortu pravim za orđendan kitty za kućnu raju a za ovako malo obiljnije goste naručit ću jednu da ne rizikujemuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 1284
   RE: Fondant
13.12.2010 0:13:01   
anidla
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: anidla

kako imam zelju da naucim praviti ovaj fondant...ali za mene to izgleda nemoguca misija user posted image





Jako je jednostavno, mm napravio malenoj za rodendan i torta je ispala super.... Ma u biti igras se bojama ko kakvo dijeteuser posted image user posted image user posted image


bogami andila niko se nije naučen rodiouser posted image
zavrni rukave i u akciju

ja čuvam glicerin koji mi je dadada poklonila da farah tortu pravim za orđendan kitty za kućnu raju a za ovako malo obiljnije goste naručit ću jednu da ne rizikujemuser posted image



hajmo redom

kakav glicerin??? majko moja...pa ja samo izgleda gledam slike torti i divim se a nista ne citam user posted image

a samo mi objasnite kako uspijete dobiti ove nijanse boja? npr svijetlo plava, ili npr ova boja kao kod rokoko garfilda? pa ima idneticnu boju na sebi...e to mi nije jasno...

gdje boje kupujete

kako ih mijesate sa tom nekom masom koju ni ne znam kako se dobija

user posted image user posted image user posted image user posted image

nista ne znam a ja bih kao nesto user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1285
   RE: Fondant
13.12.2010 0:14:27   
rokoko
  Nedavno me jedna žena nazvala pa hoće običnu tortu samo da gore stavim onu jestivu sliku.Ja sebi ne mogu doći,zbunila se...a kad sam je napravila tek tad sebi nisam mogla doći!To bi nabrzaka,a dok ja prebrojim šare pa napravim,dok sve premjerim...
Hanady,klavir nije bio toiko zahtjevan koliko je bio markantan.Doduše,trebalo je premjeriti,skontati od čega noge,kako zalijepiti..ZATO MI JE PUNA KUĆA SMEĆA!Sve može za nešto poslužiti,i pokvarene igračke i kutije i...sve čuvamouser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1286
   RE: Fondant
13.12.2010 0:14:42   
Hanady RR
andila...sve ti ja napišem al bogami drugi put...
zakasnila si noćasuser posted image

svašta pitaš...trebam ja sad od početka teme polako recpet pa da skontaš....

samo boje e to rokoko ima dobavljača iz Novog sarda dobrog...al ima i kod nas boja može se potrefit neštouser posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 1287
   RE: Fondant
13.12.2010 0:24:31   
rokoko


IZVORNA PORUKA: anidla

hajmo redom

kakav glicerin??? majko moja...pa ja samo izgleda gledam slike torti i divim se a nista ne citam user posted image

a samo mi objasnite kako uspijete dobiti ove nijanse boja? npr svijetlo plava, ili npr ova boja kao kod rokoko garfilda? pa ima idneticnu boju na sebi...e to mi nije jasno...

gdje boje kupujete

kako ih mijesate sa tom nekom masom koju ni ne znam kako se dobija

user posted image user posted image user posted image user posted image

nista ne znam a ja bih kao nesto user posted image


E Hanady ti je lijepo napisala,naučen se niko nije rodio.Za početak iščitaj ovu temu i tu ćeš naći i recepte za fondan,koje boje imaju,gdje se nabavljaju...pisali o većini stvari.
Boje imaju osnovne,a sve nijanse miješanjem,miješanjem,srećom ostalo znanje iz likovnog o kombinacijama boja.Vremenom to postaje osjećaj,ja sad mogu uglavnom znati koje boje mi trebaju za tu neku boju,nijansu i sl.
Što ne pronađeš,tu sam.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 1288
   RE: Fondant
13.12.2010 0:26:36   
anidla
IZVORNA PORUKA: rokoko



IZVORNA PORUKA: anidla

hajmo redom

kakav glicerin??? majko moja...pa ja samo izgleda gledam slike torti i divim se a nista ne citam user posted image

a samo mi objasnite kako uspijete dobiti ove nijanse boja? npr svijetlo plava, ili npr ova boja kao kod rokoko garfilda? pa ima idneticnu boju na sebi...e to mi nije jasno...

gdje boje kupujete

kako ih mijesate sa tom nekom masom koju ni ne znam kako se dobija

user posted image user posted image user posted image user posted image

nista ne znam a ja bih kao nesto user posted image


E Hanady ti je lijepo napisala,naučen se niko nije rodio.Za početak iščitaj ovu temu i tu ćeš naći i recepte za fondan,koje boje imaju,gdje se nabavljaju...pisali o većini stvari.
Boje imaju osnovne,a sve nijanse miješanjem,miješanjem,srećom ostalo znanje iz likovnog o kombinacijama boja.Vremenom to postaje osjećaj,ja sad mogu uglavnom znati koje boje mi trebaju za tu neku boju,nijansu i sl.
Što ne pronađeš,tu sam.



hvala ti puno...

ti si za mene umjetnica....skidam ti kapu...svaka torta je prica za sebe i svaka torta me opet ispocetka iznenadi....

svaka ti cast!




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1289
   RE: Fondant
13.12.2010 0:29:53   
rokoko
Hvala tiuser posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 1290
   RE: Fondant
13.12.2010 11:37:02   
lajlic
Drage moje dame,

citam po forumu pa vidim da dosta zena ima zelju, ali nema hrabrosti da napravi fondat. vjerujte mi na rijec fondan nije nikakvo mudro slovo. teze je napraviti pitu nego fondan :))))) a kada napraite fondan ostalo je samo igra plastelina i maste i nista drugo. Ja sam se isto tako pitala pa sta cu pa kako cu pa gdje cu, i kada sam krenula sa pravljenjen fondana, vidjela sam ta je to posao koji vam oduzme 10-tak minuta i koji je jako jako jednostavan. vjerujte mi, stvarno ali stvarno nema potreba za panikom i strahom.
Samo naprijed vi to mozete!!!!

a evo i jos par mojih slikica.

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1291
   RE: Fondant
13.12.2010 12:09:10   
R&T@
Kako volim ovu temuuser posted image user posted image user posted image

Nasih umjetnica sve vise i viseuser posted image user posted image user posted image


IvanaTz, ima li sta novo kod tebe?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1292
   RE: Fondant
13.12.2010 13:59:26   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: tajra

Kako volim ovu temuuser posted image user posted image user posted image

Nasih umjetnica sve vise i viseuser posted image user posted image user posted image


IvanaTz, ima li sta novo kod tebe?


ma ima, evo kanim se daaniimaa da postavim koju sliku user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1293
   RE: Fondant
13.12.2010 14:09:15   
IvanaTz
ev'' nakanila se user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 13.12.2010 23:17:36 >


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 1294
   RE: Fondant
13.12.2010 14:21:00   
Nejrica
Ja se bas odmorim na ovoj temi...sve do jedne su predivne,zaista extra torte...svaka cas_t umjetnicama!!!

Nego pitanje za one iz Sarajeva koje su pravile fondant...gdje ste kupile glicerin?????
Ja sam pokusala u nekoliko apoteka,ali me cudno gledaju i nakon sto objasnim za sta mi treba,a bas imam veeeeliku zelju da nesto napravim.
Hvalaaa!

_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 1295
   RE: Fondant
14.12.2010 9:21:40   
lajlic
ja sam glicerin kupovala na dobrinji u privatnoj apoteci 80% glicerin. teta mi je dala glicerin bez ikakvih problema a narocito cudnih pogleda. kostao je 3,5 KM -100 ml. ne znam kako se tacno apoteka zove, ali nije je tesko naci. nalazi se odmah pored azel franca na dobrinji.

(odgovor članu Nejrica)
Neposredna veza do poruke: 1296
   RE: Fondant
14.12.2010 9:27:58   
maja78 RR
Ivana vas ima i na fb, jutros sam se uclanila, ma predivno user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu lajlic)
Neposredna veza do poruke: 1297
   RE: Fondant
14.12.2010 9:35:49   
leli§
ja ovdje uletim da oci parim :):):) ako Bog da valjda se jednog dana odlucim da sklepam taj fondant... samo jos ercite koji je recept 100% isproban !!!

SVE torte i tortice  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu lajlic)
Neposredna veza do poruke: 1298
   RE: Fondant
14.12.2010 14:34:46   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Ivana vas ima i na fb, jutros sam se uclanila, ma predivno user posted image


Ima, ima... E odoh da te nadjem i dodam kao frenda user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 1299
   RE: Fondant
14.12.2010 14:35:33   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: leli§

ja ovdje uletim da oci parim :):):) ako Bog da valjda se jednog dana odlucim da sklepam taj fondant... samo jos ercite koji je recept 100% isproban !!!

SVE torte i tortice  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


onaj s glicerinom radi 100 % user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *