|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  163 164 [165] 166 167   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
9.5.2011 22:16:24   
palachinken
rokoko, vilica mi je na podu! Fan.ta.sti.čno!


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 4101
   RE: Fondant
9.5.2011 22:16:51   
muaaa
wowwwwwwwwuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  neznam sta da kazem pa sam pomahnitalauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 4102
   RE: Fondant
9.5.2011 22:18:10   
Hanady RR
ženice fantatzija od teme...

mama 1user posted image user posted image user posted image
happysmilleuser posted image user posted image user posted image divna za orpvi put zaista...a rekla sma ti lijepo pazi sa šećerom nećeš d ame slušaš, šalim s enaravbo divna je...
Mya..mislim šta reći...savršenouser posted image
hannice pomoćnica i tortica ljepota totalna

a rokoko...i majtor i mastorica i tortica savršenstvo bez amne...duboki duboki naklon...zavidim mladencima...hebemu ja ka dsam se udaval nije bilo ovoga fondanta...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 4103
   RE: Fondant
9.5.2011 22:20:22   
muaaa
E Hanady zato ima kad budete slavili zlatni pir pa ovakvu jednu sa fondanomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4104
   [Obrisana poruka]
9.5.2011 22:29:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 4105
   RE: Fondant
9.5.2011 22:33:21   
rokoko
Mi smo oćeifili pokraj torte prije mladenaca,odglumili mladence,poljubili se user posted image user posted image user posted image .Čekamo te fotografije.Morali smo malo da razbijemo tremu..

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 4106
   RE: Fondant
9.5.2011 22:41:37   
new mama
Rokoko pa sta reci nego predobro,svaka castuser posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 4107
   RE: Fondant
9.5.2011 23:02:48   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Hannica

Triput mama sve se rucno pravi,a ispod idu "obicne"torte,samo ne smiju biti puno kremaste.
Evo,na pr.kod mene je ispod reform torta.



Hana, pitanjce za reform, vjerovatno si ih pekla u kalupu za torte ili?
I jesi li svaku zasebno pekla ili sve odjednom pa rezala?


Ja sam pekla Svaku koru posebno u kalupu za torte (4 kore mi izasle)i bas sam se namucila,nisam smjela sve odjednom jer ne znam kakva kora bude i rezu li se lako.
Bdw probala sam tortu i meni se ne svidja.user posted image Prejaka je,ja ne volim takve torte,ide citav margarin (250 gr) u fil,a ja margarin bas ne volim,uvijek stavim po 50 grama samo da malo stegne fil.Ovog puta nisam htjela mjenjat recept i nije mi se nesto svidjelo.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4108
   RE: Fondant
9.5.2011 23:32:21   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Hannice, pomagačica ti je haos. Hoćeš li mi je posuditi kad mi zatreba pomoć user posted image I torta ti je odlična user posted image

Evo moje zadnje koja se zove 'nije kome je namijenjano već kome je sudjeno' user posted image

user posted image

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image , predobro, pokusacu kopirati ovog bumbu za rođendan jednoj princezi. Sumnjam da cu uspjeti ali cu sve dati od sebe, jer je veceras slucajno vidjela ovu sliku i poludila je, a tek joj je 9 mjeseci

Rokoko nemam rijeci user posted image user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 4109
   RE: Fondant
9.5.2011 23:50:44   
happysmile
happysmille divna za orpvi put zaista...a rekla sma ti lijepo pazi sa šećerom nećeš d ame slušaš, šalim s enaravbo divna je...


draga hanady naumapala si mi u 1 jutrosuser posted image user posted image user posted image , al me zbunilo hebi ga vidim ja mijesim al rijetko mi skroz, a zaboravila bila da trebam pustiti da fondan odmoriuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4110
   RE: Fondant
9.5.2011 23:53:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rokoko

Umorni,nenaspavani...ali,PREYADOVOLJNI!

Generalna proba,3h ujutru...


user posted image

pred "nastup"
user posted image

user posted image
spremna skrozuser posted image
user posted image


Znala sam da će biti savršenauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rokoko)
  Neposredna veza do poruke: 4111
   RE: Fondant
9.5.2011 23:55:41   
Anoniman
mya...wooooooowuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
rokokokokokoko...ja zamucam svaki put...aj hev no vords

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 4112
   RE: Fondant
9.5.2011 23:58:21   
Honey3
rokoko bas savrsenauser posted image user posted image user posted image user posted image
koju si tortu pravila pa je mogla drzati ovoliku tezinu,ja trebam praviti na sprat tortu ali me nesto strah da mi donja ne bude dovoljno cvrsta da drzi gornjuuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4113
   RE: Fondant
10.5.2011 0:18:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: muaaa

E Hanady zato ima kad budete slavili zlatni pir pa ovakvu jednu sa fondanomuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

e da znaš i na srebreni pir možeuser posted image user posted image user posted image user posted image

aaa vjeruj da si mi dala super idejuuser posted image
al otom potomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 4114
   RE: Fondant
10.5.2011 7:56:48   
bebacha
dajte neko ideju za tortu,25 godisnjica braka je u pitanjuuser posted image
Hanady mogla si malo objasnit kako si pravila figuru kiityuser posted image
ja sam do sad torta pravila sa fondanom on bonbona,sad sam se odlucila za pravi fondan.nadam se da cu uspjet naci glicerin.u ovoj sedmici(cekam sunce)idem u apoteke.ako e slucajno budu pitali za sto mi treba glicerin,sta da im kazemuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4115
   RE: Fondant
10.5.2011 8:15:32   
vila_7
evo posto sam ja iz selendre,nigdje ga nema,al uspjela sam,zapravo MM je uspio u jednoj naci,al ga je prvo poslala da me jos jednom pita user posted image . Rekao je da je za tortu pa ona kao nije sigurna. AL citala sam na forumu da mozes reci samo onaj za kreme sto koriste,pa ce i on danas to reci pa valjda dobiti!

I da,i meni treba neka jednostavna dekoracija za 37 godisnjicu braka!


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4116
   RE: Fondant
10.5.2011 8:17:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

dajte neko ideju za tortu,25 godisnjica braka je u pitanjuuser posted image
Hanady mogla si malo objasnit kako si pravila figuru kiityuser posted image
ja sam do sad torta pravila sa fondanom on bonbona,sad sam se odlucila za pravi fondan.nadam se da cu uspjet naci glicerin.u ovoj sedmici(cekam sunce)idem u apoteke.ako e slucajno budu pitali za sto mi treba glicerin,sta da im kazemuser posted image user posted image user posted image

kazes zasta...posto ima i glicerina razlicitih postotaka...da ti znaju sta dati

A ja bih nesto s cvijecem

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 4117
   RE: Fondant
10.5.2011 8:18:09   
bebacha
mislim da ce me izbacit iz apoteke ao kazem da je za tortuuser posted image user posted image user posted image user posted image
i ja kontam s cvjecem


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4118
   RE: Fondant
10.5.2011 8:18:32   
vila_7
i za ove okrugle - koliku tepsiju koristite,ja kupila jednu al kad sam dosla kuci cini mi se prevelika za tortu-hajde dobro i nekako kad curetku bude rođendan al sad za godisnjicu braka roditelja,bila bi prevelika!?
a i ja koliko ispitivam,ako ne bude ko kod ROkoko torta,odmah me u top strpajte! user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4119
   RE: Fondant
10.5.2011 8:20:08   
bebacha
kod mene standardni kalup,mislim 28 broj

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4120
   RE: Fondant
10.5.2011 8:22:27   
vila_7
ima dosta ideja samo ukucaj fondant torte ili samo fondant i SLIKE (na google)-da se covjek izbezumi. Bebacha imas PP

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4121
   RE: Fondant
10.5.2011 8:26:20   
Anoniman
ovo je po meni efektna...a jednostavna...samo bih ja bez ovih rozih leptirica...ili sta su vec...a traku kupis

user posted image

(odgovor članu vila_7)
  Neposredna veza do poruke: 4122
   RE: Fondant
10.5.2011 8:28:56   
vila_7
e brate jest lijepa i elegantna a i masnu mogu od fondanta i naravno i meni su visak leptirici



_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4123
   RE: Fondant
10.5.2011 8:30:50   
bebacha
dada ova je simpaticna a nije punooo zahtjevna,naravno bez leptira.e sad idem u misiju kupovine glicerinauser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4124
   RE: Fondant
10.5.2011 8:30:51   
palachinken
Meni su uvijek efektne te čisto bijele samo sa mašnom od fondana, ali u zlatnoj ili srebrnoj boji. To mi je onako za zrelu publiku.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  163 164 [165] 166 167   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  163 164 [165] 166 167   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *