|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
31.7.2010 18:17:47   
Mya_81 RR
Reallove, dobar provod vam želimo user posted image user posted image user posted image user posted image

A rođendan ćemo čestitati kad dodje vrijeme za to user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
31.7.2010 18:33:06   
reallove
hvala puno...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
1.8.2010 8:31:47   
Hannica
Zna li neko gdje se mogu kupiti natpisi "Sretan rodjendan" i slicni ukrasi sto se okace na zid ???

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
1.8.2010 8:59:31   
Trnoruzica
U TL-u

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
1.8.2010 9:17:27   
Hannica
Kod nas se TL zatvorio. user posted image
Hvala na odgovoru.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
1.8.2010 9:25:38   
Mya_81 RR
Hannica, toga je bilo u FIS-u...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
1.8.2010 9:35:34   
Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: Hannica

Kod nas se TL zatvorio. user posted image
Hvala na odgovoru.


A nisam znala user posted image Ima se to kupiti u bilo kojem vecem supermarketu. Na odjelu gdje se prodaju raznorazne sitnice za kolace, one svjecice i sl. Ja sam vidjela i u Konzumu, ne znam ima li kod vas

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
1.8.2010 9:39:12   
Hannica
Hvala vam,pogledat cu u Konzumu,on se jos nije zatvorio.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
1.8.2010 9:57:44   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Hannica

Hvala vam,pogledat cu u Konzumu,on se jos nije zatvorio.user posted image


Htjela sam rci da ga nisu zatvorili.user posted image  

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
9.8.2010 14:26:09   
reallove
user posted image

user posted image


evo nesto slika sa rodjendana u Bosni...jucer smo isli,izabrali tortu za jos jedan rodjendan ovdje u Jordanu,ostali jos ukrasi,baloni i eto ga..u srijedu abd slavimo 1.rodjendan

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
9.8.2010 14:28:47   
Hannica
Bravo za Emina,on kao i moja Hana dva puta rodjendan slavi.user posted image user posted image
 

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.8.2010 13:47:41   
reallove
user posted image

user posted image

user posted image

evo ga,nas prvi rodjendan,bilo je super,Emin je bio veseo,plesao je,smijao se,igrao sa gostima..umorili smo se pravoo..zabava je trajala do 01:30user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.8.2010 15:02:00   
milenium

IZVORNA PORUKA: reallove

user posted image

user posted image

user posted image

evo ga,nas prvi rodjendan,bilo je super,Emin je bio veseo,plesao je,smijao se,igrao sa gostima..umorili smo se pravoo..zabava je trajala do 01:30user posted image user posted image user posted image


ovu tortu definitivno moraš staviti na ''najljepše torte za 1 rođ.''šteta da se ovakva ljepota ne vidi.predobra jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nadam se da se maleni fino proveouser posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.8.2010 18:15:48   
reallove
hvala milauser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.9.2010 11:03:22   
mala86
jos 5 dana do rodjkasa-roba spremna-farmerice iz h&m-a,kosuljica,ako mama sta ne promjeni ovih dana user posted image
torta winnie the pooh narucena juce user posted image

ali hrana mi je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam kao kuharica user posted image

ok bit ce meza(to se podrazumjeva)user posted image ,mm ce se pobrinut za pecenje user posted image ,
ali ne znam sta od ostalih stvari user posted image user posted image user posted image

neka peciva,nesto drugo,nemam pojma user posted image ?

dobila sam super recept za punjeni francuz ali ga jos nisam stigla probat

mozda lisnato s necim to ce mi valjda uspjet,ali opet sta unutra?

help

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.9.2010 11:25:38   
Anoniman
reallove sretan rođendan malom sa zakašnjenjem, prelijepe torte a i on mi je mašallah prelijep i porastao je vejiki...pusa za vas

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.9.2010 12:06:55   
chuci
IZVORNA PORUKA: mala86

jos 5 dana do rodjkasa-roba spremna-farmerice iz h&m-a,kosuljica,ako mama sta ne promjeni ovih dana user posted image
torta winnie the pooh narucena juce user posted image

ali hrana mi je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam kao kuharica user posted image

ok bit ce meza(to se podrazumjeva)user posted image ,mm ce se pobrinut za pecenje user posted image ,
ali ne znam sta od ostalih stvari user posted image user posted image user posted image

neka peciva,nesto drugo,nemam pojma user posted image ?

dobila sam super recept za punjeni francuz ali ga jos nisam stigla probat

mozda lisnato s necim to ce mi valjda uspjet,ali opet sta unutra?

help


ako imaš kalup za muffine imam ti ja recept za smjesu a unutra možeš staviti šta god hoćeš. ja sam pravila sa suhim mesom, sirom, origanom kao pizza, a pravila sam i sa povrćem (ono ledo meksičko) i obe varijante su super ukusne a i lijepo za poslužiti. recept je jednostavan tako da se ne može zeznuti

možeš još kupiti jammi pitice one male, i eventualno pilećih šnicli za one koji ne vole pečenje.
eto dosta



_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.9.2010 12:18:30   
gvendolina
draga moja i ja sam bila nervozna pred prvi rockas,plasila sam se kako ce sve ispasti. Sto se tice menija glavno imas, mesouser posted image e sad mozes jos zapeci krompirica,pohovati malo piletine ( to ti nije tesko) ,pitu mozete kupiti da se ne peglas.A ja sam pravila i ovu salatu salata mimoza  super je dekorativna i svima se svidjela. Samo se opusti sve ce to super proteci, njavaznije je da je outfit spremanuser posted image

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.9.2010 12:26:47   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mala86

jos 5 dana do rodjkasa-roba spremna-farmerice iz h&m-a,kosuljica,ako mama sta ne promjeni ovih dana user posted image
torta winnie the pooh narucena juce user posted image

ali hrana mi je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam kao kuharica user posted image

ok bit ce meza(to se podrazumjeva)user posted image ,mm ce se pobrinut za pecenje user posted image ,
ali ne znam sta od ostalih stvari user posted image user posted image user posted image

neka peciva,nesto drugo,nemam pojma user posted image ?

dobila sam super recept za punjeni francuz ali ga jos nisam stigla probat

mozda lisnato s necim to ce mi valjda uspjet,ali opet sta unutra?

help

hej zar još nisi čula za novi brzi ukusni hit...pahuljičina pita...već porbano...
lagano i super....

sad ću ja da ti na receptima stavim i sliku acudesinu i recept....

http://www.ringeraja.ba/forum/m_12063/mpage_32/key_/tm.htm#713850
evo link pogledajuser posted image

a pored toga možeš napraviti još recimo kockice od palente i to se pravilo za rođendane a lako je....

pa rolat od faširanog mesa punjen jajima

pa prilog musaka od veselih jaja...ukusno i kao hladno predjelo

ama nemoj da paničiš...
ap ako ti mi ne skuhamo za rođkas neće nikouser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 14.9.2010 12:38:49 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.9.2010 13:06:18   
mala86
cure hvala user posted image

e da pite sam zaboravila napisat,bit ce i njih,kupljenih naravno user posted image

nasla sam neki recept za pogacice sa mljevenim,cini mi se da bi mogo uspjet i nekome ko meni user posted image

salata sam mislila sezonska i gledala sam ovu mijinu mimozu,bas mi se cini super

kazem ja mm moram pravit salatu-a on neljubitelj bilo kakvog povrca kaze-ma sta ce ti,gdje ces je stavit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
23.9.2010 22:05:44   
manuela RR
user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja isto razmišljam kako ću i šta ću za Emirov rodjendan.
Panika me hvata valjda se skontam do tad.



< Poruku je uredio manuela -- 23.9.2010 22:10:22 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
23.9.2010 22:09:33   
teacher75
nama ostale jos dvije sedmice a isto nas panika hvata, kontala sam stariju rodbinu zovnuti u stan a dojake i prijatelje sa user posted image u igraonu jer nam je stan mali i nema mjesta za sve. muka mi je kad pomislim na kuhanje, nisam ni ja neka kuharica, jos radim i ne znam kad cu sve stici. dodje mi da user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
23.9.2010 22:14:36   
manuela RR
Meni je najveća briga kako organizovati sve uspješno i da pozovem sve one koje trebam.
Najbitnije je to da je  ipak dječiji rodjendan i da bi najprikladnije bilo organizovati stvari tako da dijete u njemu najviše uživa,ali činjenica je da se i sa rodbinom i sa prijateljima koji nemaju djecu treba proslaviti.
Sad mi je najveći problem kako ću sve to stići,moraću na rateuser posted image user posted image user posted image user posted image slavlje po par danauser posted image
a šta ću kuhati????
a gdje ću slaviti........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


P.S Nama nije prvi rodjendan al problem ostaje istiuser posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio manuela -- 23.9.2010 22:17:08 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
23.9.2010 22:21:19   
teacher75
IZVORNA PORUKA: chuci

IZVORNA PORUKA: mala86

jos 5 dana do rodjkasa-roba spremna-farmerice iz h&m-a,kosuljica,ako mama sta ne promjeni ovih dana user posted image
torta winnie the pooh narucena juce user posted image

ali hrana mi je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam kao kuharica user posted image

ok bit ce meza(to se podrazumjeva)user posted image ,mm ce se pobrinut za pecenje user posted image ,
ali ne znam sta od ostalih stvari user posted image user posted image user posted image

neka peciva,nesto drugo,nemam pojma user posted image ?

dobila sam super recept za punjeni francuz ali ga jos nisam stigla probat

mozda lisnato s necim to ce mi valjda uspjet,ali opet sta unutra?

help


ako imaš kalup za muffine imam ti ja recept za smjesu a unutra možeš staviti šta god hoćeš. ja sam pravila sa suhim mesom, sirom, origanom kao pizza, a pravila sam i sa povrćem (ono ledo meksičko) i obe varijante su super ukusne a i lijepo za poslužiti. recept je jednostavan tako da se ne može zeznuti

možeš još kupiti jammi pitice one male, i eventualno pilećih šnicli za one koji ne vole pečenje.
eto dosta



ovo mi zvuc pravo zanimljivo i po mom ukusu. mozes li molim te i meni poslati recept na pp? da probam prije rodjendanauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
23.9.2010 22:25:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: manuela

Meni je najveća briga kako organizovati sve uspješno i da pozovem sve one koje trebam.
Najbitnije je to da je  ipak dječiji rodjendan i da bi najprikladnije bilo organizovati stvari tako da dijete u njemu najviše uživa,ali činjenica je da se i sa rodbinom i sa prijateljima koji nemaju djecu treba proslaviti.
Sad mi je najveći problem kako ću sve to stići,moraću na rateuser posted image user posted image user posted image user posted image slavlje po par danauser posted image
a šta ću kuhati????
a gdje ću slaviti........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


P.S Nama nije prvi rodjendan al problem ostaje istiuser posted image user posted image user posted image user posted image


Ma sve napoljeuser posted image , imaš prelijepo dvorište samo je problem što je oktobaruser posted image ...Najbolje ti je švedski sto ( peciva, rolata, malo suhomesnatih proizvoda, torta i dosta)... Ja bi to vala sve za jedan dan, ne bih se peglala

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *