|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  846 847 [848] 849 850   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 11:15:06   
leona81
IZVORNA PORUKA: Lady26

O joj... user posted image user posted image
Jesi mazala cim? Puter extra za modrice i cvoruge user posted image


za cvorugu stavili smo bjelance - oblogu i odmah je spala, i malo je samo ostalo zeleno al je bio jak udarac, a za ovo jucer malo joj je oteklo pored oka na 2 mjesta ali srecom da nije oko...stavili smo puter i kaze da je danas ne boli...ma haos

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 21176
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 11:33:45   
tekja

IZVORNA PORUKA: pocahontas

tekja, ja skontah da znam tvog muza sa slika na fb kad vidjeh..ali na pp cu ti reci kako user posted image
ne brinite vi ostale mahaluse, nismo se zabavljali user posted image user posted image




Pocy ja jos cekam pp...nemoj da u glavi razvijam situVacijeuser posted image user posted image user posted image

Lady, mi kupili Denivit plus, ja predlozih dr. Rovcanin i ona odmah rece uzmi, dobar je...on skroz zrelo kaslje, izbacuje slajm, puse nosic, kao veliki...promuklosti skoro da i nema viseuser posted image ...a za ubuduce, mozes dr. bez ovjerene knjizice, lijek u apoteci uzmes, platis, meni su vracali pare kad poslije dodjem s ovjerenom knjizicom...

Felix, odi dr. da mu preslusa pluca, a antb. ne moras odmah ukljuciti, dokle god smatras da on moze sam da se bori, neka se bori...

Jelena kod kojeg se ono stanja ne smije ici na planinu..je l' upale krajnika? A kod nas faza udaranje jos traje, kad se na nesto bas nameraci, ja ne dam, on me od bijesa udari...mozda da mu vratim, pa nece viseuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21177
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 12:12:28   
Anoniman
vidjecu mozda odem, tekja jer ima ture stalno se vraca i ak mi da antib necu ukljucitav do sutra odo nasoj ped. pa cu mu traziti da sve nal. i briseve povadimo .
jer nema deset dana kako je Zinat ispio. Jeo jos nista nije ...pa vidjet cu

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 21178
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 14:00:09   
Anoniman
Dobar danuser posted image
samo da se cekiram za danasuser posted image
i dalje perem...peglam...pusimuser posted image user posted image user posted image

Andrej i dalje kaslje...i dalje nema temp...bili smo malo vani posto je "cist" zrak...ustvari...mi svi kasljemo, kolektivno...poceo je i mm
Evo upravo ga molim vec 30 min. da uzme kasiku supe...na sta on meni na svim jezicima kaze "NE" i bjeziuser posted image ...i tako svaki dan...al ja ne odustajeeeeeeeeeem...mozda jednog dana i pojede...a tad cu se ja mislim unesvjestiti

Nadam se da ste svi dobro
za one koji nisu...saljemuser posted image da sto prije prodje

jah...i njemu su narasle sve petice...tj. izvirile...to sam vam vec rekla...al on stalno drzi prste u ustima i "zvalja"...mislim...ne cucla...ono tipa kad djeca cuclaju prst...nego ga ascare nesto nervira

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21179
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 14:02:35   
bebacha
dadada jestel vi svi kolektivno probali Denivit plus il bar nekouser posted image
on je moje obavoje spasio antibiotika


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21180
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 14:03:53   
teacher75
i lana isto tako zadnjih mjesec-dva stalno prste trpa u usta, a nije nikad prije, mora da ce i njoj novi zubi. tek du joj nikle donje trojke, cekamo jos gornje trojke i sve petice

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21181
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 14:03:59   
škorpija
jel tm bježi od kašike supe il andrej, ne skontahuser posted image
i ajdin je bolestam, začepljen nos i ponekad kašljuca, ali više ne nervozan nego što je bolestan, tipično muškouser posted image , ali do silnog brisanja nosa rukavom, tepihom, jastukom, usta, nos i obraz su mu crveni ko krv, užasno izgleda, a ne da namazati kremom, odmah briše, nervira ga to, ne znam šta da radim

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21182
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 14:05:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

dadada jestel vi svi kolektivno probali Denivit plus il bar nekouser posted image
on je moje obavoje spasio antibiotika

nisam nista davala...znas da sam ja pocela onaj nekakav od borovih iglica pa sam jos gora bila...elem prestala...probacu opet kada mi ovo prodje bas da vidim da nisam alergicna na nesto

vidjecu kakvi cemo biti u pon. uto....pa cu onda odluciti o sirupimauser posted image ...znas da ja i od toga bjezim...sad samo bijeli sljez i vaporub

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 21183
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 14:05:40   
rose 87
dan da se i mi prijavimo i idemo na snijeg dok se nije istopio,valjda cemo kakvog bijelica uspjeti skupiti
felix nadam se da cete brzo ozdraviti i da je samo virus u pitanju user posted image
lady dadada jelena da djecica sto brze ozdrave user posted image
ostalima saljemo poljubce



_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21184
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 14:07:09   
Anoniman
mozel mi ko rec ko zna sta  znaci leukociti ???? da ga vodim na hitnu da krv izvadi tj leuk. tako mi je jednom radila pa bili poviseni previse pa mu inekc.ukljucila


(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 21185
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 14:07:44   
bebacha
DAadada ja mislim da nepostoji priridnij sirup od ovog.med,propolis,vitamin c,majcina dusica.nama je super

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 21186
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 14:08:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

jel tm bježi od kašike supe il andrej, ne skontahuser posted image
i ajdin je bolestam, začepljen nos i ponekad kašljuca, ali više ne nervozan nego što je bolestan, tipično muškouser posted image , ali do silnog brisanja nosa rukavom, tepihom, jastukom, usta, nos i obraz su mu crveni ko krv, užasno izgleda, a ne da namazati kremom, odmah briše, nervira ga to, ne znam šta da radim
skorpija...draga...jesi ti vidjela mm...da li ti on izgleda ko neko ko bi bjezao od hraneuser posted image user posted image user posted image user posted image dabogdo on bjeziuser posted image user posted image
ovaj mali meni jos probleme oko hrane pravi...samo mi je dosadilo o tome i pricati

A ti fino stavi kreme na svoje dlanove...malo razmazi...pa ga uhvati i trljaj gdje stignesuser posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 21187
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 14:08:41   
bebacha
Felis poviseni znace upala.napisala sam ti na facee.ebiga sto me pitas ako mi nevjerujes

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 21188
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 14:09:59   
Anoniman
nisi mi odg bgm il nisam vidjela sory ocu da ga vodim pa zurim a neznam sta znaci !

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 21189
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 14:13:35   
Anoniman
leukociti su bijela krvna zrnca
kada su poviseni ukazuju na ili neku bakteriju ili ne daj boze leukemiju

ovoliko ja znam
a ostalo nek ti oni sto vise znaju objasneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21190
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 14:13:39   
škorpija
ma znam dadada, ali ti tako napisa, da ne skontah odmah, šta ndrej sad sve jede, ajdin ne jede nikakvo voće, nema šanse, neće ni da proba, čak i ono voće koje nikad nije vidio, nejasno mni je, kako može imati takve predrasude o hrani koju nprvi put vidi u životu, od povrća jede samo špinat (sa jajima) i karfiol (zapečeni) i da krompir, hvala bogu zavolio je mlijeko (sam od sebe nisam ga forsiral,a l gadilo mu se nekad) iskreno ja ne vidim koristi u tjeranju, nikad ga nisam uspjela ni na što natjeratiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 21191
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 14:14:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

DAadada ja mislim da nepostoji priridnij sirup od ovog.med,propolis,vitamin c,majcina dusica.nama je super
ma i ovaj je sto posto prirodan pa sam ja pocela kasljati i sliniti nenormalno...moguce da sam alergicna na koncentrate propolisa i tome sl....zato i ne volim te sirupe

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 21192
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 14:19:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

ma znam dadada, ali ti tako napisa, da ne skontah odmah, šta ndrej sad sve jede, ajdin ne jede nikakvo voće, nema šanse, neće ni da proba, čak i ono voće koje nikad nije vidio, nejasno mni je, kako može imati takve predrasude o hrani koju nprvi put vidi u životu, od povrća jede samo špinat (sa jajima) i karfiol (zapečeni) i da krompir, hvala bogu zavolio je mlijeko (sam od sebe nisam ga forsiral,a l gadilo mu se nekad) iskreno ja ne vidim koristi u tjeranju, nikad ga nisam uspjela ni na što natjeratiuser posted image
ma ne silim ga nija vec odavno...zapravo...nema sanse da ga prisilim...on sve pljune...i sto kazes...samo predrasude ima...jer nece ni da proba...cim vidi nesto sto se njemu ne dopada...jel to radi boje ili ti ga...on nece

a jede...mlijeko koliko god mu dam, voce-hvala bogu...inace bih se roknula, krompir, jaja i tijesto u vidu hljeba, ustipaka etc...ja...i pizzu ...nekad...nekad...zeljanicu...kada mu prahne

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 21193
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 14:21:56   
škorpija

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: škorpija

ma znam dadada, ali ti tako napisa, da ne skontah odmah, šta ndrej sad sve jede, ajdin ne jede nikakvo voće, nema šanse, neće ni da proba, čak i ono voće koje nikad nije vidio, nejasno mni je, kako može imati takve predrasude o hrani koju nprvi put vidi u životu, od povrća jede samo špinat (sa jajima) i karfiol (zapečeni) i da krompir, hvala bogu zavolio je mlijeko (sam od sebe nisam ga forsiral,a l gadilo mu se nekad) iskreno ja ne vidim koristi u tjeranju, nikad ga nisam uspjela ni na što natjeratiuser posted image
ma ne silim ga nija vec odavno...zapravo...nema sanse da ga prisilim...on sve pljune...i sto kazes...samo predrasude ima...jer nece ni da proba...cim vidi nesto sto se njemu ne dopada...jel to radi boje ili ti ga...on nece

a jede...mlijeko koliko god mu dam, voce-hvala bogu...inace bih se roknula, krompir, jaja i tijesto u vidu hljeba, ustipaka etc...ja...i pizzu ...nekad...nekad...zeljanicu...kada mu prahne


uh ma šuti, dobro je, neka barem voće jede, može vazda bolje, ali opet.. nije ni loše, user posted image
a sad drugo pitanje jel bolji vaporub od dr. theis masti sa eukaliptusom, tu prvu nisam nikad koristila,



_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21194
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 14:39:27   
Anoniman
'Dan zene i od nasuser posted image
Mi se smucali, evo tek sad usli u kucu. Hocu da ih povaljam da spavaju,  pa da nesto rucku brzinski skuham. Vjerovatno ce biti neka juhica koja ce se pikati kao corbicauser posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 21195
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 14:46:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: škorpija

ma znam dadada, ali ti tako napisa, da ne skontah odmah, šta ndrej sad sve jede, ajdin ne jede nikakvo voće, nema šanse, neće ni da proba, čak i ono voće koje nikad nije vidio, nejasno mni je, kako može imati takve predrasude o hrani koju nprvi put vidi u životu, od povrća jede samo špinat (sa jajima) i karfiol (zapečeni) i da krompir, hvala bogu zavolio je mlijeko (sam od sebe nisam ga forsiral,a l gadilo mu se nekad) iskreno ja ne vidim koristi u tjeranju, nikad ga nisam uspjela ni na što natjeratiuser posted image
ma ne silim ga nija vec odavno...zapravo...nema sanse da ga prisilim...on sve pljune...i sto kazes...samo predrasude ima...jer nece ni da proba...cim vidi nesto sto se njemu ne dopada...jel to radi boje ili ti ga...on nece

a jede...mlijeko koliko god mu dam, voce-hvala bogu...inace bih se roknula, krompir, jaja i tijesto u vidu hljeba, ustipaka etc...ja...i pizzu ...nekad...nekad...zeljanicu...kada mu prahne


uh ma šuti, dobro je, neka barem voće jede, može vazda bolje, ali opet.. nije ni loše, user posted image
a sad drugo pitanje jel bolji vaporub od dr. theis masti sa eukaliptusom, tu prvu nisam nikad koristila,


ja ovu dr.theiss nikad nisam uzimala...jer mi je vaporub zakon...vaporub od wicka...kod nas ce ti reci da se djeci ne daje radi mentola...al je svabouser posted image fino napisao da mogu i dojencad...samo da im se vrat ne maze...mislim da je dr.theiss kopija ovog vapa...jer ovo cudo postoji vec godinama...ja mislim da je staro koliko i nasi starci...ne znam...ja ne bih nikad nesto drugo kupila...opet...to je moje misljenje

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 21196
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 15:04:34   
Anoniman
Evo pa me prijavite soc. sluzbi...ne dam djetetu da jede...pa se sam snalaziuser posted image user posted image ...odoh dok nisam siznula
user posted image

place mi se...majkemi

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21197
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 15:11:12   
bebacha
hehehehe.nemajko de djetetu napri kakvu corbuuser posted image user posted image
joj jesamuser posted image user posted image al i kod nas je slicna situacija a imam punoo ovakvi slika


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21198
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 15:29:46   
koka i po
pih...i ovdje svi slinavi i kasljavi...
moje dijete kaslje ko veliki...zelene sline u nosu....naljevam ga cajem a on mene casti visokim pritiskom...iz cipela ce da me izbaci.
dobar je kruh.meni nekad dodje da im par dana dajem samo kruh da jedu a ne da budem vazda dezurna kraj sporeta a oni hoce-nece....vidi dobra idejauser posted image user posted image .
da i ovdje pitam...gdje da nadjem gusciju mast....jos mi je ona ostala da Seju "podmazem" nebili izbacio slajm.
bebacha...lijepa li si mlada zenica...masallah


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 21199
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 15:44:25   
bebacha
koko hvala:)
a za mast pitaj HennuZe.ja mislilm da je ona to kupovala.ja sam dobila tako da neznam
a jesil probala Denivit Plus sirup.joj jesam dosadna s njimuser posted image
Al moji su punooo slajma s njim izbacili i prestali kasljat


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 21200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  846 847 [848] 849 850   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  846 847 [848] 849 850   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *