RE: Poručite nekome nešto.... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


ljubicica5 -> RE: Poručite nekome nešto.... (3.10.2013 23:46:05)

Predobra tema, svaka cast osnivacu...


Ja porucujem, nekome ko je jaaako daleko od mog zivota da bih voljela vratiti vrijeme, sigurno bih drugacije postupila, samo jedan korak da mogu ispraviti sada bi vjerovatno bili jako sretni, mozda bi nasa ljubav bila epskih razmjera- ipak nikad necemo saznati...
Oprosti mi...




vila_7 -> RE: Poručite nekome nešto.... (8.10.2013 20:18:58)

hoce li se ova suza skotrljati zbog tebe ili zbog nekih mojih skrsenih ideala? Koji god razlog od ova dva....nije dobro.....




Pingvina -> RE: Poručite nekome nešto.... (8.10.2013 20:22:39)


IZVORNA PORUKA: vila_7

hoce li se ova suza skotrljati zbog tebe ili zbog nekih mojih skrsenih ideala? Koji god razlog od ova dva....nije dobro.....

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




EEDITH -> RE: Poručite nekome nešto.... (9.10.2013 12:31:26)

draga D_K ,
kako se zahvaliti nekome ko te na ovakav način iznenadi i obraduje,a uopće ga ne poznaješ?
hvala ti beskrajno na divnoj narukvici za moju princezu,a takođe ti hvala na činjenici da još uvijek ima divnih ljudi [sm=smiley31.gif]




vila_7 -> RE: Poručite nekome nešto.... (9.10.2013 19:49:28)


IZVORNA PORUKA: Pingvina


IZVORNA PORUKA: vila_7

hoce li se ova suza skotrljati zbog tebe ili zbog nekih mojih skrsenih ideala? Koji god razlog od ova dva....nije dobro.....

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]



ljubim te trudnjacice ! ;)




vila_7 -> RE: Poručite nekome nešto.... (14.10.2013 20:51:10)

Da mi je neko pricao da covjek moze biti TOLIKO sebican ne bih vjerovala....mada i sad sve kontam mozda te fakat neko zacarao ili nesto jer nemoguce je biti TOLIKO sebican i egocentrican....al stvarno




salmy -> RE: Poručite nekome nešto.... (14.10.2013 21:24:51)

Radosna sam i tuzna istovremeno....nekako me na momente spicilo....

Sve sam "obavila" sto trebala...al neznam[sm=smiley13.gif]
a dobro...naci cu te na istom mjestu..i isto vrijeme...[sm=smiley13.gif] neides ti odatle nikad...

a dobar ti je pogled odozgo..nekako suncano lijepo...gledam Sarajevo ko na dlanu...trazim tebe a nema te...a i da si tu nebih te vidjela...velika ona marama brate..pokrije cjelo lice....
a koga briga za lice.jel de?
Vidimo se rego...rekoh li ti da MI falis?




henna ze -> RE: Poručite nekome nešto.... (14.10.2013 22:53:25)

lijepo je biti sretan..sa ocima punim suza..od sreće i od nedostajanja...

voljela bih da si tu..da vidis..kako sam jaka kao ti..kako sam snalazljiva..i da vidis koliku srecu sam sebi rodila..

samo da je vidis...to divno malo strkljavo stovrenje..koje je sada dobro vece od tebe...

sva je ista ja...valjda zato i jesam luda toliko za njom...

sretna sam nensi moja...sretna sam ti...

svaki Bajram se isplacem...a onda obrrisem suze..namjestim male lokne..i osmijeh na lice...




Hanady RR -> RE: Poručite nekome nešto.... (14.10.2013 22:55:20)

Mili moj tajo...pazimo je...ne kao što si ti i nemožemo nikada zmjeniti tebe...al svu ljubav ovoga svijeta pužamo mami...
Falio si nam i ovu noć...više nego ostalih...
al znam da vidiš i smješakaš se jer je uspjela...[sm=smiley27.gif][sm=rozica.gif]




SdZ -> RE: Poručite nekome nešto.... (15.10.2013 12:06:28)

I vec te volim vise od ikog i iceg.

Moje si sve. [sm=love.gif][sm=muca.gif]




lady_bubamara -> RE: Poručite nekome nešto.... (16.10.2013 11:39:01)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Mili moj tajo...pazimo je...ne kao što si ti i nemožemo nikada zmjeniti tebe...al svu ljubav ovoga svijeta pužamo mami...
Falio si nam i ovu noć...više nego ostalih...
al znam da vidiš i smješakaš se jer je uspjela...[sm=smiley27.gif][sm=rozica.gif]


suze mi krenuše

veliki [sm=smiley31.gif]





Hanady RR -> RE: Poručite nekome nešto.... (16.10.2013 12:03:40)

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




ziki -> RE: Poručite nekome nešto.... (16.10.2013 12:34:11)

I ovaj Bajram stiže, i opet sam sretna i tužna, i opet sam krila suze. Nedostaješ puno, sve više i više. I opet u glavi vtim film, kako smo ti ja i Tarik krenuli od Bajrama, prvi put a ispalo da smo stigli na dženazu.
Gledam dječake sređene, krenuli da po zgradi dijele kurbane. Tarik kao veliki čestita Barjam, daje kurban, Teufik pošto on ne dijeli, a nešto bi da da, pruža svoju Bajram banku. Bio bi ponosan na njih. I da znaš kako samo liče na tebe, isti su. Još u košuljicama, ma ko da tebe gledam. I da znaš volim ih normalno ko što majka voli dijete, al volim i dodatno što su mi isti kao ti, što imaju tvoj smisao za humor, tvoje skolonosti. [sm=smiley31.gif]




bebacha -> RE: Poručite nekome nešto.... (16.10.2013 13:14:01)


IZVORNA PORUKA: ziki

I ovaj Bajram stiže, i opet sam sretna i tužna, i opet sam krila suze. Nedostaješ puno, sve više i više. I opet u glavi vtim film, kako smo ti ja i Tarik krenuli od Bajrama, prvi put a ispalo da smo stigli na dženazu.
Gledam dječake sređene, krenuli da po zgradi dijele kurbane. Tarik kao veliki čestita Barjam, daje kurban, Teufik pošto on ne dijeli, a nešto bi da da, pruža svoju Bajram banku. Bio bi ponosan na njih. I da znaš kako samo liče na tebe, isti su. Još u košuljicama, ma ko da tebe gledam. I da znaš volim ih normalno ko što majka voli dijete, al volim i dodatno što su mi isti kao ti, što imaju tvoj smisao za humor, tvoje skolonosti. [sm=smiley31.gif]



[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
bas me rasplaka
al vjeruj da je on ponosan na vas




Medić* -> RE: Poručite nekome nešto.... (16.10.2013 13:22:45)

IZVORNA PORUKA: ziki

I ovaj Bajram stiže, i opet sam sretna i tužna, i opet sam krila suze. Nedostaješ puno, sve više i više. I opet u glavi vtim film, kako smo ti ja i Tarik krenuli od Bajrama, prvi put a ispalo da smo stigli na dženazu.
Gledam dječake sređene, krenuli da po zgradi dijele kurbane. Tarik kao veliki čestita Barjam, daje kurban, Teufik pošto on ne dijeli, a nešto bi da da, pruža svoju Bajram banku. Bio bi ponosan na njih. I da znaš kako samo liče na tebe, isti su. Još u košuljicama, ma ko da tebe gledam. I da znaš volim ih normalno ko što majka voli dijete, al volim i dodatno što su mi isti kao ti, što imaju tvoj smisao za humor, tvoje skolonosti. [sm=smiley31.gif]



[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

Ista sam :((




salmy -> RE: Poručite nekome nešto.... (16.10.2013 22:19:27)

Neka mi Allah dz oprosti..ali ja moram

Boli vas ku*ac sto ja necu vise djece....boli vas ona stvar i tebe K i tebe S...Lako je tebi K pricat kad nemas djece sto mi eto necemo( Allah da) znam ja da da...ali moras i ti dat da bi ti On dao...a tebi S su cure vec velike i imaju konja koja rinta za vas i vase prohtjeve....Mislim otic u Zg u max maru i spicit novu kolekciju je wauuuuuu......

Trpim vas dva dana kako me handrite.....e pa idite u 123445 pm oboje...[sm=hudicek1.gif]





lady_bubamara -> RE: Poručite nekome nešto.... (17.10.2013 21:16:06)

Bako izdrži molim te , izdrži mila batikice moja. Ne daj se, možeš ti to, ja znam da možeš. Moraš ti još praunučića dočekati, ljubiti i maziti, moram bar još hiljadu puta glavu u tvoje krilo staviti ....

Mila moja ...




InLove -> RE: Poručite nekome nešto.... (22.10.2013 21:46:16)

Mila moja...htjela sam ti nesto poruciti al vise ne znam sta [sm=smiley19.gif] nemam snage nazvati te..iako me tjesis da to nije nista...ljubice moja [sm=smiley27.gif]




vila_7 -> RE: Poručite nekome nešto.... (23.10.2013 10:11:01)


IZVORNA PORUKA: ninulina

Bako izdrži molim te , izdrži mila batikice moja. Ne daj se, možeš ti to, ja znam da možeš. Moraš ti još praunučića dočekati, ljubiti i maziti, moram bar još hiljadu puta glavu u tvoje krilo staviti ....

Mila moja ...


[sm=smiley31.gif] ih ninulinice moja,tacno znam kako ti je...moja nije docekala unucice od mene [sm=smiley13.gif], al tvoja aBd hoce ! [sm=smiley2.gif]




Apotekarka -> RE: Poručite nekome nešto.... (23.10.2013 14:58:51)

Boli me tvoj pogled,boli me tvoje ponasanje,trudim se da budem ona stara ali ne ide...




EEDITH -> RE: Poručite nekome nešto.... (25.10.2013 16:09:38)

sretan je onaj ko je imao priliku upoznati te,a najsretniji ko te ima za sestru......
seki moj sretan ti rođendan [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




anja anjica -> RE: Poručite nekome nešto.... (28.10.2013 18:14:37)

nemate vipojma kako je kad boli, al nije mi zanjih nego za tebe zar te nije ni truncicu dotaklo, zaboljelo,makar suzu nazor natjeralo,kakav si ti covjek bio a sad........ gdje je nestao, u kom vrtlogu.Nebitno hvala Bogu jos usati mogu, hocu moram, glau gore, kome je jos sutra obecano samo dragi Bog zna. a ja odista jos pamtim




vila_7 -> RE: Poručite nekome nešto.... (29.10.2013 7:57:19)

eh samo da mi je posloziti u glavi na sta sam spremna a na sta nisam,pa bi mi i odluku bilo lakse donijeti




Maya_K -> RE: Poručite nekome nešto.... (29.10.2013 8:07:46)

eh da mi je da te razbijem [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif] ljuta sam uh malo je reći jbm[sm=hudicek1.gif] ti uh poludiću a nemogu radi moje bebice u stomaku, da se nerviram koliko bih mogla [sm=hudicek1.gif][sm=smiley19.gif]




teacher75 -> RE: Poručite nekome nešto.... (29.10.2013 8:08:23)

dijete drago, postedi malo mamu i pusti je da odspava bar do 7, osevapices se!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>