|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  138 139 [140] 141 142   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
25.4.2011 17:18:14   
Honey3
i jos jedno pitanje,torta mi je u frizideru,kad mogu staviti fondant preko,mogu li odmah????

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3476
   RE: Fondant
25.4.2011 17:19:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zaha

joj zene ja evo pocela praviti fondant i samo mi recite kako da znam koliko dovoljno da ga mijesim,hitnooooo
LaCici vidim da si tu



zaho koji rasdiš jel s abombonama ili s aglicerinom



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3477
   RE: Fondant
25.4.2011 17:20:37   
Honey3
glicerin

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3478
   RE: Fondant
25.4.2011 17:29:53   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zaha

glicerin


vidi nešto tamo je mjera šećera u prahu 900 gr...ja nikada ne potrošim 900 gr odmah nego oko 700 grama i mješam rukama na radnoj površini dadjuću šećer da napravim kuglu bijelu koja s ene drobi...ja ga radim rukama najmanje 30 minuta mjesiš ko pitu da se dorbo izdari i ujednači masa...
onda dodaješ boju...pa dok dodaš boju opet rukama dobro radiš i dodaješ po malo šećera u prahu d ane bude gnjecavo...al svakakao radiš rukama onoliko dok ti s eboja ne ujednači...na početku izgleda neće s enikada ujednačint a za 10 minuta se oduševiš

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3479
   RE: Fondant
25.4.2011 17:35:20   
Honey3
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: zaha

glicerin


vidi nešto tamo je mjera šećera u prahu 900 gr...ja nikada ne potrošim 900 gr odmah nego oko 700 grama i mješam rukama na radnoj površini dadjuću šećer da napravim kuglu bijelu koja s ene drobi...ja ga radim rukama najmanje 30 minuta mjesiš ko pitu da se dorbo izdari i ujednači masa...
onda dodaješ boju...pa dok dodaš boju opet rukama dobro radiš i dodaješ po malo šećera u prahu d ane bude gnjecavo...al svakakao radiš rukama onoliko dok ti s eboja ne ujednači...na početku izgleda neće s enikada ujednačint a za 10 minuta se oduševiš
ja ga zamijesila i odoh sad da bojim pa opet "mjesaj,mjesaj,mala",ko zna sta ce ispastiuser posted image
hvala ti velikauser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3480
   RE: Fondant
25.4.2011 19:42:14   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: ElmaB RR

user posted image

Evo i moje fondat uskršnje tortice.



Hirurški precizna! Daj reci gdje si nabavila baš te cvijetne kalupiće...mnogo mi se sviđaju!



U prodavnici Alper u Kasindolskoj ulici. Ima svega! Ovi kalupi su 12,90 KM, a dođu četiri tazličitih veličina. Ma nema šta nema. Ima i gotovi fondat u bojama 1 kg 12 KM.


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3481
   RE: Fondant
25.4.2011 19:54:15   
Honey3
evo moje tortice za 14 godisnjicu braka mm i meni,ja zadovoljnauser posted image
user posted image user posted image user posted image hehe,iz svih uglova, da je dobro viditeuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 3482
   RE: Fondant
25.4.2011 20:08:20   
emi7908
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3483
   RE: Fondant
25.4.2011 20:17:46   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: ElmaB RR

IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: ElmaB RR

user posted image

Evo i moje fondat uskršnje tortice.



Hirurški precizna! Daj reci gdje si nabavila baš te cvijetne kalupiće...mnogo mi se sviđaju!



U prodavnici Alper u Kasindolskoj ulici. Ima svega! Ovi kalupi su 12,90 KM, a dođu četiri tazličitih veličina. Ma nema šta nema. Ima i gotovi fondat u bojama 1 kg 12 KM.



znaci stigla im je roba :)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 3484
   RE: Fondant
25.4.2011 21:07:28   
calahoe
IvanaTz ;smajlikojiseklanja; torte su savrsene
Također,Palachinken je odlicna fondan majstorica njene tortice su bas po mom gustu kao i cupcakesiuser posted image
Zaha torta je odlicno ispala,svaka ti castuser posted image
evo jos jedne od mene,ovo je sacherica pod fondanom

user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3485
   RE: Fondant
25.4.2011 21:15:06   
Hanady RR
zaho super tortauser posted image user posted image user posted image

chaloe super si je sredila baš mi se dopada dizajn torticeuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 3486
   RE: Fondant
25.4.2011 21:26:07   
LaCici
IZVORNA PORUKA: zaha

joj zene ja evo pocela praviti fondant i samo mi recite kako da znam koliko dovoljno da ga mijesim,hitnooooo
LaCici vidim da si tu


Ej izvini meni ostalo upaljeno a ja nisam bila tu, da ne pomislis da nisam htjela pomoci. Javi i obavezno sliku stavi kako je ispalo.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3487
   RE: Fondant
25.4.2011 21:53:28   
Honey3
IZVORNA PORUKA: LaCici

IZVORNA PORUKA: zaha

joj zene ja evo pocela praviti fondant i samo mi recite kako da znam koliko dovoljno da ga mijesim,hitnooooo
LaCici vidim da si tu


Ej izvini meni ostalo upaljeno a ja nisam bila tu, da ne pomislis da nisam htjela pomoci. Javi i obavezno sliku stavi kako je ispalo.

user posted image user posted image slicica na stranici prijeuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3488
   RE: Fondant
25.4.2011 21:55:13   
Honey3
IZVORNA PORUKA: calahoe

user posted image
uf kako si je fino uteglauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 3489
   RE: Fondant
25.4.2011 22:22:07   
muaaa
Zaha torta je super svaka castuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3490
   RE: Fondant
25.4.2011 22:23:25   
Honey3
IZVORNA PORUKA: muaaa

Zaha torta je super svaka castuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hvalauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3491
   RE: Fondant
25.4.2011 23:12:24   
LaCici
Aha, super je user posted image
Samo evo jedan savjet za sljedeci put, ja bih je malo vise zagladila kada nanosis puter kremu ispod fondana da nemas ove grudvice ili neravnine. U svakom slucaju, super, svaka cast!

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3492
   RE: Fondant
25.4.2011 23:15:50   
Honey3
hvala ti draga i meni su smijesne ove grudvice,sad nisam pravila puter kremu nego samo fil neki,pa eto vidim da sam pogrijesila ali bit ce popravniuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3493
   RE: Fondant
25.4.2011 23:18:19   
muaaa

IZVORNA PORUKA: zaha

hvala ti draga i meni su smijesne ove grudvice,sad nisam pravila puter kremu nego samo fil neki,pa eto vidim da sam pogrijesila ali bit ce popravniuser posted image

Zaha za prvi put je vise nego dobra,a svaki sljedeci put ces nesto novo naucitiuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3494
   RE: Fondant
26.4.2011 8:19:51   
palachinken
IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: calahoe

user posted image
uf kako si je fino uteglauser posted image user posted image user posted image user posted image



Boje su odlične, pogotovo boja ruža!

Mene krenuli iphoni, postat ću iphone guru.user posted image
Pravim još jedan za subotu...i što ti je iskustvo: prošli put dva dana ostala na ikonicama, sad ih za dva sata sve završila user posted image


< Poruku je uredio palachinken -- 26.4.2011 8:21:52 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3495
   RE: Fondant
26.4.2011 9:34:37   
ivanak
svima su odlične torte i kombinacija boja...
svaka čast svima


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3496
   RE: Fondant
26.4.2011 11:00:39   
LaCici
Naravno, samo postepeno, a ovo je za prvi put fantasticno. user posted image

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 3497
   RE: Fondant
26.4.2011 13:32:15   
10 mart 2009
Ženiceeee, torte vam izgledaju fantastičnooooo, svaka čast user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3498
   RE: Fondant
26.4.2011 13:40:53   
emi7908
Ja poslom nešto lunjala po Ilidži i uletim slučajno u kasindolsku i naletim na Alper stvarno svega imaju i našla sam onaj valjak s kojim pređeš preko fondanta pa ostanu prekrasni motivi... malo jeste poskup ali ko ga često pravi vrijedi kupiti ... i našla sam konačno kalupčiće za voćne košarice ;) baš me obradovalo pa ću vam za jednu nardenu kaficu napraviti da probate i moj kolačić user posted image

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 3499
   RE: Fondant
26.4.2011 20:23:23   
LaCici
Ma Alper drzi monopol. Sve te stvari sto se kod njih prodaju mogu se jeftinije dobiti preko ebay-a, npr onaj alat za fondan, kod njih je 67 KM, a na kucnu adresu da ti dodje sa ebay-a dobijes za 45 KM. Ima svega sto jest jest ali su preskupi.

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 3500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  138 139 [140] 141 142   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  138 139 [140] 141 142   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *