|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  144 145 [146] 147 148   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
28.4.2011 12:16:27   
ivanak
rokoko sve je super, ali moramo odat i priznanje tvome mužu... hvali taj dar na sva usta.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 3626
   RE: Fondant
28.4.2011 12:18:36   
rokoko
A ovo??!!Pa ja sam vrtila film u glavi kako ja svojoj najdražoj prijateljici saopštavam da ih nisam mogla napravitiuser posted image ,a bilo mi je to prestrašno da za Mašinog Danila to neću uraditi.

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 3627
   RE: Fondant
28.4.2011 14:03:54   
koka i po
svaka cast na umjecu ,kreativnosti i mastovitostiuser posted image ..
sreca pa mm ne ulazi na nas forum i na ovu temu user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 3628
   RE: Fondant
28.4.2011 14:46:20   
iv@ncica
jojjj  rokokoo   super..stavrno si  dobra user posted image user posted image

bona  hanady kupis  plasticnog  spidermana  i  uvalis  ga  do  pola u  tortu..ostalo  ukrasis  fondantom  i  zakamufliras..ma  nece te  skuzituser posted image user posted image user posted image ..a  sve  origigiuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 3629
   RE: Fondant
28.4.2011 14:51:25   
vila_7
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: rokoko

user posted image
u prvi momenat nisam skontala da je ovo torta i kad se malo zagledah ono jeste,e rokoko svaka cast, ova mi je do sad najorginalnijauser posted image


joj a ja kontala korpa od pruća i unutra dekoracija kitxy i jaja...kad ono sve tortauser posted image user posted image user posted image user posted image

uh sad sam se zbunila ne mogu d aizabereme favoritauser posted image


ma ja kad vidim sve ove torte obeshrabrim se da uopce pocnem praviti,a htjela mami i tati probati za godisnjicu,pa cu probati neke lagane-moram preletiti straniceuser posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3630
   RE: Fondant
28.4.2011 18:19:01   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: rokoko

A ovo??!!Pa ja sam vrtila film u glavi kako ja svojoj najdražoj prijateljici saopštavam da ih nisam mogla napravitiuser posted image ,a bilo mi je to prestrašno da za Mašinog Danila to neću uraditi.

user posted image

user posted image

user posted image


Jooj ovi gormiti su mi ludilo... Super su ti ispali, fantazija! I ja sam jednom pravila gormita i da nije bilo za ljubav meni jednog dragog djecaka odustala bi al' odma' user posted image ... Bas se vala covjek namuci s njima, gdje ih izmislise ovakve ruzne i grbave...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 3631
   RE: Fondant
28.4.2011 19:41:17   
myb@by
Rokoko divno, svaka ti cast, ostala sma bez teksta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Koja rasprava na temi fondant od sinoc user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa žene drage nismo djeca da se ubjeđujemo je li lakše praviti fondant sa bobama ili glicerinom user posted image user posted image user posted image . Nekom je lakše jedno, nekom drugo. Ja sam probala samo ovaj sa bobama i meni je baš bilo lako raditi sa istim. Bez problema se savijao, niti je pucao niti se topio. Dobila sma bez problema lijepu crvenu boju. Kada probam fondant sa glicerinom onda cu moci vise reci user posted image .
Ne znam ni zasto napadate Lacici. Meni su njene torte poslje ovih od rokoko najljepše, bez uvrede drugim forumašicama. Iskreno nigdje nisam naišla na cjenovnik koji je postavila Lacici. Ne znam zasto je problem povjerovati u njenu pricu. Mozda je zena umjetnica.user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 3632
   RE: Fondant
28.4.2011 20:29:00   
LaCici
Hvala lijepo na podrsci. Ni meni nije jasno zasto sam napadnuta iz vedra neba, ali da se ne bih ubjedjivala sa osobom kojoj je nemoguce dokazati da sam samo talentovan pocetnik, odustala sam od rasprave, jer ova tema nije za te stvari. Hvala na komplimentima user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3633
   RE: Fondant
28.4.2011 21:41:30   
Ilhana RR
Rokoko, ako nije tajno mogu li znati gdje zivis?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3634
   RE: Fondant
28.4.2011 22:36:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: calahoe

user posted image

evo jedna moja tortica.Prvi sprat je reform,drugi americka cokoladna recept od Palachinken
user posted image user posted image user posted image user posted image lajkam pravo...ne zato sto je tvojauser posted image user posted image ...nego je po mom gesmakuuser posted image

i naravno svim fondant gigantima velikim i onim malimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu calahoe)
  Neposredna veza do poruke: 3635
   RE: Fondant
28.4.2011 23:00:27   
iv@ncica
bas  je coollll..lajkamuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3636
   RE: Fondant
28.4.2011 23:32:01   
rokoko
IZVORNA PORUKA: Ilhana*

Rokoko, ako nije tajno mogu li znati gdje zivis?


U Doboju

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3637
   RE: Fondant
29.4.2011 2:22:17   
Hanady RR
Evo moga spidermana...ja grdna lika majko moja jedva sma ga saulisala...nije ovo za mamu curicauser posted image
sutra ću staviti fotku sa fotoaparat sad mi bi mrsko kad u ovo doba zvaršihuser posted image
al evo s amobitela ko zna kad će me kompić vidjeti opet user posted image
http://www4.slikomat.com/11/0429/oh1-Slika1.jpg

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 3638
   RE: Fondant
29.4.2011 2:23:18   
Visnja RR
bravo tetka user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3639
   RE: Fondant
29.4.2011 2:26:03   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

bravo tetka user posted image

eh sad sam dajdžinica user posted image user posted image user posted image user posted image
hvala...al neće više dajdžinica u drenjje...
samo cvjeće i drveće u ležećem položaju od sada radimuser posted image user posted image user posted image
nebil' se naspvalauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3640
   RE: Fondant
29.4.2011 3:02:45   
Galicia
Pa koje se dijete ne bi obradovalo. Bravo.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3641
   RE: Fondant
29.4.2011 8:09:53   
palachinken
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: calahoe

user posted image

evo jedna moja tortica.Prvi sprat je reform,drugi americka cokoladna recept od Palachinken
user posted image user posted image user posted image user posted image lajkam pravo...ne zato sto je tvojauser posted image user posted image ...nego je po mom gesmakuuser posted image

i naravno svim fondant gigantima velikim i onim malimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Kako je mene ova mašila? Super je, kako lijepe, jasne boje.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3642
   RE: Fondant
29.4.2011 10:34:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Evo moga spidermana...ja grdna lika majko moja jedva sma ga saulisala...nije ovo za mamu curicauser posted image
sutra ću staviti fotku sa fotoaparat sad mi bi mrsko kad u ovo doba zvaršihuser posted image
al evo s amobitela ko zna kad će me kompić vidjeti opet user posted image
http://www4.slikomat.com/11/0429/oh1-Slika1.jpg
user posted image user posted image user posted image tetka
a sad "konstruktivan" savjet...mada znam koja patnja zna biti s fondantomuser posted image user posted image i kad bih ga meni neko dao ja bih ga vjerovatno virtualno isamaralauser posted image user posted image user posted image nakon silne patnjeuser posted image user posted image user posted image

sljedeci put savij koljena...jedno vise...jedno manje...i nek ti ni ruke nsiu u istom polozaju...tj. nek ti je jedna npr. skroz ispruzena...da izgleda ko da se pentra po torti

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 3643
   RE: Fondant
29.4.2011 10:40:16   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Evo moga spidermana...ja grdna lika majko moja jedva sma ga saulisala...nije ovo za mamu curicauser posted image
sutra ću staviti fotku sa fotoaparat sad mi bi mrsko kad u ovo doba zvaršihuser posted image
al evo s amobitela ko zna kad će me kompić vidjeti opet user posted image
http://www4.slikomat.com/11/0429/oh1-Slika1.jpg
user posted image user posted image user posted image tetka
a sad "konstruktivan" savjet...mada znam koja patnja zna biti s fondantomuser posted image user posted image i kad bih ga meni neko dao ja bih ga vjerovatno virtualno isamaralauser posted image user posted image user posted image nakon silne patnjeuser posted image user posted image user posted image

sljedeci put savij koljena...jedno vise...jedno manje...i nek ti ni ruke nsiu u istom polozaju...tj. nek ti je jedna npr. skroz ispruzena...da izgleda ko da se pentra po torti


ama htjela sam...al kad ih savijem nakav mi kravav bio hahahha
više ličio na nekog dobro povdijeđenog spidermanauser posted image user posted image

šuti dobar je...kako nisma ni slike imala...smao po sjećanju...
računar isključila i sve mi bilo mrsko sliku vadit il gledat...ma ko duša je ispao...
user posted image user posted image user posted image

dobro je da i liči na sebe imalouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3644
   RE: Fondant
29.4.2011 10:58:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Evo moga spidermana...ja grdna lika majko moja jedva sma ga saulisala...nije ovo za mamu curicauser posted image
sutra ću staviti fotku sa fotoaparat sad mi bi mrsko kad u ovo doba zvaršihuser posted image
al evo s amobitela ko zna kad će me kompić vidjeti opet user posted image
http://www4.slikomat.com/11/0429/oh1-Slika1.jpg
user posted image user posted image user posted image tetka
a sad "konstruktivan" savjet...mada znam koja patnja zna biti s fondantomuser posted image user posted image i kad bih ga meni neko dao ja bih ga vjerovatno virtualno isamaralauser posted image user posted image user posted image nakon silne patnjeuser posted image user posted image user posted image

sljedeci put savij koljena...jedno vise...jedno manje...i nek ti ni ruke nsiu u istom polozaju...tj. nek ti je jedna npr. skroz ispruzena...da izgleda ko da se pentra po torti


ama htjela sam...al kad ih savijem nakav mi kravav bio hahahha
više ličio na nekog dobro povdijeđenog spidermanauser posted image user posted image

šuti dobar je...kako nisma ni slike imala...smao po sjećanju...
računar isključila i sve mi bilo mrsko sliku vadit il gledat...ma ko duša je ispao...
user posted image user posted image user posted image

dobro je da i liči na sebe imalouser posted image
znam ja s zivotnjama kako bi...nis mi ne moras objasnjavatuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 3645
   RE: Fondant
29.4.2011 13:00:11   
milenium
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

http://www4.slikomat.com/11/0429/oh1-Slika1.jpg


draga moja eto vidiš,tko se zadnji smije...
moja nije filovana buttercremom,a tvoja je pa se opet nakrivilauser posted image
kao što ti kažeš,nije ovo ruganje samo komentar.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3646
   RE: Fondant
29.4.2011 13:58:47   
LaCici
Nemoj tako milenium, ipak je ona "doktor" za fondan. user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 3647
   RE: Fondant
29.4.2011 14:26:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

http://www4.slikomat.com/11/0429/oh1-Slika1.jpg


draga moja eto vidiš,tko se zadnji smije...
moja nije filovana buttercremom,a tvoja je pa se opet nakrivilauser posted image
kao što ti kažeš,nije ovo ruganje samo komentar.


ja se zadnja smijem...vazda i uvijek i argumentovano...user posted image


moja je namjerno nakrivljena jer je zgrada na koju se sppiderman penje...user posted image
molim te napravi mi jedan lik...da vidim jel dalje od modle gurašuser posted image
i da narvno da je komentar...pa ja da sam tebe slušala ne bih dalje od prve pravila...al vjeruj jesam...nisi mi nešto ubjedljiva argumentacijom u pravljenju toreti da bih te poslušalauser posted image

i jesam doktor jer sam iščitala sveuser posted image ...tebi prvoj sam ja savjete dala o fondatu...i da ni ova nema butter creamuser posted image

a nisi shvatila poentu moje priče sa la cici...
žena je profesionalac koji je sebi ovdje došao napraviti reklamu...
i savršeno je normalno da njene torte pariraju rokoko...logikauser posted image


i da draga moja torta je savršena...user posted image user posted image
jer ja sam jučer radila do 17, nakon toga čuvala 3 dijce...sve obaveze završila i u 12 sati počela sa pravljenjem torte za svoga dječaka....
ja to radim iz ljubavi a ne da nekoga nasamarim ....user posted image 32

a la cici vidim nešto se javlja...e da dobar joj je fb profil ima ona i ljepših tortiuser posted image
mislim neka se smješka...al samno da nađem kad...opalim vam retrospektivu njenih javljkanja i načina...da vidite kako je ženica pomislila da smo blese pa je nismo skontale za reklamu besplatu da je tu naletilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 3648
   RE: Fondant
29.4.2011 14:28:24   
Mjeseceva Pratilja
user posted image  kako me samo nasmijavate..
Kada vam ja postavim svoju prvu torticu, tek ce tad biti smjeha..user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3649
   RE: Fondant
29.4.2011 14:31:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

user posted image  kako me samo nasmijavate..
Kada vam ja postavim svoju prvu torticu, tek ce tad biti smjeha..user posted image

ma draga samo nparavi...
moja prva je bila užas...al vjeruj pojeli je i dive joj se id danas...jer ne idem daleko sa tortama samo u bližoj familijiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 3650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  144 145 [146] 147 148   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  144 145 [146] 147 148   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *