|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
9.11.2010 11:03:29   
lilix
user posted image
sve je super, lijepo i prelijepo...al Noa je mašala najljepši; ne urekao se stvarno je lijepi dječak user posted image


_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
9.11.2010 12:02:04   
anidla
user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
9.11.2010 12:20:34   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za mamu vrijednicuuser posted image a Noni ma sta reci-ljepota malauser posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
10.11.2010 8:58:00   
R&T@
Anidla, nisam ni sumnjala...
stvarno sve skladno i u tonu...
vidi se da si se potrudila...user posted image


A bebac je...
bas nikakav...user posted image
masallah...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
10.11.2010 17:14:24   
lila25
nama se priblizava prvi rodjendan jos smo u dilemi sta i kako imam dvije opcije praviti veliku festu pa pozvati rodbinu i prijatelje ili samo uzi krug.ako bi pozvali 20-tak ljudi mogli bi u kuci,a opet razmisljam da samo obiljezimo malom proslavicom jer on i nezna sta se desava a sljedece godine organizirati i animatore bas ne znam sta mi je pametnije mozda ce se od velike guzve i prepasti pa da se rasplace nece mi biti ni do cega ako on bude neraspolozen...za jelo smo mislili janjetinu,hladne plate,pite,salate,voce,grickalice,sokove i naravno torta...treba li jos nesto i ako neko ima savjeta kako servirati da bude jednostavno zbog djece...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
21.11.2010 20:24:06   
Meri29
Evo i nas na ovoj temi, priblizio nam se prvi rodendan, mama gora od bebe, jedva cekam user posted image user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
21.11.2010 20:25:19   
anidla
IZVORNA PORUKA: Meri29

Evo i nas na ovoj temi, priblizio nam se prvi rodendan, mama gora od bebe, jedva cekam user posted image user posted image


bome sretno user posted image ja sam grooozna bila, uzas user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
21.11.2010 20:31:11   
R&T@
Meri, meriuser posted image user posted image ... pricaj, pricaj...

Sta si planirala?
Je li "toaleta" spremna?
Torta "zamisljena?


Joj, sto ja volim rodjendane!!!!!!!!!!!user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
21.11.2010 20:31:32   
Anoniman
nego ja bih A. za sljedeci rodjendan napravila ovu "krivu" tortu ko anidlina ...pa me interesuje kako se to pravi...pretpostavljam da se kora ukrivo sijece...ali kakouser posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 21.11.2010 21:39:17 >

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
21.11.2010 20:32:15   
de_de
Nama sutra rodjendanuser posted image user posted image user posted image user posted image Mama sa mastitisom do maloprije pravila tortu, al sam bas zadovoljna. Sutra pravimo slavlje za rodbinu, a subotu za malu raju.
Meri ako mozes navrati sa drugaricom, slavlje ce biti u Omegi; i ostali su pozvaniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
21.11.2010 20:40:38   
de_de
Ja sam smagala ovu ko u anidle, al nisam imala hrabrosti, a stavila sam sliku nase na torta za prvi rodjendan, a druga za slavlje u subotu ce biti trkaca staza:))))

_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
21.11.2010 20:41:33   
škorpija
fakat šti niko više ne stavlja ono tri kompletića ili haljinice za 1. rođendan pa da mi glasamo, to mi je bilo superuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
22.11.2010 0:27:35   
leona81
pravi rodjendan slavili kod mojih...bila samo uza familija, torta michele, bilo super...a rodjendan za raju malu i veliku bio jucer, torta kolacara, igraonica pinokio...super smo se proveli, beba zadovoljna:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
22.11.2010 0:32:12   
teacher75
IZVORNA PORUKA: leona81

pravi rodjendan slavili kod mojih...bila samo uza familija, torta michele, bilo super...a rodjendan za raju malu i veliku bio jucer, torta kolacara, igraonica pinokio...super smo se proveli, beba zadovoljna:)

e kod nas slicno: uza familija bila kod nas uz tortu iz desserta a iduci dan slavili u igraoni crtic sa prijateljima i malom rajom uz tortu elminiuser posted image bilo je savrsenouser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
22.11.2010 6:23:30   
Meri29
Mi nemamo puno haljinica na biranje, ovu sto smo kupili jedva smo nasli, fakat ne mogu vjerovati da lijepih, malih stvari za curice nema. Postavicu sliku eto pa da mi kazete da li vam se svidauser posted image
Sto se tice slavlja skontali smo da u isto vrijeme zovemo i rodbinu i prijatelje. Imamo veci stan pa mozemo to izvesti. Mene jedino brine do kad ce mi htjeti ostati velika raja, jer Majda spava oko 9, a nece da zaspi ako ko ima u kuci od gostiju. Zbog toga pocinjemo u 3 popodne i slavicemo do 7-8 navecer, dovoljno brateuser posted image , a tako smo svima i rekli kada smo ih pozivali. Djecica ce imati igraonicu u terpezariji, a odrasli svedski sto u dnevnoj sobi. Necu praviti nista sto je masno i za sta trebaju tanjuri. Malo suhovine na ovale, mini pite, mini pice, kiflice, slana strudla... eto sve tako da moze u ruku ili na cackalicu. Ali cu se oko djecice maksimalno potruditi. Nadam se da ce biti dobro, evo dugo mi se nije desilo da u 6 ujutro ne mogu da spavamuser posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.11.2010 14:52:03   
leona81
kod nas fakat nema haljinica, mi smo sve dobili iz vana jer tamo ima preslatkih stvari za bebe i to sa pripadajucim gacicama, carapama i dzempercicima ili majicama ako je zimska haljinica...jedva smo doduse nasli cipelice ovdje kod nas

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.11.2010 14:56:41   
R&T@
Meri29, jesu li mama i slavljenica spremne za sutra???user posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.11.2010 15:04:02   
teacher75
IZVORNA PORUKA: leona81

kod nas fakat nema haljinica, mi smo sve dobili iz vana jer tamo ima preslatkih stvari za bebe i to sa pripadajucim gacicama, carapama i dzempercicima ili majicama ako je zimska haljinica...jedva smo doduse nasli cipelice ovdje kod nas

zaista je tesko naci haljinicu za srediti se, vani je puno bolji izbor naravno. mi smo bili sve obisli sve radnje pred rodjendan i na kraju nasli samo jednu lijepu haljinu u orchestri. sa cipelicama smo isto muku mucili al me baby bazar spasiouser posted image sada sam vidjela da su dobili slatke haljinice u obaibi-okaidi al su cijene naravno žarauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.11.2010 15:07:19   
teacher75
evo ovdje ima nasa rodjendanska haljinicauser posted image

http://www.ringeraja.ba/forum/m_137462/mpage_212/key_/tm.htm


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
28.11.2010 21:48:38   
Lady26
I nama se blizi 1. rodjendan user posted image user posted image user posted image , aBd u subotu...
Morat cemo slaviti 2 dana a iz tri puta user posted image , rodjendansko jutro provest cemo sa nasom malom rajom sa RR i njihovim mamicama, poslije podne rodjaci i prijatelji a nedjelju smo rezervisali za odrasle. Ponosni daidja ce biti kum user posted image ...
Ne znam dali ce biti malo ali smo planirali jedno janje, pita raznih, mezu, salate, prilozi (riza, krompir i sl), sokovi i pice....
Sveukupno bit ce mozda max 50 ljudi, nadam se da ce nam ovo moci biti.
Jos nam je "problem" haljinica za slavljenicu, nesto smo nasli u Oviesse ali mama se predomislja user posted image (tvrd orah). Tortu smo narucili (nadam se) kod mama1 ali nisam dobila potvrdu da je primila narudzbu... Uglavnom, slavljenica ce biti u ljubicastom, torta ljubicasta, baloni (ukrasni) ljubicasti-zuti-bijeli...Mama jako voli ljubicastu boju user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
29.11.2010 8:44:41   
Meri29

IZVORNA PORUKA: tajra

Meri29, jesu li mama i slavljenica spremne za sutra???user posted image





Bilo je gusto, ali smo sve uspjeli, bas sam se potrudila i djeca su puuunoooo uzivala. Na fb su slike, bilo je bas prelijepo user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
29.11.2010 8:53:43   
R&T@
Meri, ne sumnjam...

Voljela bih vidjeti haljinu, ali razumijem ako ne zelis postaviti.

I tortu sam vec hvalila, necu vise...
IvanaTz ce pomisliti da je stvarno majstoruser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
29.11.2010 9:27:40   
Meri29
hocu mila, postavit cu sliku danas u toku dana, ma jedva smo joj nasli haljinicu, u ovom gradu sve neki kic

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
29.11.2010 9:29:15   
Meri29
Lady jedva cekam slike da vidim, lijepo se provedite i neka nam velika Lana uzivaaaaa user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
3.12.2010 22:43:03   
Lady26
Ovako su nam ispali ukrasi

user posted image

Mama je zadovoljna user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *