|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 8:28:35   
manuela RR
Da bar mogu iskoristiti dvorište....user posted image
Al šta ću kad je kraj oktobra u pitanju.
Sinoć razmišljam kad bi to razvukla na 3 dana kao ću onda sve skuhati i pripremiti da bude svježeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Pojma nemam.
Mi sinoć bili na rodjendanu u igraoni,ti naši prijatelji su i svu rodbinu pozvali gore,a meni se to čini da je bar u mom slučaju nemoguća misija.
Opet za igraonu nemam baš puno djece tako da sam u totalnom haosu kako i štauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 8:31:15   
veeseelaa
možel neko da mi kaže kako je organizirao proslavu rodjendana u vrtiću?
jestel uzele slobodan taj dan na poslu? izuzev torte šta ste nosile? vidim u vrtiću donose grickalice kad je nekom rodjendan a meni to nekako bezveze
Ja mislila uzeti solo dan, srediti Ajšu i odvesti je u vrtić al napraviti neke platice naravno uz tortu
Baš mi bezveze da ja nisam nazočna, mada teta kaže da bi slikala al opet....
sta vi mislite? kako ste to vi organizirale?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 8:40:12   
taurus
vjerovatno svaki vrtić ima neki svoj način proslave rođendana
ali i mene baš ovo interesuje
trebaće mi ako Bog da u decembruuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 8:45:08   
maja78 RR
ja koliko znam vrtici ne daju otvorene stvari, ono torta, vec sve mora biti upakovano fabricki, valjda se boje bolesti
(ovo znam preko dvije drugarice)
one odnesu grickalica, jedna je nosila upakovane kolace jedne godine, ali je odustala vec obje nose slatkise, cokolade, keksove, medena srca, sokove ...
mada kod jedne kad je promijenila obdaniste dozvolili su tortu, ali iz slasticarne ne domacu
to je najbolje pitati tetu kakva je praksa u tom vrticu


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 8:51:05   
veeseelaa
kod mene malena ide u privatni vrtić tako da ne bi bio problem da ja to odradim po želji
al eto kontam imal ko kakav kvalitetan prijedlog, nekako su mi grickalice bezveze, ja bi neke malene karapee pravila il slično, a mislila sam i možda angažirati klovna, nek se djeca zabave
Al me zanima dal su mame na poslu uzimale solo dan jer ipak ostaviti teti da sve to ona poreda ja nešto ne bi, osobito zbog slikauser posted image
taurus i kod mene je decembar u pitanju al za organizaciju nikad nije rano user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 8:55:42   
taurus
ne znam da li ima potrebe da uzimaš cijeli dan na poslu, jer neće ni proslava rođendana trajati cijeli dan
dogovoriš se sa tetama u vrtiću kada je najbolje zbog njihovih dnevnih aktivnosti da "uletiš" sat vremena i sve to odradiš
ideja sa klovnom je user posted image
samo gdje nabaviti klovnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 8:57:40   
maja78 RR
a vidi ako mozes uzeti slobodan dan svakako uzmi jer pretpostavljam da ces i kuci navece goste imati (mamu, brata...) tako da ce ti dobro doci

a mozes kupiti slane krekere (vic keks) pa im napraviti kao sendvicice, mozes i one fornete sitno je taman da djete uzme u rukicu

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 8:59:27   
taurus
user posted image user posted image user posted image user posted image  forneti su dobra ideja

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 9:05:12   
chuci
veeseelaa ja sam uvijek za to da sebi i drugima olakšaš i uljepšaš koliko možeš.
tebi će biti draže da si tu, da je vidiš kako se veseli, teti će sigurno biti lakše ako ćeš ti slikati, pomoći u redanju hrane, rezanju i dijeljenju torte i slično. ako možeš uzmi slobodan dan, barem ja bi.
i ako možeš, ponajprije finansijski uzmi i klovna ili nekog drugog animatora (viđala sam one ogromne teletabise ili fifi) jer će djeci biti veselije. ali provjeri sa njima u vrtiću smiješ li dovoditi animatora, možda ne smije iz nekog razloga.

a što se tiče izbora hrane tu ti je problem. evo npr mi nedavno išli na izlet, i ja svojoj ponijela tikvicu sa piletinom i prosom i maslinovim uljem. bez soli i začina osim malo peršuna. moja pojela dvije zdjelice, valjda se dijete istrošilo na livadi trčeći. a zaovin mali (pola god stariji) kojem smo posolili taj ručak samo pljuvao, jer je navikao na hranu za odrasle (iako je meni vala taj njen obrok bio baš ukusan). zaovi bilo nezgodno što on neće, ja govorila nema veze nije navikao. ja poslije dajem njoj keks bez šećera od dinkela, on došao do mene hoće, zaova kaže da mu slobodno dam, on opet pljuje. ženi opet nezgodno, a ja govorim šta ćeš ko djeca. uglavnom
znam da imaš najbolju namjeru kada želiš da napraviš male kanapee, ali tu moraš biti oprezna. ti staviš kanapee na podlogu od palente, neko dijete pljuje jer je jede samo sa pavlakom ili jogurtom. ti staviš na kruh, neko dijete gleda jer je na bezglutenskoj dijeti. ti staviš salamu neki roditelj se naljuti na tetu jer je pustila da njeno dijete to jede a inače mu ne daju. ti staviš edamer opet neko dijete nema dovoljno zuba pa pljuje po vrtiću itd kontaš šta želim da kažem.
mislim da ti je za hranu najbolje da se posavjetuješ sa tetom da ti kaže šta otprilike sva djeca jedu i to doneseš pa makar to bila samo sirnica user posted image (nešto mi na'mpala).

a torta...
to je posebna priča.



_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 9:07:27   
chuci
za animatora je najlakše otići u igraonicu, neku popularnu koja pravi puno rođendana i tražiti broj. oni sigurno imaju

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 9:17:59   
veeseelaa
chuci u pravu si al eto nekako mi baš bezveze da donesem samo grickalice, mada što kažeš može malo i sirnice, bejbi burek npr i sad smiješno zvuči al i nekih par plata (sir, sudjuk i sl) mislim da bi bilo ok
Majo ma najbolje je uzeti slobodan dan, upravo tako, goste ću imati i naveče user posted image
Mada mozda i koja pica bi bila okuser posted image user posted image
Taurus šta su forneti? ops skontah, slatka peciva user posted image
a nekog animatora moram obavezni skontati, naravno prvo ću se konsultovati sa tetom
ako Bog da, znam da imam još 3 mjeseca do rodjendana al eto zanimala su me iskustva drugih mamica

< Poruku je uredio veeseelaa -- 24.9.2010 9:20:49 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 9:22:39   
taurus
forneti je maja spomenula
a to su ti ona mala lisnata peciva punjena sirom (mada ima i drugih punjenja) a kupuju se u njihovoj pekari
bila je jedna takva kod vječne vatre ali se vidim neki dan da se zatvorila
ne znam možeš li me skontati
znam da su pravo ukusni i zgodni za djecu jer su mali (zalogaj-dva maksimalno)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 9:23:22   
veeseelaa
super, hvala za ideju user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 9:29:11   
chuci
imaš forneti kupiti u bbi na 4 spratu ono gdje se pite prodaju



_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 9:29:32   
maja78 RR
fornete ima kupiti na par mjesta
a ima i jami isto kao forneti samo njihovo, a ima i u BBI na 4 prodaju takva peciva

imaju i slatka i lana punejnja, i ukus pizze
a mozes i neke mini pizze


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 9:29:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: chuci

imaš forneti kupiti u bbi na 4 spratu ono gdje se pite prodaju




hvala draga

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 9:30:03   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

fornete ima kupiti na par mjesta
a ima i jami isto kao forneti samo njihovo, a ima i u BBI na 4 prodaju takva peciva

imaju i slatka i lana punejnja, i ukus pizze
a mozes i neke mini pizze



majiiiii user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 9:31:26   
chuci
sjetih se sad kad ti spomenu onaj baby burek. kaže mali kojem je nana naša komšinica (i žena vegetarijanac) njoj: nano kakva ti je ovo pita (za zeljanicu), ja ti ovo ne volim ja samo buVek jedem. nije imao ni dvije godine tada. med medeni 

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 9:35:17   
veeseelaa
hahahhaah dječica naša mila user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 9:49:23   
M kao Mama
Animator za djecu uzrasta do tri godine mislim da je mač sa dvije oštrice, klovn djeca ga se mogu prepasti, ali npr. Fifi ili neki lik iz omiljenog crtića bio bi možda pun pogodak.

U Lajlinom vrtiću ove godine nisu dali tortu, kažu bilo nekada trovanje od torte i zabranili, ponijeli smo one male rolatiće, napravili tortu od tih rolatića, oni puhali svijeće, kupila grickalice, sokiće, bombone, malo su plesali, super im bilo. U njenoj grupi su bila djeca između 3 i 4 godine. Obzirom da tvoja djevojčica ide u privatni vrtić, možda su pravila drugačija.

Iskreno moje mišljenje je da ne bi trebala pretjerivati, oni su mali i nisu svjesni puno toga, tako da akobogda već naredne godine možeš planirati pravi party.

Kanapei, nikako mi ne idu za tako mali uzrast, jer moš mislit kad počnu odvajati hljeb od ostalih sastojaka, ovaj forneti je ok, jel je lisnato tijesto i opet je nekako prihvatljivija opcija.

Eto, sretno i javi kako je bilo i naravno očekujemo fotke.

E, zaboravih, inventar, hahaha, kapice sa likovma iz crtića, roze i plavi tanjiri plastični (imaš ih u konzumu), čaše sa likovima, stolnjak šareni, to nikako ne smiješ izostaviti,

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 9:52:11   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Animator za djecu uzrasta do tri godine mislim da je mač sa dvije oštrice, klovn djeca ga se mogu prepasti, ali npr. Fifi ili neki lik iz omiljenog crtića bio bi možda pun pogodak.




hej ovo si u pravu 100% kao i za kanapee
hvala Almić a biće slika al ima još do toga al ja ko svaka mama planiram sve po par mjeseci unaprijed user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 9:58:06   
Hanady RR
ja sam na Farahin rođendan pozvala djevojku koja je Fifi...
rekla mi je da su djeca premalena i da ostavimo durženj kad bude starija...
na rošendanu smo imale pored fahar od godinu dan još male djece i djevojka mi je sama sugerisala da to možda nije pametno...
pa sad....

ja sam mišljenja da bu u ovom slučaju mogao dobro doći animator ''normalno'' obulrn koji bi od balona pravio one elemente...to bi se svoj djeci svidjelo jer vole balone a nebi se prepali....

a hrana, obavezno se konultirati sa tetama...
šra ta djeca jedu i šta m roditelji dozvoljavaju...
em je to ptivatni vrtić...možda roditelji zahtjevaju ''posebnu'' isharnu djece jer tvoja mala je u grupi do 3 godine...znači bebače još kojima roditelji određuju ishranu



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.9.2010 10:02:12   
veeseelaa
ma ja prvo mi je najpametnije da se s tetom konsultujem
Mada u ovom vrtiću kad je rodjendan idu sva djeca i velika i mala u jednu prostoriji predvidjenu za proslavu
A stvarno neznam, pa nije valjda da bi plakali od Fifi, pa to im je svima omiljeni crtani user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
26.9.2010 18:39:17   
Anoniman
Nikoli u utorak prvi rodjendan:) pravimo u stanu,,po danu na rucku ce biti najuža obitelj,u6 mame s bebama i tad cemo se maksimalno posvetiti djeci da bude pravi mali rodjendan a oko 8 ce doc nasi prijatelji s kojima se družimo koji nemaju djecu. hranu i tortu sam narucila,bit ce meza,mijesano meso,pite i ostalo,djeci grickalice i slatkisi.. nadam se da ce sve proci lijepo i veselo,aBda stavit cu slike kad sve prodjeuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
26.9.2010 22:24:39   
myb@by
Mojoj A je rođendan za tacno 7 dana. Tortu sam narucila kod Elme. Bice jos pecenje, hladne plate, pite, napravicu ovaj rolat sto je Pahuljica postavila, mimoza salatu, maslenicu, naadam se da ovo nije malouser posted image . Posto nam je stan mal, a imamo puno rodbine i raje, rođendan cemo slaviti dva dana. Za curicu sam osmislila styling, jos moram sebi neku haljinicu kupiti. Nadam se ad ce sve biti ok. Pravo sam uzbuđena i motam film, sjecaam se prosle godine user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *