|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
26.2.2011 10:00:42   
Mya_81 RR
Ma, sigurna sam da će to biti sve superiška, mada naravno da jeste briga kakva god operacija bila. Ali brzo će se oporaviti i onda će sve to biti iza vas user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
7.4.2011 13:10:17   
Nedi
hatepsut - maleni bi danas trebao imati operaciju krajnika...mislim da je to danas. U svakom slucaju sretno user posted image

Ivona i Sergej su u bolniciuser posted image maleni je pokupio neke baje još u rodilištu i prešle su mu u krv. Šaljem im punooo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
7.4.2011 13:12:10   
Hanady RR
Duše drage....
haseput samo hrabro...sretno i da brzo njopam sve redom :)

ivona ....
ko se s anjom čuje neka kaže da mislimo na njih....
biće to Ok...samo hrabro...
ljubimo sergeja dragoguser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
7.4.2011 13:15:12   
palachinken
hatepsut, sretno danas, da nam se mali junak brzo oporavi.

ivona, user posted image žao mi je zbog bebice. Nadam se da će sve biti u redu user posted image



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
7.4.2011 13:21:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: palachinken

hatepsut, sretno danas, da nam se mali junak brzo oporavi.

ivona, user posted image žao mi je zbog bebice. Nadam se da će sve biti u redu user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
7.4.2011 13:46:18   
Honey3
IZVORNA PORUKA: Nedi

hatepsut - maleni bi danas trebao imati operaciju krajnika...mislim da je to danas. U svakom slucaju sretno user posted image

Ivona i Sergej su u bolniciuser posted image maleni je pokupio neke baje još u rodilištu i prešle su mu u krv. Šaljem im punooo user posted image user posted image user posted image

zelimo im sve najboljeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
7.4.2011 14:31:03   
dinaa
IZVORNA PORUKA: Nedi

hatepsut - maleni bi danas trebao imati operaciju krajnika...mislim da je to danas. U svakom slucaju sretno user posted image

Ivona i Sergej su u bolniciuser posted image maleni je pokupio neke baje još u rodilištu i prešle su mu u krv. Šaljem im punooo user posted image user posted image user posted image


Neka nam djecica brzo ozdrave a mamice budite jake sve ce to aBd biti dobrouser posted image user posted image


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
7.4.2011 14:36:32   
henna ze
user posted image user posted image user posted image user posted image za dječake i mame

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
7.4.2011 14:46:57   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Nedi

hatepsut - maleni bi danas trebao imati operaciju krajnika...mislim da je to danas. U svakom slucaju sretno user posted image

Ivona i Sergej su u bolniciuser posted image maleni je pokupio neke baje još u rodilištu i prešle su mu u krv. Šaljem im punooo user posted image user posted image user posted image


Zelim puno srece tokom operacije,i puno strpljenja mamici koja se sigurno brine kako ce to njen djecak podnijeti.
Ivona,drzite se,sve ce biti dobro akobogda.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
7.4.2011 14:55:43   
sabinos
za djecicu i njihove hrabre mame veliki pozdrav i pusauser posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
7.4.2011 14:57:41   
Anoniman
da nam djecaci sto prije ozdraveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sabinos)
  Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
7.4.2011 15:01:26   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
7.4.2011 15:02:50   
M kao Mama
A, joj majko mila, nadam se da su dobro, žene iz Zenice daj te nam info.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
7.4.2011 15:08:29   
Skvo RR
Puno zagrljaja nasim drugarima...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
7.4.2011 15:09:13   
Nedi
Mislila sam veceras otici do bolnice, nadam se da ce mm doci sa posla bar u 19 sati :-(((

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
7.4.2011 15:29:24   
marinčii
user posted image user posted image user posted image user posted image za naše dječake i hrabre mame

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
8.4.2011 14:54:30   
hatepsut
Hvala svima na podrsci ! Moj hrabri djecak je super,juce ujutro je operisan,danas smo vec kuci.da sam bar znala da je Ivona u bolnici mogli smo je posjetit.Zao mi je bebija,zelimo mu sto skorije ozdravljenje i da sto prije dodje svojoj kuci.Elem,moj hrabri djecak je bio bolji od mame user posted image izvadio je sva 3 krajnika i kazu da je dok se budio samo je malo jauknuo i vise ni glasa!Dok se mama na holu gubila pored 2 apaurina user posted image HVALA jos jednom !

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 292
   [Obrisana poruka]
8.4.2011 19:46:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu hatepsut)
  Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
8.4.2011 20:31:18   
n1kky
hatepsut, malenom zelimo sto brzi oporavak...

Ivoni i Sergeju zelimo da sto prije izadju iz bolnice i sve bude uredu user posted image

_____________________________

09.09.2009. najsretniji dan u mom zivotu...





(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
8.4.2011 21:19:51   
Mya_81 RR
Ivona, drži mi se mila user posted image Nadam se da će ovaj ružan period što prije biti iza vas!

Hatepsut, malom hrabrom dječaku želimo što brži oporavak user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
8.4.2011 21:39:16   
esmina i bebina mam
hatepsut brz oporavak zelim malom djecaku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ivona user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
8.4.2011 21:41:03   
mala86

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Hvala svima na podrsci ! Moj hrabri djecak je super,juce ujutro je operisan,danas smo vec kuci.da sam bar znala da je Ivona u bolnici mogli smo je posjetit.Zao mi je bebija,zelimo mu sto skorije ozdravljenje i da sto prije dodje svojoj kuci.Elem,moj hrabri djecak je bio bolji od mame user posted image izvadio je sva 3 krajnika i kazu da je dok se budio samo je malo jauknuo i vise ni glasa!Dok se mama na holu gubila pored 2 apaurina user posted image HVALA jos jednom !



bravo za hrabrog djecaka user posted image user posted image user posted image user posted image
bas mi je drago da je sve super proslo i vidimo se na sljedecoj kafici user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
8.4.2011 23:17:35   
idacha
IZVORNA PORUKA: hatepsut

Hvala svima na podrsci ! Moj hrabri djecak je super,juce ujutro je operisan,danas smo vec kuci.da sam bar znala da je Ivona u bolnici mogli smo je posjetit.Zao mi je bebija,zelimo mu sto skorije ozdravljenje i da sto prije dodje svojoj kuci.Elem,moj hrabri djecak je bio bolji od mame user posted image izvadio je sva 3 krajnika i kazu da je dok se budio samo je malo jauknuo i vise ni glasa!Dok se mama na holu gubila pored 2 apaurina user posted image HVALA jos jednom !


bravo za hrabricu malu... ako ti je za utjehu, meni su operisal krajnike sa 2,5 god, do tada je bio haos, temperatura i penicilini non stop, bila u klinickoj smrti od visoke tem... mama kad nije izludila.. kako su mi operisali krajnike, tako se sve promijenilo.. nikada me grlo vise zaboljelo nije, a tura najvisa mi je 37,5... u vrijeme epidemije gripa...
eto, mila, najgore je proslo, a u buduce vam zelimo sveeeee najljepse...


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
11.4.2011 9:29:10   
hatepsut
Hvala jos jednom.Jel' zna neko kako je Ivonin decko ? Idacha,isto nam je tako,imali smo gnojnih angina,ne znam ni sama koliko.nikad nije bio ozbiljnije bolestan,izuzev krajnika.ali sam ja bila protiv da se izvade,jer sam mislila da ce se vremenom smanjiti i da ce upale prestati.upale donekle i jesu prestale,ali su krajnici bili vise bolesni,osteceni od silnih upala i mnogo veliki.Hvala Bogu sve je to iza nas,K. je gladan,kaze mogao bi burek,ali ja ne smijem da mu dam jer nam je doktor rekao da se krvarenje moze javiti i sedmi dan ako se ne prdrzavamo upstava(sturih na zalost).
Hvala mamice saljemo Vama i drugarima user posted image

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
11.4.2011 9:36:13   
Lulu_08
hatesput- bravo za malog hrabrog dječaka, želimo mu brz oporavak a mami puno snage i strpljenja!

Da li neko ima novosti o Ivoni i Sergeju? Nadam se iskreno da je maleni dobro i da će čim prije moći svojoj kućici u zdravlju i veselju!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nakon porodiljskog.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *