|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  165 166 [167] 168 169   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
10.5.2011 18:19:20   
Dzenana_G
Moja torta skoro gotova user posted image
Imam jos samo jedno pitanje. Jel bolje da do sutra drzim torte odvojene ili da ih vec sad stavim jednu na drugu?

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 4151
   RE: Fondant
10.5.2011 18:26:45   
palachinken
Drži ih odvojene do sutra, da ne bi preko noci "popustila" donja torta.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 4152
   RE: Fondant
10.5.2011 18:45:25   
Anoniman
citam koliko vas je strah napraviti torte na sprat...a ja uopste nisam razmisljala da bi se nesto moglo desiti kad sam pravilauser posted image user posted image niti sam pricvrscivala s necim...niti sam cekala do sutra...ja sam ih odmah natakarila jednu na drugu bez problemauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 4153
   [Obrisana poruka]
10.5.2011 18:46:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 4154
   RE: Fondant
10.5.2011 18:50:56   
Mya_81 RR
Ja ih ne držim odvojeno...kad oba sprata obložim fondantom, onda stavim jednu na drugu i onda ih dalje dokoriram, samo u donji sprat stavim stapiće koji pridržavaju gornji sprat...



_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4155
   RE: Fondant
10.5.2011 18:52:20   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Iman83

Dobar info, a ja mislila sve zajedno spojiti....mogu misliti na šta bi to ličilo kad bi ujutro zavirila u frižider.

Elem, ja do sad pravila fondant s medom, pa me zanima za onaj s Minjine kuhinjice recept. Piše 1 želatina, ona mala jel? Pošto ja imam onu veliku što piše ''goveđa'' od dr Oetkera, pa je onda polam vjerovatno ili ne?


Da, mala vrećica želatine, čini mi se da je 10gr...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4156
   RE: Fondant
10.5.2011 18:54:08   
Dzenana_G
Moja torta skoro gotova user posted image
Imam jos samo jedno pitanje. Jel bolje da do sutra drzim torte odvojene ili da ih vec sad stavim jednu na drugu?

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 4157
   [Obrisana poruka]
10.5.2011 18:58:20   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 4158
   RE: Fondant
10.5.2011 19:08:22   
Dzenana_G
Nekako bi mi vise odgovaralo da stavim jednu na drugu jer gornju nemogu zavrsiti dekoraciju dok je ne stavim na donju.
Mya jel stapice one kao za raznjice ubodes? Kako?
I kako uopste pebaciti ovu tortu na drugu? Ja se bojim da ce mi se raspast dok je prenesem.
Joj jesam smotana. I jka ovakva odlucim praviti tortu za rodjendan. Ako djetetu ne upropastim rodjendan bit ce dobro...

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4159
   RE: Fondant
10.5.2011 19:10:45   
palachinken
Ja sam stavljala štapiće kao armaturu, da mi vrhovi štapića vire iz donje torte jedno cent. I onda fino dvije špartle, digneš manju tortu i natakariš. Samo moraš se precizno odmjeriti, da ti ne pobjegne iz centra.
Vjerovatno moze i bez štapića, ali zašto rizikovati.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 4160
   RE: Fondant
10.5.2011 19:12:13   
Dzenana_G

IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja sam stavljala štapiće kao armaturu, da mi vrhovi štapića vire iz donje torte jedno cent. I onda fino dvije špartle, digneš manju tortu i natakariš. Samo moraš se precizno odmjeriti, da ti ne pobjegne iz centra.
Vjerovatno moze i bez štapića, ali zašto rizikovati.


Ok shvatila user posted image Nadam se da cu uspjeti...
Hvala user posted image

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4161
   [Obrisana poruka]
10.5.2011 19:16:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dzenana_G)
  Neposredna veza do poruke: 4162
   RE: Fondant
10.5.2011 19:19:16   
muaaa
Ja nestavljam nikakve stapice i nikada mi ne propadne jedna u drugu,a ovu sam zavrsila navece i tako je prenocila u frizideru do sutra.
user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 4163
   RE: Fondant
10.5.2011 19:22:15   
Dzenana_G

IZVORNA PORUKA: Iman83

Dženana, jesi ponovo pravila čokoladnu od Azure? Kakva je?
Ja kontam jednu Reform a drugu mislila tu od Azure čokoladnu, pa me zanima kakva je okusom?


Pravila sam je i ovaj put i opet me odusevila kako je jednostavna, a i znam da je ukusna. Ovaj put sam umjesto ljesnjaka u kremu samo stavila rendanu koricu narandje i mmmmm je. Ja uzivam u kombinaciji cokolade i narandje i ovo=a je po mojoj mjeri user posted image

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4164
   RE: Fondant
11.5.2011 0:16:43   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Nekako bi mi vise odgovaralo da stavim jednu na drugu jer gornju nemogu zavrsiti dekoraciju dok je ne stavim na donju.
Mya jel stapice one kao za raznjice ubodes? Kako?
I kako uopste pebaciti ovu tortu na drugu? Ja se bojim da ce mi se raspast dok je prenesem.
Joj jesam smotana. I jka ovakva odlucim praviti tortu za rodjendan. Ako djetetu ne upropastim rodjendan bit ce dobro...


Ma, nece se raspasti...slobodno je dignes i samo fino stavis na donji sprat...

I zadnji put sam stavljala te štapiće od ražnjića, mada su slamke bokji izbor...skratim ih da malo strše iz te donje kore...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 4165
   RE: Fondant
11.5.2011 7:50:16   
Bambi09
Pozdrav rajo,
imam jednu molbicu ako vam to nije kakav problem?!
Da li bi netko bio toliko ljubezan da napise detaljno i konkretno sta radi sa fondanom, nakon sto ga napravi? Mislim kad smjesate sastojke koji su potrebni za glicerinski fondan i isti izmjesite u odgovarajucu smjesu, sta onda radite s njim, da li ga ostavljate da odstoji, ili ga drzite u frizideru, ili ga odmah koristite? Da li jos nesto koristite prije presvlacenja torte i prije pravljenja oblika? I kako vam bude tako sjajan, mislim da se sjaji na kraju?
Unaprijed veoma zahvalna user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 4166
   RE: Fondant
11.5.2011 12:49:21   
bebacha
dali bi smjela ovo pod fondan.naravno kora bi bila na kraju

http://www.coolinarika.com/recept/najbolji-kolac-sa-jagodama/#content_info


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 4167
   RE: Fondant
11.5.2011 13:04:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

dali bi smjela ovo pod fondan.naravno kora bi bila na kraju

http://www.coolinarika.com/recept/najbolji-kolac-sa-jagodama/#content_info


na valj link nešto ponovi...mene vrati na temu fondant...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4168
   RE: Fondant
11.5.2011 13:09:47   
bebacha
http://www.coolinarika.com/recept/najbolji-kolac-sa-jagodama/

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4169
   RE: Fondant
11.5.2011 13:12:52   
Bambi09
bebacha dala si mi odlican prijedlog za tortu koju cu napraviti za babov rodjendan, samo sto cu umjesto jagoda staviti banane, zbog djece user posted image user posted image user posted image  ja smatram da moze fondan na ovo zato sto ima stabilnost zbog plazme... ja cu napraviti... hvala ti jos jednom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4170
   RE: Fondant
11.5.2011 13:23:10   
bebacha
ja cu s jagodama.Ajla jede jagode,Alen jos nejede torteuser posted image user posted image user posted image mama voli jagodeuser posted image user posted image
al ja nisam neki majstor s beze korama.


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 4171
   RE: Fondant
11.5.2011 13:28:22   
vila_7
joj zene drage,ja taman mislila da sam nasla glicerin (apotekarka prvo poslala MM-a kuci da pita za sta jeuser posted image sigurno), i ja kazem,on ode da kupi,kad ona: uh,ja mislila treba vam VAZELIN.user posted image user posted image user posted image
Tako da imam provjeriti samo jos u jednoj,ako ne budu imali, happysmile hoćeš mi ti poslati?


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4172
   RE: Fondant
11.5.2011 13:43:08   
Dzenana_G
Evo nase tortice user posted image Konacno gotova. Mislim da ce sad ove sto sam ih peglala odahnuti user posted image

user posted image

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4173
   RE: Fondant
11.5.2011 13:45:07   
gvendolina
svaka cast,prekrasna jeuser posted image user posted image user posted image


blago vasoj djecici kad imaju ovako talentovane mame,ja ne smijem da se usudim da za rockas pravim tortuuser posted image user posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 4174
   RE: Fondant
11.5.2011 13:50:47   
Bambi09
Dzenana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 4175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  165 166 [167] 168 169   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  165 166 [167] 168 169   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *