|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  782 783 [784] 785 786   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:51:11   
R&T@
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bebacha

e vesela nek je i tebi nesto promaklouser posted image user posted image


ma meni stalno promakne, ja slabo i pamtim ko šta gdje piše
nekako u datom momentu znam a za dan - dva pojma nemam
o kojoj se temi radi pa ću vam reći koja je forumašica u pitanju user posted image



Gdje joj je promaklo kad se slomila savjetujuciuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19576
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:51:42   
veeseelaa
a što je banovana?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 19577
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:52:38   
malenaa
joj jesam bezeze.... :)))) nisam opet u toku,daj ba mahalusice i meni sta prenesite da sam ¨in¨... o kakvim ba opomenama pisete? banovanju? i nemojte me sad ignorisati!!!!!!!!!!!!!!1 ocu da citam to!!!!
ej vidjeh negdje prije inicijale d.m.... da nisam ja ?? hihihihihi


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 19578
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:54:21   
Lady26
Malena, jesi li prodala sve one majice sa masnicom user posted image , Dior?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 19579
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:55:00   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: salmy

Pocy nemam pojma sta im je,moj isto tako tersa bez razloga,baca se po podu...sve mora biti kako on hoce.Uzmem u obzir da su zubici,ali nekad kontam da je bezobrazluk.Kako je stariji sve je gori.Planiram ga opet upisati u vrtic,ima toliko energije u sebi da je nema gdje isfurati.Isto zuca po stanu,bez obzira sto svaki dan idemo vani,on je neumoram


on nije bio bas tako grozan do neki dan...od neki dan doslovno po cijeli dan tersa, na svako naše normalno NE on kmeeee...dernja, vristi kada ga krene, pa i bacanje po podu kada vidi da ga bas ignorisemo ili to nesto neodobravamo...katastrofa..počeo da je priča kako će na svaku malu bebu vrištati, baciti u kantu, "pegaziti", baciti bombu, pitoljem upiskati (pištoljem uprskatiuser posted image - jer ne zna da se iz pistolja zapravo puca user posted image ), nabiti nogom i šakom....o Boze...ne daj ti Boze da sam trudna i da mu sad moram objasnjavati da ce dobiti brata ili sestru malu bebu.a od neki dan to isto priča za tetu...da će i nju "pegaziti autom", puknut šakom i nogom...user posted image user posted image user posted image užass.reko pa bolan sto jadnu tetu sta ti je uradila, kaze nije nista, Jaho(Rafo) je višto na tetu i udaio je kockom u nos..i stvarno zena ima modricu na nosu..ali skontao je to da vise ne smije...user posted image kao da slabije od sebe (a to su teta i bebeuser posted image ) ima poriv da zgazi nogama user posted image sto li Bozeuser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 19580
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:56:02   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: malenaa

joj jesam bezeze.... :)))) nisam opet u toku,daj ba mahalusice i meni sta prenesite da sam ¨in¨... o kakvim ba opomenama pisete? banovanju? i nemojte me sad ignorisati!!!!!!!!!!!!!!1 ocu da citam to!!!!
ej vidjeh negdje prije inicijale d.m.... da nisam ja ?? hihihihihi



jedino ako si Dragana Mirkovic user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 19581
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:57:27   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: salmy

Pocy nemam pojma sta im je,moj isto tako tersa bez razloga,baca se po podu...sve mora biti kako on hoce.Uzmem u obzir da su zubici,ali nekad kontam da je bezobrazluk.Kako je stariji sve je gori.Planiram ga opet upisati u vrtic,ima toliko energije u sebi da je nema gdje isfurati.Isto zuca po stanu,bez obzira sto svaki dan idemo vani,on je neumoram


on nije bio bas tako grozan do neki dan...od neki dan doslovno po cijeli dan tersa, na svako naše normalno NE on kmeeee...dernja, vristi kada ga krene, pa i bacanje po podu kada vidi da ga bas ignorisemo ili to nesto neodobravamo...katastrofa..počeo da je priča kako će na svaku malu bebu vrištati, baciti u kantu, "pegaziti", baciti bombu, pitoljem upiskati (pištoljem uprskatiuser posted image - jer ne zna da se iz pistolja zapravo puca user posted image ), nabiti nogom i šakom....o Boze...ne daj ti Boze da sam trudna i da mu sad moram objasnjavati da ce dobiti brata ili sestru malu bebu.a od neki dan to isto priča za tetu...da će i nju "pegaziti autom", puknut šakom i nogom...user posted image user posted image user posted image užass.reko pa bolan sto jadnu tetu sta ti je uradila, kaze nije nista, Jaho(Rafo) je višto na tetu i udaio je kockom u nos..i stvarno zena ima modricu na nosu..ali skontao je to da vise ne smije...user posted image kao da slabije od sebe (a to su teta i bebeuser posted image ) ima poriv da zgazi nogama user posted image sto li Bozeuser posted image




pitaj tetu jel se djeca ispred zgrade tako ponasaju pa mozda ih imitira...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19582
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:58:12   
salmy
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: salmy

Pocy nemam pojma sta im je,moj isto tako tersa bez razloga,baca se po podu...sve mora biti kako on hoce.Uzmem u obzir da su zubici,ali nekad kontam da je bezobrazluk.Kako je stariji sve je gori.Planiram ga opet upisati u vrtic,ima toliko energije u sebi da je nema gdje isfurati.Isto zuca po stanu,bez obzira sto svaki dan idemo vani,on je neumoram


on nije bio bas tako grozan do neki dan...od neki dan doslovno po cijeli dan tersa, na svako naše normalno NE on kmeeee...dernja, vristi kada ga krene, pa i bacanje po podu kada vidi da ga bas ignorisemo ili to nesto neodobravamo...katastrofa..počeo da je priča kako će na svaku malu bebu vrištati, baciti u kantu, "pegaziti", baciti bombu, pitoljem upiskati (pištoljem uprskatiuser posted image - jer ne zna da se iz pistolja zapravo puca user posted image ), nabiti nogom i šakom....o Boze...ne daj ti Boze da sam trudna i da mu sad moram objasnjavati da ce dobiti brata ili sestru malu bebu.a od neki dan to isto priča za tetu...da će i nju "pegaziti autom", puknut šakom i nogom...user posted image user posted image user posted image užass.reko pa bolan sto jadnu tetu sta ti je uradila, kaze nije nista, Jaho(Rafo) je višto na tetu i udaio je kockom u nos..i stvarno zena ima modricu na nosu..ali skontao je to da vise ne smije...user posted image kao da slabije od sebe (a to su teta i bebeuser posted image ) ima poriv da zgazi nogama user posted image sto li Bozeuser posted image

hahahahah joj sega su,a mozda je neka od fazauser posted image  i ovaj nije bio takav.Najednom ga uhvatilo ne popusta,jos se poceo ujedati.MM sinoc ujeo za ruku,poplavilo mu pravo,a gađanje smo prezivjeli u par navrata 

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19583
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:59:02   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a što je banovana?



zato sto je izmislila situaciju

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19584
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 15:07:44   
sretna_mama
Cure..samo da vam mahnem s avatarom..:-D...jedva ga uštelih..

PozZdrav svakoj ponaosob..

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 19585
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 15:09:21   
Hanady RR
Imam tačno 5 minuta da budem s avama...
sad ću da vidim jel mjenjate temu...ako ne fino moram zaključat temu a eto me tek večeras oko 23 da je mogu prečistiti i otkuljučatuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 19586
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 15:10:20   
R&T@
Sretna mama, uhvati selebriti za vrat nek ti skloni ovog bradonju...


A gledajte nas kako smo "fine" otkako se Sahbaz vrnuouser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 19587
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 15:10:24   
Lady26
Nemoj ziva bila, sta cu radit do 5 na poslu user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19588
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 15:12:13   
ladyblue RR
da ne pomislie da sam ja anonimna, nema me do jutrosuser posted image
nešto radila u server sobi pa me glava zabolila od buke servera i klime

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 19589
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 15:12:21   
sretna_mama
Hehhehe....neka meni sele moje...Najbolja rodica..po mužu..


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 19590
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 15:13:05   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Cure..samo da vam mahnem s avatarom..:-D...jedva ga uštelih..

PozZdrav svakoj ponaosob..



a gdje ti je avatar?user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 19591
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 15:13:21   
teacher75
lana zaspala u 12 i jos spavauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 19592
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 15:14:50   
malenaa
jesa mila puklo sve odmah..bananica kofer kupila hehehehe ali izrovit cu ja jos svastano sikiriki pa i tih majicica garant :))))
IZVORNA PORUKA: Lady26

Malena, jesi li prodala sve one majice sa masnicom user posted image , Dior?


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 19593
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 15:14:54   
sretna_mama
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Cure..samo da vam mahnem s avatarom..:-D...jedva ga uštelih..

PozZdrav svakoj ponaosob..



a gdje ti je avatar?user posted image user posted image



Hahahhahhaha..evo ga..slomio me...od jučer ga štelim...Bezze vala bez njega..mislim.. bez avatara..:-D

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 19594
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 15:16:01   
sretna_mama
IZVORNA PORUKA: teacher75

lana zaspala u 12 i jos spavauser posted image



Isto kao moj Edvin..hihih..samo što je on tek oko 15h zaspao..hihihi

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 19595
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 15:18:13   
teacher75
evo nove situacijeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 19596
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 15:19:12   
Lady26
SAd i ja hocu da pisem user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 19597
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 15:19:38   
rose 87
IZVORNA PORUKA: teacher75

evo nove situacijeuser posted image

ja bas krenula da napisem evo nove zabave user posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 19598
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 15:20:10   
bebacha
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 19599
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 15:20:27   
teacher75
mi o vuku a anonimna na vrata

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 19600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  782 783 [784] 785 786   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  782 783 [784] 785 786   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *