RE: Poručite nekome nešto.... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


mala_sa -> RE: Poručite nekome nešto.... (8.11.2013 9:53:54)


IZVORNA PORUKA: Hannan

Preuzeto sa FB gruppe :
"Imam jedno VAŽNO OBAVJEŠTENJE za sve djevojke, a posebno žene koje imaju malu djecu. Izvinjavam se što ovdje pišem, znam da nije grupa za to.
Čuvajte svoju djecu i dobro im objasnite i zaprijetite da ni slučajno ne prilaze nepoznatim osobama, i da ne započinju nikakav vid komunikacije. Ako treba i otpratite ih do škole.
Posebno se odnosi na one sa područja Tuzlanskog kantona.
Neki dan se u Dubravama desio slučaj pokušaja otmice male djevojčice, na svu sreću neuspio. Prijavljeno je policiji. Radi se o par osoba ciganskog porijekla, koji sa kombijom dođu u neko mjesto i iz kombija neka žena zove djecu da dođu da im da bombone, čokolade itd. A onda dijete uguraju u kombi, i zaboravite na njega.
Kao što rekoh, prijavljeni su policiji. Međutim, jutros su iste osobe viđene pored osnovne škole. I opet je pozvana policija, mada sumnjam da će naša policija tu uraditi nešto puno.
Molim vas, shvatite ovo ozbiljno, i čuvajte svoju djecu."

Nazalost ovo nije jedno od onih kruzecih upozorenja, nisam mirna danima.


Strasno [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

Na zalost ovo je istina [sm=smiley13.gif]; neki dan su kod nas na vijestima prikazivali: policija je upala u jedan ciganski kamp, i kod jednog starijeg para je pronadjena djevojcica od 4godine, jako svijetle puti, plave kose i ociju. Nema teorije da je njihova jer su oni izrazito crni i dosta stari. Curica nista ne prica, i socijalna sluzba pokusava naci bioloske roditelje.




veeseelaa -> RE: Poručite nekome nešto.... (8.11.2013 10:00:15)

a gdje su roditelji tih djevojčica, ja svoju ne puštam samu ni metar od mene




MicoTico -> RE: Poručite nekome nešto.... (8.11.2013 10:06:39)

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a gdje su roditelji tih djevojčica, ja svoju ne puštam samu ni metar od mene


Pa možda na velikom odmoru u školi? Nema tad roditelja, a dežurnih nastavnika je malo s obzirom na br djece.




veeseelaa -> RE: Poručite nekome nešto.... (8.11.2013 10:12:16)

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a gdje su roditelji tih djevojčica, ja svoju ne puštam samu ni metar od mene


Pa možda na velikom odmoru u školi? Nema tad roditelja, a dežurnih nastavnika je malo s obzirom na br djece.



ja sma kontala da bi dijete od 7-8 godina znalo da ne nasjeda na glupe fore kao iz obaviejsti
čuj dodji da ti dam bombone i sl
mislim imam bratičinu tih godina i mislim da bi umrla od smijeha da joj to neko kaže




Hannan -> RE: Poručite nekome nešto.... (8.11.2013 11:39:34)

Vesela, najlakse je reci "crkla bi od smijeha", ali kad imaju oni plan i cake kako privuci i obrlatiti dijete...pretpostavljam da su je pitali, tipa gdje je nesto, a potom kao nagradu "dodji da ti dam..." jer se mala izgleda borila sa njima i uspjela pobjeci...mala sa, slucajno ili ne i ova djevojcica je svijetla, svijetle puti, i jako simpaticna i mila.





Hannica -> RE: Poručite nekome nešto.... (8.11.2013 11:48:50)

Svi mi drzimo svoju djecu na ocima,ali uvijek se desavaju nepredvidjene situacije,djeca su to,dok trepnes nestanu.




Galicia -> RE: Poručite nekome nešto.... (8.11.2013 11:57:08)


IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: Hannan

Preuzeto sa FB gruppe :
"Imam jedno VAŽNO OBAVJEŠTENJE za sve djevojke, a posebno žene koje imaju malu djecu. Izvinjavam se što ovdje pišem, znam da nije grupa za to.
Čuvajte svoju djecu i dobro im objasnite i zaprijetite da ni slučajno ne prilaze nepoznatim osobama, i da ne započinju nikakav vid komunikacije. Ako treba i otpratite ih do škole.
Posebno se odnosi na one sa područja Tuzlanskog kantona.
Neki dan se u Dubravama desio slučaj pokušaja otmice male djevojčice, na svu sreću neuspio. Prijavljeno je policiji. Radi se o par osoba ciganskog porijekla, koji sa kombijom dođu u neko mjesto i iz kombija neka žena zove djecu da dođu da im da bombone, čokolade itd. A onda dijete uguraju u kombi, i zaboravite na njega.
Kao što rekoh, prijavljeni su policiji. Međutim, jutros su iste osobe viđene pored osnovne škole. I opet je pozvana policija, mada sumnjam da će naša policija tu uraditi nešto puno.
Molim vas, shvatite ovo ozbiljno, i čuvajte svoju djecu."

Nazalost ovo nije jedno od onih kruzecih upozorenja, nisam mirna danima.


Strasno [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

Na zalost ovo je istina [sm=smiley13.gif]; neki dan su kod nas na vijestima prikazivali: policija je upala u jedan ciganski kamp, i kod jednog starijeg para je pronadjena djevojcica od 4godine, jako svijetle puti, plave kose i ociju. Nema teorije da je njihova jer su oni izrazito crni i dosta stari. Curica nista ne prica, i socijalna sluzba pokusava naci bioloske roditelje.



A ovo dolazi iz neke grupe samohranih majki?
Jel to ocevi nisu roditelji?
Otimanja djece je uvijek bilo i bice, i ne znam cemu sad izcudjivanje? [sm=zmeden.gif]




koka i po -> RE: Poručite nekome nešto.... (8.11.2013 16:26:40)

eeee moja Aida[sm=smiley13.gif]




EEDITH -> RE: Poručite nekome nešto.... (8.11.2013 16:38:17)

eeeeeeee moja koko,šaljem ja tebi jedan jaki [sm=smiley31.gif]

svanut će i granuti sunce [sm=smiley1.gif]




MicoTico -> RE: Poručite nekome nešto.... (9.11.2013 17:58:37)

Igore, stvarno si maher s makazama! Podigneš mi samopouzdanje uvijek[sm=bravo.gif]




henna ze -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.11.2013 12:13:20)

plačem 5 minuta..
smijem se 5 minuta...

hebo te pmislice svijet da sam luda[sm=smiley13.gif]




veeseelaa -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.11.2013 12:13:52)


IZVORNA PORUKA: henna ze

plačem 5 minuta..
smijem se 5 minuta...


hebo te pmislice svijet da sam luda[sm=smiley13.gif]



a što to radiš?




henna ze -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.11.2013 12:20:10)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: henna ze

plačem 5 minuta..
smijem se 5 minuta...


hebo te pmislice svijet da sam luda[sm=smiley13.gif]



a što to radiš?



ubiše me hormoni...




veeseelaa -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.11.2013 12:23:14)


IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: henna ze

plačem 5 minuta..
smijem se 5 minuta...


hebo te pmislice svijet da sam luda[sm=smiley13.gif]



a što to radiš?



ubiše me hormoni...




jel se mogu uz pomoć lijekova kontrolirati?




niki83 -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.11.2013 12:25:43)


IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: henna ze

plačem 5 minuta..
smijem se 5 minuta...


hebo te pmislice svijet da sam luda[sm=smiley13.gif]



a što to radiš?



ubiše me hormoni...



[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif] [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




henna ze -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.11.2013 12:30:27)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: henna ze

plačem 5 minuta..
smijem se 5 minuta...


hebo te pmislice svijet da sam luda[sm=smiley13.gif]



a što to radiš?



ubiše me hormoni...




jel se mogu uz pomoć lijekova kontrolirati?

pijem tablete veselice




veeseelaa -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.11.2013 12:31:22)

[sm=smiley13.gif]




zvončica -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.11.2013 12:51:54)


IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: henna ze

plačem 5 minuta..
smijem se 5 minuta...


hebo te pmislice svijet da sam luda[sm=smiley13.gif]



a što to radiš?



ubiše me hormoni...



Henna.....evo :

http://youtu.be/dg5MmL3f1uU




milenium -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.11.2013 16:10:13)


IZVORNA PORUKA: mala_sa


neki dan su kod nas na vijestima prikazivali: policija je upala u jedan ciganski kamp, i kod jednog starijeg para je pronadjena djevojcica od 4godine, jako svijetle puti, plave kose i ociju. Nema teorije da je njihova jer su oni izrazito crni i dosta stari. Curica nista ne prica, i socijalna sluzba pokusava naci bioloske roditelje.


našli su roditelje,nisu je cigani oteli,roditelji su je jednostavno''darovali''jer su kako kažu imali ppreviše djece za prehranit[sm=smiley13.gif]




mala_sa -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.11.2013 22:07:59)


IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: mala_sa


neki dan su kod nas na vijestima prikazivali: policija je upala u jedan ciganski kamp, i kod jednog starijeg para je pronadjena djevojcica od 4godine, jako svijetle puti, plave kose i ociju. Nema teorije da je njihova jer su oni izrazito crni i dosta stari. Curica nista ne prica, i socijalna sluzba pokusava naci bioloske roditelje.


našli su roditelje,nisu je cigani oteli,roditelji su je jednostavno''darovali''jer su kako kažu imali ppreviše djece za prehranit[sm=smiley13.gif]



[sm=smiley13.gif]




henna ze -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.11.2013 22:46:36)

thx zvonki



dosla da porucim S:

dragi moj...ja ne znam kako cu spavati uopšte do subote od uzbudjenja i srece..zamisljam taj trenutak..i srce mi zastane...

nadam se da se necu onesvijestiti...


ti i ja smo dokaz...da samo treba nesto..jako..jako..jako zeljeti i Bog ce nas obradovati...i Njemu se zahvaljujem..

u isto vrijeme sam i tuzna...jer nje..vise nema...

ali ja znam..duboko u srcu znam...da sretna je..zbog mene i tebe..i nase ljubavi...

voli te tvoja sestra




InLove -> RE: Poručite nekome nešto.... (13.11.2013 9:48:45)

Draga moja cekam lijepe,ma sta lijepe Najljepse vijestiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ........ da ti Allah olaksa!! [sm=smiley27.gif][sm=sloncek.gif][sm=smiley27.gif]




InLove -> RE: Poručite nekome nešto.... (16.11.2013 10:14:54)

Draga moja od srca ti cestitam na najljepsem poklonu [sm=duda.gif] rasplakah se na ovo tmurno jutro,od srece naravno

Ljubim ja tebe milion puta [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




Misty_mama -> RE: Poručite nekome nešto.... (19.11.2013 7:18:38)

Sve što mi je trebalo na ovom ionako 'divnom' jutru jeste da ti doneseš pitu u kancelariju na sabahu, da je mljackaš iritantno dok se meni manta od mirisa, i još poslije toga, onako, u svom stilu, čistiš zube jezikom.... [sm=grrr.gif][sm=grrr.gif][sm=grrr.gif]




ada_ -> RE: Poručite nekome nešto.... (25.11.2013 9:04:26)

dajte ljudi popustite nas vise,dosadni ste,smarate,nemam zivaca vise za vas i vase gluposti...sjasiteeeeeeee [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>