|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
2.5.2011 9:53:51   
joni
Bliži nam se prvi rođendanuser posted image  3.juna nam je godinauser posted image  pošto sam navikla na torte za djevojčice nemam pojma kakvu ću sad za dječaka, veze nemam, u glavi mi samo barbi, male sirene, fifi...... Kakvu ste vi svojim dječaima pravile? Pomagajte! E, da i šta obući jer taj dan će biti i krštenje trebalo bi nešto svecanijeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
2.5.2011 12:40:58   
mala86
torticu ti mogu predloziti winnie the pooha

on je meni super,ja licno ne volim ben tena i ostalu kompaniju

a za krstenje stvarno ne znam sta bi mogla-mi smo imali bijelo pamucno odijelce ali je malac imo 3 mjeseca

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu joni)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
2.5.2011 12:43:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mala86

torticu ti mogu predloziti winnie the pooha

on je meni super,ja licno ne volim ben tena i ostalu kompaniju

a za krstenje stvarno ne znam sta bi mogla-mi smo imali bijelo pamucno odijelce ali je malac imo 3 mjeseca

i ja se slažem s aovim...prelijep lik i uvijek samo možeš dobiti super veselu tortu...
i da nody je ono što mi je Ok...
dodouše i ja sma mama curica al sekinog dječaka furamo na winnijya i nodijauser posted image

a divnih odjelaca ima za prilike krštenja...pamučna i bijela i pun pogodak...
mislim neko sa većim sikustvom vjerujem ima i neke fotke pa da pogledaš...kao da sma na nekoj do tema i gledala tako slatke kombinacijeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
2.5.2011 15:13:30   
joni
Winni je super a i Nody je vesel a i za njegov uzrast, mali je za nešto drugo ja mislila i timmy nije ni to loše a voli ga gledat a za obuć nemam pojma valjda će nam otoplit do tad pa sam mislila neku košuljicu i bermudice možda teksas valjda ide ne volim ova odjela sa kravatom i hlače na peglu samo hvali tacna i novčanik prave čovice moja mama i sveki rekle kupit ja im kažem da ne bacaju pare nema šanse da to obučem mom bebaću. Sad mi se vrte po glavi Winni i Nodyuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
2.5.2011 15:16:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: joni

Winni je super a i Nody je vesel a i za njegov uzrast, mali je za nešto drugo ja mislila i timmy nije ni to loše a voli ga gledat a za obuć nemam pojma valjda će nam otoplit do tad pa sam mislila neku košuljicu i bermudice možda teksas valjda ide ne volim ova odjela sa kravatom i hlače na peglu samo hvali tacna i novčanik prave čovice moja mama i sveki rekle kupit ja im kažem da ne bacaju pare nema šanse da to obučem mom bebaću. Sad mi se vrte po glavi Winni i Nodyuser posted image

pogledaj na google...
stavi fondant cake winny zhe pooh...
kakvih smao divnih tortic izleti...in sa svojim prijetljima sačini torticu jako veselom...
meni je baš super lik...

ja sma sestriću sve u winny the pooh od rođenja ugajgulila...
i brzo će mu 1. rođendan...seka kaže mogla bi biti torta nody...al ipak ja plaćam ja tortu biramuser posted image ...biće winny the poohuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu joni)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
2.5.2011 15:25:08   
mala86
ima i tema-najljepsa torta za rodjendan pa mozes i tamo pogledat user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
2.5.2011 18:54:56   
MicoTico
I mom djecaku ce uskoro godinica! Pravimo i krstenje na isti dan.
Sto se tice torte, bice vjerovatno neka fondanica sa auticima ili kamioncicima i sl. Nije on fan nekog posebnog crtica, sem teletabisa, a to mi skroz bezveze.
E sad, sto se tice oblacenja, ipak je to vazna prigoda i svakako cemo se lijepo urediti. Ali, ona odijelca tipakosulja, kravata, leptir masna i sl mi je skroz bezveze. ja cu mu obuci kosuljicu kratkih rukava i neke cool farmerke, onako ko neki mali frajer. Vidjela sam u Boski ( vidim da si iz BLuser posted image ) , mislim u lindexu, super stvarcica za djecake, onako ko za "velike" momke.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu joni)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
2.5.2011 23:15:23   
myb@by
Pored winiya i nodija moze i bumba klaun i njegova kompanija.user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
18.5.2011 13:31:31   
mamadi
Zeneeeeeeee HELP

Da ne iscitavam sve postove molim vas za pomoć...
Elem slavimo prvi rodjendan i hocu na zidu da napisem ime i sretan rodjendan, kako ste vi to rijesili, imaju li gdje da se kupe ta slova pa se zalijepe ili ste printali pa lijepili kako?
Unaprijed hvala

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
18.5.2011 13:47:50   
aya 05
Ja na hamer papir zakucala dvije letvice,da se ne rola,i napravila malu zakacku pomocu malo zice.Uzela papir u boji i super izgleda.

(odgovor članu mamadi)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
18.5.2011 14:10:58   
tajcika
ja moram da pohvalim svoju djevojcicu za ovakvu ideju ona je na hamer papiru napisala J. sretan prvi rodendan sa onim flomasterima sa sljokicama,a zakacku za zid tj. onu traku napravila od ukrasne plave i zute trake za umotavanje poklona

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
18.5.2011 14:26:48   
salmy
user posted image   Meni seka uradila,papir u boji,provukla traku ukrasnu i spojila.

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
18.5.2011 14:57:20   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Lady26

Ovako su nam ispali ukrasi

user posted image

Mama je zadovoljna user posted image

Ovako sam ja uradila, u WORD-u otkucala slova i printala na kolor papiru...

< Poruku je uredio Lady26 -- 18.5.2011 14:59:12 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
18.5.2011 18:16:14   
mamadi
Odlicno zeneuser posted image tako cu i ja hamer vord i nesto se ispasti :)
Hvala vam puno

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
7.9.2011 14:48:05   
Mirkica
nama e u petak prvi rodjendan u subtu slavimo , bice puno zvanica pa nece svi stati u stan zato idemo na vikendicu slaviti nadamo se da ce biti lijepo vrijemei da mozemo u basti slaviti, isplanirala sam kako cu okititi borove hahahhaha cvjetova ima fali jos koji sto i stolice ali z ato e babo zaduzen , ne znam sto ali me hvata trema kako ce sve ispasti.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu mamadi)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
7.9.2011 15:00:44   
Mya_81 RR
Prenos posta

IZVORNA PORUKA: mostarka.

ajmo zene...gdje ste proslavili prvi rodjendan(doma,igraona,restoran??) u mostaru i sta ste darovali svojim malisanima?? dajte mi ideju...uskoro moja princeza slavi svoj 1. rodjendan!!



_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
7.9.2011 15:15:44   
selebriti
IZVORNA PORUKA: Mirkica

nama e u petak prvi rodjendan u subtu slavimo , bice puno zvanica pa nece svi stati u stan zato idemo na vikendicu slaviti nadamo se da ce biti lijepo vrijemei da mozemo u basti slaviti, isplanirala sam kako cu okititi borove hahahhaha cvjetova ima fali jos koji sto i stolice ali z ato e babo zaduzen , ne znam sto ali me hvata trema kako ce sve ispasti.


Sretno!!! user posted image  Vikendica je super rješenje, ko ima tu mogućnost... Kakva trema, .. ženo glavu gore i nek mališanima bude najljepše, to je njihova zabava... Sretno!

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
25.10.2011 21:40:49   
SailorMoon
Zene drage treba mi hitno pomoc:
Mala mi ima uskoro 1. rodjendan i treba mi neki ljep stih za pozivnice. Molim vas nisam bas neki pjesnik na bosanski. Za njemacke pozivnice sam sastavila tekst, fali mi na nas jos. Molim vas pomozi te mi

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu joni)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
25.10.2011 23:24:11   
Hanady RR
Napravi frizuru, lepo se obuci,
obavezno dođi i noge ne vuci.
Prilika je prava, nije svaki dan
prava (ime igraonice) žurka, za moj rođendan.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
25.10.2011 23:27:23   
rose

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Zene drage treba mi hitno pomoc:
Mala mi ima uskoro 1. rodjendan i treba mi neki ljep stih za pozivnice. Molim vas nisam bas neki pjesnik na bosanski. Za njemacke pozivnice sam sastavila tekst, fali mi na nas jos. Molim vas pomozi te mi


imas na internetu ideja...evo primjer

http://www.pozivnicelana.com/tekstovi.html#rodjendani


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
25.10.2011 23:27:28   
Anoniman
http://www.pozivnicelana.com/tekstovi.html
vidi jel mozes nesto sklepat

(odgovor članu SailorMoon)
  Neposredna veza do poruke: 571
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
25.10.2011 23:28:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Napravi frizuru, lepo se obuci,
obavezno dođi i noge ne vuci.
Prilika je prava, nije svaki dan
prava (ime igraonice) žurka, za moj rođendan.user posted image
user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 572
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
25.10.2011 23:28:44   
Hanady RR
Dođite da sa mnom podelite sreću
i da zajedno ugasimo rođendansku sveću.

Tog dana žurku pravim
i baš neću bez vas da slavim.
Igraćemo se i pevaćemo
dok se mrak ne spusti
kući ćete ići kad vas (ime djeteta) pusti!

ili

rođendan pravim
i baš neću bez Vas da slavim.

Sve ću organizovati sam,
jer ja sam veliki bata/seka,
a sponzori su mi mama i tata.

ili

Jednog ranog jutra dok zora sviće, rodilo se jedno malo biće.
Puna je kuća radosti i veselja
ispunila se želja mladih roditelja.

Lete dani kao ptica,
prođe jedna godinica.
Došao je i taj divan dan,
slaviće nam (ime djeteta) prvi rođendan!

eto...na ovo dodaj gdje se slavlje odražava i u koliko i to je touser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
25.10.2011 23:29:53   
Hanady RR
I ja sam ovo ''pokrala'' nekada davno da imama za pozivnica...smao sam za prve rođkase ovo klepala stihoveuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
25.10.2011 23:34:20   
SailorMoon
Jednog ranog jutra dok zora sviće, rodilo se jedno malo biće.
Puna je kuća radosti i veselja
ispunila se želja mladih roditelja.

Lete dani kao ptica,
prođe jedna godinica.
Došao je i taj divan dan,
slaviće nam (ime djeteta) prvi rođendan!


Hanady ova je super, hvala puno!!!! Morala traziti forumasice na raznom temama user posted image  sorry

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *