|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  480 481 [482] 483 484   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:14:18   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: tajra

Mama2009, ne znam kakav mu je med, ali mu je prezime user posted image
user posted image user posted image user posted image


ma prezime je Krešić

do mog tipkanja je



prije ce biti da je do moje pokvarene masteuser posted image


ma pomislila sam na to, al reko ma nije ona takva, ona je jedna divna majka dvoje dijece...ozbiljna zena user posted image user posted image user posted image user posted image



jes, jes kako da nouuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12026
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:15:58   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

dadada, lanu su vec jednom uspavljivali, i ja sam se brinula al je ok proslo, nije toliko strasno
A cime ih uspavajuuser posted image


joj draga, stvarno se vise ne sjecam na koji nacin, al su joj nesto dali za nekih 15ak minuta je oborilo, osamutilo i zaspala je. probudila se nakon zavrsetka snimanja. to je bilo kad su joj snimali glavu, kad smo morali da provjerimo jel sve ok, jer je kasnila sa dizanjem i prohodavanjem. hvala bogu sve je bilo okuser posted image
ako je phenobarbiton...nema sanse



a zasto bi ga trebali uspavati?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12027
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:17:00   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

dadada, lanu su vec jednom uspavljivali, i ja sam se brinula al je ok proslo, nije toliko strasno
A cime ih uspavajuuser posted image


joj draga, stvarno se vise ne sjecam na koji nacin, al su joj nesto dali za nekih 15ak minuta je oborilo, osamutilo i zaspala je. probudila se nakon zavrsetka snimanja. to je bilo kad su joj snimali glavu, kad smo morali da provjerimo jel sve ok, jer je kasnila sa dizanjem i prohodavanjem. hvala bogu sve je bilo okuser posted image
ako je phenobarbiton...nema sanse


ne znam, ne razumijem se pa nisam ni pitala, mislim da su joj dali kao cepic u guzu, ali nisam 100% sigurna

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12028
   [Obrisana poruka]
7.12.2011 22:17:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teki)
  Neposredna veza do poruke: 12029
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:18:25   
Anoniman
Lady ovaj med ko stvoren za vas i za probleme kod probave.

D vece drage dameuser posted image
Tajra, tajra...sram da ti uNiđe user posted image

Moja djeca spavaju, temperatura bila 40,3...samo govori boji, boji (boli), opet sam voltarenom morala obarati temperaturu. Luka nesto zaHebava, ali valjda ce nocas biti dobar, jos mi samo treba i oko njega da dezuram. Momak svaku noc bi dernecio.



(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 12030
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:19:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

dadada, lanu su vec jednom uspavljivali, i ja sam se brinula al je ok proslo, nije toliko strasno
A cime ih uspavajuuser posted image


joj draga, stvarno se vise ne sjecam na koji nacin, al su joj nesto dali za nekih 15ak minuta je oborilo, osamutilo i zaspala je. probudila se nakon zavrsetka snimanja. to je bilo kad su joj snimali glavu, kad smo morali da provjerimo jel sve ok, jer je kasnila sa dizanjem i prohodavanjem. hvala bogu sve je bilo okuser posted image
ako je phenobarbiton...nema sanse



a zasto bi ga trebali uspavati?

da mu urade taj nekakav audiogram ili vec kako se zove...da mu sluh provjere

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 12031
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:19:42   
Anoniman
Dadada moju anu nisu uspavljivali kod audiometrije, a nije bas nesto anam, zaman bila ni mirna. Sve zavisi od aparature.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12032
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:20:01   
teacher75
meni je prijateljica nahvalila maticnu mlijec koju uzima od ovog proizvodjaca, navodno od kad je uvela maloj nije se razboljela;

pa i ja kontam izeti ovoj svojoj

< Poruku je uredio Hanady RR -- 7.12.2011 23:52:53 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12033
   [Obrisana poruka]
7.12.2011 22:22:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 12034
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:22:13   
bananica
da mu urade taj nekakav audiogram ili vec kako se zove...da mu sluh provjere


i mora se uspavati? nema neka druga varijanta?
znam da mi je drugarica kontrolisala sluh djeci, al nije pricala nista o uspavljivanju, s tim da ona to nije radila u BiH


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12035
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:22:18   
Anoniman
a
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Dadada moju anu nisu uspavljivali kod audiometrije, a nije bas nesto anam, zaman bila ni mirna. Sve zavisi od aparature.
e pa ako mi kazu da ga moraju uspavati ja cu odbiti i odvesti ga kod tog tvog ...svakako mi je mala rekla da ima bolje aparate neg ovi goreuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12036
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:24:01   
Anoniman
ma mala mi rece ako bude bas nemiran da ce morati tj. ako bude plakao...a ja se nadam da nece...ma kako god...sve cu probati da ga ne uspavaju...ako bas, bas bude morao onda ok
IZVORNA PORUKA: bananica

da mu urade taj nekakav audiogram ili vec kako se zove...da mu sluh provjere


i mora se uspavati? nema neka druga varijanta?
znam da mi je drugarica kontrolisala sluh djeci, al nije pricala nista o uspavljivanju, s tim da ona to nije radila u BiH



(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 12037
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:24:14   
bananica
dadada, a zasto si protiv uspavljivanja?
ja o ovome nemam pojma, pa zato pitamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12038
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:24:20   
teacher75
i lani su kontrolisali i sluh kao dio pretraga i nisu je uspavljivali, e sad ne znam sta su njoj radili, stavljali su joj neke aparate na usi i posmatrali

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12039
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:25:09   
bananica
jelena je li kod vas bolja situacija?

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12040
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:31:01   
mama2009
IZVORNA PORUKA: salmy

mama 2009 jel bolje ljepotica?


ne znam sta da ti kazem, bolje jeste al nismo jos ozdravili....

jooooj ovo traje predugo od 1.9 vise ne mogu....

kazem ja bratu jos 2 metra strika i da se okacim na banderu.....a on ce na to "jok sestro ja sam ti suduznik za stan, ko ce kredit otplatiti"


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 12041
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:32:59   
mama2009
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: tajra

Mama2009, ne znam kakav mu je med, ali mu je prezime user posted image
user posted image user posted image user posted image


ma prezime je Krešić

do mog tipkanja je



prije ce biti da je do moje pokvarene masteuser posted image


ma pomislila sam na to, al reko ma nije ona takva, ona je jedna divna majka dvoje dijece...ozbiljna zena user posted image user posted image user posted image user posted image



jes, jes kako da nouuser posted image


hej ti nemajko br 2. jesi li vidjela linkove za med


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12042
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:33:30   
salmy
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: salmy

mama 2009 jel bolje ljepotica?


ne znam sta da ti kazem, bolje jeste al nismo jos ozdravili....

jooooj ovo traje predugo od 1.9 vise ne mogu....

kazem ja bratu jos 2 metra strika i da se okacim na banderu.....a on ce na to "jok sestro ja sam ti suduznik za stan, ko ce kredit otplatiti"

  ma joj bice bolje,dusa mala bas se pati 

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12043
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:33:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

dadada, a zasto si protiv uspavljivanja?
ja o ovome nemam pojma, pa zato pitamuser posted image

slusaj, nisam protiv kada se mora...tipa operacije ili neki pregledi koji su jako bitni...al da mi uspavljuju dijete samo zato sto je njima aparatura losa...e vala ne mislim...svako uspavljivanje hebiga nosi neki rizik...kao i lijekovi koji cesto koriste za omamljivanje...nekad davno mi je prijateljica pricala da daju maloj djeci phenobarb...on se inace daje kod epilepsije...moja Leni ga je pila...spada u "narkotike"

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 12044
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:36:44   
mama2009
IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je prijateljica nahvalila maticnu mlijec koju uzima od ovog proizvodjaca, navodno od kad je uvela maloj nije se razboljela;

pa i ja kontam izeti ovoj svojoj


teacher ja kad sam spomenula dr Gordani da sam narucila med od nekog Ante, kaze ona jel Krešića kao on je super bla bla ...tako da ne sumnjam u ovaj med, s obzirom da je i pedijatrica potvrdila dobro iskustvo s njim, plus cula sam sa vise strana za ovaj med i odlucila se


< Poruku je uredio Hanady RR -- 7.12.2011 23:53:16 >


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12045
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:39:08   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

dadada, a zasto si protiv uspavljivanja?
ja o ovome nemam pojma, pa zato pitamuser posted image

slusaj, nisam protiv kada se mora...tipa operacije ili neki pregledi koji su jako bitni...al da mi uspavljuju dijete samo zato sto je njima aparatura losa...e vala ne mislim...svako uspavljivanje hebiga nosi neki rizik...kao i lijekovi koji cesto koriste za omamljivanje...nekad davno mi je prijateljica pricala da daju maloj djeci phenobarb...on se inace daje kod epilepsije...moja Leni ga je pila...spada u "narkotike"



da, da sad kontam, pa ne bih ni ja pristala na uspavljivanje iz tog razloga

a za taj lijek sam cula



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12046
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:39:45   
Hanady RR
Hajde ladyblue de otvori sebi te linkove sa mediće i spasi da mogu pobrisat...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12047
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:40:52   
Hanady RR
Dadada Arman je sve al nije mirno dijete...2 puta je radio taj nalaz u Općoj bolnici nisu ga nikada uspavaliuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12048
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:41:41   
teacher75
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je prijateljica nahvalila maticnu mlijec koju uzima od ovog proizvodjaca, navodno od kad je uvela maloj nije se razboljela;

pa i ja kontam izeti ovoj svojoj


teacher ja kad sam spomenula dr Gordani da sam narucila med od nekog Ante, kaze ona jel Krešića kao on je super bla bla ...tako da ne sumnjam u ovaj med, s obzirom da je i pedijatrica potvrdila dobro iskustvo s njim, plus cula sam sa vise strana za ovaj  med i odlucila se


a ima li kod njega maticna mlijec, jer ja bih iskljucivo da uzmem cistu maticnu mlijec, a na ovoj njegovoj stranici nema medju proizvodima ili ja ne vidim dobrouser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 7.12.2011 23:53:33 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12049
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:46:18   
mama2009
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je prijateljica nahvalila maticnu mlijec koju uzima od ovog proizvodjaca, navodno od kad je uvela maloj nije se razboljela;

pa i ja kontam izeti ovoj svojoj


teacher ja kad sam spomenula dr Gordani da sam narucila med od nekog Ante, kaze ona jel Krešića kao on je super bla bla ...tako da ne sumnjam u ovaj med, s obzirom da je i pedijatrica potvrdila dobro iskustvo s njim, plus cula sam sa vise strana za ovaj med i odlucila se


a ima li kod njega maticna mlijec, jer ja bih iskljucivo da uzmem cistu maticnu mlijec, a na ovoj njegovoj stranici nema medju proizvodima ili ja ne vidim dobrouser posted image


ja sam prvo ciku nazvala i pito me sta je djetetu, koji su problemi bla bla, dal je alergicna na sta i sl...pa mi je covjek rekao ja vam preporucujem to, to i to...

danas narucis sutra ti je na adresi, platis cika postaru i konzumiras

nisam iskreno pitala za maticnu mlijec, ja sam trazila za imunitet i spomenula probleme sa respiratornim sistemom, ciko sasluso rekao svoje i svi sretni i zadovoljni

Jelena je takodje nazvala pa nam je zajedno poslao...

mi pijemo vec drugi dan, s tim sto sam sinoc poslije sirupa imala ciscenje kuce, moje dijete se zakasljalo i povratilo grudvu bijelu slajma...


< Poruku je uredio Hanady RR -- 7.12.2011 23:53:46 >


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  480 481 [482] 483 484   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  480 481 [482] 483 484   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *