|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  539 540 [541] 542 543   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 12:01:43   
Anoniman
Tutu smo delozirali na balkon, ja cu poluditi, bila je stavila u garazu ali je cuko nam toliko lajao na nju da sam je morala vratiti na balkon, ne znam sta mi je gore ili da on laje ili da tuta svira. Ima opet da mi komsije zovu policijuuser posted image

Leena pije meni Ana i caj i sok od zare zbog krvne slike.


< Poruku je uredio jelenaT -- 14.12.2011 12:02:31 >

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 13501
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 12:03:58   
ladyblue RR
'bem ti, tuta napravi belaj! uzmi čekić, slupaj je i ćao vozdrica!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13502
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 12:26:12   
leona81
IZVORNA PORUKA: Lady26

Ma kakva interna, hocu da probam farmerke sto sam rezervisala a ona me ignorise user posted image user posted image


poslah ti pp...dijete mi je dobilo proljev maloprije? ja ne kontam sta je ovo. prvo zubi, bali i stavlja ruke u usta non stop, place po noci, ne spava dobro? pa onda mi rekli u vrticu da je jako nervozna ne mogu je nikako oraspolozit, oci joj izgledaju ono kao da je prehladjena, malo joj je nos zacepljen, kaslje, po noci tesko dise, i sad proljev?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13503
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 12:39:34   
ladyblue RR
leona, to su ti zubi. Moja N svaki put kada zubi rastu ima iste simptome. Ne znam vjeruješ li u homeopatske terapije. ja time regulišem i stolicu i nervozu....

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 13504
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 12:55:06   
Anoniman
mi  se nasetali lijep dan . Kod nas mm bolestan gripa prehlada teska kad bi mogla nekako da mu u radnji smjestim kauc da nam ne ide kuci dok ne ozdraviuser posted image user posted image user posted image jesam neka jel da al me strah da mene il A ne zarazi prelazno je to nedo mi Bog i ja i A smo teski na prehladama kad fasujemo .
Tako da se zaobilazimo il gledam da sto manje bude sa A. od juce sve krenulo danas kaze jos gori .....
Uf jos to mi je sad samo trebalo .


(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 13505
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 13:02:28   
leona81
IZVORNA PORUKA: ladyblue

leona, to su ti zubi. Moja N svaki put kada zubi rastu ima iste simptome. Ne znam vjeruješ li u homeopatske terapije. ja time regulišem i stolicu i nervozu....


vjerujem, a gdje mogu kupiti kod nas te pripravke? nije mi kasalj jasan nikako

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 13506
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 13:04:59   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: ladyblue

leona, to su ti zubi. Moja N svaki put kada zubi rastu ima iste simptome. Ne znam vjeruješ li u homeopatske terapije. ja time regulišem i stolicu i nervozu....


vjerujem, a gdje mogu kupiti kod nas te pripravke? nije mi kasalj jasan nikako


imaš onu apoteku u Hrasnom, kod džamije...traži Camomille kuglice. na njima imaš uputstvo kako da ih daješ.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 13507
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 13:27:34   
megi
pozdravcic

Lady dobro smo, Adna trenira mamine zivce al tako i treba jel de
ja umorna, umorna
a raditi se mora
imam i ja jednu sedmicu odmora moram skontati kad da je iskoristim

Amani zavidim na spavanju, mi smo se nocas budili hiljadu putaaa


_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 13508
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 13:33:03   
salmy
Pozdravljamo drustvouser posted image

Sad sam svog momka puc-puc momacki,izasli vani setali neda ruku,hoce sam da hoda(e neces ga majci) i 1234 barustina je preletio,doduse u gumenjacima,ali vrhunac je bio kad se sav prostro u jednu kod Mercura.Joj neznam bili ga tu mlatila ili bih se bacila s mostauser posted image
Dosli kuci sav mokar,al suti.Ja ga pitam:jeli se mami ne da ruka? kaze on necu mama ise majkemiuser posted image user posted image sipka je radila,i na kraju je SAM otisao u svoj krevet,i zaspo,Sve jeca i govori:necu mama majkemi iseuser posted image
Tako zavrsi nasa setnja od 15 minutauser posted image a dan je divan

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 13509
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 13:35:30   
Anoniman
eeeeeee moja salmy da anel  i afan mozda nisu braca neka daljnjauser posted image user posted image user posted image razumim te nije mi se to jednom desilo mila moja ....
user posted image user posted image user posted image ljubim ja njega  a tebi zagrljaj veliki

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 13510
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 13:37:27   
salmy
Al fakat kao da su neki rod,sve folove imaju isteuser posted image

Nisam u toku jel A ide u vitic?  

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13511
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 13:39:50   
Anoniman
jedan dan ide jedan ne ideuser posted image user posted image nije se jos uklopio svadja se kaze otima se za igracke zna nekad gurniti nekog il udariti kad mu neko djete uzme igracku iz ruku .
Samo mislim hm nista novo to nije .....


(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 13512
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 13:43:05   
salmy
Hvala Bogu da ne place,ja neznam kako cu ponovo user posted image odvesti?
Psihicki se spremam,jer on kad vidi djecu pocne plakat i sve vice:nece Ahan u viticuser posted image on je jednostavno dozivio traumu od vrtica

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13513
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 13:47:54   
Anoniman
Ma ko kaze da ne place place ja sta al usuti brzouser posted image user posted image nego nesto uzadnje vrijeme mi djeda ne ferma uopste cojka ne dozivljava a prije god dana djed mu zakleta bio sve
Znaci nece da mu prismrdi, bjezi od njega djed mu svasta kupi dobro jest malo naporan sto jest jest nece da ga poljubi anel nikako ovaj uporan de dodji daj da te ljubim A se dere necuuuuuu
Jos mu svasta kupi A samo iscupa iz ruku i pobjeze .
Skontala sam da snjim samo pali politika kad mu sve fino pa nesto malo i slazes oce poslusaz a inace kad ga tusis jok ba nece te pogledat

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 13514
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 13:52:19   
selebriti
Evo da se i mi danas malo javimo user posted image

Šetale smo čitavo popodne, .. malo pješke, malo kolicima, .. al najgore mi što je izvadim iz kolica, pa ona odeeee, a kolica na drugom kraju ostanu... al mislim da ih ni cigani neće user posted image user posted image koliko su krasna user posted image user posted image user posted image

Izbile su joj obje donje trojke user posted image i baš mi je nešto drago.. da se hoćemo više kutarisati zubića. Još gornje dvije i pauza do petica...
Četvorke odavno imamo sve....

user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13515
   [Obrisana poruka]
14.12.2011 14:23:03   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 13516
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 14:48:04   
tekja
dan i od mene...

I V. spava..jeo, ustade iz hranilice i kaze, a sad spavamo..mama ponesi moju dekuuser posted image user posted image

Mi ganjamo porezne kartice, mene iz moje bivse firme jos nisu odjavili iako tamo ne radim skoro dvije godine...bas su nam posla napraviliuser posted image

mahanje svimauser posted image



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13517
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 17:02:07   
Honey3
pozdravuser posted image
sto je danas ova tema mirna,bezbeli zene danas vanka po onom suncuuser posted image I mi smo malo setale,isle smo i u mahalu kod prijateljice,kad smo dosle E sama ode u krevetic,kaze hoce Esma spavati,a obicno je ubjedjivanje oko ulaska u krevetic,bitno je samo ubijedidti da udje,ona onda zagrli bebu i vise nema priceuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 13518
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 17:07:10   
teacher75
evo i mene, umorna uzas jedan, jedva gledam, ledja me bole,a imam i tvrdu stolicu- ne mogu u wc i ide mi se pravi, ko da imam loptu u stomaku (osim trudnoce), bas se patim, skroz me zatvorilouser posted image malo setala poslije posla sa lanom i mamom, jedva, bas sam fujuser posted image sutra ujutro vadim nalaze- standardno krv u urin i vaginalni bris zbog bijelog pranja, pa popodne u skolu, imam i sjednicu do 8, nema me kuci prije pola 9, crknucuuser posted image najradije bih da odspavam 24 sata, tako mi fali...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 13519
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 17:29:36   
megi
ovo je nesto u zraku i moja cura je sinoc sama upitala a hocemo li spavati
nevjerovatnooo

Tiki da te utjesim ja sam jos na poslu, jutros ustala zorom, isla isto vadila nalaze, pa cijeli dan na poslu, hodanje, i sto kazes bas sam teska
ne znam ni kako cu se do kuce dovuci user posted image
uh da je koji slobodan dan

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 13520
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 18:28:18   
tekja
vidi ovih nasih trudnica sto su se umorileuser posted image ...eto vikenda brzo, pa se naspavajteuser posted image ...

Ma ja sam ubjedjena da je ova nasa "cunami" generacija posebna, samo ih treba nacekati da se pokazu u svom pravom svjetluuser posted image ...a hoce, neki prije, neki malo kasnije...joj ja jedva cekam subotu, druzenje sa dragom djecom i zenama, mada nemam prevoz, MM radi "vascijeli" danuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 13521
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 18:36:16   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tekja

vidi ovih nasih trudnica sto su se umorileuser posted image ...eto vikenda brzo, pa se naspavajteuser posted image ...

Ma ja sam ubjedjena da je ova nasa "cunami" generacija posebna, samo ih treba nacekati da se pokazu u svom pravom svjetluuser posted image ...a hoce, neki prije, neki malo kasnije...joj ja jedva cekam subotu, druzenje sa dragom djecom i zenama, mada nemam prevoz, MM radi "vascijeli" danuser posted image

ma da mi se i za vikend naspavati ,al kako cu kad me lana probudil vec oko 7-pola 8user posted image a ja i ako zaspima ranije navecer, budim se sto puta tokom noci...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 13522
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 18:37:58   
Honey3
tekja i mi jedva cekamo druzenjeuser posted image valjda ce se javiti neka vozacica da te dobaci,ja bih rado ali sam ja smotana vozacica koja vozi samo po autoputuuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 13523
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 18:41:20   
Anoniman
vece zeneuser posted image
prvo...sutra ce ili snijeg...ili ce temp. skociti na nenormalnih +30...razlog...dadada napravila pituuser posted image user posted image user posted image naravno sa gotovim jufkamauser posted image

mi bili na sajmu...kupil viktorauser posted image i sebi sam uzela prvu knjigu od noa gordona "jeruzalemski dijamant"...ja vam dodjem na sajam pa gledam knjige u antikvarniciuser posted image ..to samo ja mogu

ticerko...svaki dan popij casu donata...to smijes...a regulisat ce ti stolicu...meni moj dr. savjetovao

nadam se da ste mi dobro

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 13524
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 18:44:10   
Honey3
 dadada ja bih snijeguser posted image cuuuj pitu,ah sto si ti jedna vrijedna zena,a jufke...ma nisu bitne,pita jeuser posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  539 540 [541] 542 543   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  539 540 [541] 542 543   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *