|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  174 175 [176] 177 178   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
24.5.2011 14:29:39   
Bambi09
helena, ja sam ranije pisala da mi puno bolja i jaca boja bude kada stavim direktno prah u fondan, nego kada rastopim s vodom pa dodam u tecnom stanju, al ipak mislim da ce "profesionalci" dati bolji odgovor user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4376
   RE: Fondant
24.5.2011 14:31:28   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Bambi09

IZVORNA PORUKA: Lady26

OT hocu i ja ove smajlice, hajde na pp javi koji su user posted image

 
skontaj user posted image
 
palachinken, gledala sam i na tom odjelu, ali jedino sto sam nasla je ovaj grozdjani secer, pa sam zato i pitala da li moze taj u zamjenu


A nešto kontam, ako moze vocni, moze i grozdjani, pa i grožđe je voće user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 4377
   RE: Fondant
24.5.2011 14:32:45   
vila_7
bambi hvala!
Palachinken jel i ti ko Bambi?


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4378
   RE: Fondant
24.5.2011 14:34:41   
palachinken
IZVORNA PORUKA: helena_7

i ako neko moze odmah da odgovori jer radim do 3-kupila sam one male kesice boje i hocu da mi bas bude jarko crvena boja.Kako to postici i kako se uopce postizu jarke a kako pastelne-jel fazon samo u  količini koju dodas?


Probaj dodati boju kad sjedinjujes fruktozu, glicerin i želatin. Jarko, jarko crvena eterikinim bojama...teško. Jedino ti preostaje da kistom bojiš naknadno ali tu moraš biti pažljiva.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4379
   RE: Fondant
24.5.2011 14:38:31   
vila_7
koliko se smije uopce staviti te boje,jel ima određen limituser posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4380
   RE: Fondant
24.5.2011 14:54:04   
palachinken
Pa prati i pomalo dodaji...ako ti se razbljuza, dodaj jos šećera u prahu, ali prati da mu tekstura bude kao i prije boje.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4381
   RE: Fondant
24.5.2011 14:55:48   
vila_7
OK hvala vam svima puno - danas je dan D,sutra se vec nosi mami i tati! Valjda ce uspjeti,vise mi zbog njih,al nisam im nista rekli-kontam ako uspije lijeop cu ih iznenaditi,a ako ne uspije-nece ni znati da sam pravila!user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4382
   RE: Fondant
24.5.2011 15:00:03   
dush
Helena, drzim ti fige!!!! Samo polako i nemoj se nervirati (hm, hm kao ja :D)

Kada budes fondan valjala, pospi stol ili na cemu vec budes radila secerom u prahu da ti se ne zalijepi. I svako malo ga probaj rukama pomjeriti lijevo desno da provjeris da se nije zalijepio...

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4383
   RE: Fondant
24.5.2011 22:05:07   
Bambi09
E drage moje... Nakon silne frke trke, uspjela sam do sada da napravim kore i fil, da slozim u kalupe i da premazem filom... Eh sad odoh prije nego mi Nane zaspi da umutim buttercream, pa da je ostavim malo da odstoji... Taman dok napravim fondan... Nadam se da ce uspjeti zamisao...

Helena i ti roditeljima pravis... Vidis i ja, mom ocu je sutra rodjendan i to jubilarni 70-ti na zdravlje i na dug vijek... MORA mi uspjeti i biti dobra...


_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 4384
   RE: Fondant
24.5.2011 22:08:01   
R&T@
Bambina, drzim ti fige da bude savrsenauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 4385
   RE: Fondant
24.5.2011 22:10:01   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Bambi09

E drage moje... Nakon silne frke trke, uspjela sam do sada da napravim kore i fil, da slozim u kalupe i da premazem filom... Eh sad odoh prije nego mi Nane zaspi da umutim buttercream, pa da je ostavim malo da odstoji... Taman dok napravim fondan... Nadam se da ce uspjeti zamisao...

Helena i ti roditeljima pravis... Vidis i ja, mom ocu je sutra rodjendan i to jubilarni 70-ti na zdravlje i na dug vijek... MORA mi uspjeti i biti dobra...


Sa toliko uloženog truda i ljubavi ce sigurno da uspije. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zelim ti barem jos 30 puta da roditeljima pravis fondantuse user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 4386
   RE: Fondant
25.5.2011 1:05:35   
Bambi09
Drage moje,
nemojte biti ljubomorne i zavidne sto je meni uspjela tortica, nemojte biti tuzne, naucit cete i vi... Sta cete, kad je neko nadaren, onda je obdaren kao npr. ja... Sliku koju cete vidjeti u nastavku mog posta nije kopirana s neta, nije uslikana tudjim aparatom, nego licno sa moga hastala i personalno djelo mojih ruku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ah sto se utjesih... Ma vazna je paznja i trud i zelja i ljubav i sve je vazno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 4387
   RE: Fondant
25.5.2011 9:00:58   
Anoniman
Bambi bravo za tortuuser posted image

(odgovor članu Bambi09)
  Neposredna veza do poruke: 4388
   RE: Fondant
25.5.2011 9:06:54   
R&T@
Oj, Bambinauser posted image

Sigurno nije ukusna jer ne moze oboje, i izgled i ukususer posted image user posted image user posted image

A sto babi ruzicastu?
Je li babo ili neka babauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 4389
   RE: Fondant
25.5.2011 9:08:24   
dush
IZVORNA PORUKA: Bambi09

Drage moje,
nemojte biti ljubomorne i zavidne sto je meni uspjela tortica, nemojte biti tuzne, naucit cete i vi... Sta cete, kad je neko nadaren, onda je obdaren kao npr. ja... Sliku koju cete vidjeti u nastavku mog posta nije kopirana s neta, nije uslikana tudjim aparatom, nego licno sa moga hastala i personalno djelo mojih ruku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ah sto se utjesih... Ma vazna je paznja i trud i zelja i ljubav i sve je vazno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image




Bravo Bambi!!!user posted image


(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 4390
   RE: Fondant
25.5.2011 9:12:31   
Amani12
Bambice svaka cast user posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 4391
   RE: Fondant
25.5.2011 9:15:34   
Bambi09
IZVORNA PORUKA: tajra

Oj, Bambinauser posted image

Sigurno nije ukusna jer ne moze oboje, i izgled i ukususer posted image user posted image user posted image

A sto babi ruzicastu?
Je li babo ili neka babauser posted image user posted image user posted image user posted image

 
eh ludo moja ludasta... cuj baba.. user posted image user posted image user posted image user posted image  ma pravo da ti velim, nestalo mi plavog F, pa sam smutila crveni... na slici djeluje ruzicasti, a u stvari je crveni... a i nekako mi vesela boja pa hajd... parola snadji se... user posted image user posted image user posted image  sto se tice ukusa, vjeruj da je puno ukusnija nego sto je izgledna...
 
ma hvala svima Frlo sam ponosna user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 4392
   RE: Fondant
25.5.2011 10:00:21   
dush
Helena, kako je tovja torta uspjela? Slikice na sucne.... Brzo, brzo :)

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 4393
   [Obrisana poruka]
25.5.2011 10:06:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dush)
  Neposredna veza do poruke: 4394
   RE: Fondant
25.5.2011 10:36:44   
palachinken
Bambi super je, jos na sprat! Ali ja sam otkinula od smijeha na onaj nožni palac što je uletio u kadar user posted image user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4395
   RE: Fondant
25.5.2011 10:38:17   
Lady26
IZVORNA PORUKA: palachinken

Bambi super je, jos na sprat! Ali ja sam otkinula od smijeha na onaj nožni palac što je uletio u kadar user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jao sta si ti skontala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4396
   RE: Fondant
25.5.2011 10:48:30   
zeze
bambi user posted image

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 4397
   RE: Fondant
25.5.2011 10:51:36   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: palachinken

Bambi super je, jos na sprat! Ali ja sam otkinula od smijeha na onaj nožni palac što je uletio u kadar user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jao sta si ti skontala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ne znam kako je kod tebe, ali meni kad udjem na temu prvo prikaze oooogromnu sliku i onda kad sve učita, smanji je. Tako da sam ja nekoliko sekundi gledala u ogromni palac, pa mi se tek naknadno ukazala torta user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 4398
   RE: Fondant
25.5.2011 10:57:35   
vila_7
hvala sto pitate! Ja svoju sliku ne bih da stavljam! user posted image user posted image user posted image user posted image Tako je ispala! user posted image user posted image user posted image
Što je najgore mislila sam da sam kreativna jer lijepo crtam,pišem,pravim slike od cvijeća i sl....Al brate izgleda nije ni ovaj fondan za svakog! user posted image user posted image user posted image
Lako ga je napraviti,ali boje sam se sje..la-prvo htjela crvenu-ma nema sanse-samo roza ispadne,onda pomijesam i plavu pa dobijem ljubicas_tu.
Torta,užas-ispala jako tanka-tako da masna koja ide okolo-isto za siroce user posted image
Brojevi- ma ko da je dijete pisalo!
I stalno mi se ljepila mada sam ja dodavla i dodavala secera,al eto na kraju nije losa boja ispala-a ostatke secera sam lako skinula!

I tek sad vidim koliki talent imaju zene koje uspijevaju onakve figure napraviti i iskruzivati razne oblike!user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio helena_7 -- 25.5.2011 11:03:18 >


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4399
   RE: Fondant
25.5.2011 11:01:33   
vila_7
Bambi svaka cast!!!! user posted image user posted image user posted image KOju si ti tortu pravila?

I da vas pitam: MM sad tu moju torticu (fakat me stid i donijetiuser posted image ) treba prebaciti do mojih a to je nekih pola sata vožnje,a kaze prevruce u autu-Hoce li se sad jos i istopiti???? Kako vi odvozite?


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  174 175 [176] 177 178   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  174 175 [176] 177 178   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *