|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  142 143 [144] 145 146   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
28.4.2011 1:47:20   
milenium
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


i ja bih razumjela da tebe ovdje nešto dotiče...al ne razumijem nažalost...biće to mi je mana ...teško razumijem nečije teške potrebe za animacijom sebe preko mene...user posted image


ne volim kad netko nekog omalovažava,i uskočila bi u obranu bilo koga.svi jasno mogu pročitati i vide tvoje postove i izrugivanje u njima.to se vidi sasvim jasno. al eto...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3576
   RE: Fondant
28.4.2011 1:47:23   
iv@ncica
bona  bona..cokoladna-sladoled-muss  torta-..narucila    mamauser posted image user posted image ...nađiđala  ostalo  sto  sam  pravila  vecer  prije, a marijana  mi  smjesala  fondant-vjerojatno  od  glicerina....a  dora  ziva  plasticnjaca  s bombona  izu  mercatorauser posted image ..ko bi  je  u  sitno  napravio..a ja sam  ti  po struci  umjetnikuser posted image user posted image , ali   nije  mi  se dalo..,  ali  slab  sam kuhar..nego napredujem  jelda ;)))

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3577
   RE: Fondant
28.4.2011 1:49:18   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

e da ...ko trazi smedju boju za fondant ima ga u merkatoru glavnom

ima i u alti ja uzeh danasuser posted image


ima i u tusu u prahu, dobra je i jaka :))

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3578
   RE: Fondant
28.4.2011 1:51:29   
Visnja RR
ja kupila neki dan sve boje u prahu...i zlatnu...nek se nadjuuser posted image i crvenu i ljubicastu tecnu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3579
   RE: Fondant
28.4.2011 1:52:12   
Ilhana RR
haha trenutno treniram sa buttercream al nemogu da nadjem iste sastojke kao u americi sto ima pa da pravim ona cuda kao one na youtube ;) kad skontam javim vam :P

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Ilhana*

Kaze Nejra muzu kad sam bila u bolnici "Ado dragi Ilhana ti je nas sviju zarazila fondantom kojeg je pronasla i podijelila sa nama pa sada svima torte idpadahu savrsene" dusa draga... :)))


user posted image user posted image pa kad si vjestica user posted image  kakve li ces nam jos marifetluke nametnutiuser posted image


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3580
   RE: Fondant
28.4.2011 1:54:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


i ja bih razumjela da tebe ovdje nešto dotiče...al ne razumijem nažalost...biće to mi je mana ...teško razumijem nečije teške potrebe za animacijom sebe preko mene...user posted image


ne volim kad netko nekog omalovažava,i uskočila bi u obranu bilo koga.svi jasno mogu pročitati i vide tvoje postove i izrugivanje u njima.to se vidi sasvim jasno. al eto...


biće da mi mozak slabije radi...user posted image
doduše istina ja sam poznata po izrugivanju na forumu to mi je jednini cilj...user posted image
ja se stalno nekome rugam, ja nikada nikoga ne barnim, ja sma strašna i grozna ...bua eto sad sam i samu sebe prepalauser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 3581
   RE: Fondant
28.4.2011 1:55:09   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja kupila neki dan sve boje u prahu...i zlatnu...nek se nadjuuser posted image i crvenu i ljubicastu tecnu


moram i ja sebi nakupovati kad budem doöe ako Bog da, crnu i zlatnu pogotovo :))

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3582
   RE: Fondant
28.4.2011 1:55:27   
Visnja RR
cccccuser posted image user posted image
jadne mi...imacemo novu zadacu ...
meni prosli put ruke otpale mjeseci fondant...tri dana me dlanovi svrbili jer su mi inace ruke osjetljive na ta razna cudesa

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3583
   RE: Fondant
28.4.2011 1:55:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: iv@ncica

bona  bona..cokoladna-sladoled-muss  torta-..narucila    mamauser posted image user posted image ...nađiđala  ostalo  sto  sam  pravila  vecer  prije, a marijana  mi  smjesala  fondant-vjerojatno  od  glicerina....a  dora  ziva  plasticnjaca  s bombona  izu  mercatorauser posted image ..ko bi  je  u  sitno  napravio..a ja sam  ti  po struci  umjetnikuser posted image user posted image , ali   nije  mi  se dalo..,  ali  slab  sam kuhar..nego napredujem  jelda ;)))


al starno je slatka ispala...
imam i ja tu doru iz mekatora unutra bile bombone hahahah
ide na tortu u junu...moram ej nać da je otkuham i dezinfijume i ima d aonako plastična viri iz torteuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 3584
   RE: Fondant
28.4.2011 1:57:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

cccccuser posted image user posted image
jadne mi...imacemo novu zadacu ...
meni prosli put ruke otpale mjeseci fondant...tri dana me dlanovi svrbili jer su mi inace ruke osjetljive na ta razna cudesa

al ja višnja ne znam šta bih sa one zlatne ona neće da ostane nikako na fondantu...čak ni kistom kad premazujemuser posted image
i da i ja imam zelenu i ljubičastu tečnu...eterika isto iz meraktora...al kada budeš nju koristila budi pažljiva sa dodavanjem jer ona u sebi sadrži glicerin i glukozni šećer pa poremeti recept minjinog fondanata...ja sma jedva podlogu razvila bez pucanja zelenu na samijevoj torti.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3585
   RE: Fondant
28.4.2011 1:59:26   
Visnja RR
i meni je zkatna boja misterija... ja premzala kistom ali bzvz ispada...pitala sam jednom rokoko kako to onda radi ali nam nije odla atajnu tajnovitu...
mozda treba neki kompresor da se sprica...to ima garant kod Ilhe u swedi kupiti...ajd se mjenjamo mi tebi boju a ti nama kompresor made in SWE user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3586
   RE: Fondant
28.4.2011 2:00:14   
iv@ncica
radim  po  narudžbi  s plasticnim  doramauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i  kupovnom  tortomuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3587
   RE: Fondant
28.4.2011 2:01:55   
milenium
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

biće da mi mozak slabije radi...user posted image
doduše istina ja sam poznata po izrugivanju na forumu to mi je jednini cilj...user posted image
ja se stalno nekome rugam, ja nikada nikoga ne barnim, ja sma strašna i grozna ...bua eto sad sam i samu sebe prepalauser posted image


prava si.user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3588
   RE: Fondant
28.4.2011 2:02:46   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: iv@ncica

radim  po  narudžbi  s plasticnim  doramauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i  kupovnom  tortomuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 3589
   RE: Fondant
28.4.2011 2:03:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

i meni je zkatna boja misterija... ja premzala kistom ali bzvz ispada...pitala sam jednom rokoko kako to onda radi ali nam nije odla atajnu tajnovitu...
mozda treba neki kompresor da se sprica...to ima garant kod Ilhe u swedi kupiti...ajd se mjenjamo mi tebi boju a ti nama kompresor made in SWE user posted image


e samo mi još kompresor faliuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3590
   RE: Fondant
28.4.2011 2:03:22   
iv@ncica
nasa  teta  ruza..sto  je  nama  ovdje  pravila  ove  torte ,je  meni govorila  kako  ona  te  boje  utapkava  krpicom  ili  spuzvicom, nisam  sigurna..pa  malo  ispolira..ovisi  sto  radi..pitala  je  kad  sama  gledala  katalog  pa  me zanimalouser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 3591
   RE: Fondant
28.4.2011 2:03:52   
Ilhana RR
Ja sam citala da oni pomjesaku boju u onu flasu sa pumpicom kao sto koriste frizerke. Voda, boja i secer u prahu i sa tim spricaju da dobije onaj zlackadti sjaj pa vrijedi pokusati ;) mozda mozete naci one manje flasice sa pumpicama da sad nepravite litar ;) :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3592
   RE: Fondant
28.4.2011 2:04:04   
Visnja RR
evo ovo zadnje jaje na torti je kao zlatno al malo sutra user posted image
user posted image

svidja mi se onaj fol sa myine torte rolingstones..ona siva je odlicna ... nije jednolicna nego ko mermer siva

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3593
   RE: Fondant
28.4.2011 2:11:01   
Hanady RR
e porbat ćemo i tapkat ko teta ruža...user posted image
a ilhana draga da ja neku rupicu na dezodorasnu napravim hahahah i napunim zlatnu bil mi uspjela...

višnja ona mramor...ja smislim d aje ona dvije nijasne sive koje ej dobila do crne napravila kaod duge traje pa saiva u pletenicu i razvila...mislim da na minjinoj kuharici imaš taj fol na nekoj ben10 torti kao mramor fondant od 2,3 pa čak i 4 boje...i baš je super fol...
a jezik je mislim fanatzijauser posted image

al ovo jaje tvoje zlatno nijeuser posted image al su zato zeke totalno super ispali...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3594
   RE: Fondant
28.4.2011 2:18:10   
Ilhana RR
Kod koga vu da narucim tortu ako Bog da kad dodjem dole ove godine? Hocu li kod teta Visnje ili kod teta Hanady :)))

hanadi ponesem ti jednu tu mini pumpicu, ovdje imaju da se kupe da u nju prespes sprej za kosu jer je prilahodjena aerodromskim pravilima 100 ml ;) taman za zlatnu :))

nego mislim ,ako ces tapkati ko ta teta , da ti mora fondant na torti "ociscen" od secera u prahu kad to radis ako me kontas ;)

joj ko o cemu mi o slatkom u ovo doba a meni nece san na oci pa tamam da si fondant :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3595
   RE: Fondant
28.4.2011 2:20:03   
Visnja RR
samo ti dodji ...pravicemo obje ...a bice jos kandidata user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3596
   RE: Fondant
28.4.2011 2:22:58   
Ilhana RR
Nemerem da iscekam, pa moze i bez torte :))))

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3597
   RE: Fondant
28.4.2011 2:24:34   
Hanady RR
samo ti dođi...biće torti najmanje dvije user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3598
   RE: Fondant
28.4.2011 2:25:19   
Visnja RR
OT
ja sam uvjek vise za slano .

(sapni mi kad dolazis al da niko ne cuje user posted image ..)

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3599
   RE: Fondant
28.4.2011 2:26:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

OT
ja sam uvjek vise za slano .

(sapni mi kad dolazis al da niko ne cuje user posted image ..)


ma nemoj pa d aja vrištim bezveze...
a jokkkkkkkkkkkk

ovaj put Ilhana molim te meni prvo javiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  142 143 [144] 145 146   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  142 143 [144] 145 146   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *