|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  149 150 [151] 152 153   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
30.4.2011 23:16:00   
palachinken
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: Niobe

IZVORNA PORUKA: palachinken

Evo ajfona, opet :)
Ovaj put bojila srebrnom bojom (hvala rokoko), ne znam koliko se vidi na slici, ali uživo baš liči na metal.

user posted image



ajm amejzd user posted image user posted image user posted image
reci mi, ziva bila, koja torta ide pod ovaj fondant. I koje su dimenzije ove torte, nikako ne mogu da se otmem dojmu da je ko adrianov krevetac user posted image
Rokoko, za tebe više stvarno riječi nemam...ne mogu se izdivit. ona s košarkaškom temom me ostavila paf. user posted image



hej i ja sam ovo hjtela pitati, bas mi se cini ooogroomnaa torta... al' suuupeer je skroz, za svaku pohvalu user posted image user posted image user posted image



Hvala žene. Od vas mi to pogotovo znacu.
Ova torta je ustvari praaaavo mala, samo zumirana za slikanje :))
Kore sam rezala na 10x20cm, visina oko 6cm sve ukupno sa fondanom. Ove ikonice su 1,5x1,5cm, minijatura mrtva user posted image
A inače pravila sam čokoladni biskvit, premazivala zagrijanom marmeladom od kajsija sa komadicima kajsija iz kompota, a krema je dan ranije napravljen ganache. Ništa specijalno, ali dobila sam poruku da je pravo ukusno user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 3751
   RE: Fondant
30.4.2011 23:16:38   
Mya_81 RR
Bambi, ja ne bih nista pisala po torti. Super izgleda user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3752
   RE: Fondant
30.4.2011 23:16:45   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Ilhana*

Dadada ja to zovem cetkica za likovno :P al eto od sada cu da govorim kist :P
nauci ti novu nasu rijecuser posted image user posted image user posted image ...a kad bi dosla u radnju i trazila cetku za likovno...gledali bi teuser posted image user posted image user posted image user posted image



Mene gledaju te gledaju user posted image hahaha

al sad znam sta treba da radim hihihi =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3753
   RE: Fondant
30.4.2011 23:17:01   
Medić*
Mi smo isto govorili kist ili cetkica za likovno user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3754
   RE: Fondant
30.4.2011 23:19:37   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Ilhana*


IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: Ilhana*

Haj kad smo vec kod toga, na kojem je to jeziku? Jel starobosanski ili je to po ovom novom bosanskohrvatskom?

Ja otkako znam za sebe znam i za kist, s njim se radi na likovnom kao sto je Zaha rekla, za bojnje temperama....
i nema bosanskohrvatskog jezika user posted image , ima bosanski, srpski i hrvatski....user posted image



Ma danas dosta novi rijeci dolaze nam iz hrvatskog :P zato sam tako rekla... kao naprimer travanj i ostali mjeseci hahaha samo sto ja neznam koji je koji hihihihi...

Ne sjecam se kako smo govorili mi kad sam ja dole isla u skolu... to je bilo prije nekih 18-19 godina hahahahaha =)

Vidis kako si "potrefila" travanj user posted image user posted image user posted image
Uh davno si otisla.... ali opet i tada si morala koristiti kist...samo sto se te nevazne sitnice zaborave, mislim na rijeci.....user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3755
   RE: Fondant
30.4.2011 23:19:57   
Honey3
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: zaha

kist vam je cetkica za bojenjeuser posted image koriste ga djeca za tempere i vodene boje,u domacinstvu za premazivanje peciva ,moleri za farbanje.......et to je touser posted image
a bogami i neki odrasliuser posted image user posted image user posted image user posted image

a to sam vidis zaboravila a koristim ga cesto kad treba kuci zavrsiti rad iz likovnoguser posted image
Bambi tortica je superuser posted image sretan put zelimo tvojoj sestri user posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3756
   RE: Fondant
30.4.2011 23:20:37   
Rimljankaa
Bambi super torta....

Imam jedno pitanje za ove iskusne,koja je najbolja podloga za fodant?

Slag,cokolada ili? Koju tortu obicno pravite?


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3757
   RE: Fondant
30.4.2011 23:21:04   
Ilhana RR
ma to travanj sam se sjetila jer sam prije dva dana vidila haha a ostale mjesece neznam... znam samo da je Listopad oktobar jer tada lisce pada hahahahahhahah

ne bitno, bitno je da znam sada sa cim trebam da mazem ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 3758
   RE: Fondant
30.4.2011 23:22:02   
Anoniman
Bambiuser posted image user posted image user posted image
cinko woow...nikako da te poValimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 3759
   RE: Fondant
30.4.2011 23:23:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ilhana*

ma to travanj sam se sjetila jer sam prije dva dana vidila haha a ostale mjesece neznam... znam samo da je Listopad oktobar jer tada lisce pada hahahahahhahah

ne bitno, bitno je da znam sada sa cim trebam da mazem ;)
a u hrvatskoj trazi kicicuuser posted image user posted image user posted image
a nemam pojma cija je rijec...gdje su tajra i klemziuser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 3760
   RE: Fondant
30.4.2011 23:23:36   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Bambi super torta....

Imam jedno pitanje za ove iskusne,koja je najbolja podloga za fodant?

Slag,cokolada ili? Koju tortu obicno pravite?




Po mom misljenju je buttercream najbolja podloga jer je cvrsca od ostali kremova i filova...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 3761
   RE: Fondant
30.4.2011 23:24:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Bambi super torta....

Imam jedno pitanje za ove iskusne,koja je najbolja podloga za fodant?

Slag,cokolada ili? Koju tortu obicno pravite?

slag ni u ludilu...dakle sve kreme koje su dovoljno cvrste

< Poruku je uredio dadada -- 30.4.2011 23:26:23 >

(odgovor članu Rimljankaa)
  Neposredna veza do poruke: 3762
   RE: Fondant
30.4.2011 23:25:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: zaha

kist vam je cetkica za bojenjeuser posted image koriste ga djeca za tempere i vodene boje,u domacinstvu za premazivanje peciva ,moleri za farbanje.......et to je touser posted image
a bogami i neki odrasliuser posted image user posted image user posted image user posted image

a to sam vidis zaboravila a koristim ga cesto kad treba kuci zavrsiti rad iz likovnoguser posted image
Bambi tortica je superuser posted image sretan put zelimo tvojoj sestri user posted image

a ima i budala kojima je to zivotni pozivuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 3763
   RE: Fondant
30.4.2011 23:27:36   
Rimljankaa
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Bambi super torta....

Imam jedno pitanje za ove iskusne,koja je najbolja podloga za fodant?

Slag,cokolada ili? Koju tortu obicno pravite?

slag ni u ludilu...dakle sve kreme koje su dovoljno cvrste



Moze li cokoladna glazura? I koju tortu najcesce stavljate ispod fodanta? MOze li recimo reform?


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3764
   RE: Fondant
30.4.2011 23:29:31   
Ilhana RR
joj bambi ja se zadeverala oko kiste tako da ne vidjoh ti sliku...

svaka cast za tortu, predobra je!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 3765
   RE: Fondant
30.4.2011 23:29:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Bambi super torta....

Imam jedno pitanje za ove iskusne,koja je najbolja podloga za fodant?

Slag,cokolada ili? Koju tortu obicno pravite?

slag ni u ludilu...dakle sve kreme koje su dovoljno cvrste



Moze li cokoladna glazura? I koju tortu najcesce stavljate ispod fodanta? MOze li recimo reform?

moze...samo nek se dobro stegne...par sati...a najbolje da prenoci pa da je sutradan "prekrivas fondantom

< Poruku je uredio dadada -- 30.4.2011 23:32:13 >

(odgovor članu Rimljankaa)
  Neposredna veza do poruke: 3766
   RE: Fondant
30.4.2011 23:30:17   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Bambi super torta....

Imam jedno pitanje za ove iskusne,koja je najbolja podloga za fodant?

Slag,cokolada ili? Koju tortu obicno pravite?

slag ni u ludilu...dakle sve kreme koje su dovoljno cvrste



Moze li cokoladna glazura? I koju tortu najcesce stavljate ispod fodanta? MOze li recimo reform?

moze...samo nek se dobro stegne...par sati...a najbolje da prenoci pa da je sutradan "presvlacis" fondantom



Ja uvijek tortu na dan prije napravim i stavim u frizder da se dobro stvrdne, tada najbolje se moze raditi sa fondantom =)


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3767
   RE: Fondant
30.4.2011 23:30:22   
palachinken
Može reform. Može bilo koja torta na principu kora-krema-kora. S tim da zadnju koru i cijelu tortu okolo premažeš nekom čvrstom kremom (ganache ili buttercream) ili čak marmeladom, jer se treba fondan zalijepiti na nešto.
Ja obično pravim neke čokoladne torte sa čvrstom kremom.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 3768
   RE: Fondant
30.4.2011 23:35:13   
Bambi09
IZVORNA PORUKA: palachinken

Može reform. Može bilo koja torta na principu kora-krema-kora. S tim da zadnju koru i cijelu tortu okolo premažeš nekom čvrstom kremom (ganache ili buttercream) ili čak marmeladom, jer se treba fondan zalijepiti na nešto.
Ja obično pravim neke čokoladne torte sa čvrstom kremom.



A vidis ja sam samo ostavila zadnju koru samu i preko nje stavila fondan user posted image user posted image user posted image user posted image Jel to pogresno user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala svima user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Bambi09 -- 30.4.2011 23:36:10 >


_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3769
   RE: Fondant
30.4.2011 23:36:30   
Ilhana RR
Nije pogresno, moze i tako al kao sto palachinken kaze, lakse se "zalijepi" fondant kad ima kremu cvrstu ili dzem ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 3770
   RE: Fondant
30.4.2011 23:37:01   
palachinken
Vidiš da nije, dok ti stoji i dobro izgleda user posted image
Ja volim dobro zagladititi taj završni premaz, da ne bude herav fondan i da se ne stvaraju mjehurici zraka. Zato ga prijepim za kremu i ne mrda user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 3771
   RE: Fondant
1.5.2011 9:45:32   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: Niobe

IZVORNA PORUKA: palachinken

Evo ajfona, opet :)
Ovaj put bojila srebrnom bojom (hvala rokoko), ne znam koliko se vidi na slici, ali uživo baš liči na metal.

user posted image



ajm amejzd user posted image user posted image user posted image
reci mi, ziva bila, koja torta ide pod ovaj fondant. I koje su dimenzije ove torte, nikako ne mogu da se otmem dojmu da je ko adrianov krevetac user posted image
Rokoko, za tebe više stvarno riječi nemam...ne mogu se izdivit. ona s košarkaškom temom me ostavila paf. user posted image



hej i ja sam ovo hjtela pitati, bas mi se cini ooogroomnaa torta... al' suuupeer je skroz, za svaku pohvalu user posted image user posted image user posted image



Hvala žene. Od vas mi to pogotovo znacu.
Ova torta je ustvari praaaavo mala, samo zumirana za slikanje :))
Kore sam rezala na 10x20cm, visina oko 6cm sve ukupno sa fondanom. Ove ikonice su 1,5x1,5cm, minijatura mrtva 
user posted image
A inače pravila sam čokoladni biskvit, premazivala zagrijanom marmeladom od kajsija sa komadicima kajsija iz kompota, a krema je dan ranije napravljen ganache. Ništa specijalno, ali dobila sam poruku da je pravo ukusno user posted image



Staaaa ba ovako mala? Evo me po stolu otprilike pokazujem sama sebi kolika je...user posted image user posted image user posted image
Ne mogu ja to da zamislim, ona je meni ogromna i takva ce i da ostane...user posted image user posted image user posted image Heej pa svaka cast onda za detalje na ikonicama 1,5x1,5...user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3772
   RE: Fondant
1.5.2011 10:04:19   
palachinken
user posted image user posted image Ikonice sam čačkalicama i iglama radila, prsti, čak i ovi moji klavirski user posted image , su predebeli.
Nema u njoj kila i po, baš tortica. A i slađa je tako, ušušna.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 3773
   RE: Fondant
1.5.2011 11:05:56   
Niobe
IZVORNA PORUKA: palachinken

user posted image user posted image Ikonice sam čačkalicama i iglama radila, prsti, čak i ovi moji klavirski user posted image , su predebeli.
Nema u njoj kila i po, baš tortica. A i slađa je tako, ušušna.



Ma fenomenalno. Kao što rekoh, ajm amejzd :))


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3774
   RE: Fondant
1.5.2011 15:12:15   
Anoniman
niobe...evo ti...sega sala za napravitiuser posted image

http://inspiredbymichelleblog.com/2010/05/27/confirmation-cake-idea-inspired-by-michelle-cake-designs/

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 3775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  149 150 [151] 152 153   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  149 150 [151] 152 153   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *