|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  145 146 [147] 148 149   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
29.4.2011 14:32:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

http://www4.slikomat.com/11/0429/oh1-Slika1.jpg


draga moja eto vidiš,tko se zadnji smije...
moja nije filovana buttercremom,a tvoja je pa se opet nakrivilauser posted image
kao što ti kažeš,nije ovo ruganje samo komentar.


ja se zadnja smijem...vazda i uvijek i argumentovano...user posted image


moja je namjerno nakrivljena jer je zgrada na koju se sppiderman penje...user posted image
molim te napravi mi jedan lik...da vidim jel dalje od modle gurašuser posted image
i da narvno da je komentar...pa ja da sam tebe slušala ne bih dalje od prve pravila...al vjeruj jesam...nisi mi nešto ubjedljiva argumentacijom u pravljenju toreti da bih te poslušalauser posted image

i jesam doktor jer sam iščitala sveuser posted image ...tebi prvoj sam ja savjete dala o fondatu...i da ni ova nema butter creamuser posted image

a nisi shvatila poentu moje priče sa la cici...
žena je profesionalac koji je sebi ovdje došao napraviti reklamu...
i savršeno je normalno da njene torte pariraju rokoko...logikauser posted image


i da draga moja torta je savršena...user posted image user posted image
jer ja sam jučer radila do 17, nakon toga čuvala 3 dijce...sve obaveze završila i u 12 sati počela sa pravljenjem torte za svoga dječaka....
ja to radim iz ljubavi a ne da nekoga nasamarim ....user posted image 32

a la cici vidim nešto se javlja...e da dobar joj je fb profil ima ona i ljepših tortiuser posted image
mislim neka se smješka...al samno da nađem kad...opalim vam retrospektivu njenih javljkanja i načina...da vidite kako je ženica pomislila da smo blese pa je nismo skontale za reklamu besplatu da je tu naletilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
e jeste blesaveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

haj ba milenium...nismo u obdanistu
ja nisam upratila torte forumasice lacici...jesam samo ovu zadnju...vjerujem da joj nije treca po reduuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 3651
   RE: Fondant
29.4.2011 14:33:18   
LaCici
Misli ti sta hoces, meni je to kompliment kad mi kazes da su mi torte profesionalne, a pocela sam se baviti fondanom prije mjesec dana. To me samo tjera naprijed. I daj da vidim taj moj fb profil o kojem govoris. user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3652
   RE: Fondant
29.4.2011 14:33:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

user posted image  kako me samo nasmijavate..
Kada vam ja postavim svoju prvu torticu, tek ce tad biti smjeha..user posted image

ma draga samo nparavi...
moja prva je bila užas...al vjeruj pojeli je i dive joj se id danas...jer ne idem daleko sa tortama samo u bližoj familijiuser posted image user posted image user posted image
a meni je prva bila bolja od drugeuser posted image user posted image user posted image ...ja nakon ove druge...jok viseuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 3653
   RE: Fondant
29.4.2011 14:33:47   
Hannica
Samo da kazem da sam ja svoju prvu fondanticu napravila zahvaljujuci Hanady.
Zaista mi je sve u detalje objasnila,od recepta do toga gdje moju kupiti boje i ostalo,cijene,kako izgledaju boje da ih lakse nadjem,ma sve,sve......user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3654
   RE: Fondant
29.4.2011 14:34:46   
koka i po
da se nadovezem user posted image ...ja neznam praviti torte(mozda samo dvije vrste) i nije me stid user posted image ..
mlada sam ima da naucim user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3655
   RE: Fondant
29.4.2011 14:35:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

da se nadovezem user posted image ...ja neznam praviti torte(mozda samo dvije vrste) i nije me stid user posted image ..
mlada sam ima da naucim user posted image
os da te ja naucimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 3656
   RE: Fondant
29.4.2011 14:37:03   
vila_7
ma kad ja svoju uradim vidjet cete sta je profesionalac! user posted image
Nego,nigdje ne mogu naci glicerin pa koje to bombone kupite i kako s njima? moue li neko napisati recept s tim bomboncicima? PLIIIIIIIZZ


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 3657
   RE: Fondant
29.4.2011 14:37:17   
koka i po
user posted image user posted image user posted image user posted image ..moze ja sam pocetnik u tortama a profi u ribolovu user posted image ..
hos da ja tebe naucim user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3658
   RE: Fondant
29.4.2011 14:39:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: LaCici

Misli ti sta hoces, meni je to kompliment kad mi kazes da su mi torte profesionalne, a pocela sam se baviti fondanom prije mjesec dana. To me samo tjera naprijed. I daj da vidim taj moj fb profil o kojem govoris. user posted image


kakav bona mjesec...pa 14.4 si plakala kako ti s efondant raspradauser posted image user posted image user posted image
a danas 29.4...user posted image user posted image user posted image

i bogati će utroši onaj 1 kg iz lapera što ga kupi...
mislim 4 torte, 2 prodala, fondant do bommbona praviš a kilu u alperu kupila za 12.90 km za torte gotovog...

hej od kilu torti i torti napravituser posted image user posted image

a jesi porfesionalac...skidam kapu...majkemi prelijepe su ti to torte...
nema govora da ovome ko parira sem rokoko i mya81 eventualno palačinken i amrino...
ja sma i rekla da su torte prelijepe fakat iskrena sma majlemiuser posted image

a fb ti postavim kad retrospektivu javljanja uradimuser posted image treba mi ko šlag na tortu...čuj šlag fonadant mislila samuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3659
   RE: Fondant
29.4.2011 14:39:51   
Anoniman
vidis...moja farma je na klizistuuser posted image user posted image user posted image user posted image ...a zivotinje su se prezderale pa ne mogu na nogeuser posted image user posted image user posted image user posted image ...a ovo iza bi trebalo biti sijeno, a ne ono na sta liciuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 3660
   RE: Fondant
29.4.2011 14:41:45   
koka i po
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..bez komentara user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3661
   RE: Fondant
29.4.2011 14:41:55   
vila_7
IZVORNA PORUKA: dadada

vidis...moja farma je na klizistuuser posted image user posted image user posted image user posted image ...a zivotinje su se prezderale pa ne mogu na nogeuser posted image user posted image user posted image user posted image ...a ovo iza bi trebalo biti sijeno, a ne ono na sta liciuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e al ti se ismija! Al sad ozbiljno,pa sta hoces meni bas (bar na slici) super izgleda!
Ja cu svoju prvu pokloniti roditeljima za godisnjicu,pa ce biti nek ajednostavnija s masnom i sl.


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3662
   RE: Fondant
29.4.2011 14:42:41   
Anoniman
bogavi da vas pitam  gde se ima Fondant kupiti  jeli u obicnim radnjam ili sta ja znam user posted image i jeli to samo bijela smesa bude pa se posle ubacuju boje i ukusi po zelji ili ima raznih za kupiti  nista se bre ja ne razumijemuser posted image

< Poruku je uredio triputmama -- 29.4.2011 14:45:47 >

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 3663
   RE: Fondant
29.4.2011 14:45:37   
calahoe

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: calahoe

user posted image

evo jedna moja tortica.Prvi sprat je reform,drugi americka cokoladna recept od Palachinken
user posted image user posted image user posted image user posted image lajkam pravo...ne zato sto je tvojauser posted image user posted image ...nego je po mom gesmakuuser posted image

i naravno svim fondant gigantima velikim i onim malimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ma lajkas ti zato sto je mojih ruku djelouser posted image user posted image ,al slatka mi je skroz bila,uzivo je i ljepsa bila ,dosta detalja se ne vidi na slici,imala je i tunel i drvece sa jabukama,sunce ma mLogo detalja je bilouser posted image
Palachinken hvala na komplimentiranju ,ja sam tvoj fan jos od prve torteuser posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3664
   RE: Fondant
29.4.2011 14:46:06   
LaCici
Da si doktor za fondan trebala bi znati da 1 kg fondana ne moze biti ni za 2 torte, naravno ako hoces da ti torta izgleda kvalitetno, a ne kao ova tvoja"namjerno" nakrivljena. I ja nisam krila da sam kupila fondan, jer sam htjela vidjeti s kojim je najbolje raditi. Dobro, ocigledno nemas pametnijeg posla pa me istrazujes, sto govori vise pozitivno o meni nego o tebi. Sta cu kad sam interesantna ljudima. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3665
   RE: Fondant
29.4.2011 14:49:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: LaCici

Da si doktor za fondan trebala bi znati da 1 kg fondana ne moze biti ni za 2 torte, naravno ako hoces da ti torta izgleda kvalitetno, a ne kao ova tvoja"namjerno" nakrivljena. I ja nisam krila da sam kupila fondan, jer sam htjela vidjeti s kojim je najbolje raditi. Dobro, ocigledno nemas pametnijeg posla pa me istrazujes, sto govori vise pozitivno o meni nego o tebi. Sta cu kad sam interesantna ljudima. user posted image

ma ja sam ti teški istraživačuser posted image

a ja od 380 gr fondanta sve ono noćas napravilauser posted image
i detaljista sam ...komlikovana do bola...ja znam koliko sam mililitara vode od jutro popila...šta ći sitničava sa...

uh koliko mana u meni...tj na meni...gora sam od torteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3666
   RE: Fondant
29.4.2011 14:52:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

user posted image user posted image user posted image user posted image ..moze ja sam pocetnik u tortama a profi u ribolovu user posted image ..
hos da ja tebe naucim user posted image
nemas ti pojma s kim imas poslauser posted image
user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 3667
   RE: Fondant
29.4.2011 14:52:54   
koka i po
zene drage sta vam je user posted image ..zar i oko torte da se prepirka vodi....
evo ja licno priznajem da nemam pojma praviti torte i moja je najgora ikada vidjena user posted image ..
hajde sad user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3668
   RE: Fondant
29.4.2011 14:53:04   
DM
Ja samo da pitam hanady-je li to ima kupiti gotov fondant?!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3669
   RE: Fondant
29.4.2011 14:53:16   
LaCici
Samo naprijed istrazivacice, jedva cekam svoju profesionalno-fondansku biografiju. A do tada imam ja pametnijeg posla, idem napraviti jos jedno remek djelo koje cu dobro unovciti. user posted image  

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3670
   RE: Fondant
29.4.2011 14:53:58   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

user posted image  kako me samo nasmijavate..
Kada vam ja postavim svoju prvu torticu, tek ce tad biti smjeha..user posted image

a tek ja svoju doduse torte i kolace sam savladala nekim cudom ispadnu dobri :)) a ovaj fondant se kanim nauciti i poceti i znam da cu ali nekako ne znam bolan od cega da krenem milion informacija a kako ja imam mastu dobru to ce da bude poput dadine farme user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 3671
   RE: Fondant
29.4.2011 14:54:52   
vila_7
LACICI i HANADY ..... nego de se vas dvije udruzite pa mi odgovorite na pitanje o receptu sa bombonima.KOja prije napise ta je pobjednica u raspravi! 

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3672
   RE: Fondant
29.4.2011 14:55:14   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: doublemum

Ja samo da pitam hanady-je li to ima kupiti gotov fondant?!

ja sam vidjela da ima samo nije u boji a i od marcipana je i dosta ljudi ne voli a ni ja


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 3673
   RE: Fondant
29.4.2011 14:55:25   
LaCici
IZVORNA PORUKA: koka i po

zene drage sta vam je user posted image ..zar i oko torte da se prepirka vodi....
evo ja licno priznajem da nemam pojma praviti torte i moja je najgora ikada vidjena user posted image ..
hajde sad user posted image user posted image

Uopste nije bitno zna li neko ili ne, problem je sto me doticna napada da sam dosla da se reklamiram ovdje i da sam profesionalac, jer ne zeli da prizna da sam samo talentovani pocetnik. Nakon ovakvih rijeci prisiljen si se braniti. Mada koliko vrijedi, diskutabilno je.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 3674
   RE: Fondant
29.4.2011 14:56:05   
vila_7
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

user posted image  kako me samo nasmijavate..
Kada vam ja postavim svoju prvu torticu, tek ce tad biti smjeha..user posted image

a tek ja svoju doduse torte i kolace sam savladala nekim cudom ispadnu dobri :)) a ovaj fondant se kanim nauciti i poceti i znam da cu ali nekako ne znam bolan od cega da krenem milion informacija a kako ja imam mastu dobru to ce da bude poput dadine farme user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Lako je tebi Mirkice,ti bar obicne torte i kolace svladala,ja ni to nisam a hoce se zena baciti odmah na fondan! user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 3675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  145 146 [147] 148 149   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  145 146 [147] 148 149   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *