|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  780 781 [782] 783 784   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:26:26   
taurus

IZVORNA PORUKA: gvendolina

ja stvarno ni na kog ane sumnjam,mozak mi blokirao....a jos me vise zbuniVate sa tim T...ja jedino tajru i tekju znam sa tuser posted image user posted image


hajd recite ko je dok nije dosla inspekcijauser posted image


i ja sam sa slovom T ali kao što vidiš još sam tu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 19526
   [Obrisana poruka]
10.1.2012 14:26:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19527
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:26:32   
vjestica
IZVORNA PORUKA: teacher75

a i ja bila tamo napisala da sam ko mladja licila na DMuser posted image user posted image

i ja user posted image user posted image
ja jo danas napisah evo me padobranac, nisa dugo bila na temi user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 19528
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:26:39   
mamabb

IZVORNA PORUKA: tekja

felix, tebi prasina udarila u glavu

o, lude zeneuser posted image


il je bilo mnogo prašine il deterdžneta previše koristilauser posted image
felix mojne da se ljutiš


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 19529
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:27:00   
teacher75

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: felix

drage moje znam da ste sumnjale na mene kad me nije bilo par dana da sam ja anoniman nemogu da vjerujem da mislite da sam toliko LUDA jel da postavljam neke teme pod anoniman baska ja sam osla , da mozak odmorim jednostavno moje pravo
Bas ste me uvrijedile stim da znate ko god je mislio da sam ja user posted image user posted image user posted image user posted image .njemu na dusu stvarno ste bez srama koje god ste mislile da sam ja user posted image user posted image user posted image user posted image VELIKO VAM HVALA sto imate tako lijepo misljenje o meni
I da ja nemam pojma o cem se pisalo radilo niiti me zanima malo sam jednom preletila citaala nisam se javljala jer me te stvari pod anonima ne zanimaju nit kad komentarisem







ovo prvi put cujemuser posted image znale smo da je Anelko bolestan i da si na ''odmoru''


pisao je neko da je mozda onauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19530
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:27:44   
pocahontas
felix, je l se ti zafrkavas ili sta? pa ako si tu i saljes postove with no problemos, kako bi onda i mogla biti ti? osoba je BANOVANA ....joj, hajde idi popi sok ili tako nešto user posted image user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 19531
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:27:49   
DM
Felix-nisi u toku, ne jadi -niko na tebe sumnjao nijeuser posted image
A vezano za temu-ja imam puno posla, moram ručak praviti(pečem hljeb, pile, krompire, supu, kiflice pravim....)moram pripremii ajđinicinoj mrvici koja je sinoć u bolnici završilauser posted image
Ako šta propustim i ako metla bude radila-hoću copy-paste na pp, pa ću vas ručkom počastitiuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19532
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:28:51   
Anoniman
jesam mahalusa ko vi ja nemam pojma o cem se radi i ocem se radilo da sam bila tu znala o cem se radi da sumnjam na nekog imala bi znate sta onu stvar user posted image user posted image i rec jasno tipa tekja je user posted image user posted image user posted image user posted image je bila mislim na koga ja sumnjam (al ne sumnjam na nikog niti me zanima kazem nisam upucena ni usto nit me zanima )
Al me jako povrijedilo to, da je " taj neko iz mase " sumnjao u mene stim sta je ta luda bolesna zena pisala


(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 19533
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:30:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

felix, je l se ti zafrkavas ili sta? pa ako si tu i saljes postove with no problemos, kako bi onda i mogla biti ti? osoba je BANOVANA ....joj, hajde idi popi sok ili tako nešto user posted image user posted image
necu sok odo zapalitiuser posted image user posted image user posted image bezz mi se dize tlak user posted image user posted image user posted image ni kriva ni duzna .


(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 19534
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:30:38   
salmy
Tajra
Tekja
Teacher 75
Toma Zdravkovic
Triput mama
Tito
Tomica i druzina....


Dok se sjetim jos koga

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 19535
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:31:20   
pocahontas
a kad malo bolje razmislim, ja sad ne znam na koji ban i koju temu mislite ili ti ga situVaciju..bilo ih je mnogo bre user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19536
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:31:40   
tekja
Doublemum, pametna ti ta...odoh i ja musaku napraviti dok V. spavauser posted image



Felix, de ne budali bezveze...kako se za sve nadjes uvrijedjenauser posted image

Joj meni sad pade napamet jedna osoba, koja je imala 2 nicka, a nije se odavno javilauser posted image ...mensecini da je i banovana anonimna imala 2 registrovana nicka, je l'' da?user posted image user posted image

felixuser posted image

< Poruku je uredio tekja -- 10.1.2012 14:33:24 >


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 19537
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:31:46   
rose
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: felix

drage moje znam da ste sumnjale na mene kad me nije bilo par dana da sam ja anoniman nemogu da vjerujem da mislite da sam toliko LUDA jel da postavljam neke teme pod anoniman baska ja sam osla , da mozak odmorim jednostavno moje pravo
Bas ste me uvrijedile stim da znate ko god je mislio da sam ja user posted image user posted image user posted image user posted image .njemu na dusu stvarno ste bez srama koje god ste mislile da sam ja user posted image user posted image user posted image user posted image VELIKO VAM HVALA sto imate tako lijepo misljenje o meni
I da ja nemam pojma o cem se pisalo radilo niiti me zanima malo sam jednom preletila citaala nisam se javljala jer me te stvari pod anonima ne zanimaju nit kad komentarisem







ovo prvi put cujemuser posted image znale smo da je Anelko bolestan i da si na ''odmoru''



i ja prvi put cujem a anonimna je imala drugaciji stil pisanja i elaborirala  poprilicno svoje "dijagnoze"

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19538
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:32:06   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: salmy

Tajra
Tekja
Teacher 75
Toma Zdravkovic
Triput mama
Tito
Tomica i druzina....



Dok se sjetim jos koga


tap3ah user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 19539
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:32:08   
gvendolina
o sorry taurus user posted image ja nabrojah samo ove "stare" sa temeuser posted image
samo mi je zao sto ne kopirah postove sa teme pa da sada s mirom pretabirim nikove,jer jedini podatak koji ja imam ,vezano za istragu,je da se doticna javljala i sa nikom na temuuser posted image user posted image



_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 19540
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:32:15   
teacher75

IZVORNA PORUKA: salmy

Tajra
Tekja
Teacher 75
Toma Zdravkovic
Triput mama
Tito
Tomica i druzina....


Dok se sjetim jos koga

e sad izdvoji ko lici na draganu mirkovic i ko nije aktivanuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 19541
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:32:46   
bebacha
Felixuser posted image user posted image stvarno si luda.pa ja bi tvoje pisanje prepoznala da pises i na stranom jezikuuser posted image
kakva ti i anomna,ai ako je neko nekad spominjao tebe u tom kontekstu,bila je sala.
ta anonimna je definitivno neko ko se jako rjetko pojavljivao na forumu.samo et mogl si napisat koji je nik banovanauser posted image user posted image  




_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19542
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:33:00   
vjestica
felix ja te ne kontam, prvo nas napade kako MI možemo sumnjati na tebe, a sad kažeš da je neko iz mase posumnjao na tebe user posted image
ja nigdje ne pročitah da jeste neko milsio na tebe, a i da jeste, pa šta, većina ovdje žena se zna samo preko foruma, nemam se tu šta vrijeđati
i da neko na mene posumnja, šta me briga, ja sam upoznala svega par žena i to površno
nisu u pitanju dugogodišnje drugarice pa da se uvrijedim što su posumnjale



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19543
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:33:37   
salmy
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: salmy

Tajra
Tekja
Teacher 75
Toma Zdravkovic
Triput mama
Tito
Tomica i druzina....


Dok se sjetim jos koga

e sad izdvoji ko lici na draganu mirkovic i ko nije aktivanuser posted image
Meni najvise "baca" Tomicauser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 19544
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:34:04   
teacher75

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: felix

drage moje znam da ste sumnjale na mene kad me nije bilo par dana da sam ja anoniman nemogu da vjerujem da mislite da sam toliko LUDA jel da postavljam neke teme pod anoniman baska ja sam osla , da mozak odmorim jednostavno moje pravo
Bas ste me uvrijedile stim da znate ko god je mislio da sam ja user posted image user posted image user posted image user posted image .njemu na dusu stvarno ste bez srama koje god ste mislile da sam ja user posted image user posted image user posted image user posted image VELIKO VAM HVALA sto imate tako lijepo misljenje o meni
I da ja nemam pojma o cem se pisalo radilo niiti me zanima malo sam jednom preletila citaala nisam se javljala jer me te stvari pod anonima ne zanimaju nit kad komentarisem







ovo prvi put cujemuser posted image znale smo da je Anelko bolestan i da si na ''odmoru''



i ja prvi put cujem a anonimna je imala drugaciji stil pisanja i elaborirala  poprilicno svoje "dijagnoze"

ja se sjecam da je neko napisao nesto u stilu: gdje li nam je felix, da nije ona anonimna? pa je na to neko odgovorio da ima drugaciji stil- e sad jel se ta osoba salila il mislila ozbiljno ne znam.

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 19545
   [Obrisana poruka]
10.1.2012 14:34:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 19546
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:35:15   
bebacha
bebacha, Blue rose RR, ladyblue, Iman83, megi, teacher75, Aiša, Visnja RR, Maya_K, vjestica, rose, sretna_mama, Alisa.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19547
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:35:25   
vjestica
tekja neoj nas sad ti držati u neizvjesnosti
daj hint user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 19548
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:36:11   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: salmy

Tajra
Tekja
Teacher 75
Toma Zdravkovic
Triput mama
Tito
Tomica i druzina....


Dok se sjetim jos koga

e sad izdvoji ko lici na draganu mirkovic i ko nije aktivanuser posted image
Meni najvise "baca" Tomicauser posted image


ali ko vam je rekao da je sto posto sa T i da je to ta šifra osoba D.M. Sta ako su ove polazne tačke neispravne? znamo li da je ovo sto posto tačan podatak? ja otidjoh na temu na koju poznatu ličnost licite i samo vam se sve reklo..ne znam sta vise pogađate...ali pitanje je: da li je to zapravo ta osoba?user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 19549
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 14:37:05   
bebacha
nijeuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  780 781 [782] 783 784   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  780 781 [782] 783 784   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *