|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  479 480 [481] 482 483   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 20:27:55   
R&T@
user posted image  za nalaz...

Moje ustale u pola pet... sve mi se cini da cu ja zaspati prije njihuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 12001
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 20:29:06   
teacher75

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Moje dijete mm odvede doktoru, nije pomogao dalsy, nista nije skinuo temperaturu, nije pomogao lupocet, skocila joj na 40,7 sad joj stavila pola voltarena i odvede je doktoru. Jos na sve ovo prvi put mi dosla user posted image posle poroda, imam osjecaj da se na djelice rastavljam koliko me stomak zeza. Srece da ne ureknem Luka dobar, jadan kao da zna sta se desava cijelo jutro ili drinjca ili lezi u ljuljasci.

Dadada nisu joj slikali pluca ali jesu slusali. Ona meni nikad se nije ni jednom zakasljala od kako se rodila, stvarno nije imala sa tim problema, pa se nadam da nisu pluca.


ako ovo potraje ja bih ti savjetovala da joj ipak poslusaju pluca, znas kako smo mi bile zaglavile u bolnici radi upale na oba plucan krila a na slusalicama joj nista nisu culi niti je uopce kasljala sve to vrijeme


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12002
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 20:29:35   
tekja
user posted image za Anela i Lanu
Iman, dobro je malena prosla...hB...

Dafri, Una bas rani na spavanjeuser posted image user posted image , pa ti sad imas citavu vecer za sebeuser posted image ...uzivaj...

Tajrauser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 12003
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 20:54:25   
Anoniman
user posted image user posted image Lana i Anelko

ja se sad istraumiralauser posted image user posted image ...a mala se ne javlja...malaaaaaaaaa...kako to snimanje izgledauser posted image

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 12004
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 21:08:43   
R&T@
Cudo se MALA ne javlja, a utakmica jeuser posted image
O kakvom snimanju je rijec?


I meni treba savjet od vas dvije...
Prijateljica ima djecaka koji muca...vodila ga je u Dom zdravlja, ali kazu da im je guzva u tim nekim grupama za vjezbu...
Sta mislite ima li potrebe da ga vodi toj zeni sto ste vas dvije isleuser posted image


Tekja, ona slika jucer je user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12005
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 21:09:31   
Anoniman
felix želim vam sto brže privikavanje na vrtic..teacher bravo za nalazeuser posted image Jelena nadam se da ce Ana brzo ozdraviti ,ti si stvarno hrabra žena,svaka castuser posted image ja sam ozdravila ,danas nemam temperature,isti virus kao i kod Nikole samo je mene malo vise oborilo, al Bogu hvala proslo je..

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12006
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 21:15:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Cudo se MALA ne javlja, a utakmica jeuser posted image
O kakvom snimanju je rijec?


I meni treba savjet od vas dvije...
Prijateljica ima djecaka koji muca...vodila ga je u Dom zdravlja, ali kazu da im je guzva u tim nekim grupama za vjezbu...
Sta mislite ima li potrebe da ga vodi toj zeni sto ste vas dvije isleuser posted image


Tekja, ona slika jucer je user posted image user posted image
ne znam kako se tacno zove...nekakav audiogramuser posted image ili tako nesto...da vide je li cuje kako treba...pa mi mala rece da mora biti savrseno miran tj. da ih uspavaju...a ja vala ne mislim da dam da ga uspavajuuser posted image

A za mucanje...ja bih svakako otisla...bolje sto prije da se sanira...ako je moguce
mozda da vidis i sa mamom almom...i ona je svoju curisu vodila radi istog problema...pa da vidis gdje, sta i kko

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 12007
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 21:19:51   
R&T@
Hajde mi posalji kontakt podatke za tu doktoricu, da je uputim...
a svakako cu pitati i ostale...

Vjerovatno taj pregled nije strasan, pa nisu ni ostale mame lude...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12008
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 21:26:32   
selebriti
Dobro veče...

Što se tiče igraone, možda ja mogu i sutra, .. partnerka za stoni tenis mi je malo neozbiljna, ... pa et... javim...
Koji vama dan više odgovara?

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12009
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 21:28:31   
teacher75
jelena, sad vidjeh da je gnojna angina, dok sve iscitah, sretno, da brzo ozdravi! bas mi je zao, al nek nisu plucauser posted image dadada, lanu su vec jednom uspavljivali, i ja sam se brinula al je ok proslo, nije toliko strasno

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12010
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 21:36:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

dadada, lanu su vec jednom uspavljivali, i ja sam se brinula al je ok proslo, nije toliko strasno
A cime ih uspavajuuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 12011
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 21:57:25   
mama2009
olaaa  evo i nas, vidim ima svasta

za svu bolesnu djecicu veliki user posted image da so prije ozdrave

tajra moja prijateljica radi u vrazovoj kao logoped i znam da su uzasne guzve....ako ti mogu pomoc javi se


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12012
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 21:59:04   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: mama2009

olaaa  evo i nas, vidim ima svasta

za svu bolesnu djecicu veliki user posted image da so prije ozdrave

tajra moja prijateljica radi u vrazovoj kao logoped i znam da su uzasne guzve....ako ti mogu pomoc javi se



ti mi trebašuser posted image

rekla mi je Jelena za med...de mi reci ime tog "medara" da i ja to izučim pa da naručim

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12013
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:00:20   
R&T@
mama2009, kako je D.?

Bas, bas mi je zao sto joj privikavanje tako "bolno" ideuser posted image

To je djecak od moje radne kolegice, ima pet i pol godina...vodila ga je u Omer Maslic, ali nista od njih...
Hvala tebi...javim ti se ako bude trebalo...



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12014
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:02:05   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

dadada, lanu su vec jednom uspavljivali, i ja sam se brinula al je ok proslo, nije toliko strasno
A cime ih uspavajuuser posted image


joj draga, stvarno se vise ne sjecam na koji nacin, al su joj nesto dali za nekih 15ak minuta je oborilo, osamutilo i zaspala je. probudila se nakon zavrsetka snimanja. to je bilo kad su joj snimali glavu, kad smo morali da provjerimo jel sve ok, jer je kasnila sa dizanjem i prohodavanjem. hvala bogu sve je bilo okuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12015
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:04:00   
mama2009
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: mama2009

olaaa evo i nas, vidim ima svasta

za svu bolesnu djecicu veliki user posted image da so prije ozdrave

tajra moja prijateljica radi u vrazovoj kao logoped i znam da su uzasne guzve....ako ti mogu pomoc javi se



ti mi trebašuser posted image

rekla mi je Jelena za med...de mi reci ime tog "medara" da i ja to izu�im pa da naru�im


ante kresić


ovo smo mi uzeli

Sirup od iglica bora

Med za ja�anje prirodnog imuniteta - 1




< Poruku je uredio Hanady RR -- 7.12.2011 23:52:24 >


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12016
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:05:46   
R&T@
Mama2009, ne znam kakav mu je med, ali mu je prezime user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12017
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:07:35   
mama2009
IZVORNA PORUKA: tajra

Mama2009, ne znam kakav mu je med, ali mu je prezime user posted image
user posted image user posted image user posted image


ma prezime je Krešić

do mog tipkanja je


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12018
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:08:54   
R&T@
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: tajra

Mama2009, ne znam kakav mu je med, ali mu je prezime user posted image
user posted image user posted image user posted image


ma prezime je Krešić

do mog tipkanja je



prije ce biti da je do moje pokvarene masteuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12019
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:09:01   
mama2009
IZVORNA PORUKA: tajra

mama2009, kako je D.?

Bas, bas mi je zao sto joj privikavanje tako "bolno" ideuser posted image

To je djecak od moje radne kolegice, ima pet i pol godina...vodila ga je u Omer Maslic, ali nista od njih...
Hvala tebi...javim ti se ako bude trebalo...




jos ne znamo tacnu dg, pijemo opet sirup user posted image temp nije imala cijeli dan mada je sad vruckasta
sutra pokusamo uhvatiti pis pis da odnesemo na urinokulturu


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12020
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:10:09   
mama2009
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: tajra

Mama2009, ne znam kakav mu je med, ali mu je prezime user posted image
user posted image user posted image user posted image


ma prezime je Krešić

do mog tipkanja je



prije ce biti da je do moje pokvarene masteuser posted image


ma pomislila sam na to, al reko ma nije ona takva, ona je jedna divna majka dvoje dijece...ozbiljna zena user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12021
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:10:47   
salmy
mama 2009 jel bolje ljepotica?

Felix nisam skontala da ste krenuli u viticuser posted image user posted image  superiska,nadam se da ce se Anelko brzo navici

< Poruku je uredio salmy -- 7.12.2011 22:13:59 >

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12022
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:11:02   
teki
dobro vece svima, i moj djecak spava ja malo citam sta vi radite i kako su djecica. jelena draga si stvarno dobro jaka osoba svaka ti cast i da da Ana sto prije ozdravi.  Felix da niste krenuli u nas vrtic mi smo dobili novog djecaka. mi idemo u Nur

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12023
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:13:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

dadada, lanu su vec jednom uspavljivali, i ja sam se brinula al je ok proslo, nije toliko strasno
A cime ih uspavajuuser posted image


joj draga, stvarno se vise ne sjecam na koji nacin, al su joj nesto dali za nekih 15ak minuta je oborilo, osamutilo i zaspala je. probudila se nakon zavrsetka snimanja. to je bilo kad su joj snimali glavu, kad smo morali da provjerimo jel sve ok, jer je kasnila sa dizanjem i prohodavanjem. hvala bogu sve je bilo okuser posted image
ako je phenobarbiton...nema sanse

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 12024
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 22:13:24   
teacher75

IZVORNA PORUKA: teki

dobro vece svima, i moj djecak spava ja malo citam sta vi radite i kako su djecica. jelena draga si stvarno dobro jaka osoba svaka ti cast i da da Ana sto prije ozdravi.  Felix da niste krenuli u nas vrtic mi smo dobili novog djecaka. mi idemo u Nur

felix nije iz sarajevauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 12025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  479 480 [481] 482 483   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  479 480 [481] 482 483   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *