|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  176 177 [178] 179 180   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
25.5.2011 19:19:54   
R&T@
Svidjaju mi se i ove s "torticama"(mafinima) okolo...

http://4.bp.blogspot.com/_YAGtBfWtN_M/TMUhjZ4nKmI/AAAAAAAABsQ/oxm0MsZ-FyU/s400/2-tier-winnie-the-pooh.jpg

Mozda cu ja za Tajru nesto ovako, tematike nepoznate, pa da djecica uzmu ove male nakon onog famoznog kruga puhanja svjecice...

Mislim da nasa palachinker pravi ovakve...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 4426
   RE: Fondant
25.5.2011 19:28:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Svidjaju mi se i ove s "torticama"(mafinima) okolo...

http://4.bp.blogspot.com/_YAGtBfWtN_M/TMUhjZ4nKmI/AAAAAAAABsQ/oxm0MsZ-FyU/s400/2-tier-winnie-the-pooh.jpg

Mozda cu ja za Tajru nesto ovako, tematike nepoznate, pa da djecica uzmu ove male nakon onog famoznog kruga puhanja svjecice...

Mislim da nasa palachinker pravi ovakve...


eda i ja sma kupila neko potolje u JINKS ako potrefih opetuser posted image da gore bude torta a dole muffini a ova winny mi je plaho zanimljica...muffina koliko dječice na samijevoj zabavi jer neće ih puno biti...a na dva sprata torta za ostale...

i amrino radi kao plashinken miffine...
e ova je favorituser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 4427
   RE: Fondant
26.5.2011 7:57:56   
dush
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a u junu imamo borbu ko ahmed nurudin ....user posted image

garfld, winks stela, dora ili tom & jary...pa onda i onaj pony prinsses ma hjde ta bi sve...al svaki dan drugouser posted image
a ja kontala da joj napravim da joj svi dosadašnji likovi vire iz torte finouser posted image ono po detalj svake tematike a da ostatak partija bude bez tematike...roz naravno al bez teme neke...ia da ovim rođakosom zaključimo masovna slavlja u obliku teferiča za njuuser posted image user posted image

al dabogdauser posted image

a ovu sam sama anašla i pirbilježila...nisu spartovi kao košnica a baš simpauser posted image



Hanady, imas onaj fol da napravis tortu pa preko fodnan jedan pa poslije stavis preko jos jedan fondan i onda na sredini razrezes zvijezdu i krajeve presavijes, pa ti izgleda kao da se torta otvorila, a u sredinu poredas figurice.
Ovako:
http://www.sweetthingsbylaura.com/wp-content/uploads/2010/08/Planet-Cake-Basics-101-3-300x225.jpg

Samo da ti bude veca ova "rupa"

I to mozes staviti na zadnji sprat, a na donja dva sprata poredas po koju malu figuricu, cvjetice, travu, ....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4428
   RE: Fondant
26.5.2011 8:44:39   
Cherry
E, drage moje. Ovim putem zelim sve zaineteresovane da obavijestim da sam nasla liniju preko koje mogu narucivati sav potreban alat za rad sa fondanom, oklagije, sablone, sjekace, pa i sam fondan. Ukoliko je neka od vas zainteresovana, moze mi se javiti na PP, pa cu naruciti i za nju. Ja sam kupila mnogo tih sitinica i mogu vam reci da zaista pomazu i stede vrijeme. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... to mi treba - moj mali zaklon ispod neba...

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 4429
   RE: Fondant
26.5.2011 21:16:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dush

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a u junu imamo borbu ko ahmed nurudin ....user posted image

garfld, winks stela, dora ili tom & jary...pa onda i onaj pony prinsses ma hjde ta bi sve...al svaki dan drugouser posted image
a ja kontala da joj napravim da joj svi dosadašnji likovi vire iz torte finouser posted image ono po detalj svake tematike a da ostatak partija bude bez tematike...roz naravno al bez teme neke...ia da ovim rođakosom zaključimo masovna slavlja u obliku teferiča za njuuser posted image user posted image

al dabogdauser posted image

a ovu sam sama anašla i pirbilježila...nisu spartovi kao košnica a baš simpauser posted image



Hanady, imas onaj fol da napravis tortu pa preko fodnan jedan pa poslije stavis preko jos jedan fondan i onda na sredini razrezes zvijezdu i krajeve presavijes, pa ti izgleda kao da se torta otvorila, a u sredinu poredas figurice.
Ovako:
http://www.sweetthingsbylaura.com/wp-content/uploads/2010/08/Planet-Cake-Basics-101-3-300x225.jpg

Samo da ti bude veca ova "rupa"

I to mozes staviti na zadnji sprat, a na donja dva sprata poredas po koju malu figuricu, cvjetice, travu, ....



a tako sma zamislila ovu za veliku svoju curu s tim d asma ja zamislila jedno kockastu onako srednje veličine i nekoliko ovih zvjezda da joj vire likoviuser posted image

a ova na spratove je za sekinog dječaka...to bih naručila kod nekoag smao da nađem super ideju...nekako sve za njega mi je preobično...ja bih to nešta posebno a nemama pojma pta...
evo sad kombinujem ideju od tri najljepše koje su mi ponuđene u tematici winyy the poohuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 4430
   RE: Fondant
27.5.2011 12:03:39   
docc
Drage zenice, da li neka od vas zna ima li se u Sarajevu gdje kupiti gotov fondan???

Hitno mi treba.

Hvala unaprijed na odgovorima.  user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4431
   RE: Fondant
27.5.2011 13:49:45   
dush
Imas u Alperu.

Ul. Kasindolska cesta br.8
71210 Ilidža-Sarajevo
Bosna i Hercegovina

Tel:
+387 33 69 57 11

(odgovor članu docc)
Neposredna veza do poruke: 4432
   RE: Fondant
27.5.2011 17:31:53   
ilmy
evo i moje fondantusiceuser posted image user posted image user posted image bilo je al slagastih ovo vremenauser posted image user posted image

user posted image


za jednu malu djevojcicuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 4433
   RE: Fondant
27.5.2011 17:36:34   
dush
IZVORNA PORUKA: ilmy

evo i moje fondantusiceuser posted image user posted image user posted image bilo je al slagastih ovo vremenauser posted image user posted image

user posted image


za jednu malu djevojcicuuser posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako je divna!

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 4434
   RE: Fondant
27.5.2011 17:40:57   
mamine oci
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 4435
   RE: Fondant
27.5.2011 17:59:17   
ilmy
user posted image user posted image user posted image   hvala vam....

a ovo sam naucila preko vas i nase drage RR ja se slabije javljam al sam u citanje bas ono redovna svaki danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 4436
   RE: Fondant
27.5.2011 18:00:11   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ilmy

user posted image user posted image user posted image   hvala vam....

a ovo sam naucila preko vas i nase drage RR ja se slabije javljam al sam u citanje bas ono redovna svaki danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



pelijepa jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bravo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 4437
   RE: Fondant
27.5.2011 18:10:16   
palachinken
Kako je nježna. Super!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4438
   RE: Fondant
27.5.2011 18:33:08   
ilmy
user posted image user posted image user posted image hvala vam... imam morala za daljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4439
   RE: Fondant
30.5.2011 11:22:13   
DM
Iiiiii je li iko pravio sa običnim šećerom fondant(mislim umjesto fruktoze)?!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 4440
   RE: Fondant
30.5.2011 13:23:18   
ilmy
jesam ja sam pravila sa obicnim secerom i nije mi uspio jedva sam od cijele mjere prekrila obicnu tortu bio je uzasno tvrd i debeo.. nista nije valjao bar kod mene mozda kod nekog uspije al ja nemam dobro iskustvo sa seceromuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 4441
   RE: Fondant
30.5.2011 13:26:11   
palachinken
Nisam probala, ali neko naprijed je rekao da ne može.
Ja se opraštam od fondana neko vrijeme, kod mene u stanu je toliko vruće (zadnji sprat) da se bukvalno topi kad ga stavim preko torte, a kad pravim figurice, liči na bauštelu, koliko im konstrukcije i oplate stavim. Jednostavno, neće da bude čvrst i tačka user posted image Nastavit ću kad zahladni user posted image



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 4442
   RE: Fondant
30.5.2011 13:53:41   
DM
E da si i (vam) odgovorimuser posted image user posted image user posted image Može fondant i sa običnim šećerom(umjesto fruktoze) samo treba biti u prahu da se brže istopi u vodi!
Ja sam upravo od nj napravila žapca(sa Minjine kuhinjice) i nije loš za početakuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4443
   RE: Fondant
30.5.2011 14:11:45   
dush
A koja je fora da onaj secer sa malo vode vrije samo 20ak sekundi? Zasto ne vise/manje?

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 4444
   RE: Fondant
30.5.2011 15:21:28   
Niobe
user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 4445
   RE: Fondant
30.5.2011 15:48:51   
Bambi09
IZVORNA PORUKA: dush

A koja je fora da onaj secer sa malo vode vrije samo 20ak sekundi? Zasto ne vise/manje?


 
da se ne karamelizira user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 4446
   RE: Fondant
30.5.2011 15:49:23   
Bambi09
IZVORNA PORUKA: Niobe

user posted image

 
sto ja ne vidim u posljednje vrijeme ni jednu tvoju sViku user posted image user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 4447
   RE: Fondant
30.5.2011 15:59:30   
dush
IZVORNA PORUKA: Niobe

user posted image


WOW Niobe!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 4448
   RE: Fondant
30.5.2011 16:16:41   
Niobe
Dush, hvala :))

IZVORNA PORUKA: Bambi09

sto ja ne vidim u posljednje vrijeme ni jednu tvoju sViku user posted image user posted image


bice bice :)) :*


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 4449
   RE: Fondant
30.5.2011 17:51:58   
DM
Je li iko pravio američku tortu pod fondant-može li?!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 4450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  176 177 [178] 179 180   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  176 177 [178] 179 180   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *