|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  164 165 [166] 167 168   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
10.5.2011 8:31:48   
bebacha
nemogu nikako nabavit zlatnu ili srebnu boju.kod nas nema nigdje

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4126
   RE: Fondant
10.5.2011 8:34:52   
palachinken
 One budu u drugačijem pakovanju od ovih,budu u maloj tubi, mislim da nije eterika proizvođač. (i 10x su skuplje user posted image ) Ja kupujem u Bingu.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4127
   RE: Fondant
10.5.2011 8:46:08   
bebacha
ejs u Bingu.e Bingu imamouser posted image user posted image e kad je tako skupa koliko moze biti.nemoj mi samo reci jedna torta jedna tubauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4128
   RE: Fondant
10.5.2011 8:49:28   
palachinken
Pa zavisi šta bojiš user posted image (ona se kistom nanosi i razmuti s alkoholom) Ja sam polovicu potrošila na "obrub" od iphone-a, to je traka visine 5cm a duga nekih 60cm.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4129
   RE: Fondant
10.5.2011 8:54:49   
bebacha
znaci nebojis fondan s njom vec boju naknadno nanosis.ma kontala sam bjelu tortu s srebrnim ruzama i masnom,znaci cjela tubauser posted image user posted image user posted image koliko kosta tubauser posted image user posted image user posted image
jel se u medicinskom alkoholu razmuti ili moze u rakijuser posted image user posted image user posted image user posted image salim se
a kakav iphone,hocu da vidimuser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4130
   RE: Fondant
10.5.2011 8:58:08   
palachinken
Joj ima iphone negdje na ovoj temi, već sam se hvalila user posted image , 5-10 stranica unazad. Elem, napraviš prvo od bijelog fondana, pa bojiš. Ja razmutila s medicinskim alkoholom. On ionako ispari, a boja ostane. Tubicu boje u Bingu platila jedno 3,80km. Ali baš dobro izgleda, što jes jes user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4131
   RE: Fondant
10.5.2011 9:01:05   
bebacha
hvala,hvala.bice jos pitanjauser posted image user posted image user posted image user posted image
ma hajdi kupit cu,nije mojim roditeljima svake godine srebrni piruser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4132
   RE: Fondant
10.5.2011 9:03:35   
palachinken
E a imaš u Bingu (u svakom Bingu ima sem u mom) onih srebrnih podloški za torte od kartona, taman da ti ide s ukrasimauser posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4133
   RE: Fondant
10.5.2011 9:05:11   
ziki
IZVORNA PORUKA: bebacha

dada ova je simpaticna a nije punooo zahtjevna,naravno bez leptira.e sad idem u misiju kupovine glicerinauser posted image

e to će ti bit misija prava. Ja sam jedva 30 ml kupila u apoteci u bingu. U svim ostalim su me gledali ko teroristu koji hoće da osveti Bin Ladena(valjda zbog akcenta i pokrupnog mužauser posted image )
P.S Ako nađeš crvenu, oker i žutu boju javi ili uzmi po 3 kesice, večeras ću doć po razmjenu treba mi za autiće, juče mi je u obdaništu pokazo kako treba da izgledajuuser posted image ljubi ga majka presuzimljivog


< Poruku je uredio ziki -- 10.5.2011 9:07:31 >


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4134
   RE: Fondant
10.5.2011 9:07:01   
bebacha
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image znaci da netrazim nigdje.a sta si rekla u bingu za sto ti treba.koliko kosta

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 4135
   RE: Fondant
10.5.2011 9:09:45   
ziki
Svima sam rekla da mi treba za kolače al nisam uverljivauser posted image . 30 ml 1 km. Pogledaj u bosnafarmovim apotekama možda ti prodaju 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4136
   RE: Fondant
10.5.2011 9:14:59   
bebacha
ja mislim da imam te sve boje u kuci,odo pogledat pa ti javim

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 4137
   RE: Fondant
10.5.2011 9:18:32   
bebacha
imam te sve boje.crvene i zute po dvije,narandzaste pola kesice.u bingo jedan period nije bilo.pa sam ja kupovala u Doboju.ako nema i dalje u bongu racunaj da ja imam ove

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4138
   RE: Fondant
10.5.2011 9:21:00   
Meri29
Bebacha u glavnoj apoteci na Slatini ce ti dati glicerin, ja vec uzimala

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4139
   RE: Fondant
10.5.2011 9:26:06   
bebacha
a tuzla dalekooouser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 4140
   RE: Fondant
10.5.2011 9:35:14   
happysmile
vidim to za glicerin svagdje prob. mene pitala teta u apoteci kad sam joj rekla da mi treba za torte, kaze pa koliko oces litar dvauser posted image user posted image user posted image , a ja s kezom na licu meni za pocetak treba jedna kasikauser posted image user posted image user posted image
i mora se kazati kad se kupuje JESTIVI GLICERIN, oni se po toe ravnaju ja sam ovoj odnijela i recept sreca pa je znala sta je u pitanju

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4141
   RE: Fondant
10.5.2011 9:38:23   
chuci
a što ne probaš napraviti umjesto jednobojne torte šarenu tortu

googlni marbeling fondant

par boja i to napraviš i bude ovako nešto

http://www.weddingcakespictures.org/FondantWeddingCake.jpg

ja sam pravila i pravo cool izgleda

sad ću probati naći sliku

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4142
   RE: Fondant
10.5.2011 9:39:31   
ziki
Super, u subotu tražila i imaju samo plavu, zelenu i narandžastu. Potražiću još da nema u Robotu ili Konzumu pa ako ne nađem eto me kod tebe

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4143
   RE: Fondant
10.5.2011 9:41:36   
chuci
evo kako je meni ispalo

zanemarite što je neuredno okolo torte
postavljan je fondant oko 3 ujutro pred sami rođendan pa sam je uredila ujutro još malo

user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 4144
   RE: Fondant
10.5.2011 9:50:51   
vila_7
opet moram nesto pitati-kod nas nema JESTIVI ima samo obicni glicerin,je moze taj?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 4145
   RE: Fondant
10.5.2011 9:56:06   
happysmile

IZVORNA PORUKA: helena_7

opet moram nesto pitati-kod nas nema JESTIVI ima samo obicni glicerin,je moze taj?

znaju oni koji je jestivi, onaj sto ga u kreme za lice stavljaju, oni to u nekim postotcima racunaju, ako si objasnila za sta ti treba to je to

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4146
   RE: Fondant
10.5.2011 10:06:18   
Honey3
IZVORNA PORUKA: chuci

evo kako je meni ispalo

zanemarite što je neuredno okolo torte
postavljan je fondant oko 3 ujutro pred sami rođendan pa sam je uredila ujutro još malo

user posted image

boja joj je superuser posted image user posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 4147
   RE: Fondant
10.5.2011 11:11:12   
Meri29

IZVORNA PORUKA: bebacha

a tuzla dalekooouser posted image



eeeee ne znam zasto sam ja mislila da si ti u Tuzli user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4148
   RE: Fondant
10.5.2011 12:16:55   
rokoko
IZVORNA PORUKA: zaha

rokoko bas savrsenauser posted image user posted image user posted image user posted image
koju si tortu pravila pa je mogla drzati ovoliku tezinu,ja trebam praviti na sprat tortu ali me nesto strah da mi donja ne bude dovoljno cvrsta da drzi gornjuuser posted image


Hvala vam svima puuno!
Torta je bila cokoladna,nekad sam ja taj svoj recept napisala ovdje,tj. na temi "torte".
Što se tiče stalka i stabilnosti,izdržljivosti...bila je jaka logistikauser posted image user posted image ,o tome se nisam ja brinula,mm je to odradio.Ja sam stalno ponavljala da se ja ne sumnjam da mi to možemo odraditi,ali SAMO DA SE NE SRUŠI tako da se izvlačio zaključak da ja sumnjam u njega i tu njegovu konstrukcijuuser posted image user posted image .A po sastavu su  mogle biti i bilo koje druge koje mogu pod fondan..

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 4149
   RE: Fondant
10.5.2011 13:27:51   
dush
rokoko, svaka vam cast!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i tebi i njemu kada ima volje i zelje da ti pomaze  :)

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 4150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  164 165 [166] 167 168   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  164 165 [166] 167 168   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *