|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
20.12.2010 19:37:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 1376
   RE: Fondant
20.12.2010 20:30:32   
muaaa
ja nisam sa bonbonima nikada radila ali ovaj sa glicerinom i fruktozom mi je pravo lagan bar meni, a ti probaj pa vidiuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1377
   RE: Fondant
20.12.2010 21:32:54   
puma
ja sam evo prvi put oprobala ovaj recept samo od secera i zelatina i evo rezultata (jos da sam pronasla boje)

user posted image

user posted image

user posted image

ukusno jeste... user posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1378
   RE: Fondant
22.12.2010 11:41:16   
Ben*
Da se i ja pridružim na temi ...:) Drage ženice torte i ideje su vam odlične, stvarno, ja se već duže vremena kanim da probam napraviti fondant ali sve mislim ne bi mi to uspjelo user posted image Ali moram probati..
Puma možeš li napisati recept po kojem si radila bez glicerina,ako sam dobro shvatila?

(odgovor članu puma)
Neposredna veza do poruke: 1379
   RE: Fondant
22.12.2010 14:39:57   
Hanady RR
puma superuser posted image user posted image user posted image user posted image
savršeno ti je ispalouser posted image
a što ne reče da ti boje pošaljem po kolegama onaj dan za donacijom...
e vala si

jel praviš drugu sutra il je to touser posted image
hoćeš da ti poštom spremeim bojeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ben*)
Neposredna veza do poruke: 1380
   RE: Fondant
22.12.2010 15:13:04   
10 mart 2009
puma, ovo je ekstra, svaka čast...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1381
   RE: Fondant
22.12.2010 15:28:26   
puma
hvala svima...user posted image

Ben*, ovaj recept koji sam koristila mozes naci na strani br. 6, zove se "Secerna masa za torte"...
Hanady, ma ovo je bila samo proba, joj kad bi mi mogla poslati sutra po autobusu bila bih ti jaaaaaaaaaaaako zahvalna... puno bi mi znacilo, a sutra pravim pravu tortu...
sad sam opet obisla sve moguce prodavnice i apoteke nigdje nema boja... narod vise ne pravi kolace, svakom lakse da kupi...

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 1382
   RE: Fondant
22.12.2010 15:30:11   
Mya_81 RR
Puma, super ti je ispalo user posted image

Nego, kako misliš samo šećer i želatinu user posted image

Nisi stavljala glicerin i ostalo ili...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 1383
   RE: Fondant
22.12.2010 15:38:04   
puma
Mya hvala ti...
recept je na strani br. 6... tamo ne pise da treba glicerin, pa sam bas iz tog razloga i uzela ovaj recept, jer ne mogu da nadjem glicerin... a evo super je ispalo samo sto meni djeluje preslatko... ali vrlo je lagano, pa ko nema glicerina moze koristiti ovaj recept, bas je jednostavan

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1384
   RE: Fondant
22.12.2010 15:43:21   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

puma superuser posted image user posted image user posted image user posted image
savršeno ti je ispalouser posted image
a što ne reče da ti boje pošaljem po kolegama onaj dan za donacijom...
e vala si

jel praviš drugu sutra il je to touser posted image
hoćeš da ti poštom spremeim bojeuser posted image



Ja posla ovo da napisem, mame mi mojeuser posted image
Stvarno, pumice, ako hoces ujutro zorom saljem...
cak ne moram ni kupiti jer sam se nekad "ponadala" da cu skupiti hrabrost...

Samo daj adresu na pp, bolje ja nego Hanady (zbog nase mrvice Farah)

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1385
   RE: Fondant
22.12.2010 15:47:02   
puma
e zlato moje... bas si dusa... eto koja god hoce, zdogovorite se, pa samo na bus date vozacu, ponijet ce svaki... samo napisite "za Nadiru" a ja ga sacekam na stanici i on mi da... da ne placate ni postarine ni gluposti... ima bus u 13, u 14 i u 15,30 sati, pa koji vam pase... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1386
   RE: Fondant
22.12.2010 15:47:13   
Dida79

IZVORNA PORUKA: puma

ja sam evo prvi put oprobala ovaj recept samo od secera i zelatina i evo rezultata (jos da sam pronasla boje)

user posted image

user posted image

user posted image

ukusno jeste... user posted image



Puma user posted image user posted image ovo ti je predobro ispalo

Svaka castuser posted image user posted image
A ja lljenguza nikako da pocnem da pravim fondant sve kontam necu ja to znatiuser posted image user posted image

(odgovor članu puma)
Neposredna veza do poruke: 1387
   RE: Fondant
22.12.2010 15:48:56   
muaaa
Puma superrrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 1388
   RE: Fondant
22.12.2010 15:49:21   
puma
ma i ja sam kontala necu znati, nece mi se dati, al dade mi se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 1389
   RE: Fondant
22.12.2010 16:06:29   
mrvicaa
Puma ovo je ekstra,ja bas volim da pravim torte,ali ovo se nisam usudila,svaka cast.
Molim te ako mozez da mi napises koju si zelatinu koristila i od koliko grama za 60 ml. vode.
Nadam se da ces sutra dobiti i boje iz Sa,pa ce torta za Naneta biti ekstra plus.Mi iz Gradacca da ti saljemo to bi bio proces.

(odgovor članu puma)
Neposredna veza do poruke: 1390
   RE: Fondant
22.12.2010 16:20:57   
puma
kesica je od 20 grama, Dr. Oetker, zove se Zelatina fix... ja sam koristila kako pise u receptu, 1 kesica... a na poledjini kesice pise da je to gramaza za 400 ml tekucine... meni je bas djelovalo dovoljno...

(odgovor članu mrvicaa)
Neposredna veza do poruke: 1391
   RE: Fondant
22.12.2010 17:48:28   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: puma

e zlato moje... bas si dusa... eto koja god hoce, zdogovorite se, pa samo na bus date vozacu, ponijet ce svaki... samo napisite "za Nadiru" a ja ga sacekam na stanici i on mi da... da ne placate ni postarine ni gluposti... ima bus u 13, u 14 i u 15,30 sati, pa koji vam pase... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e dušo ne brini stiže sutra...
sad ću ja tajri poruku da spremim...
da se dogovorimo
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu puma)
Neposredna veza do poruke: 1392
   RE: Fondant
22.12.2010 17:56:36   
sporty mamaa
evo ja napravila fondant po minjinom receptu, samo meni 800 gr.secera i vise nego dovoljno, slikam kasnije da viditeuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1393
   RE: Fondant
22.12.2010 18:00:32   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

evo ja napravila fondant po minjinom receptu, samo meni 800 gr.secera i vise nego dovoljno, slikam kasnije da viditeuser posted image user posted image

jesi spremna za pravljenje jelikice, snješka, poklončića od fondantauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja sma malo gledal...imala sam plan iznedaditi kuminog supruga jer smo u subotu pozvani kod njih...pa sam htjela jednu pravu božičnu fondandticu napravit...ali...
sad više nisma ni sigurna dali ćemo ićijer mi je malena slaba....
pa i vrijeme nemogu gubiti na kuhanje...
jedva čekam vaše slikice...al jedvauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 1394
   RE: Fondant
22.12.2010 18:07:21   
muaaa
uh kako se meni svidjaju one jelkice od fondana,predivno izgledaju,i pokloncici fantazija su

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1395
   RE: Fondant
22.12.2010 18:14:24   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

evo ja napravila fondant po minjinom receptu, samo meni 800 gr.secera i vise nego dovoljno, slikam kasnije da viditeuser posted image user posted image

jesi spremna za pravljenje jelikice, snješka, poklončića od fondantauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja sma malo gledal...imala sam plan iznedaditi kuminog supruga jer smo u subotu pozvani kod njih...pa sam htjela jednu pravu božičnu fondandticu napravit...ali...
sad više nisma ni sigurna dali ćemo ićijer mi je malena slaba....
pa i vrijeme nemogu gubiti na kuhanje...
jedva čekam vaše slikice...al jedvauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Napravila sad bila jelkicu bas je lagano, pravo fino ispala i bilo mi zao da mi ne zafali sutra i pokvarila je i dodala ostatku fondantauser posted image user posted image A pravit cu jelkice i bozicne zvijezde, u sredini dijete Isus i dva andela ( to sam kupila figurice)... Kad bude gotova uslikam, malo sam i probala bas je ukusanuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1396
   RE: Fondant
22.12.2010 18:28:27   
muaaa
Za praznike nek user posted image bude veselo malo cemo i sviratiuser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 1397
   RE: Fondant
22.12.2010 18:55:56   
puma
IZVORNA PORUKA: muaaa

Za praznike nek user posted image bude veselo malo cemo i sviratiuser posted image


wow user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1398
   RE: Fondant
22.12.2010 20:52:19   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: muaaa

Za praznike nek user posted image bude veselo malo cemo i sviratiuser posted image

prelsatko...
kao detaljno...
baš mi se dopadauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1399
   RE: Fondant
22.12.2010 22:54:59   
Meri29
Ma moram da pohvalim ovu nasu Pumu, prvi put se igra sa fondantom i super torta ispade, nisi se dzabe pripremala dva mjeseca unazad user posted image user posted image
Mozda bih i ja zasukala svoje rukavice da mi ova Ivana Tz nije u blizini user posted image user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *