|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  137 138 [139] 140 141   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
23.4.2011 22:59:34   
Hanady RR
jao ivana ovaj bumbo mi je tkao medenuser posted image user posted image user posted image
a sve su zaista lijepe...

muaa draga taj ben 10 ima 30 kila u sebi...nadams e nisu vlansici tore bili na vsikom katu bez liftauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 3451
   RE: Fondant
23.4.2011 23:21:43   
ziki
Torte necu da komantarisem, nemam vise sta da kazemuser posted image  Nego u kojoj apoteci u Sraajevu ili Tuzli uzimate glicerin i koliko mi treba za jednu tortu, par autica i probanje 2-3 put prije rodjendana. Kanim se skoro godinu dana da probam nesto i sad sam nanijetila za treci rodjendan mom misu da napravim nesto, onaj crveni autic ne znam kako se zove jos nisam gledala crtani al on jeste i vec ga je porucio tetki za rodjendan. Imam mjesec dana da vjezbam, tj 3 nedelje jer bi mi glicerin stigo za 1.5

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3452
   RE: Fondant
23.4.2011 23:24:17   
muaaa
u Sarajevu u svakoj apoteci,a za jednu mjeru fondana ti treba kasika supena glicerina

Ivana torte su mrakuser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 3453
   RE: Fondant
23.4.2011 23:29:11   
ziki
A je li taj glicerin jestiv ili ne? Kad sam sestri pominjala ona rece da nema tog jestivog nego onaj drugi(hemija mi nikad nije bila jaca strana)

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3454
   RE: Fondant
23.4.2011 23:32:08   
muaaa
Pa kako ne ide puno glicerina u fondan jestiv je,ja sam pitala apotekare,jedna kasika to nije puno

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 3455
   RE: Fondant
23.4.2011 23:52:03   
ziki
Hvala Muaaa, za mjesec ce bit slika samo ne znam za koju temu, ovu ili kuharski neuspjesiuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3456
   RE: Fondant
24.4.2011 3:12:39   
Visnja RR
Moj drugi fondant...
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 3457
   RE: Fondant
24.4.2011 7:16:28   
palachinken
Ziki, ja sam uzela 100ml glicerina nekad daaaavno. Napravila sam torti i mafina, kilograma i kilograma i jos nije sve otišlo. Ide jedna kašika, cca 10ml po onom najpopularnijem receptu. Od njeg izađe oko 900-950gr fondana, dovoljno za oblaganje i ukrašavanje jednospratnice.

Niobe, moram da ti pohvalim ruku, treba te zavijutke izvući. Svaka čast!

Višnja, zeko je meeeeeeeeeed. Doduše, nikad ga ne bih mogla zagristi user posted image nego u regal na čuvanje.



< Poruku je uredio palachinken -- 24.4.2011 7:17:09 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3458
   RE: Fondant
24.4.2011 8:40:09   
Hanady RR
Višnja super torticauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3459
   [Obrisana poruka]
24.4.2011 9:27:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 3460
   RE: Fondant
24.4.2011 10:18:32   
muaaa
Visnja, torta je vise nego dobra svaka castuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3461
   RE: Fondant
24.4.2011 13:11:50   
ElmaB
user posted image

Evo i moje fondat uskršnje tortice.


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3462
   RE: Fondant
24.4.2011 13:34:45   
emi7908
ženice tortice su vam za svaku pohvalu....user posted image
lijepa komšinice ostavi mi komadić da probam...user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 3463
   RE: Fondant
24.4.2011 13:41:38   
ElmaB
Je li meni upućeno ovo, komšinice? Ili....

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 3464
   RE: Fondant
24.4.2011 19:02:53   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ElmaB RR

Je li meni upućeno ovo, komšinice? Ili....

mislim Višnji jer su njih dvije kone...
elma tortica ti je super ispala...preslatka jeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 3465
   RE: Fondant
25.4.2011 1:14:26   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: emi7908

ženice tortice su vam za svaku pohvalu....user posted image
lijepa komšinice ostavi mi komadić da probam...user posted image



tortu su Asja i rafo demolirali za 10 minuta...naravno puhala se svjecica i pjevalo sretan rodjendan...user posted image user posted image
ostatak torte ostao kod sveki...al za tebe maksuz napravim drugu zato sam i kupila maksuz manji kalup...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 3466
   RE: Fondant
25.4.2011 8:40:43   
palachinken
IZVORNA PORUKA: ElmaB RR

user posted image

Evo i moje fondat uskršnje tortice.



Hirurški precizna! Daj reci gdje si nabavila baš te cvijetne kalupiće...mnogo mi se sviđaju!


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 3467
   RE: Fondant
25.4.2011 9:27:50   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: ElmaB RR

user posted image

Evo i moje fondat uskršnje tortice.


Odlična je!


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 3468
   RE: Fondant
25.4.2011 9:46:51   
Ben 10
Samo da kazem da u Skafi ima raznih plasticnih kalupica ,svih vrsta...

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 3469
   RE: Fondant
25.4.2011 11:51:02   
M kao Mama
E, Bogami kako je krenulo, sada kada se budemo upoznavale, viš eneće biti ja sam forumašica xy, nego ja sam fondatica ta i ta, hahahaha,

mašala, žene, svaka torta je predivna na svoj način, jer uloženi trud, volja i želja, nema cijenu titi se može ocjeniti.

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 3470
   RE: Fondant
25.4.2011 13:25:51   
calahoe
user posted image

evo jedna moja tortica.Prvi sprat je reform,drugi americka cokoladna recept od Palachinken

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3471
   RE: Fondant
25.4.2011 13:28:59   
myb@by

IZVORNA PORUKA: calahoe

user posted image

evo jedna moja tortica.Prvi sprat je reform,drugi americka cokoladna recept od Palachinken

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 3472
   RE: Fondant
25.4.2011 13:38:32   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: calahoe

user posted image

evo jedna moja tortica.Prvi sprat je reform,drugi americka cokoladna recept od Palachinken

user posted image user posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 3473
   RE: Fondant
25.4.2011 14:13:36   
IvanaTz
calahoe, visnja, elma - user posted image user posted image user posted image

evo i jos nesto nase...

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 3474
   RE: Fondant
25.4.2011 17:16:56   
Honey3
joj zene ja evo pocela praviti fondant i samo mi recite kako da znam koliko dovoljno da ga mijesim,hitnooooo
LaCici vidim da si tu


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 3475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  137 138 [139] 140 141   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  137 138 [139] 140 141   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *