|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  847 848 [849] 850 851   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 15:58:59   
tekja
Bebacha jesu li to i tebe angazovali da pravis reklamu sirupuuser posted image ...evo i Vedad pije Denivit plus, odlican jeuser posted image ..gdje ga ti kupi?

Koko, dok ne nabavis neki sirup ili mast, pomijesaj mu malo puter i med i daji...lupkaj ga po ledjima, dosta pomaze, isjeckaj bijeli luk u med pa probaj i to...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 21201
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 16:04:40   
bebacha
user posted image user posted image user posted image
Nasa draga JJelena mi poslala.sad cekam ko ce ici u Sarajevo da mi kupi jos,da imam zalihu.



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 21202
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 16:08:25   
Mala Selma
Dobar dan moje zenice..
vidim ima bolesnih bebica, ali i majki, zeli vam brzo ozdravljenje!!
Nama su prosle pljuskavice, ostalo je jos malo po licu i tijelu, ali nadam se da mora proci vremena da koza bude kao prijeuser posted image .Ja nesmijem da pricam, da neurknem kako je A.poceo da jedeuser posted image .Jede sve, nista neodbija, ali pije od septembra svaki dan, pikovit sirup, vitamin C i denivit plus sirupuser posted image .Mozda je puno "hemije" za malo dijete, ali svaki dan pojede po dvije kasike meda od borovih iglica, 5-6 vocki, 200-300ml mlijeka ili jogurta, povrce (kao rucak) i meso ili ribuuser posted image user posted image .Stvarno sam zadovoljna sa njegovim jelom, kad se sjetim kako je prije bilo, plakala bih samo user posted image .
Moram naglasit, da nam je denivit spasio zivot majemi, nije popio antibiotik 4 mjesecauser posted image user posted image .Poceo je kasljati, ali zreo kasalj i vidim da mu je bas lakse od sirupa...

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 21203
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 16:11:15   
bebacha
ja bo njemu prestala davat pikovit i vitamin c a nastavila Denivit.bojim se da se organizam njegov ne navikne da ga stalno nesto gura a to se radi s tim sirupima

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 21204
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 16:11:15   
koka i po
Mala Selma...blinka ti kovertica u cosetuuser posted image molim te baci pogleduser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 21205
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 16:15:09   
Lady26
Mi rucaliiiii GRAH user posted image user posted image user posted image
Wuuuhuuuuuuuu user posted image user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 21206
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 16:15:27   
Anoniman
Bebacha poslacu ti ja opet ako niko ti ne bude isao za Sa :)

Tekja ja znam za tonsilitis da se nikako ne preporucuje hladan vazduh, a za laringitis da se preporucuje i hladan vazduh i hladniji napitci, ali da se pazi prilikom ulaska i izlaska sa toplog na hladno ili obrnuto.

Kod nas da kucnem danas stanje dosta bolje, s tim da je nocas momak od dvanaest pa do dva bio budan, pa zaspao u dva, pa se probudio u pola cetiri pa do sest bio budan i onda samo ubio oko do sedamuser posted image . Ana me jutros izula iz cipela, toliko sam se izderala na nju da su zaova i mm istog trena pobjegli iz kuce bukvalno, a i mm me ispizdio pa je i on jezikovu juhu za dorucak dobio i takooouser posted image . Ja veceras imam meni drage goste pa sam cijeli dan za sporetom.

Koko nasla sam ti ja gusciju mast, poslala sam ti pp, samo da organizujemo kako ti je poslati u tvoje krajeveuser posted image

(odgovor članu Mala Selma)
  Neposredna veza do poruke: 21207
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 16:16:59   
Mala Selma
bebaca i ja sam o tome razmisljala, ali u razgovoru sa pedijatricom ona kaze da se moze to davati istovremeno user posted image Ona je meni cak preporucila da mu dajem i sanostol sa zeljezom, jer ide u vrtic, ali ja sam mu dala samo jednu bocu!!
Kad popije ovu bocicu pikovita, prekinut cu mu, a nastvljati cu denivit i vitamin c!!
Hvala na misljenu svakakouser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 21208
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 16:18:23   
Anoniman
Mala Selma u kom obliku mu dajes vitamin C?

(odgovor članu Mala Selma)
  Neposredna veza do poruke: 21209
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 16:18:28   
bebacha
Jelo hvala ti al sad imam vremena da se snademuser posted image
drago mi je da Luka bolje.
mi trebamo u goste a moji momci spavaju vec 2 i po satauser posted image a od Ajle me bukvalno glava zabolila,100000 pitanja


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21210
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 16:20:28   
Mala Selma
jelena dajem mu plivit c!! i naravno pije on sok od narandje i limuna, ali ne svaki dan!plivit dajem po preporuci pedijatra, kaze da je bas dobro davati djeci u zimskom periodu!

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 21211
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 16:24:40   
Anoniman
Ja Ani sad samo dajem od onog cika pcelara onaj sirup za imunitet, bila sam prestala par dana i kako je ova viroza uhvatila ukljucim joj ga opet. Od lijekova jos flonidan i po preporuci jednog ORL, koji je meni operisao krajnike i predavao mi u skoli svakodnevno koristimo baby vac bilo slinica ili ne, jer kod nje kako treci krajnik zatvara bukvalno eustahijevu tubu od njega ne mogu sline ni da cure kako treba, pa se nakuplje izmedju krajnika i uha. Sta ja onim cudom izvucem to je nevidjeno. Nekad moram i dva puta izvlaciti jer ne moze da stane, a uopste joj nos ne curi

(odgovor članu Mala Selma)
  Neposredna veza do poruke: 21212
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 16:26:17   
Anoniman
Zene drage, kako sve te stvari znate.Moja I. nikad hB nije popila antibiotik, a F. 2x. Jednom je ilala pocetak upale uha pa sam joj sipala kapi za usi, popila je jednom sirup pikovit i Royal Medex kapsule i to je vsa hemija moje djece. Ponekad dobiju turu, ali to uspjesno hB skinem paracetamolom ili jednim cepice(ako je visa temp.).Sve kontam da ih za sitnicu ne treba kljukati hemijom...a opet nisam pametna, sada me malo prepadoste kad vidim kako vi to sve praktikujete...

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 21213
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 16:27:44   
Anoniman
A kad sam bebachi kupovala denivit plus, farmaceutkinja njihova mi ej savjetovala za Anu kad sam joj rekla koji problem ima da uzme denivit plus+neki multivitaminski sirup i da joj nista vise ne treba za imunitet. Sad hocu malo od sirupa da je odmorim, pa ako ovo sto joj sada dajem ne upali pokusacu. Da i Apetito je extra za apetit. Dok ga je pila djete je bukvalno sve zivo melo, znala je po dva duboka tanjira corbice pojesti. Kontam da joj ga opet uvedem jer cim ga prestala piti i apetit opao. Cak sam ga i ja pila, jer nemam nikako apetita i mogu vam reci da sam primjetila razliku veliku.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21214
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 16:28:48   
Anoniman
Pahuljice hvala Bogu da su zdrave i da nemas potrebe da im ista dajes. Svaka cast. ne bih ni ja davala da nam nije stanje kakvo jeste.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21215
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 16:32:01   
Mala Selma
pahuljice, ja sam afanu ovo ukljucila jer sam imala jako problema kad je krenuo u vrtic, non-stop je bio bolestan, a nista nije jeo, ali bukvalno nistauser posted image user posted image Sve sam probala sto sam cula, od prirodnih preparata do hemije, i evo potrefila sam sta mu odgovara i ovo mu trenutno dajem i zdrav je hvala Boguuser posted image
Kad imas bolesno dijete a usto koje nista nejede trazis spas u savjet u bilo cemu i od bilo kogauser posted image , nazalost!
On je u 6 mjeseci ima: 2xupalu grla, 4x streptokoku u nosu, 1 xpocetak upale pluca, 1 xgnojnu anginu i 1x šarlah ( a za ovo dr.nisu znali i nisu odredili terapiju, tek poslije 10 dana dr. na infektivnoj klinici je ustanovila da je prebolovo šarlahuser posted image user posted image ).Imunitet mu je bio 0!!Evo sad je hvala Bogu dobro, vjerovatno je prosla zdravstvena faza u vrticu i imunitet je koliko toliko izgradjenuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21216
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 16:33:13   
bebacha
Pahuljice nisi luda da im dajes nesto a netreba im.hvala bogu da su zdrave,
Jelo kakav je to sirup Apetiti.jel na biljnoj bazi il nesto drugo.Ja bi to trebala Alenu.on nista ne jede.

< Poruku je uredio bebacha -- 15.1.2012 16:34:06 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21217
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 16:40:47   
Anoniman
Ja sam misljenja da antibiotici narusavaju imunitet, pa sam ga izbjegavala cak i kada ga dr. preporuce, na svoju ruku zena, nema stauser posted image user posted image . A sto se tice jela tj. nejela...moja F. ima godina i po jede ako je natjeram i dok svoje glasnice prekinemuser posted image . Moze ona pojesti kad se natjera, ali nece sama  nema sanse. Prije je sve mela...sad ne bez tjeranja. Kontam sta vi sve dajete...mogzda da i ja pocnem...a opet me strah...Inace jedemo med ujutro, i taj  bjeli luk s medom kad smo malo bolesni. 

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 21218
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 16:42:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

pahuljice, ja sam afanu ovo ukljucila jer sam imala jako problema kad je krenuo u vrtic, non-stop je bio bolestan, a nista nije jeo, ali bukvalno nistauser posted image user posted image Sve sam probala sto sam cula, od prirodnih preparata do hemije, i evo potrefila sam sta mu odgovara i ovo mu trenutno dajem i zdrav je hvala Boguuser posted image
Kad imas bolesno dijete a usto koje nista nejede trazis spas u savjet u bilo cemu i od bilo kogauser posted image , nazalost!
On je u 6 mjeseci ima: 2xupalu grla, 4x streptokoku u nosu, 1 xpocetak upale pluca, 1 xgnojnu anginu i 1x šarlah ( a za ovo dr.nisu znali i nisu odredili terapiju, tek poslije 10 dana dr. na infektivnoj klinici je ustanovila da je prebolovo šarlahuser posted image user posted image ).Imunitet mu je bio 0!!Evo sad je hvala Bogu dobro, vjerovatno je prosla zdravstvena faza u vrticu i imunitet je koliko toliko izgradjenuser posted image
Aj zeno...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala Selma)
  Neposredna veza do poruke: 21219
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 16:49:12   
Anoniman
pahuljice hvala Bogu da je tako, nista ne ukljucuj kad su zdrave.
Moja Ana je za nepuna dva mjeseca primila peniciline, pa pancef, pa xiclav, pa sumamed, pa macropen i neki dan kad je viroza uhvatila maniti doktor htjeo da nam ukljuci trijax i linkocin deset dana dva puta na dan venozno. Ja nikad ne ukljucujem antibiotik bez nalaza, uvijek nalaz pa onda antibiotik. zadnji put nalazi ok i ja joj normalno nisam dala ove injekcije.

Apetito nam preporucila nasa pedijatrica i rekla mi je da nije sintetskog sastava. nama je pomogao sto ne znaci da ce i drugima, tako nam je i ona rekla

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21220
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 17:27:26   
Lady26
Kod mene u kuci show program user posted image

MM : ti si mala koza
L : nisam ja koza ja sam Nana moja (i odvali plakati) user posted image

L : tajo hajde pusti kukunku
MM : kukunka umrla
L : nijee umija kukunka, umijo tajo user posted image user posted image user posted image

L: tajo hajde pusti kukunku
MM : otisla kukunka kupiti hljeb da tajo ne umire vise, makar od gladi user posted image
L : nije otisja kupiti jeb, kupi kifjeeeeeeee user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21221
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 17:28:37   
Anoniman
Mahanje svima user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21222
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 17:30:40   
Lady26

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Mahanje svima user posted image

Odmah i vama user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21223
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 17:36:23   
bebacha
IZVORNA PORUKA: Lady26

Kod mene u kuci show program user posted image

MM : ti si mala koza
L : nisam ja koza ja sam Nana moja (i odvali plakati) user posted image

L : tajo hajde pusti kukunku
MM : kukunka umrla
L : nijee umija kukunka, umijo tajo user posted image user posted image user posted image

L: tajo hajde pusti kukunku
MM : otisla kukunka kupiti hljeb da tajo ne umire vise, makar od gladi user posted image
L : nije otisja kupiti jeb, kupi kifjeeeeeeee user posted image
  



hahaha mama taju odma po guzi.sto zeza curicu
kako su se njih dvoje navikli jedno na drugo


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 21224
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 17:38:09   
Lady26
Extra su...mene kao da i nema user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 21225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  847 848 [849] 850 851   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  847 848 [849] 850 851   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *