RE: Poručite nekome nešto.... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


M kao Mama -> RE: Poručite nekome nešto.... (4.11.2013 14:35:25)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Draga...dać Bog da se radujemo ubrzo...znam da hoćemo
[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
ljubim te milion milion puta i jako grlim ...i svaku ti suzu sa lica uzmem...




Akobogda, život je satkan od velikih i malih iskušenja, a draga moja tebe tvoja sreća čeka, akobogda




koka i po -> RE: Poručite nekome nešto.... (5.11.2013 15:30:01)

draga moja henna ze(iako ces vidjeti)[sm=smiley36.gif]
da te nema trebalo bi te izmisliti.
svaki dan navratim u nase malo selo da procitam tvoje postove i da se postenski nasmijem....odlicno si sredstvo protiv depresije i svih vrsta neuroza[sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]
da te ne znam rekla bih da ti je sve ravno do mora....ali pssssssst da niko ne cuje[sm=smiley36.gif]....to se ovdje ne pise.
elem....znas da te i love you,,,,naturlih[sm=smiley36.gif][sm=smiley31.gif]




SdZ -> RE: Poručite nekome nešto.... (5.11.2013 20:58:54)

Otkucaji tvoga malog srca ce me uspavljvati i buditi.

Volim te, bebo moja.[sm=smiley27.gif]




milenium -> RE: Poručite nekome nešto.... (6.11.2013 15:49:04)

ja poručujem porodiljnoj naknadi da napokon dođe,čekamo je skoro godinu dana[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]




ninuska -> RE: Poručite nekome nešto.... (6.11.2013 15:56:52)


IZVORNA PORUKA: milenium

ja poručujem porodiljnoj naknadi da napokon dođe,čekamo je skoro godinu dana[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]

Nije valjda da se toliko ceka [sm=smiley13.gif]




milenium -> RE: Poručite nekome nešto.... (6.11.2013 16:17:05)

da.a sumnjam da ćemo je ikako i dočekat.mislim da naknade za ovu god ne postoje(tj netko ih je sebi u džep stavio)[sm=hudicek1.gif]




bebaa -> RE: Poručite nekome nešto.... (6.11.2013 16:21:06)


IZVORNA PORUKA: milenium

da.a sumnjam da ćemo je ikako i dočekat.mislim da naknade za ovu god ne postoje(tj netko ih je sebi u džep stavio)[sm=hudicek1.gif]

gdje živiš......[sm=smiley13.gif]




lady_bubamara -> RE: Poručite nekome nešto.... (6.11.2013 23:26:34)

Sjaši mi sa mame ženo draga!!!!! Pa da li si ti normalna! Pa dokle višeeee , dokleeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!




henna ze -> RE: Poručite nekome nešto.... (7.11.2013 10:06:43)


IZVORNA PORUKA: koka i po

draga moja henna ze(iako ces vidjeti)[sm=smiley36.gif]
da te nema trebalo bi te izmisliti.
svaki dan navratim u nase malo selo da procitam tvoje postove i da se postenski nasmijem....odlicno si sredstvo protiv depresije i svih vrsta neuroza[sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]
da te ne znam rekla bih da ti je sve ravno do mora....ali pssssssst da niko ne cuje[sm=smiley36.gif]....to se ovdje ne pise.
elem....znas da te i love you,,,,naturlih[sm=smiley36.gif][sm=smiley31.gif]



aj lov ju tu..ti to znaš..jel da....





henna ze -> RE: Poručite nekome nešto.... (7.11.2013 10:12:25)

sad da poručim..

onim kretenima što su istukli Mazu..da bog da i njih neko onako iscipelario...mamicu im...

al biće ona dobro..jaka je...samo da sam imala apaurin zdrmala bih ga...

poručujem zvonki..da mislim na nju..i onom njenom idiotu u glavi...nek crkne više...

poručujem komisji koja mi je napisala..da moja bolest ne postoji nek se gone....
nešto ne postoji a imaš cijeli registrator nalaza..i kolekciju cd.ova kompilacije magnetnih rezonanci...da bog da vi imali kompilaciju Sinana Sakića i Bobana Rajovića...


porucujem svom mm da ga volim i da ima prase u fridzu..u zadnjoj ladici ..nek i ostane tako...

eto..maksuz pozdrav za Hugu, Hugolinu..male Hugoliniće, tetke, dajdzu...mamu i babu..i svu raju sa treće godine pravnog faksa




MicoTico -> RE: Poručite nekome nešto.... (7.11.2013 11:56:51)

Joj, Heno, i rasplaka me i nasmija me pošteno.




MicoTico -> RE: Poručite nekome nešto.... (7.11.2013 12:10:17)

Zar i ti?
Izgleda da je problem u meni..........[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




mum82 -> RE: Poručite nekome nešto.... (7.11.2013 12:12:51)

henno legendo...




ziki -> RE: Poručite nekome nešto.... (7.11.2013 12:52:48)

[sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif]




Hanady RR -> RE: Poručite nekome nešto.... (7.11.2013 12:55:21)


IZVORNA PORUKA: ziki

[sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif]


da poDapišem časkom i dodam[sm=hudicek1.gif]




vjestica -> RE: Poručite nekome nešto.... (7.11.2013 13:03:32)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ziki

[sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif]


da poDapišem časkom i dodam[sm=hudicek1.gif]

da i ja neredam gomile ovakvih smajlića, potpisujem i jedne i druge




Hannica -> RE: Poručite nekome nešto.... (7.11.2013 13:22:00)


IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ziki

[sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif]


da poDapišem časkom i dodam[sm=hudicek1.gif]

da i ja neredam gomile ovakvih smajlića, potpisujem i jedne i druge

I ja bih se potpisala ovdje. [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]




EEDITH -> RE: Poručite nekome nešto.... (7.11.2013 13:28:32)

ja poručujem ovim [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif] da se negdje ispušu [sm=smiley36.gif]

šala [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Hannica -> RE: Poručite nekome nešto.... (7.11.2013 13:33:15)


IZVORNA PORUKA: eldinky

ja poručujem ovim [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif] da se negdje ispušu [sm=smiley36.gif]

šala [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Da mi je onu vrecu za udaranje,kako bih je namlatila.[sm=jezicek.gif]




palachinken -> RE: Poručite nekome nešto.... (7.11.2013 13:42:51)


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: eldinky

ja poručujem ovim [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif] da se negdje ispušu [sm=smiley36.gif]

šala [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Da mi je onu vrecu za udaranje,kako bih je namlatila.[sm=jezicek.gif]

Tačno me strah na kafu večeras [sm=smiley1.gif][sm=jezicek.gif]




zvončica -> RE: Poručite nekome nešto.... (7.11.2013 14:07:49)


IZVORNA PORUKA: henna ze

poručujem zvonki..da mislim na nju..i onom njenom idiotu u glavi...nek crkne više...

poručujem komisji koja mi je napisala..da moja bolest ne postoji nek se gone....
nešto ne postoji a imaš cijeli registrator nalaza..i kolekciju cd.ova kompilacije magnetnih rezonanci...da bog da vi imali kompilaciju Sinana Sakića i Bobana Rajovića...



Aj lav ju [sm=smiley31.gif]

I ja tvojoj komisiji porucujem ovo [sm=lev.gif]

I sutra ti saljem poruku kad uzmem nalaz....




tajcika -> RE: Poručite nekome nešto.... (7.11.2013 14:11:47)


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ziki

[sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif]


da poDapišem časkom i dodam[sm=hudicek1.gif]

da i ja neredam gomile ovakvih smajlića, potpisujem i jedne i druge

I ja bih se potpisala ovdje. [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]


ja se tako rijetko javljam na teme al ovo mi je bas trebalo ( malo je brate ovih smajlića, malo da se iskaže sve)




sretna sam jako -> RE: Poručite nekome nešto.... (7.11.2013 16:49:18)

milenium i ja se pridruzujem...porucujem porodiljnoj naknadi da dodje- daaaaaaaaaavnoooooooooo smo se porodile....i politicarima porucujem da im sve po spisku [sm=smiley35.gif] jer samo ona fotelja di sjedaju svojim debelim guzicama kosta ko moje porodiljno!!!!!!!!




vjestica -> RE: Poručite nekome nešto.... (7.11.2013 20:39:46)

jako volim svog psa [sm=smiley27.gif]
dona draga žao mi je što te zanemarujem od kad je još jedna beba došla,a ti si tako divan pas, pružaš toliko sreće, ljubavi i zaštite,a ja toga nisam uvijek svjesna




Hannan -> RE: Poručite nekome nešto.... (8.11.2013 9:41:40)

Preuzeto sa FB gruppe :
"Imam jedno VAŽNO OBAVJEŠTENJE za sve djevojke, a posebno žene koje imaju malu djecu. Izvinjavam se što ovdje pišem, znam da nije grupa za to.
Čuvajte svoju djecu i dobro im objasnite i zaprijetite da ni slučajno ne prilaze nepoznatim osobama, i da ne započinju nikakav vid komunikacije. Ako treba i otpratite ih do škole.
Posebno se odnosi na one sa područja Tuzlanskog kantona.
Neki dan se u Dubravama desio slučaj pokušaja otmice male djevojčice, na svu sreću neuspio. Prijavljeno je policiji. Radi se o par osoba ciganskog porijekla, koji sa kombijom dođu u neko mjesto i iz kombija neka žena zove djecu da dođu da im da bombone, čokolade itd. A onda dijete uguraju u kombi, i zaboravite na njega.
Kao što rekoh, prijavljeni su policiji. Međutim, jutros su iste osobe viđene pored osnovne škole. I opet je pozvana policija, mada sumnjam da će naša policija tu uraditi nešto puno.
Molim vas, shvatite ovo ozbiljno, i čuvajte svoju djecu."

Nazalost ovo nije jedno od onih kruzecih upozorenja, nisam mirna danima.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>