|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  175 176 [177] 178 179   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
25.5.2011 12:30:02   
vila_7
Ih dok vi odgovorite MM vec prebacio tortu,pitam ga jel OK, kaze: dozivjela je neznatne promjene! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ionako ni na sta nije licila mogu zamisliti sada! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4401
   RE: Fondant
25.5.2011 12:39:24   
Bambi09
IZVORNA PORUKA: palachinken

Bambi super je, jos na sprat! Ali ja sam otkinula od smijeha na onaj nožni palac što je uletio u kadar user posted image user posted image


 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jos sam pokusavala da ga izbjegnem i opet je "uletio" user posted image user posted image user posted image
 
helena, kao sto sam napisala, ni moja torta nije uopste "torta" ali nema veze, bitan je izraz moga oca kada je ugledao prvo njegove 3 mezimice kako izlaze iz auta (a sve tri smo ko fol na poslu), pa kad je ugledao da nosimo poklone, pa jos torta, ali ne bilo kakva, to je torta na tri sparata, pa jos je ja napravila... covjek je nekih finih 5 minuta cutao i samo su mu suze slijevale niz lice... a onda je prozborio "ja sam najsrecniji otac na svijetu"... iako moja torta ne lici na tortu, mama je rekla da u zivotu svom nije vidjela ljepsu niti ukusniju tortu... al fakat, mi je ispala tako ukusna, da smo svi pojeli po 2 komada, pa i mama (doduse ona je skidala fondan jer je dijabeticar pa bi joj to bilo previse secera)... a sto kazes kako prebaciti, samo cu ti reci da je s moje torte spalo jedno sunce i dva mjeseca, a brojevi su se malo pomjerili ali to uopste nije bitno...
 
a napravila sam kombinaciju: umjesto kore, napravila sam moj kolac "zebre" presjekla ga na pola i ubacila fil od pudinga sa kokosom i to je sva mudrolija...

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4402
   RE: Fondant
25.5.2011 12:42:13   
vila_7
hajde ako ti ne bude mrsko da mi na PP napises kad stignes recept al od A do Ž!
I morala sam se vratiti da i ja vidim taj "famozni palac!" user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 4403
   RE: Fondant
25.5.2011 12:45:38   
dush
Ja palachinken, crkla sam od smijeha... Ja palac nisam ni vidjela
hahahahahaha

Ali u pravu si, i meni prvo bude ogromna slika pa tek poslije se smanji, ali ja nisam gledala tu veliku sliku.
I tek sam sada skontala da je torta na 3 sprata :S Jesam corava user posted image Svaka cas_t bambi kada si na 3 sprata pravila user posted image


Helena, ma nemoj zezati, pogtoovo ako ti je prvi put da pravis....
Naviknut ces se polako, i ja sam se patila sa prvim fondanom, meni je bi o pretvrd, lomio se, nisam nista mogla s njim...
Btw ja sam si prije nego sam pocela uopste sa fondanom kupila plastelin i s njim pravial ruze i figurice, cisto da probam znam li bilo sta... :)

Sto se tice crvene boje, crvenu boju je jako tesko dobiti, od eterikine ti ispadne roza, ni blizu crvene... Zato je palachinken i rekla da se poslije kistom boji...

< Poruku je uredio dush -- 25.5.2011 12:47:35 >

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4404
   RE: Fondant
25.5.2011 12:53:20   
vila_7
dush i ja bas na poslu pricam da cu si kupiti plastelin da se malo izvjezbam!user posted image A kazem sto je najgore meni F ispao bas onako solidan-nije ni pucao ako ne pretjerujem s razvlacenjem,... al ovaj put moja kreativnost je zakazala user posted image
Ma stavit cu ja sliku (da se malo smijete) ,mozda tamo za vikend kad budem kod svojih jer na poslu nemam cime prebaciti da me ne vide!

P.S. - lako je tebi pricati-vidjela sam ja tvoju tortu! user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 4405
   RE: Fondant
25.5.2011 12:59:08   
Lady26
IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: palachinken

Bambi super je, jos na sprat! Ali ja sam otkinula od smijeha na onaj nožni palac što je uletio u kadar user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jao sta si ti skontala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ne znam kako je kod tebe, ali meni kad udjem na temu prvo prikaze oooogromnu sliku i onda kad sve učita, smanji je. Tako da sam ja nekoliko sekundi gledala u ogromni palac, pa mi se tek naknadno ukazala torta user posted image user posted image user posted image


" ne znamo" se ali redovno citam sve teme, i ti si mi user posted image user posted image , tako me nasmijes postovima... user posted image user posted image user posted image user posted image
Meni se pojavi normalna mala slika, ali evo kad sam je kliknula dobila sam veliku preko ekrana i vidjela sam detalje sa slike user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4406
   RE: Fondant
25.5.2011 13:02:08   
palachinken
Lady user posted image drago mi je što nasmijem user posted image

bambi, nisam ni ja skontala da su tri sprata, vaaauuu...valjalo je to čudo nakalemit, a da ne bude krivi toranj u Pizi! user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 4407
   RE: Fondant
25.5.2011 13:33:05   
Bambi09
IZVORNA PORUKA: helena_7

hajde ako ti ne bude mrsko da mi na PP napises kad stignes recept al od A do Ž!
I morala sam se vratiti da i ja vidim taj "famozni palac!" user posted image


 
cim dodjem kuci veceras, napisat cu ti user posted image
 
IZVORNA PORUKA: palachinken

Lady user posted image drago mi je što nasmijem user posted image

bambi, nisam ni ja skontala da su tri sprata, vaaauuu...valjalo je to čudo nakalemit, a da ne bude krivi toranj u Pizi! user posted image


 
pa dobro nije krivi toranj u Pizi, al jeste u Gorazdu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4408
   RE: Fondant
25.5.2011 14:27:46   
dush
IZVORNA PORUKA: helena_7

dush i ja bas na poslu pricam da cu si kupiti plastelin da se malo izvjezbam!user posted image A kazem sto je najgore meni F ispao bas onako solidan-nije ni pucao ako ne pretjerujem s razvlacenjem,... al ovaj put moja kreativnost je zakazala user posted image
Ma stavit cu ja sliku (da se malo smijete) ,mozda tamo za vikend kad budem kod svojih jer na poslu nemam cime prebaciti da me ne vide!

P.S. - lako je tebi pricati-vidjela sam ja tvoju tortu! user posted image




helena, ja imam one kalupe za praviti cvjetice i slova, s tim je najlakse raditi... tako da to i nije neka umjetnost, ja se vise divim palachinken, rokoko i ostalima koje same sve prave... da ne spominjem cure/zene koja pravi figurice rucno, od one hello kitty, pa ove spuzve boba pa nadalje (ne znam ni imena svih tih likova)... e to je umjetnost...

ali mislim da ako ti se svidja raditi torte i igrati se s tim ukrasima da je to vazno, da uzivas... meni npr nije bilo mrsko crtati po onim cvjeticima na zadnjoj torti do 2 ujutro i praviti one male mini kuglice koje su kao bile tuchak od cvijeta... bas sam uzivala, isto malo dijete :)

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4409
   RE: Fondant
25.5.2011 14:55:50   
vila_7
ja imala taj kalup za cvjetice , al malo tanke latice,pa kad hocu izvaditi raspadne se bar jedna latica,tako da sam samo leptire iskruzila kalupima.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 4410
   RE: Fondant
25.5.2011 15:07:40   
dush
IZVORNA PORUKA: helena_7

ja imala taj kalup za cvjetice , al malo tanke latice,pa kad hocu izvaditi raspadne se bar jedna latica,tako da sam samo leptire iskruzila kalupima.


znaci vec si naucila za sljedci put da fondan mora biti malo deblji
;)

polako, polako, ustelit ces se vec, nista se ne sekiraj ;)


ja za vikend trebam praviti torticu za jedan pool party, pa sam mislila napraviti tortu u obliku kuce, bazena, pa cemo vidjeti kako ce ispasti...
mislila sam za okolicu kuce i zemljiste praviti neku tortu sa korama, a kucu bi  napravila od plazma torte

e sada, tamo sam na receptima za torte nasla recept plazma tortu:
600gr plazme
100 gr margarina
0,5 l soka od narandze
200 gr zele bonbona
200 gr coko bananice


je li to moze pod fondan?

palachinken, je li ovo ti pravis kada si rekla da pravis plazma tortu ili je to neka druga plazma torta?
zemljiste ce biti onaj pleh veliki 40*30, a kucica bi mi bila dimenzija 12*8

a za bazen sam mislila uzrezati rupu u torti i ubaciti tamo neku plasticnu posudicu i usuti vode u nju :)
moram samo da nadjem nesta sto je dovoljno malo, tipa od onih jogurtica casice ili slicno

na sta ce to da lici, ne znam :D

< Poruku je uredio dush -- 25.5.2011 15:08:52 >

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4411
   RE: Fondant
25.5.2011 15:18:35   
palachinken
Jest, to je ta plazma, mislim svi su ti recepti slični...ima kod minje na sajtu recept za neku plazma tortu ali u njeg idu svježa jaja pa ja izbjegavam. . Elem dok god je krajni rezultat čvrsta masa koja može zadržati oblik, dobar ti je recept user posted image

A to za pravu vodu je super ideja!


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 4412
   RE: Fondant
25.5.2011 15:50:37   
dush
E super, onda cu kucicu napraviti od plazma torte. Nekako mi se cini da bi od nje mogla fino napraviti i krov, pa preko fondan staviti, da se ne raspadne krov, jer mi se cini da je lakse s tom masom oblikovati krov nego od kora da nesta slazem.
Tenkju palachinken!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4413
   RE: Fondant
25.5.2011 18:31:51   
Hanady RR
meni treba pomoć u osmišljavanju ideje... i nekako mis labo ide...

naime trebam tortu tema winny the pooh na 2 ili 3 sparata ...ma bolje 3 ili 4 user posted image
uglavnom dajte mi neke linkove, sličice sa neta što nalazite pod ovom temom...ja naprosto ono što nađem sve me strah ima ljepšeuser posted image

pls ženice...moram naručiti tortu pa d aznam šta da naručim d abude savršeno za savršenog dječaka tetkinoguser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 4414
   RE: Fondant
25.5.2011 18:39:37   
palachinken
Joj upravo radim Winnie tortu na 2 sprata user posted image user posted image Ja sam od MinjeB uzela fazon za figurice, ima kod nje na stranici, baš dobar fol, pogotovo s onim tigrom sto je zabio glavu u ćup user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4415
   RE: Fondant
25.5.2011 18:44:37   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: palachinken

Joj upravo radim Winnie tortu na 2 sprata user posted image user posted image Ja sam od MinjeB uzela fazon za figurice, ima kod nje na stranici, baš dobar fol, pogotovo s onim tigrom sto je zabio glavu u ćup user posted image


e jeste tu sam davno snimilauser posted image
sad mi nešto neće minjina da se otvori...al hoće kasnije nije frka...
al erko još koja sličica d ami je...sve bih nešto a ne znam šta bih...znaš kad tražiš savršenstvo za savršenoga slavljenikauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4416
   RE: Fondant
25.5.2011 18:50:00   
muaaa
evo jedna ideja Hanady
user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4417
   RE: Fondant
25.5.2011 18:53:33   
muaaa
i ova je medena
user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 4418
   RE: Fondant
25.5.2011 18:53:36   
Hanady RR
joj slatka ova prva...druga lijepa al ja bih malo savršenijuuser posted image ...ok sad imama tri dieje dajte jošuser posted image user posted image

tajra ti vazda iskopaš nešto savršeno naprosto da ti oke stanuuser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 25.5.2011 18:54:30 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 4419
   RE: Fondant
25.5.2011 18:59:19   
R&T@
Moze li ovako "visoka"
http://lh4.ggpht.com/_oCXkXqN-Klo/SVLiY2RWOEI/AAAAAAAAGVg/1krcdY92P6w/028.JPG

ili

http://www.thecherryontopevents.com/cakes/images/cake61a.jpg

Ja volim "neocekivane" torte....

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4420
   RE: Fondant
25.5.2011 19:02:57   
Hanady RR
joj ova prva tajta je superuser posted image
ova druga mala user posted image
a prva smao d au korpi gore budu fondant figure a ne plišane...jer meni s ečini ovo igračke poubacivali user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 4421
   RE: Fondant
25.5.2011 19:07:48   
R&T@
Svidja mi se i ovaj fazon s oblikom torte...

http://farm4.static.flickr.com/3548/3862978783_de86c17f39.jpg

Cini mi se da je oblik kosnice, pa spratovi nisu definisani...



A koja je tematika u junu, da malo istrazujemuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4422
   RE: Fondant
25.5.2011 19:12:44   
Hanady RR
a u junu imamo borbu ko ahmed nurudin ....user posted image

garfld, winks stela, dora ili tom & jary...pa onda i onaj pony prinsses ma hjde ta bi sve...al svaki dan drugouser posted image
a ja kontala da joj napravim da joj svi dosadašnji likovi vire iz torte finouser posted image ono po detalj svake tematike a da ostatak partija bude bez tematike...roz naravno al bez teme neke...ia da ovim rođakosom zaključimo masovna slavlja u obliku teferiča za njuuser posted image user posted image

al dabogdauser posted image

a ovu sam sama anašla i pirbilježila...nisu spartovi kao košnica a baš simpauser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 25.5.2011 19:13:18 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 4423
   RE: Fondant
25.5.2011 19:13:16   
R&T@
Je li ovo torta od pelena iliuser posted image

http://www.sweetemotions-cakes.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/jens_babyshower_06052010_1.jpg

Moze li ovo od fondanta?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 4424
   RE: Fondant
25.5.2011 19:14:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Je li ovo torta od pelena iliuser posted image

http://www.sweetemotions-cakes.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/jens_babyshower_06052010_1.jpg

Moze li ovo od fondanta?

pelene valjda...
al od fondatna d anije mala...puno gostiju hebemuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 4425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  175 176 [177] 178 179   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  175 176 [177] 178 179   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *