|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  481 482 [483] 484 485   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:47:06   
selebriti
Od koje dobi moze ovaj "Hani" (med i tahin) ???

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12051
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:50:33   
mama2009

IZVORNA PORUKA: selebriti

Od koje dobi moze ovaj "Hani" (med i tahin) ???


mislim poslije godine, jer med je ustvari hiperalergen


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 12052
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:54:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: selebriti

Od koje dobi moze ovaj "Hani" (med i tahin) ???


u principu tahin je pasta so susama...susam može nakon godine...
med također nakon godine , mada po nekim tvrdnjama ne prije treće...jer je jak alergen...

ja sma svojoj djeci dala med nakon prve godine...nisu alergičen na isti tako da sa moje tačke gledišta logikom nakon godine može ova kombinacija...

mlađoj dajem do godine i pol...
astarijoj tačno do 2 godine sma poeča davati...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 12053
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:58:20   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je prijateljica nahvalila maticnu mlijec koju uzima od ovog proizvodjaca, navodno od kad je uvela maloj nije se razboljela;

pa i ja kontam izeti ovoj svojoj


teacher ja kad sam spomenula dr Gordani da sam narucila med od nekog Ante, kaze ona jel Krešića kao on je super bla bla ...tako da ne sumnjam u ovaj med, s obzirom da je i pedijatrica potvrdila dobro iskustvo s njim, plus cula sam sa vise strana za ovaj  med i odlucila se


a ima li kod njega maticna mlijec, jer ja bih iskljucivo da uzmem cistu maticnu mlijec, a na ovoj njegovoj stranici nema medju proizvodima ili ja ne vidim dobrouser posted image


�istu mati�nu mlije� teško ćeš naći...
moraš baš vjerovati p�elaru pa da je uzmeš...
s tim da istu je zeznuto i koristiti...
ona je dosta gorka i daje se u terapiji po pola grama dnevno ...�a�kalicu umo�iš u prha pa ispod jezika djetetu.

Eh da i jak je alergen...
ja sma davala smao hanadi jer je ona radila alergotestove, mlađoj bez alergotestova nebih smjela


< Poruku je uredio Hanady RR -- 7.12.2011 23:54:00 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12054
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:59:08   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: selebriti

Od koje dobi moze ovaj "Hani" (med i tahin) ???


u principu tahin je pasta so susama...susam može nakon godine...
med također nakon godine , mada po nekim tvrdnjama ne prije treće...jer je jak alergen...

ja sma svojoj djeci dala med nakon prve godine...nisu alergičen na isti tako da sa moje tačke gledišta logikom nakon godine može ova kombinacija...

mlađoj dajem do ( od )godine i pol...
astarijoj tačno do( od )2 godine sma poeča davati...



_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12055
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 23:02:46   
mama75
Ja sam mladjoj davala maticnu mlijec u ampulama, ne sjecam se proizvodjaca, ali ima u svim apotekama. Ona je to bez problema pila. Vjerujem da je u pitanju neka razblazena varijanta sa pobojsanim ukusom. Imala je manje od 2 god kada sam joj pocela davati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12056
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 23:11:18   
teacher75
nisam znala da je maticna mlijec toliko alergena- doduse ova moja prijateljica sto daje maloj daje od njene 4. godine, daje joj po malu kasikicu drvenu koja je dosla uz to i ona je zadovoljna- evo vec godinu joj daje i dijete nikad od tada nije bilo bolesno

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 12057
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 23:17:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama75

Ja sam mladjoj davala maticnu mlijec u ampulama, ne sjecam se proizvodjaca, ali ima u svim apotekama. Ona je to bez problema pila. Vjerujem da je u pitanju neka razblazena varijanta sa pobojsanim ukusom. Imala je manje od 2 god kada sam joj pocela davati.


da ima medexova...imaju baš pozitovna isksutva sa njom...samo nije to čista matična al jeste preparata zanovan na njoj...

hvala mama2009 ako nije ''sma'' jest do-do fula 100%user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 12058
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 23:21:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

nisam znala da je maticna mlijec toliko alergena- doduse ova moja prijateljica sto daje maloj daje od njene 4. godine, daje joj po malu kasikicu drvenu koja je dosla uz to i ona je zadovoljna- evo vec godinu joj daje i dijete nikad od tada nije bilo bolesno


matičnu mliječ daje kašikomuser posted image

matična se smije najviše pola gr do gram dati dnevno...i ona je u prahuuser posted image

sad možda ti pirčaš o medu obogaćenom metičnom mliječi...samo veliki se upitnik postavlja dali vrijedi dati novac za med za koji kažu da ima oderđeni postotak matične mliječi...jer 4 g iste košta cca 50 KM...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12059
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 23:24:11   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mama75

Ja sam mladjoj davala maticnu mlijec u ampulama, ne sjecam se proizvodjaca, ali ima u svim apotekama. Ona je to bez problema pila. Vjerujem da je u pitanju neka razblazena varijanta sa pobojsanim ukusom. Imala je manje od 2 god kada sam joj pocela davati.


da ima medexova...imaju baš pozitovna isksutva sa njom...samo nije to čista matična al jeste preparata zanovan na njoj...

hvala mama2009 ako nije ''sma'' jest do-do fula 100%user posted image


vidim ja da u zadnje vrijeme ne mozes postici sve, pa brzo kucas i grijesis...al ti to na RR, a ja na poslu....pa me vazda ispravljaju


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12060
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 23:28:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mama75

Ja sam mladjoj davala maticnu mlijec u ampulama, ne sjecam se proizvodjaca, ali ima u svim apotekama. Ona je to bez problema pila. Vjerujem da je u pitanju neka razblazena varijanta sa pobojsanim ukusom. Imala je manje od 2 god kada sam joj pocela davati.


da ima medexova...imaju baš pozitovna isksutva sa njom...samo nije to čista matična al jeste preparata zanovan na njoj...

hvala mama2009 ako nije ''sma'' jest do-do fula 100%user posted image


vidim ja da u zadnje vrijeme ne mozes postici sve, pa brzo kucas i grijesis...al ti to na RR, a ja na poslu....pa me vazda ispravljaju



ja na svu sreću na poslu ne kucam...ja diktiram...da kucam...svega bi bilouser posted image a najviše ''podrkanih padeža''

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12061
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 23:28:29   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

nisam znala da je maticna mlijec toliko alergena- doduse ova moja prijateljica sto daje maloj daje od njene 4. godine, daje joj po malu kasikicu drvenu koja je dosla uz to i ona je zadovoljna- evo vec godinu joj daje i dijete nikad od tada nije bilo bolesno


matičnu mliječ daje kašikomuser posted image

matična se smije najviše pola gr do gram dati dnevno...i ona je u prahuuser posted image

sad možda ti pirčaš o medu obogaćenom metičnom mliječi...samo veliki se upitnik postavlja dali vrijedi dati novac za med za koji kažu da ima oderđeni postotak matične mliječi...jer 4 g iste košta cca 50 KM...


ovo je bijelo i gusto (nisam sigurna jel prahuser posted image ) i daje se malom kasikom drvenom koja dodje u kompletu uz tu teglicu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12062
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 23:29:59   
teacher75
evo sad vidjeh da je ipak pomijesana sa medom, al kontam to uzeti:


< Poruku je uredio Hanady RR -- 7.12.2011 23:54:22 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12063
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 23:31:19   
Hanady RR
matična mliječ jeste kao mlijeko...
al s eona isušuje i postane prah...
sa tim da se mješa i dobije se omjer neki...al tad nije čista...
ali ako je to preparat s aosnovom amtične mliječi nije loš sigurno...
o ove medexove ampule što mama75 spominje su super

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12064
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 23:32:39   
Anoniman
Moje dijete budno i gleda sa tajom crtani, kako danas nije spavala, zaspala u osam i probudila se oko jedanaest, odspavala dnevni san.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 12065
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 23:33:31   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Moje dijete budno i gleda sa tajom crtani, kako danas nije spavala, zaspala u osam i probudila se oko jedanaest, odspavala dnevni san.


je li prestala temperatura?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12066
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 23:35:20   
Anoniman
Bila 40.3, dala voltaren cepic u pola osam i spala je, sad mi se cini da je opet vruckasta, ali nema sanse da joj izmjerim temperaturu, vise dijete istraumirano od toplomjera

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 12067
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 23:36:22   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Bila 40.3, dala voltaren cepic u pola osam i spala je, sad mi se cini da je opet vruckasta, ali nema sanse da joj izmjerim temperaturu, vise dijete istraumirano od toplomjera


mogu misliti, bila bih i ja,a ne mrvica
hoces li joj davati dalsy??

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12068
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 23:46:48   
Hanady RR
mama2009user posted image user posted image user posted image
jeli me namjerno izignosrisa na temi tete čuvalice ili slučajnouser posted image

Baš ste čudne majkemi...
ja vam lijepo kažem i još molimuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12069
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 0:05:36   
mama75
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

nisam znala da je maticna mlijec toliko alergena- doduse ova moja prijateljica sto daje maloj daje od njene 4. godine, daje joj po malu kasikicu drvenu koja je dosla uz to i ona je zadovoljna- evo vec godinu joj daje i dijete nikad od tada nije bilo bolesno


matičnu mliječ daje kašikomuser posted image

matična se smije najviše pola gr do gram dati dnevno...i ona je u prahuuser posted image

sad možda ti pirčaš o medu obogaćenom metičnom mliječi...samo veliki se upitnik postavlja dali vrijedi dati novac za med za koji kažu da ima oderđeni postotak matične mliječi...jer 4 g iste košta cca 50 KM...


ovo je bijelo i gusto (nisam sigurna jel prahuser posted image ) i daje se malom kasikom drvenom koja dodje u kompletu uz tu teglicu

I ja sam kupovala ovu maticnu m user posted image lijec, ali za nas odrasle. Teglica mala, omotana al-folijom i drzi se u frizideru. Bijelo, ggusto, nema ukus meda, nekako gorko i meni se nije svidjelo. Po 1 kasikicu plasticnu uzimali mm i ja

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12070
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 0:35:12   
Anoniman
Bananice opet preko 40temperatura tako da nemam koristi od dalsy-ja, danas sam ga davala dva puta i oba puta samo za stepen snizio temp.

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 12071
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 8:09:52   
R&T@
Dobro jutrouser posted image

Djeca spavaju, a ja doruckujemuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12072
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 8:16:14   
bebacha
jutro
moje veliko djete u obdanistu,malo spava,a ja kahvenisemuser posted image
Jelena kako je Ana jutros
Felix je Anel otisao opet
ja kontam narucit ovaj med i sirup od ovog cike,dok se jos skontamuser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12073
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 8:23:30   
mama2009
jutroooo,

samo da se "prijavimo"...

hajte na teme savjet domacinstvo treba mi savjet


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 12074
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 8:25:43   
R&T@
Dobro jutro, bebacha...

Sve hocu da te pitam: Jesi li ti radila prije poroda?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 12075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  481 482 [483] 484 485   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  481 482 [483] 484 485   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *