RE: Poručite nekome nešto.... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


mamich -> RE: Poručite nekome nešto.... (25.11.2013 9:45:49)

E neka si ti odlucio kako je za nas danas radni dan...samo cekam kada ces uvesti i subote radne.....[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]




bebaa -> RE: Poručite nekome nešto.... (25.11.2013 15:33:45)

ma samo tako draga,ne gubi dragocijeno vrijeme....boli te đon za sve,ti imaš svoje sne.......[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




canim -> RE: Poručite nekome nešto.... (25.11.2013 15:46:54)

Ja uvijek ovu temu prvo procitam "Proucite nekome nesto..." [sm=sad.gif] [sm=smiley36.gif]




bebaa -> RE: Poručite nekome nešto.... (25.11.2013 15:49:25)


IZVORNA PORUKA: canim

Ja uvijek ovu temu prvo procitam "Proucite nekome nesto..." [sm=sad.gif] [sm=smiley36.gif]

[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]može vala i tako......




koka i po -> RE: Poručite nekome nešto.... (25.11.2013 18:37:37)

canim samo za tebe i uzivaj...





e dragi moj to sto ti pricas je mimo svake pameti za covjeka od cetrdeset godina.ako mislis da ce ta prica kod mene da prodje grdno se varas,nego digni m..... pa se bori.
prije bi sebi pucala u glavu nego tako razmisljala.
i neces procitati nego si cuo iz mojih usta.




Apotekarka -> RE: Poručite nekome nešto.... (26.11.2013 11:44:05)

Prvi snijeg,bijela idila,brr,hladno sve me to podsjeca na nadolazece praznike Bozic,Novu godinu,djeda mraza....
Dragi djeda mraze ovih praznika ne zelim novu jaknu,nove cizme,sminku,nove zavjese,ne zelim cak ni onu veliku milku s ljesnjacima kojoj ne mogu odoliti....Ove godine imam samo jednu zelju molim te samo mi nju ispuni....
Zelim da MRI glave mom Antoniu bude uredna,ne zelim da bude nesto najgore sve ostalo djedice cu lakse prihvatiti....Hvala ti unaprijed....




EEDITH -> RE: Poručite nekome nešto.... (26.11.2013 11:51:45)

uh,koliko samo griješiš,
ali nema veze sve će doći na svoje,znaš koliko često to kažem ,Allah to sve posloži i samo on zna razloge ..........




niki83 -> RE: Poručite nekome nešto.... (26.11.2013 13:19:11)


IZVORNA PORUKA: canim

Ja uvijek ovu temu prvo procitam "Proucite nekome nesto..." [sm=sad.gif] [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ah sto se slatko ismijah [sm=smiley36.gif]




sabinos -> RE: Poručite nekome nešto.... (26.11.2013 20:39:10)

jaranice falis mi u ovim novim momentima, mamine oci[sm=smiley31.gif]




Maya_K -> RE: Poručite nekome nešto.... (27.11.2013 8:09:53)


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Prvi snijeg,bijela idila,brr,hladno sve me to podsjeca na nadolazece praznike Bozic,Novu godinu,djeda mraza....
Dragi djeda mraze ovih praznika ne zelim novu jaknu,nove cizme,sminku,nove zavjese,ne zelim cak ni onu veliku milku s ljesnjacima kojoj ne mogu odoliti....Ove godine imam samo jednu zelju molim te samo mi nju ispuni....
Zelim da MRI glave mom Antoniu bude uredna,ne zelim da bude nesto najgore sve ostalo djedice cu lakse prihvatiti....Hvala ti unaprijed....

I ja se nadam za tebe da bude sve u najboljem redu [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Mirkica -> RE: Poručite nekome nešto.... (27.11.2013 9:04:05)


IZVORNA PORUKA: Maya_K


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Prvi snijeg,bijela idila,brr,hladno sve me to podsjeca na nadolazece praznike Bozic,Novu godinu,djeda mraza....
Dragi djeda mraze ovih praznika ne zelim novu jaknu,nove cizme,sminku,nove zavjese,ne zelim cak ni onu veliku milku s ljesnjacima kojoj ne mogu odoliti....Ove godine imam samo jednu zelju molim te samo mi nju ispuni....
Zelim da MRI glave mom Antoniu bude uredna,ne zelim da bude nesto najgore sve ostalo djedice cu lakse prihvatiti....Hvala ti unaprijed....

I ja se nadam za tebe da bude sve u najboljem redu [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]



Apotekarka s Bozijom pomoci da se ta zelja ispuni , mogu mislit kako ti je misa mu uvjek nesto insana tare [sm=zmeden.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




koka i po -> RE: Poručite nekome nešto.... (27.11.2013 18:44:08)

apotekarko bona....bice to sve u redu[sm=smiley1.gif]
znas da djecu cuvaju meleci...nista se ne brini[sm=smiley31.gif]




Apotekarka -> RE: Poručite nekome nešto.... (27.11.2013 18:46:46)

Hvala vam i ja se nadam zadnja 2 dana jos mu se popravilo rekla bijh da se 90 % vratilo samo mu povrem,eno pobjegne malo a kako je bilo dobro je,nadam se da je nesto bezazleno i da ce mi djedica ispuniti zelju...




Honey3 -> RE: Poručite nekome nešto.... (27.11.2013 18:54:40)


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Prvi snijeg,bijela idila,brr,hladno sve me to podsjeca na nadolazece praznike Bozic,Novu godinu,djeda mraza....
Dragi djeda mraze ovih praznika ne zelim novu jaknu,nove cizme,sminku,nove zavjese,ne zelim cak ni onu veliku milku s ljesnjacima kojoj ne mogu odoliti....Ove godine imam samo jednu zelju molim te samo mi nju ispuni....
Zelim da MRI glave mom Antoniu bude uredna,ne zelim da bude nesto najgore sve ostalo djedice cu lakse prihvatiti....Hvala ti unaprijed....

bit ce to dobro aBd [sm=smiley31.gif]




mamine oci -> RE: Poručite nekome nešto.... (28.11.2013 9:31:42)


IZVORNA PORUKA: sabinos

jaranice falis mi u ovim novim momentima, mamine oci[sm=smiley31.gif]

Znam i ti menu falis puno ljubi djecu




vila_7 -> RE: Poručite nekome nešto.... (28.11.2013 10:14:09)


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Hvala vam i ja se nadam zadnja 2 dana jos mu se popravilo rekla bijh da se 90 % vratilo samo mu povrem,eno pobjegne malo a kako je bilo dobro je,nadam se da je nesto bezazleno i da ce mi djedica ispuniti zelju...


Ma aBd bit ce sve to u redu [sm=smiley31.gif]




vila_7 -> RE: Poručite nekome nešto.... (28.11.2013 10:15:43)


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Maya_K


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Prvi snijeg,bijela idila,brr,hladno sve me to podsjeca na nadolazece praznike Bozic,Novu godinu,djeda mraza....
Dragi djeda mraze ovih praznika ne zelim novu jaknu,nove cizme,sminku,nove zavjese,ne zelim cak ni onu veliku milku s ljesnjacima kojoj ne mogu odoliti....Ove godine imam samo jednu zelju molim te samo mi nju ispuni....
Zelim da MRI glave mom Antoniu bude uredna,ne zelim da bude nesto najgore sve ostalo djedice cu lakse prihvatiti....Hvala ti unaprijed....

I ja se nadam za tebe da bude sve u najboljem redu [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]



Apotekarka s Bozijom pomoci da se ta zelja ispuni , mogu mislit kako ti je misa mu uvjek nesto insana tare [sm=zmeden.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]


bas tako...... stari ljudi i kazu kad pomislis da ti je sve super, sve OK, a ti stavi kamencic da te zulja [sm=smiley1.gif]




Lady26 -> RE: Poručite nekome nešto.... (28.11.2013 10:19:17)


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Prvi snijeg,bijela idila,brr,hladno sve me to podsjeca na nadolazece praznike Bozic,Novu godinu,djeda mraza....
Dragi djeda mraze ovih praznika ne zelim novu jaknu,nove cizme,sminku,nove zavjese,ne zelim cak ni onu veliku milku s ljesnjacima kojoj ne mogu odoliti....Ove godine imam samo jednu zelju molim te samo mi nju ispuni....
Zelim da MRI glave mom Antoniu bude uredna,ne zelim da bude nesto najgore sve ostalo djedice cu lakse prihvatiti....Hvala ti unaprijed....

ABd, bit ce to sve u redu, pusa velika [sm=rozica.gif]




Hanady RR -> RE: Poručite nekome nešto.... (28.11.2013 13:24:34)

Dozovi se više živ ti nama bio ...jer ako te mi familijarno stanemo ''dozivat'' pamtit će se[sm=hudicek1.gif]




vjestica -> RE: Poručite nekome nešto.... (5.12.2013 22:24:48)

uz dadadinu kulturnu želju i totalni potpis toga što je napsiala, evo i od mene bonus, malo manje kulturno - nabijem ti dršku od metle u svaki otvor na tijelu [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]




vjestica -> RE: Poručite nekome nešto.... (5.12.2013 22:25:36)

iste želje idu i manijaku trovaču sa alipašina [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]




emi7908 -> RE: Poručite nekome nešto.... (6.12.2013 12:16:55)

Nek' si ti babetino predložila 14 dana. [sm=smiley35.gif] li te onaj ko te postavi i čitava partija... [sm=hudicek1.gif]




Ilhana RR -> RE: Poručite nekome nešto.... (9.12.2013 19:26:33)

Posto sjedim za kompjuterom uleti malo na RR pa reko da vas sve ovako pozdravim :)

[img]http://i.123g.us/c/pet_hihello/card/108081.gif[/img]


[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Apotekarka -> RE: Poručite nekome nešto.... (10.12.2013 9:54:43)

Sutra je taj dan...[sm=smiley13.gif]
Boze cuvaj mi ga da pregled prodje dobroo i ono najbitnije da bude uredan....Nesto mi daje snagu i govori da ce sve biti ok ali opet negdje u dubiniu duse ima trunkica straha...Bit ce dobro,mora,on je djecacic od 4,5 godine ,zivahan,veseo i pun zivota....




Skvo RR -> RE: Poručite nekome nešto.... (10.12.2013 9:55:18)

[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley31.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley31.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>