|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  143 144 [145] 146 147   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
28.4.2011 2:27:01   
Ilhana RR
Odoh spavat sad, valjda zaspim a bat mi u mob prazna hahaha.

Ljubim ja sve moje Alke Profesionalke :)))

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3601
   RE: Fondant
28.4.2011 2:28:52   
Visnja RR
aj laku noc..odoh i ja ... laptop se javlja da je prazan...lijepo pjakite cure...

moderator nek brise OT user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3602
   RE: Fondant
28.4.2011 2:30:53   
Ilhana RR
I ja sam radije za slano :) ja torte volem da gledim :))

ma necu da kazem nijednoj :P

Visnju znam gdje cu sresti kao inprosli put :) isti dan kad smo i stigli hihi
dijana, radi vriske prvi susret ce biti negdje gdje nema puno raje :P

hehe haj laku noc


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

OT
ja sam uvjek vise za slano .

(sapni mi kad dolazis al da niko ne cuje user posted image ..)


ma nemoj pa d aja vrištim bezveze...
a jokkkkkkkkkkkk

ovaj put Ilhana molim te meni prvo javiuser posted image


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3603
   RE: Fondant
28.4.2011 2:31:20   
rokoko
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

i meni je zkatna boja misterija... ja premzala kistom ali bzvz ispada...pitala sam jednom rokoko kako to onda radi ali nam nije odla atajnu tajnovitu...
mozda treba neki kompresor da se sprica...to ima garant kod Ilhe u swedi kupiti...ajd se mjenjamo mi tebi boju a ti nama kompresor made in SWE user posted image


Moram reagovati,malo guzve bilo na ovoj temi pa da i ja pripomognemuser posted image user posted image .Rokoko je odgovorio na pitanje o zlatnoj boji samo ne zna na kojoj od prethodnih strana.Boja se mijesa sa alkoholom i kistom se boji.Bar ja tako radim,a kompresor nemam.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3604
   RE: Fondant
28.4.2011 2:33:27   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: rokoko

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

i meni je zkatna boja misterija... ja premzala kistom ali bzvz ispada...pitala sam jednom rokoko kako to onda radi ali nam nije odla atajnu tajnovitu...
mozda treba neki kompresor da se sprica...to ima garant kod Ilhe u swedi kupiti...ajd se mjenjamo mi tebi boju a ti nama kompresor made in SWE user posted image


Moram reagovati,malo guzve bilo na ovoj temi pa da i ja pripomognemuser posted image user posted image .Rokoko je odgovorio na pitanje o zlatnoj boji samo ne zna na kojoj od prethodnih strana.Boja se mijesa sa alkoholom i kistom se boji.Bar ja tako radim,a kompresor nemam.


ooooooooooo
a sa kojim alkoholom ...jel može rakija obična il neki posbeni ima...
e to moram porbat...
ja se slomila kistom i vodomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 3605
   RE: Fondant
28.4.2011 2:33:42   
Visnja RR
eee da IZVINI... do mene je ...sad se sjetih da si rekla...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 3606
   RE: Fondant
28.4.2011 2:41:32   
rokoko
Ma naravno rakija moze,svejedno ispari,a boja ostaneuser posted image user posted image user posted image .Alkohol,mozda lupam,ali mi se neda dizati da pogledam,90%,ma nebitno u stvari.Malo alkohola cisto toliko da se moze mazati,bojiti,ako se zeli dobiti jaca boja.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3607
   RE: Fondant
28.4.2011 2:44:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: rokoko

Ma naravno rakija moze,svejedno ispari,a boja ostaneuser posted image user posted image user posted image .Alkohol,mozda lupam,ali mi se neda dizati da pogledam,90%,ma nebitno u stvari.Malo alkohola cisto toliko da se moze mazati,bojiti,ako se zeli dobiti jaca boja.


eh ja u petak moram jednog spidermana napravit...imaš li neku napravljenu svoju d ami fortku staviš...labo na netu spodermana a dijete zapelo pa zapelouser posted image
ima d amu sve okolo po mreži zadam zlaćno sa ''rakijom''user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 3608
   RE: Fondant
28.4.2011 2:47:55   
rokoko
Evo nekih novih tortica.Ove dvije su bile za Edija user posted image
user posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 3609
   RE: Fondant
28.4.2011 2:55:55   
rokoko
Evo ti Spiderman,a evo i jos nesto novo

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 3610
   RE: Fondant
28.4.2011 2:56:29   
Galicia
Evo ovdje imas raznih spiderman torti od fondanta.

http://www.google.com/search?hl=en&q=spiderman+fondant+cake&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&wrapid=tlif130395168139310&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1345&bih=622

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 3611
   RE: Fondant
28.4.2011 8:31:15   
palachinken
Joj, kad smo kod srebrne boje...
Ja radila tortu, trebala mi srebrna, nisam znala kako i stavim sivu.
Sutra ujutru na forumu pročitam ovaj trik na alkoholom.
Baš mi krivo bilo, samo da je rokoko dan ranije postavila tortu a Višnja je upitala za zlatnu mašnu user posted image user posted image
Ali imam popravni sutra, pa ćemo vidjeti.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3612
   RE: Fondant
28.4.2011 8:46:13   
henna ze
palačinko..vidjela sam ti crnu kod ekre u zeničanki..i ima neka srebrena..neki srebreni prah..ja se ne kontam u to...pa pogledaj

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3613
   RE: Fondant
28.4.2011 8:53:23   
Anoniman
rokoko torte su fantasticneuser posted image user posted image e sad znam i ovaj trik s alkoholom , iduca torta koju ja pravim je 16.5 malom necaku za rodjendan..moram napraviti tortu -dres barcelone, eh kako ce to ispasti  vidjet cemouser posted image

(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 3614
   RE: Fondant
28.4.2011 9:04:45   
palachinken
IZVORNA PORUKA: henna ze

palačinko..vidjela sam ti crnu kod ekre u zeničanki..i ima neka srebrena..neki srebreni prah..ja se ne kontam u to...pa pogledaj



Jeeeeeeeeeeeeeeeeee stigla! Idem s posla opustošiti radnju! Nemoj da bi mi se ko zaletio od ovih zeničkih fondanuša, znaaaam koje ste user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 3615
   RE: Fondant
28.4.2011 9:05:48   
emi7908
ja vas sinoć traži a vi ovdje ...
Rokoko tortice su ti fantazija, oduševljena sam ...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3616
   RE: Fondant
28.4.2011 9:09:11   
palachinken
Naravno, rokoko je van konkurencije ovdje, ponavljam se ko pokvarena ploča kad god ona nešto objavi, divno krasno divno krasno user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 3617
   RE: Fondant
28.4.2011 9:44:26   
ivanak
šta za alkohol i srebrenu boju...nisam skontala???

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3618
   RE: Fondant
28.4.2011 9:46:45   
Hanady RR
joj rokoko prelijepo...
hej tom i jerysu mi prelijepiuser posted image user posted image user posted image

e hvala za spidermana i hvala galicija za linko...ma gledla sam i ja i googlala al nikako da se odlučim dal da leži il da bude smao ona mska...a biće haman kombinacija kao kod rokoko da viriuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3619
   RE: Fondant
28.4.2011 10:53:08   
Honey3
IZVORNA PORUKA: rokoko

user posted image
u prvi momenat nisam skontala da je ovo torta i kad se malo zagledah ono jeste,e rokoko svaka cast, ova mi je do sad najorginalnijauser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 3620
   RE: Fondant
28.4.2011 11:12:03   
LaCici
Svaka cast rokoko, ova mi je sa korpicom zaista fenomenalna, nemam rijeci. Majstor nad majstorima user posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3621
   RE: Fondant
28.4.2011 11:14:59   
muaaa
Rokoko ma mislim stvarno zasjeni ti sve, prava si CakeBosicauser posted image user posted image user posted image user posted image
a vidim bilo burno,sta fondan uradi od zenauser posted image user posted image user posted image user posted image
P.S Iznajmljujem kompresor  iz Top-shopa za farbanje torti zlatnom i srebrnom

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3622
   RE: Fondant
28.4.2011 11:16:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: rokoko

user posted image
u prvi momenat nisam skontala da je ovo torta i kad se malo zagledah ono jeste,e rokoko svaka cast, ova mi je do sad najorginalnijauser posted image


joj a ja kontala korpa od pruća i unutra dekoracija kitxy i jaja...kad ono sve tortauser posted image user posted image user posted image user posted image

uh sad sam se zbunila ne mogu d aizabereme favoritauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3623
   RE: Fondant
28.4.2011 11:16:51   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: muaaa

Rokoko ma mislim stvarno zasjeni ti sve, prava si CakeBosicauser posted image user posted image user posted image user posted image
a vidim bilo burno,sta fondan uradi od zenauser posted image user posted image user posted image user posted image
P.S Iznajmljujem kompresor  iz Top-shopa za farbanje torti zlatnom i srebrnom

de ti svari na temu domaćinstvo potreban savjet hitno...hitno je majkemiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3624
   RE: Fondant
28.4.2011 12:11:31   
rokoko
Hvala vam puuno od user posted image .
Vjezba,vjezba,praksa,zato samo pravite,svaka naredna mora biti bolja.
A moram reci da su ruke mog muza isplele i kosarkasku mrezu i korpu.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  143 144 [145] 146 147   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  143 144 [145] 146 147   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *