|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  148 149 [150] 151 152   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
30.4.2011 21:45:25   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: IvanaTz

evo jedna zebrica...

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za mene najljepša torta dosada postavljena na forumu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


wooooow user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hvaaalaaa vam svima, drago mi je da vam se svidja user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3726
   RE: Fondant
30.4.2011 21:49:52   
IvanaTz
evo jos nesto, krenule me starkice... user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 3727
   RE: Fondant
30.4.2011 22:03:04   
Anoniman
Ja ću da budem objektivnauser posted image meni su Ivanine torte najboljeuser posted image user posted image user posted image
Starke su mrak user posted image


(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 3728
   RE: Fondant
30.4.2011 22:06:53   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Breskva

Ja ću da budem objektivnauser posted image meni su Ivanine torte najboljeuser posted image user posted image user posted image
Starke su mrak user posted image




volim sto si objektivna, fakat, svaka ti je mjestu..user posted image user posted image user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3729
   RE: Fondant
30.4.2011 22:07:58   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Galicia

Hej, mogu ti i ja biti prijateljica.
Bravo, svidja mi se pravo. user posted image user posted image


joj ovo sad vidjeh..user posted image user posted image user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3730
   RE: Fondant
30.4.2011 22:09:09   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Breskva hocu li i ja biti objektivnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 3731
   RE: Fondant
30.4.2011 22:31:54   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: palachinken

Evo ajfona, opet :)
Ovaj put bojila srebrnom bojom (hvala rokoko), ne znam koliko se vidi na slici, ali uživo baš liči na metal.

user posted image



Wow, predobar ti je ispo... al fakat...

ja nazalost nisam nadarena umjetnostu al mi je zato fondant za 10 =)

Sporty Mama, ako imas aromu od vanile stavi u fondant pa ces vidjet kako ce imati isti ukus kao bombone ;) Ne vanilin secer nego pravu aromu... bice ti mljac =)

A ja i dalje furam isti recept kao na prvoj strani ove teme ;) Sa bombonama nisam ni probala al ako Bog da ponesem vam malo bijeli bombona kad budem dolazila ;)


A sad jedno vama veoma smjesno pitanje al stvarno ne znam sta vam to znaci =) Sta vam je kista?

Ako Bog da ubrzo i ja pravim tortu mojoj lutici za 3 rodjendan, uh sto vrijeme leti, pa tako da cu probati malo ono sa alkoholom ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3732
   RE: Fondant
30.4.2011 22:43:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

evo jos nesto, krenule me starkice... user posted image

user posted image

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...ova prvauser posted image user posted image user posted image user posted image ...a tek imeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...jest da je ja nisam dobila, mora da ste je na trac partiji pojeleuser posted image

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 3733
   RE: Fondant
30.4.2011 22:46:55   
Rimljankaa
Kako super izgledaju ove tortice...Jos samo da se usudim poceti praviti nesto ovako...

Imam osjecaj da nikad necu uspjeti...


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3734
   RE: Fondant
30.4.2011 22:53:15   
Medić*
Cure svaka cast na ovim torticama i kreativnosti.

Ja sam totalni laik za ovakvo sto, nikada nisam ni pokusala jer me nije privlacilo.

Ali budem probala jednom iako znam da bi bi moglo zavrsiti  na kuharskim neuspjesima user posted image  user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 3735
   RE: Fondant
30.4.2011 22:58:31   
Ilhana RR
Vidim da ste mi fulili pitanje na prethodnoj stranici :P pa reko da opet pitam, sta vam je kista? =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3736
   RE: Fondant
30.4.2011 23:00:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ilhana*

Vidim da ste mi fulili pitanje na prethodnoj stranici :P pa reko da opet pitam, sta vam je kista? =)
gdje ti to pise...daj citiraj...mozda misli na kist

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 3737
   RE: Fondant
30.4.2011 23:02:13   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Ilhana*

Vidim da ste mi fulili pitanje na prethodnoj stranici :P pa reko da opet pitam, sta vam je kista? =)
gdje ti to pise...daj citiraj...mozda misli na kist



ma jeste to, vidim nonstop spominjete :D

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3738
   RE: Fondant
30.4.2011 23:02:18   
Medić*
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Ilhana*

Vidim da ste mi fulili pitanje na prethodnoj stranici :P pa reko da opet pitam, sta vam je kista? =)
gdje ti to pise...daj citiraj...mozda misli na kist



mislim da je cetkica user posted image

daj i mene prosvijetlite user posted image  user posted image  

< Poruku je uredio medic slatki -- 30.4.2011 23:03:14 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3739
   RE: Fondant
30.4.2011 23:05:08   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Ilhana*

Vidim da ste mi fulili pitanje na prethodnoj stranici :P pa reko da opet pitam, sta vam je kista? =)
gdje ti to pise...daj citiraj...mozda misli na kist



mislim da je cetkica user posted image

daj i mene prosvijetlite user posted image  user posted image  


I ja kontam da je to, al nekako mi kist zvuci kao ona farba za pisanje sa perom :/


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3740
   RE: Fondant
30.4.2011 23:07:25   
Honey3
kist vam je cetkica za bojenjeuser posted image koriste ga djeca za tempere i vodene boje,u domacinstvu za premazivanje peciva ,moleri za farbanje.......et to je touser posted image

< Poruku je uredio zaha -- 30.4.2011 23:08:13 >


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3741
   RE: Fondant
30.4.2011 23:08:25   
Ilhana RR
Haj kad smo vec kod toga, na kojem je to jeziku? Jel starobosanski ili je to po ovom novom bosanskohrvatskom?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3742
   RE: Fondant
30.4.2011 23:10:17   
Lady26

IZVORNA PORUKA: zaha

kist vam je cetkica za bojenjeuser posted image koriste ga djeca za tempere i vodene boje,u domacinstvu za premazivanje peciva ,moleri za farbanje.......et to je touser posted image

Dobro ga ti opisa... user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3743
   RE: Fondant
30.4.2011 23:11:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ilhana*


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Ilhana*

Vidim da ste mi fulili pitanje na prethodnoj stranici :P pa reko da opet pitam, sta vam je kista? =)
gdje ti to pise...daj citiraj...mozda misli na kist



ma jeste to, vidim nonstop spominjete :D
kist...kist je slikarska "cetka"...moze biti za akvarel to ti je onaj s mekanom dlakom sto ide u spic ili bas ko cetka...tvrdji...s ravno odsjecenom dlakom...al kad kazes kist...zna se na sta se misli...ne mozes reci cetka za likovnouser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 3744
   RE: Fondant
30.4.2011 23:12:00   
Bambi09
user posted image

user posted image

Evo i moje druge fondatice, samo sto je prva, Bambi, bila od bombona, a ova je glicerinka... Malo je s brda s dola, ali ja sam prezadovoljna... Malo mi je plava boja pukla, al ja je ne popravljah...
Mozda cete se pitati zasto zastava BIH i Italije, pa eto sutra idemo kod moje sestre da festamo i ujedno da zazelimo sretan put za Italy, da nam se ako Bog da zdravi i zivi vrate i da im hairli put bude... Razmisljam samo ujutro da jos slagom napisem "Sretan put" user posted image


_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3745
   RE: Fondant
30.4.2011 23:12:06   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Ilhana*

Haj kad smo vec kod toga, na kojem je to jeziku? Jel starobosanski ili je to po ovom novom bosanskohrvatskom?

Ja otkako znam za sebe znam i za kist, s njim se radi na likovnom kao sto je Zaha rekla, za bojnje temperama....
i nema bosanskohrvatskog jezika user posted image , ima bosanski, srpski i hrvatski....user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3746
   RE: Fondant
30.4.2011 23:12:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zaha

kist vam je cetkica za bojenjeuser posted image koriste ga djeca za tempere i vodene boje,u domacinstvu za premazivanje peciva ,moleri za farbanje.......et to je touser posted image
a bogami i neki odrasliuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 3747
   RE: Fondant
30.4.2011 23:13:12   
Ilhana RR
Dadada ja to zovem cetkica za likovno :P al eto od sada cu da govorim kist :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3748
   RE: Fondant
30.4.2011 23:14:39   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: Ilhana*

Haj kad smo vec kod toga, na kojem je to jeziku? Jel starobosanski ili je to po ovom novom bosanskohrvatskom?

Ja otkako znam za sebe znam i za kist, s njim se radi na likovnom kao sto je Zaha rekla, za bojnje temperama....
i nema bosanskohrvatskog jezika user posted image , ima bosanski, srpski i hrvatski....user posted image



Ma danas dosta novi rijeci dolaze nam iz hrvatskog :P zato sam tako rekla... kao naprimer travanj i ostali mjeseci hahaha samo sto ja neznam koji je koji hihihihi...

Ne sjecam se kako smo govorili mi kad sam ja dole isla u skolu... to je bilo prije nekih 18-19 godina hahahahaha =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 3749
   RE: Fondant
30.4.2011 23:15:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ilhana*

Dadada ja to zovem cetkica za likovno :P al eto od sada cu da govorim kist :P
nauci ti novu nasu rijecuser posted image user posted image user posted image ...a kad bi dosla u radnju i trazila cetku za likovno...gledali bi teuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 3750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  148 149 [150] 151 152   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  148 149 [150] 151 152   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *