|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  701 702 [703] 704 705   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 22:56:54   
anidla
IZVORNA PORUKA: selebriti

Neće sok, samo vodu, hapu i jogurt... nekad hoće sok al rijeeetko i to bude nekoliko gutljaja...

Supicu smo joj uspjeli dat, doduse dva fildzana, al zauhar je user posted image

Stavim kasikicu meda u hapu...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ni moj Noni nista,al nista ne jede....danas sam mu komadic pite davala 3 sata...bjezi od mene a ja za njim....jedva nekako....

Boze,izludi i mene ovo nejelo...on je drugo dijete zadnjih mjesec dana....nista ne jede....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 17551
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 23:13:31   
Anoniman
tantum verde smiju i bebe, on smije ja mislim od mjesec dana. Davala sam ja Ani, samo nemas potrebe za njim kad je na antibiotiku, jer on djeluje tipa septolete. smijes davati i propol goal ili tako nekako sprej za djecu, mi smo i jedno i drugo davali po preporuci pedijatra.

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 17552
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 23:16:30   
selebriti
Anidla, vidimo se na planini... user posted image Valjda će ih zrak malo zgladnit nebil' šta u kljun ubacili... user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17553
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 23:23:16   
iv@ncica
daada  i mame  2009 evo sad  kao cestitka  za  novu  jedno  malo  sjecanje  na  dadin  album  ,  DA    se  sjetimo nasih  djecaka  i djevojcica  dok  su  bili  pilici...bas  sam  se  ismijala..kako vrijeme  lettttiiii ;)

bebe 2009


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 17554
   [Obrisana poruka]
1.1.2012 23:33:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 17555
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 8:29:50   
Hanady RR
Pozdrav generacijouser posted image

ja samo da vam brzinski poželom sve najbolje i ovjde...
ovim sada bilesnim najprije da nam ozdrave a onda da nas zadrvlje prati kroz komletnu nastalu novu godinu...user posted image

Mi smo noćas stigli...cure su po poslejdnjim info dobro slušale...
dok muž sa posla krene jer danas radi nenadanouser posted image idemo po naše cure da im onesemo rpegršt poklona jer su slušale nanu i nisu nam se razbolileuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17556
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 8:41:58   
vjestica
jutro
hanady nadam se da ste uživali
ja taman pomislila kako je moja cura bolje , počela je jest, aije me jutros dočekala ukenjana pelena
kad je sad sve to nadoknadila, potop sa svih strana user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17557
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 8:45:02   
Hanady RR
vještice...kod nas sara tek juče prestala porljevisat...
nevjerovtano pord vega i necefurila i linexa i dijete stroge ...dijete tek jučer se trznulo...znači od subote to traje a juče stalo javila mi zaova...
čak kaže da joj je pedijatrica rekla u bolnici da bez 10 dana ni ne pokušava da predsatne dijetalno d aje hrani jer toliko ovaj ''virus ''držiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 17558
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 9:58:13   
ladyblue RR
jutro...

kod nas stanje isto samo je umjesto osipa za koji sam mislila da je od temperature, dobila alergiju. osula se jučer po tijelu i licu i ja mislila obični osip od temperature kad jutros dijete svo oteklo. alergija samo ne znam na šta?! prva mi je sumnja Bisolvon koji do sada nije uzimala. s druge strane me buni jer se alergije obično javljaju odmah a ne poslije 2 dana. ili možda griješim? jutros je nervozna k'o pašče. vjerovatno je zub muči!
i ja sam više i nervozna i smorena od davanja raznih terapija. stalno gledam na sat i kontam ili je vrijeme da jede ili da joj dam nešto od sirupa...
ima i dalje proljev, kašlje k'o sipljiv konj, nervozna, sva osuta i otečena...pa živci su mi na izmaku.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17559
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 10:44:21   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

jutro...

kod nas stanje isto samo je umjesto osipa za koji sam mislila da je od temperature, dobila alergiju. osula se jučer po tijelu i licu i ja mislila obični osip od temperature kad jutros dijete svo oteklo. alergija samo ne znam na šta?! prva mi je sumnja Bisolvon koji do sada nije uzimala. s druge strane me buni jer se alergije obično javljaju odmah a ne poslije 2 dana. ili možda griješim? jutros je nervozna k'o pašče. vjerovatno je zub muči!
i ja sam više i nervozna i smorena od davanja raznih terapija. stalno gledam na sat i kontam ili je vrijeme da jede ili da joj dam nešto od sirupa...
ima i dalje proljev, kašlje k'o sipljiv konj, nervozna, sva osuta i otečena...pa živci su mi na izmaku.


nije se s alergijom zezati posebno ako je otecena...vidi da nabavis flonidan ili fenistil...najbolje nazovi vrazovu pa pitaj user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17560
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 10:57:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

jutro...

kod nas stanje isto samo je umjesto osipa za koji sam mislila da je od temperature, dobila alergiju. osula se jučer po tijelu i licu i ja mislila obični osip od temperature kad jutros dijete svo oteklo. alergija samo ne znam na šta?! prva mi je sumnja Bisolvon koji do sada nije uzimala. s druge strane me buni jer se alergije obično javljaju odmah a ne poslije 2 dana. ili možda griješim? jutros je nervozna k'o pašče. vjerovatno je zub muči!
i ja sam više i nervozna i smorena od davanja raznih terapija. stalno gledam na sat i kontam ili je vrijeme da jede ili da joj dam nešto od sirupa...
ima i dalje proljev, kašlje k'o sipljiv konj, nervozna, sva osuta i otečena...pa živci su mi na izmaku.
tako ti je kod A. bilo...samo sto je njemu samo lice bilo tj. obrazi i usi...oko ociju mu je sve bilo nabubreno
ja mu nista nisam davala...samo je proslo...za 24h
pa sad ne znam
Ti odvedi dr. on je meni prepisao nesto protiv alergije...ja mu nisam dala

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 17561
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 11:04:40   
Anoniman
Koliko "nas" ima sa proljevom?

ja
vjestica
ladyblue
tajra

ima li jos ko
garant je sa vodom nestouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17562
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 11:11:22   
ladyblue RR
kod mene je sa zubima...donja desna četvorka kao da ima zrno graška u desnima. baš se muči.

zvala sam pedijatra i kaže da joj mogu dati Folnidan, Fenistil ili ne znam kako se zove a imam ga kod kuće pola kašičice.
sad ne znam, dadada ako je kod A prošlo, da se strpim ali vidim da je svrbi i da je nervira. je li se A češao?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17563
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 11:13:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

kod mene je sa zubima...donja desna četvorka kao da ima zrno graška u desnima. baš se muči.

zvala sam pedijatra i kaže da joj mogu dati Folnidan, Fenistil ili ne znam kako se zove a imam ga kod kuće pola kašičice.
sad ne znam, dadada ako je kod A prošlo, da se strpim ali vidim da je svrbi i da je nervira. je li se A češao?
e nije

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 17564
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 11:18:08   
rose
kod moje s na noznom prsticu se zacrvenilo...kao ima neka bubuljica i okolo crveno...sve kontam da nije zulj...mozda joj se carapica zavrnula a ona puzanjem iziritirala? user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17565
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 11:18:17   
ladyblue RR
ma ja...kod N je 100% alergija na Bisolvon. dat ćuja njoj sirup protiv alergije kada dođemo kući.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17566
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 11:20:19   
R&T@
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

bebe 2009



Ovo je super user posted image ...sva sam se istopila...user posted image

Dobro jutro i od nas...
kuc-kuc, rijesile smo se proljeva...maloprije R. pljesce na solji jer je cvrsta kakicauser posted image ... jos smo na posebnom rezimu prehrane, a ona sanja mlijeko...

Drzim fige da nam sva djecica ozdraveuser posted image





_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 17567
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 11:22:43   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: rose

kod moje s na noznom prsticu se zacrvenilo...kao ima neka bubuljica i okolo crveno...sve kontam da nije zulj...mozda joj se carapica zavrnula a ona puzanjem iziritirala? user posted image


ma jašta je...bude to i kod N ali ja to i ne konstatujem

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 17568
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 11:23:11   
mama2009
jutro, kod nas se pojavile ima par dana neke fleke na licu, dermatitis se aktivirao, mirovao je jedno vrijeme, smo molim Boga da nije dermatitis po licu...povremeno se smire te fleke ...al opet nekad buknu uzas

vise nisam pametna sta da radim


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17569
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 11:24:46   
Anoniman
Ja ziva ne znam da li da ga izvedem ili da jos danas provedemo u kuci
on je vecuser posted image od kuce
ne zna sta da radi sa sobom

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 17570
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 11:28:30   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: mama2009

jutro, kod nas se pojavile ima par dana neke fleke na licu, dermatitis se aktivirao, mirovao je jedno vrijeme, smo molim Boga da nije dermatitis po licu...povremeno se smire te fleke ...al opet nekad buknu uzas

vise nisam pametna sta da radim



poslat ću ti na fb link pa pogledaj. svojim očima sam vidjela dijete koje ima jeziv AD i par dana nakon ove kreme djetetu lice bijelo, savršeno....

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 17571
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 11:33:47   
R&T@
IZVORNA PORUKA: dadada

Ja ziva ne znam da li da ga izvedem ili da jos danas provedemo u kuci
on je vecuser posted image od kuce
ne zna sta da radi sa sobom



Mi smo jucer setale oko podne...
Iako smo imale pi-pi u snijegu kao cukiceuser posted image ...barem nije bilo "aktivnosti straznjice"user posted image

Mama2009, user posted image  i flekice...
Mozda je samo reakcija na hladnocu i planinski zrakuser posted image

Rose, ako nije oko nokta, sigurno nije strasno...user posted image

Ladyblue, e bas se N. sve sastalouser posted image  user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17572
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 11:42:12   
rose
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: dadada

Ja ziva ne znam da li da ga izvedem ili da jos danas provedemo u kuci
on je vecuser posted image od kuce
ne zna sta da radi sa sobom



Mi smo jucer setale oko podne...
Iako smo imale pi-pi u snijegu kao cukiceuser posted image ...barem nije bilo "aktivnosti straznjice"user posted image

Mama2009, user posted image  i flekice...
Mozda je samo reakcija na hladnocu i planinski zrakuser posted image

Rose, ako nije oko nokta, sigurno nije strasno...user posted image

Ladyblue, e bas se N. sve sastalouser posted image  user posted image


nije oko nokta...iznad nokta


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17573
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 11:49:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: dadada

Ja ziva ne znam da li da ga izvedem ili da jos danas provedemo u kuci
on je vecuser posted image od kuce
ne zna sta da radi sa sobom



Mi smo jucer setale oko podne...
Iako smo imale pi-pi u snijegu kao cukiceuser posted image ...barem nije bilo "aktivnosti straznjice"user posted image

Mama2009, user posted image  i flekice...
Mozda je samo reakcija na hladnocu i planinski zrakuser posted image

Rose, ako nije oko nokta, sigurno nije strasno...user posted image

Ladyblue, e bas se N. sve sastalouser posted image  user posted image
Ma on je imao i temp. zato se pitam....ne znam da li je jos rano...premda je vani minus

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 17574
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 13:09:28   
koka i po
dadada mislim da mu malo svjezeg zraka nece skoditi.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  701 702 [703] 704 705   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  701 702 [703] 704 705   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *