|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  162 163 [164] 165 166   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
8.5.2011 22:18:19   
Anoniman
mama 1 user posted image user posted image user posted image user posted image   sto nema opcija da ovu temu blokiram da se bar ne sekiramuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nego malo malo pa proviri a ono torti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   bravo zene al neka neka nauci cu i ja pa ce te se iznenaditi jednog danauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mama1)
  Neposredna veza do poruke: 4076
   RE: Fondant
8.5.2011 22:20:33   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Mama1

user posted image


wow predivno, nasi omiljeni crtani likovi.
svaka cast.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 4077
   RE: Fondant
8.5.2011 22:28:56   
Dzenana_G
Palacnika i Hanady hvala na odgovorima user posted image user posted image
Eh sad oni cvjetici koje sam juce napravila danas su dosta tvrdi, toliko da su prezivjeliu pad sa trepezarijskog stola kada je Nejla dohvatila tacnu na kojo su stajali. Jeli to uredu? I jos se bas bojim kako cu ih zaljepiti na tortu jer ce trebati ici sa strana torte. Sad me bas panika hvata da nece uspjeti user posted image

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 4078
   RE: Fondant
8.5.2011 22:52:12   
palachinken
Budu oni dosta tvrdi, a samo malo navlaži četkicom donju stranu i pritisni na bok torte, zalijepit će se bez problema.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 4079
   RE: Fondant
8.5.2011 22:54:55   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Palacnika i Hanady hvala na odgovorima user posted image user posted image
Eh sad oni cvjetici koje sam juce napravila danas su dosta tvrdi, toliko da su prezivjeliu pad sa trepezarijskog stola kada je Nejla dohvatila tacnu na kojo su stajali. Jeli to uredu? I jos se bas bojim kako cu ih zaljepiti na tortu jer ce trebati ici sa strana torte. Sad me bas panika hvata da nece uspjeti user posted image

Kad ih budes lijepila premazi malo vodom stranu koja ce ici na tortu da zalijepi,ja uvjek pravim oblike kad trebam stavljati na tortu tako da sa tvrdim nisam radila ali mislim da ces uspjeti ovako kako sam napisalauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 4080
   RE: Fondant
8.5.2011 22:59:46   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Mama1

user posted image





topsy curvy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Joj koliko ja čudo to mjerkam, ali se ne usuđujem pokušati user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 4081
   RE: Fondant
8.5.2011 23:02:34   
milenium

IZVORNA PORUKA: Mama1

user posted image
user posted image user posted image
joj što ja volim ove s lokovima iz crtićauser posted image i eli malo smršalauser posted image user posted image

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 4082
   RE: Fondant
9.5.2011 2:01:14   
happysmile
[url=http://www.Slikomat.com/slika/4839132.htm]user posted image [/url

evo je nije cemu,napatila me pravo al znam gdje pogrijesih, dodala malo vise secera, zabrinuh se kad sam mijesila nikako da se malo scvrsne, i ja doda, kasnije kad pusti da odstoji vidjela gdje je prob. hebi ga

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 4083
   RE: Fondant
9.5.2011 2:02:57   
happysmile
user posted image


eh evo sad

(odgovor članu happysmile)
Neposredna veza do poruke: 4084
   RE: Fondant
9.5.2011 13:24:14   
Hannica
happy tortica nije losa,za prvu super.user posted image A slijedeci put ce biti jos bolja.
Evo i moje najnovije,proljetna torta.
user posted image
Hajd pogodite za koga je? user posted image
A imala sam i pomagacicu,ljubi je mama.
user posted image



_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu happysmile)
Neposredna veza do poruke: 4085
   RE: Fondant
9.5.2011 14:26:02   
vila_7
IZVORNA PORUKA: Hannica

happy tortica nije losa,za prvu super.user posted image A slijedeci put ce biti jos bolja.
Evo i moje najnovije,proljetna torta.
user posted image
Hajd pogodite za koga je? user posted image
A imala sam i pomagacicu,ljubi je mama.
user posted image





ih lako je tebi napraviti ovako lijepu tortu kad imas super pomagacicu! user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 4086
   RE: Fondant
9.5.2011 14:38:43   
happysmile
mene vala pomagacica ostavi bez dahauser posted image user posted image user posted image

tortica je super, l pomagacica je boljauser posted image


skontala sam gdje pogrijesih pa ce tortica drugi put biti bolja ( nadam se )

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4087
   RE: Fondant
9.5.2011 15:53:12   
Mya_81 RR
Hannice, pomagačica ti je haos. Hoćeš li mi je posuditi kad mi zatreba pomoć user posted image I torta ti je odlična user posted image

Evo moje zadnje koja se zove 'nije kome je namijenjano već kome je sudjeno' user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu happysmile)
Neposredna veza do poruke: 4088
   RE: Fondant
9.5.2011 16:31:04   
Hannica
Mya tvoju tortu necu da komentarisem,ti se vec ubrajas u profesionalne fondatuse.user posted image   Sve torte su ti super.

Samo da kazem da sam se ja oko ove svoje cvijetne zaista potrudila,to je poklon svekrvi za rodjendan.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 4089
   RE: Fondant
9.5.2011 16:45:07   
Anoniman
jel ove figure iz crtacaili klovnove isto same pravite od te smese  ili se kupe pa stave na torti user posted image


i jos da vas pitam  ove kore ispod fondanta :jeli obicna torta mislim standart kore i ostalo  oblozena fondantom ili i to neka posebnauser posted image


< Poruku je uredio triputmama -- 9.5.2011 16:46:27 >

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 4090
   RE: Fondant
9.5.2011 16:49:39   
Hannica
Triput mama sve se rucno pravi,a ispod idu "obicne"torte,samo ne smiju biti puno kremaste.
Evo,na pr.kod mene je ispod reform torta.


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4091
   RE: Fondant
9.5.2011 16:52:54   
Anoniman
eeeeeeeeeh moja hannice veze s vezom ti ja nemam samo virekam ne bi li skontala kako to ide pa da jedan dan i ja pokusam i nadam se da ce neko na foto -kuhanje to stavit sto bi se osevapio , osijedeh od muke ne bi li sta naucilauser posted image user posted image user posted image user posted image

samo ne znam kako se taj fondant pravi ili kupi ili sta vec sa njimuser posted image

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 4092
   RE: Fondant
9.5.2011 17:07:50   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: triputmama
jel ove figure iz crtacaili klovnove isto same pravite od te smese  ili se kupe pa stave na torti user posted image

i jos da vas pitam  ove kore ispod fondanta :jeli obicna torta mislim standart kore i ostalo  oblozena fondantom ili i to neka posebnauser posted image


Ovaj Bumba je pravljen, mada u specijaliziranim prodavnicama ima kupiti i nekih gotovih čuda...

Hannica ti je rekla kakve torte trebaju biti čvrste...znači, neke standardne kore s filovima koji se dobro stegnu...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4093
   RE: Fondant
9.5.2011 17:09:39   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: triputmama

eeeeeeeeeh moja hannice veze s vezom ti ja nemam samo virekam ne bi li skontala kako to ide pa da jedan dan i ja pokusam i nadam se da ce neko na foto -kuhanje to stavit sto bi se osevapio , osijedeh od muke ne bi li sta naucilauser posted image user posted image user posted image user posted image

samo ne znam kako se taj fondant pravi ili kupi ili sta vec sa njimuser posted image



Uzmi recept s Minjine kuhinjice. Mislim da uglavnom sve radimo po tom receptu. Ili možeš kupiti one bombone koje se tope. Samo ne znam tačno koje su to bombone jer ja s njima nisam nikad pravila. ALi javit ce se neka od forumašica koja zna user posted image

Eh, da, na minjinoj kuhinjici ima i video kako se pravi fondant user posted image


< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 9.5.2011 17:10:56 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4094
   [Obrisana poruka]
9.5.2011 17:48:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 4095
   [Obrisana poruka]
9.5.2011 17:50:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 4096
   RE: Fondant
9.5.2011 18:06:56   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Hannica

happy tortica nije losa,za prvu super.user posted image A slijedeci put ce biti jos bolja.
Evo i moje najnovije,proljetna torta.
user posted image
Hajd pogodite za koga je? user posted image
A imala sam i pomagacicu,ljubi je mama.
user posted image




Preslatka tortica,  svaka cast. I treba biti jer ti je ipak pomocnica extra user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 4097
   RE: Fondant
9.5.2011 18:08:46   
palachinken
Hannice, ti si zlatna snaha user posted image user posted image user posted image
Svaka čast!



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 4098
   RE: Fondant
9.5.2011 21:23:56   
sheri
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Hannice, pomagačica ti je haos. Hoćeš li mi je posuditi kad mi zatreba pomoć user posted image I torta ti je odlična user posted image

Evo moje zadnje koja se zove 'nije kome je namijenjano već kome je sudjeno' user posted image

user posted image

user posted image


meni, meni, meni user posted image user posted image user posted image
jedva cekam, njaminjami


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 4099
   RE: Fondant
9.5.2011 22:14:49   
rokoko
Umorni,nenaspavani...ali,PREYADOVOLJNI!

Generalna proba,3h ujutru...


user posted image

pred "nastup"
user posted image

user posted image
spremna skrozuser posted image
user posted image

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 4100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  162 163 [164] 165 166   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  162 163 [164] 165 166   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *