|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  483 484 [485] 486 487   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 9:42:30   
R&T@
Hvala, MALA, poslala mi je dadada podatke...
nadam se da cu je podstaci da ode...

A ti no sikiriki...nije dobro za tenuser posted image


Bananice, ipak je ona djevojcica i uvijek ce naci neku igracku da joj se svidja.
Vise mi, mame, to nafuramo...
Sretno kod zubara...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 12101
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 9:44:44   
R&T@
Joj, Jelenauser posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12102
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 9:46:40   
Lady26
Ja sam sinoc i preksinoc zaspala oko pola 10 user posted image user posted image i ustajem kao zombi naravno 2 jutrauser posted image
Stize me rodjendan lagano.... user posted image

Tajra, znas sta smo dobili za rockas user posted image , hello kitty narukvicu, lancic sa privjeskom i nausnice user posted image , srebro....znas kako je slatkooooooooooooo, Lani je to "samo" maca user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12103
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 9:52:23   
bananica
hvala tajrauser posted image i ja se nadam da ce ipak sa velikim odusevljenjem izabrati nesto drugo 

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12104
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 10:01:46   
dubravka01
Jutro svima i da bolesni sto prije ozdrave,

A sto se tiče naše Jelene ja majke mi svakim danom stječem sve veće strahopoštovanje prema njoj ( zato joj se slabo kad i "obratim" )
...ženo svaka ti čast, nadam se da ćemo se nekad upoznati. Ljubi piliće i izdržite user posted image

Kako je hanady jutros?

Kod nas spavanje evo već drugu noć otišlo u tri lijepe...mali nece da zaspi ni do po noći,al bi za to od 21h da je na siki ili da ga se nosa ili ljulja ili bilo šta samo da je po njegovom...
Opet za sve krivim zube....samo da izniknu više. E da dobio je 4-vorku,lijevu gornju,a fali mu donja dvica...


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12105
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 10:02:09   
R&T@
Lady, treba ti odmora poslije "radnog" vikenda...

A za te "brendove", moja R. ima T. mentora...ona joj lijepo objasni kako da meni izvuce novac...ali dobro je dok se ne loze na cudovista...

Sad su aktuelne neke Barbike Frankestajn, pa skontaj kako izgledaju...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12106
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 10:10:32   
gvendolina
jutrouser posted image

I kod nas se spavanje poremetilo i nema nikakvog pravila,juce nije nikako spavao i zaspao je navece tek u pola 11.to mi nikako ne ide u glavu,jer smo isli i vani i izmorio se a ipak ne zaspiuser posted image a prekjuce smo citav dan proveli ko rodice i igrao se u kuci,a zaspao je oko 7 i prespavao nocuser posted image

Evo sad gleda reklame i samo narucuje sta ce kupitiuser posted image user posted image

Jelena kako ste danas?
Hanady jesi li ti bolje?




_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12107
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 10:12:04   
R&T@
IZVORNA PORUKA: gvendolina


Evo sad gleda reklame i samo narucuje sta ce kupitiuser posted image user posted image





Pricaj mi o tomeuser posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 12108
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 10:21:58   
Lady26
Od toga sam "rahat" jos hB user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12109
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 10:23:10   
R&T@
Izmahalah na drugoj temi, pa da javim zenicama koje se nje sjecaju:

Nasa Sonja se poradjauser posted image

Drzimo joj fige...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12110
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 10:25:39   
dubravka01
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: gvendolina


Evo sad gleda reklame i samo narucuje sta ce kupitiuser posted image user posted image





Pricaj mi o tomeuser posted image user posted image


E znači ni moj O. nije jedini ovisnik o reklamama, mm kaže, pusti se ti ženo pjesmica i crtića nasnimaj mu reklama da ima u autu kad se vozimo na duže user posted image


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12111
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 10:26:09   
Lady26
Da prodje sto lakse aBd user posted image user posted image user posted image
Sonja nas zaboravila ali mi nju nismo user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12112
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 10:28:55   
mama75
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: gvendolina


Evo sad gleda reklame i samo narucuje sta ce kupitiuser posted image user posted image





Pricaj mi o tomeuser posted image user posted image

Hajd sto velika narucuje, ali mala gleda reklame i govori: kupiO mi ovo (valjda se babi obraca user posted image ). I nije bitno sta je, cak i reklama za Merkator ili Konzum, ona samo govri: kupio mi ovo!!!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12113
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 10:30:36   
Hanady RR
Jutro...

ja bez ture....user posted image
bolje sma ...al sma noć porvela presvlačeći se i preznojavala sma s eužas...valjd akkao sma koristila sve živo za skidanje ture tek sad počelo djelovatiuser posted image

Znači Sonja na poroduuser posted image

Lady mi imamao isto narukvicu i naušnice kitty za stariju al nemamo za mlađu pa sda ni starija ne nosa inače će joj mlađa sve počupatuser posted image
Sve se kanim da odem i mlađoj da kupim, vdijela sma u prizemlji BBi u prolazau da ima...dobro si me napomenula kako d askršim lovuuser posted image

Sad razmišljam da pravim neki kolačić za cure kad mi danas dođu....

On biznis neću do ponedeljka...tako da imama divnih planova šta raditi s anjima kući...
sve neke novogodišnje kativnosti...smao moram u neku knjižaru d ase zavalim malouser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12114
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 10:31:33   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: gvendolina


Evo sad gleda reklame i samo narucuje sta ce kupitiuser posted image user posted image





Pricaj mi o tomeuser posted image user posted image

Hajd sto velika narucuje, ali mala gleda reklame i govori: kupiO mi ovo (valjda se babi obraca user posted image ). I nije bitno sta je, cak i reklama za Merkator ili Konzum, ona samo govri: kupio mi ovo!!!


user posted image

i moje...mlađa posebno...al ona fino prezicira ko da kupi ''mamaaaaaaa kupi mi ovo, mamaaaaaaaa''user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 12115
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 10:33:42   
Lady26
Lana ne zna za Hello Kitty, njoj je to samo lijepa maca user posted image user posted image
Eh da je Dora, Pepa to bi bila druga prica user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12116
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 10:36:15   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: tajra

Izmahalah na drugoj temi, pa da javim zenicama koje se nje sjecaju:

Nasa Sonja se poradjauser posted image

Drzimo joj fige...user posted image


user posted image user posted image user posted image ja se bas neki dan pitam ima li novosti,tajra sta bi mi bez tebeuser posted image ...nadam se da ce sve dobro proci aBd. A nije ona nas zaboravila ,nema trenutno internet kuci

A su reklame oduvijek zanimljive i meni je bilo bas simpaticno,ali sad nam je poceo diktirati spisak za kupovinu i to ne samo igracke i slatkisi vec i sve ostalouser posted image A ne moram ni spominjati da vecinu napamet znauser posted image






_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12117
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 10:36:56   
Hanady RR
ma sve je to kako se djeca navuku...
kod mene starija nije znala za hello kiity kako treba...njoj je jagodica bobica bila ''idol''user posted image
al sad kako mlađa za njom ludi i ova počela...

ma ja sma polako al sigurno počela izbacivati te likove...
nemožeš ih obuć...
krenemo negdje počnu plakat hoće kitty, hoće doru...nemama vazda isto da im obučem pa me izludeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12118
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 10:38:15   
Hanady RR
za farahin rođkas bih se tako neutralnošću bavila...al jok ta smao priča kitty ovo-kitty ono...meni dosadila...ubi mi mačka maštu majekmiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12119
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 10:42:59   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Jutro...

ja bez ture....user posted image
bolje sma ...al sma noć porvela presvlačeći se i preznojavala sma s eužas...valjd akkao sma koristila sve živo za skidanje ture tek sad počelo djelovatiuser posted image



ma najvaznije se dobro preznojiti,nego jel opet nestajalo vode ili si se do 12 preznojavalauser posted image

drago mi je da ti j boljeuser posted image



_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12120
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 10:45:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Jutro...

ja bez ture....user posted image
bolje sma ...al sma noć porvela presvlačeći se i preznojavala sma s eužas...valjd akkao sma koristila sve živo za skidanje ture tek sad počelo djelovatiuser posted image



ma najvaznije se dobro preznojiti,nego jel opet nestajalo vode ili si se do 12 preznojavalauser posted image

drago mi je da ti j boljeuser posted image




nama noćas nije bilo redukcijeuser posted image
a i d aje bilo ja sma s eveć uštelila...znaš kako lijep lončić imamuser posted image
sve češće se lončarim u posljednje vrijemeuser posted image
jest da s enanerviram malo me emocije spucaju pa vododvodu nabrajam sve po redu...al opet kad završim meni super pa me i ljutnja porđeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 12121
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 11:18:43   
pocahontas
hello narode..
jelena, ženo drž' se user posted image
nama se bliži dodjela paketića i deda mraz pa sam sad izletila u one2play da mu kupim poklon user posted image R. poželio alHa Romeo, polomih se tražeći bas tu tipu auta, sve sam im tamo ispremetala user posted image i kupih mu neki malecki ali nije alHa romeo...ma hajd Boga ti kao da on zna tačno, bitno je da liči...i  kupi mu luda mama laptop...razbice ga za dvije minute ali ne mogu sada da se sekiram oko toga...hebat ga...nek se dijete raduje bar kada ga vidi user posted image
ljubac svima user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12122
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 11:32:03   
R&T@
O paketicima puno ne mislim...
jer sam skontala da uvijek bespotrebno pretjeram,
pa sakrivam slatkise pola godine....
a igracku kupim na brzinu jer, zaboga, tad treba izabrati nesto...


Sad ponovo mastam i drzim fige sama sebi, ali ne smijem da vam napisem zasto jer cete mi opet zavidjeti...kao sto bih i ja vamauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12123
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 11:41:19   
Emica_sa
Jutro,ja sam vise luda ali stvarno su mi postali tanki zivci da je to za pricuuser posted image


Mene Alan izludi,on mene nista ne slusa,evo citavo jutro mi pravi problemeuser posted image


On je oduvijek bio tersonja pravi, ako mu nesto ne dam imao je fazu kad se bacao po podu,udarao glavom,jedno vrijeme sam bila luda zbog toga.Carape nije nikada htio da nosi,stalno ih je skidao,pa smo osudeni na hulahopke,a sada je i to poceo da skida,jednostavno voli da je bez odijeceuser posted image Ja ga znam i naruziti i fino mu reci,ali ne pomaze,po 10 puta se on skine,ja ga oblacim i tako u krug

Penje se po uglu i trci,po 10 puta mu kazem da side,nebi me poslusao nema sanse,povisim i ton jer nakon sto mu 10 puta nesto kazem nemam ni ja vise zivaca za normalan razgovor

Kad mu kazem da ne lupa zbog komsija on namjerno lupauser posted image

Uvijek voli da je sve razbacano,imamo 2 velike kutije igracaka i on ih samo prospe i ode,ako hocu da pokupim,on opet prospe

Kocke mu nisu uopce interesantne,ali bitno je samo da su po podu razbacane,ako hocu da ih pokupim pada u trans

Bilo bi tu jos stvari da napisem,ali dajte neki savjet kako da izadem na kraj s njimuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12124
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 11:45:24   
Hanady RR
Emiceuser posted image

to što ti opisuješ svo smo mi prošli na ovaj ili onaj način...

najprije sebe ne opterečuj porsutim igračkama...
a drugo dvije kutije svedi na jednu...

malo to podjeli pa ono čime se igra sad neka stoji a drugu kutiju skloni...tako ćeš imati adute da svermena na vrijeme ga ''iznendaiš'' nečim novim pa s etime zaigra bar pola satauser posted image

nemoj gubiti živce...
kada s epnje na ugao nemoj ga dozivati i govoriti ...nego priđeš skineš ga uzmeš olovku i papir ia počneš crtati...znači usmjeriš mu pažnju na nešto drugo...

isti štos i sa lupanjem...smao mu probudi zantiženju nečim novim smirenijim u tom trenutku...

A to što s ebaca...smao stavi nogu da ne udari od ćošak...porđe touser posted image

polako ženouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 12125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  483 484 [485] 486 487   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  483 484 [485] 486 487   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *