|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  700 701 [702] 703 704   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 18:19:58   
Anoniman
Mahanje i od nas... mi sinoc bili kuci, L spavao, Ana skakutala i padne i zasjece usnu, danas vidim nista strasno, a sinoc je bukvalno svu krv oblila, sve joj krv iz usta lila, kad je cak i po tepihu bila, bas sam se bila u trenutku prepala. Hvala Bogu danas kao nova. Zato smo danas divan dan proveli na Jahorini sa nasom drugaricom Deniz i njenom mamom, jeste da moje dijete nece na snijeg, nece da se sanka, jednostavno kao da se boji snijega i sankih, ali zato je D uzivala, a i Luka je bio dobar relativno. U Konobi na Jahorini ima divna drvena igraonica za djecu, sve je od drveta, od stolova, stolica, onih kao bicikala, frizidera, sporeta, posudje od drveta, ma pravo lijepo, jeste da je guzva uzasna bila, ali nekako se i ocekivalo.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17526
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 18:23:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: ladyblue

kako vam zavidim. ja ludim od zuba. evo je sva se osula, po stomaku, leđima, licu...pa ima li išta da me zaobiđe?
trodnevnauser posted image


i ja sam pomislila. ali pogledam desni, to je nabubrilo haotično. a znala se osuti i ranije od temperature. ma hajde, šta god da je - proći će. danas nije imala temperaturu ali eto ima proljev. ali nije strašan pa se nadam da neće dugo trajati.
pa to ti uvijek ide skupa...zubi+ neki virus...ja nesto kontam da je i kod A. bila trodnevna

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 17527
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 18:49:11   
teacher75
ja se popodne nahodala sa drugaricama, malo odmorila bez laneuser posted image evo maloprije dosla kuci, smrzla se, bas je hladno, brrrr, divim se ko je mogao sinoc vani cekati ng!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17528
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 20:01:06   
R&T@
Veceruser posted image

Mi puno "gostovale"...
muka mi je od hrane i tudje djece...

Kad malo razmislim, ove moje djevojcice i nisu lose...
Od danas ih samo hvalim...

Bas mi je zao djecaka dragog...nadam se da je danas bolje...

Zaho, user posted image
samo uzivajte...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17529
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 20:14:48   
Anoniman
veceruser posted image mi bili kod moje sestre na druženju,Nikola se izigrao s rodjacima.. naucio je rec slovo R al ga ne koristi u pola rijeci gdje treba a tamo gdje nema R on ga ubaci,uglavnom sad presmijesno pricauser posted image

Amani zao mi je,da djecak brzo ozdraviuser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 17530
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 20:18:16   
selebriti
Treba mi savjet...
E.odbija da jede user posted image Malo joj supice uspijem dati i jogurta. Ostalo je sve hapa user posted image
Ne znam šta da radim... jel previše to mlijeka za nju? Mislim znam da jeste... 4-5xdnevno po 200ml, otprilike, ... ali ništa drugo neće user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17531
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 20:22:08   
Mya_81 RR
Neki savjet kako da se projede nemam, jer i mi se s tim patimo, ali to svakako jest previše mlijeka i ne treba piti toliko. Dvije doze ujutro i navecer je sasvim dovoljno. Probaj stavljati u mlijeko granule b kompleksa pa mozda to otvori apetit.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 17532
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 20:27:15   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Neki savjet kako da se projede nemam, jer i mi se s tim patimo, ali to svakako jest previše mlijeka i ne treba piti toliko. Dvije doze ujutro i navecer je sasvim dovoljno. Probaj stavljati u mlijeko granule b kompleksa pa mozda to otvori apetit.


Inače nismo imali problem s hranom, ali kako joj rastu trojke sve joj se kao gadi... Stavim u hapu kašikicu meda, rižinih pahuljica, griza, ali minimalno... Znala sam i sasut čitavu noćnu kašicu, pa nekad pojede, a nekad ne, ...
Stvarno se trudmo da je nahranimo, ali ona stisne zube... A prije je zijevala kad ugleda kašiku... sve je jela...

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 17533
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 20:31:03   
ladyblue RR
mislim da je to puno mlijeka. i moja pije ujutro i navečer po flašicu (cca 200ml) i to je to.
probaj malo ujključiti Pikovit ili tako neki vitaminski sirup ne bi li joj otvorio apetit. ja svojoj uredno dajem 2x dnevno Pikovit jer ni ona nije neka izjelica ali je uspijem nekako prevatiri i nahraniti.
supa je meni najvažniji obrok. poslije toga šta god da pojede ili ne pojede ja kada znam da je ona pojela mesnu supu sa mrkvom i hljebom, meni je to zakon!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 17534
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 20:49:15   
rose
IZVORNA PORUKA: selebriti

Treba mi savjet...
E.odbija da jede user posted image Malo joj supice uspijem dati i jogurta. Ostalo je sve hapa user posted image
Ne znam šta da radim... jel previše to mlijeka za nju? Mislim znam da jeste... 4-5xdnevno po 200ml, otprilike, ... ali ništa drugo neće user posted image


moja je juce tako...sve sto joj dam nakon par zalogaja nece ..inace pije 3 flasice (170-200 ml zavisi od doba dana)...kod nas je situacija da kad treba spavati po danu ne moze zaspati bez flasice pa joj onda dajemo da se uspava

inace sam vec napisala da sam joj napipala 2 cetvorke...pa kontam da mozda zato gnjavi s hranom i nece da spava po danu...da nije i kod vas tako?


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 17535
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 20:51:09   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

mislim da je to puno mlijeka. i moja pije ujutro i navečer po flašicu (cca 200ml) i to je to.
probaj malo ujključiti Pikovit ili tako neki vitaminski sirup ne bi li joj otvorio apetit. ja svojoj uredno dajem 2x dnevno Pikovit jer ni ona nije neka izjelica ali je uspijem nekako prevatiri i nahraniti.
supa je meni najvažniji obrok. poslije toga šta god da pojede ili ne pojede ja kada znam da je ona pojela mesnu supu sa mrkvom i hljebom, meni je to zakon!


jel svaki dan iskuhavas meso ili nekad supu pravis od onih mesnih kocki?


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17536
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 21:06:45   
selebriti
Rose i ja mislim da je zbog zubića, ... li se pitam da li da joj nastaviti toliku količinu mlijeka ili da ukinem koju flašicu, al ako ukinem, .. onda će unositi haman ništa user posted image

< Poruku je uredio selebriti -- 1.1.2012 21:17:19 >


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 17537
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 21:11:10   
R&T@
Selebriti, odbija li ona kase? Miksanu hranu?

Mozda joj je samo tesko, mrsko, bolno zvakati, pa bira sisanje umjesto toga...
Bojim se da ne napravis problem od toga da biras flasicu kao laksu varijantu...

Pokusaj ujutro da joj ne das mlijeko prije dorucka...
Neka prvo pojede koliko-toliko, a onda (mozda nakon dva sata) joj daj mlijeko bez dodataka...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 17538
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 21:16:15   
selebriti
Tajra Što se tiče jutra, tako i uradim, ... jer nam se, recimo, sinoć probudila u 12, pa smo joj tada dali flašicu koju je iskapila, pa sam joj jutros fol prvo doručak-malo jogurta, tri kašike Montea, dvije kockice putera i to je to .... dva sata nakon toga sam joj dala mlijeko i zaspala je.
A probali smo i sa kašicama, jednostavno ne otvara usta.... stisne zube... užas, MM i ja se smjenjujemo da je hranimo, kako ko izgubi živce ustane, pa drugo sjedne i tako u krug user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17539
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 21:44:15   
Apotekarka
Generacijo....Prođe i najluđa noc...Kako ste mi se proveli sinoc,ja dosla jutros u 4 i 30 pa cio dan dolazim sebi jos mi ujutro iventurauser posted image
Jeste li mi svi dobro....
U ovoj godini nasim vec djecacima i djevojcicama zelim puno osmjeha,slatkisa,srece,i zdravlja....da nam nasi pilici sto manje budu bolesni
Mamama zelim sto manje sikiracije,puno strpljenja zdravlja i srece
Tatama zelim da sto vise paze svoje bolje polovice



_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17540
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 21:55:44   
Anoniman
Selebrti nista ti nece pomoci dok trojke ne izvire. Kod nas je to trajalo oko dva mjeseca. zivjela je na jogurtu, pavlaci, hljebu i mlijeku. Nema sta nisam probala da joj dam nije bilo sanse, cim su izbile trojke odmah se vratila na staro. Da ona je meni htjela i izblendano voce pa joj ja u to ubacim zitarica ili plazme, ne znam jesi li to pokusavala, jer joj voce hladi desni.

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 17541
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 22:01:00   
selebriti
Dva dana zaredom je pojela po kivi, što mi je bilo wow... Treći već nije htjela... Al ne odustajemo. Trenutno imamo kući kivi i banane, sutra ću kupiti još nešto. Hvala Jelena.

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17542
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 22:06:48   
Anoniman
mi nema sta nismo uvodili za apetit, izgladnjivali je da bolje pojede, ma nista. Nije bilo sanse, ali je zato jogurt tamanila samo tako, znala je po pola litra vocnog jogurta pojesti, s tim da sam ja znala blendati voce pa dodati u obicni jogurt, nekako sam kontala zdravije joj je nego onaj kupovni, mada sam davala i kupovni. Izblendaj joj ujutru bananu sa kivijem, dodas malo mlj keksa ili zitarica pa probaj dati. onda moja je htjela piti sokova u tom periodu pa sam cijedila sokove, ali nista konkretno nije htjela pojesti dok nisu izbile trojke.

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 17543
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 22:11:44   
selebriti
Ma nema šta ne pokušavam ... fakat mi nije mrsko, pogotovo kako su ovi praznici, MM je u kuci, pa onda je on kao hrani a ja iznosim, .. al svega uzme po zalogaj i to traje satima ... i na kraju zalije fino jogurtnom i posto ništa konkretno nije pojela, ja joj dam flašicu hape i ona to, naravno, popije, u slast. Pa sada imam dilemu da li joj ukinuti tu flašicu po danu x2 ili ne user posted image jer... to joj bude jedini "konkretan" obrok. Znači uredno joj dam hapu nakon "doručka" i nakon "ručka".

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17544
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 22:15:39   
Anoniman
Kakva je kod nje krvna slika? ako je dobra krvna slika ja ne bih ukidala mlijeko, bolje i mlijeko da pije jer to nju boli, nije njeno nejelo od bijesa vec od bola. Pa za djecu do dvije godine kazu 600ml mlijeka na dan, mada to sto kazu ja bih macku o rep okacila, kazu mnogo sto sta. S tim da je tvoja malena tek napunila godinu ona komotno tu kolicinu moze popiti. jedino ako je malokrvna prpazila bih sa mlijekom tj davala bih ja njoj mlijeko, ali bih u njega npr ubacila onaj instant proso, on je dobar za zeljezo i tim kompenzirala to sto mlijeko moze dovesti do lose krvne slike, ali nisu to abnormalno velike kolicine mlijeka

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 17545
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 22:21:28   
selebriti
user posted image E super, hvala na savjetu za proso, ekstra, ... uzimala sam joj to prije i mijesala sa kašicama, al vidis nisam imala pojma da je za željezo. Budem to sutra odmah probala. Hvaaala ti puno. Neću više dijete mučit, koju voćku joj u meni ubacim i sačekamo trojke bez nerviranja user posted image Veze nemam kakva joj je krvna slika, inače... Nikada nismo vadili nalaze user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17546
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 22:27:56   
Anoniman
hoce li ti ona sokove? ako hoce cjedi joj ako imas sokovnik,a ako nemas mozes da uzmes jabuku i samo malo je skuvas u vodi i onda stapnim mikserom izblendas jabuku i dodas vode iz tog "kompota" i dobijes kasasti sok. zdravo joj je, a njima u tom periodu flasica soka zamjeni obrok. meni su svi govorili navuci ce ti se na sokove, nema u njima nista zdravo, ja i te kako mislim da ima u sokovima zdravo, mislim na ove cjedjene ili ovako kao kompot pravljenje, a nije mi se navukla na njih, sad su joj se cak malo i ogadili i nece ih nikako.

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 17547
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 22:29:44   
Anoniman
da isto ja sam znala i iskuhati meso sa povrcem pa procijediti tu vodu i dati joj na flasicu, nekad je pila, nekad ne. pokusaj.


da i ubacis joj meda u voce, u sokove, u mlijeko. nece joj med stetiti i da pola tegle pojede, a zdrav je i zasitan.


< Poruku je uredio jelenaT -- 1.1.2012 22:31:19 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17548
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 22:30:50   
selebriti
Neće sok, samo vodu, hapu i jogurt... nekad hoće sok al rijeeetko i to bude nekoliko gutljaja...

Supicu smo joj uspjeli dat, doduse dva fildzana, al zauhar je user posted image

Stavim kasikicu meda u hapu...

< Poruku je uredio selebriti -- 1.1.2012 22:36:18 >


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17549
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 22:54:17   
anidla
Drage moje,

Sretna vam Nova godina, pozeljet cu vam samo zdravlje, ostalo ce biti....neka vam 2012 godina bude bas onakva kako zelite da vam bude user posted image user posted image user posted image

Mi smo bili kuci, sve je ostalo u drugom planu kako se Nonce razbolio....a zaomi je bilo sveki i svekra,toliko su se radovali jer su mislili da ce Nonce biti s njima za Novu.....al nek on meni samo ozdravi....

turu nemamo vec dva dana....pijemo Almacin,pencilinski sirup user posted image ima ga piti brat bratu 10 dana user posted image

Kupili smo mu onu maticnu mlijec, vec je trecu ampulicu popio, stavljam mu u vodu....

Polako se raspitujemo za operaciju krajnika ponukana  od jeleneT postom....Vodicemo ga kod dr. geze pa vidjet cemo sta dalje....

Sutra cemo na planinu,vodili smo ga i u subotu,...

Jel neko korstio sprej djeci Tantom Verde? Smije li se davati djeci od 2 godine?




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 17550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  700 701 [702] 703 704   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  700 701 [702] 703 704   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *