|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  117 118 [119] 120 121   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
14.3.2011 11:54:07   
dush
Bravo aida i bravo draguljce! user posted image user posted image user posted image

Medo mi je genijalan sa aidine torte, draguljce... boje su mi super! Kako si dobila ovako tamno zelenu boju? Bas je dobra! I gdje si nabavila ove zice?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2951
   RE: Fondant
14.3.2011 13:08:42   
tabea
drage moje fondantuse user posted image  samo da vam javim da u skafi imate modlice (nekih 6 figurica ukljucujuci veliko i malo srce) za 0,40KM. nije bas neki kvalitet al nije ni cijena user posted image  pozzz

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2952
   RE: Fondant
14.3.2011 13:28:01   
draguljče
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: draguljče


IZVORNA PORUKA: palachinken

Draguljče, da li su i figure od fondana? Ja se namjeravam upustiti u ekperiment za čokoladom za modelovanje, po tvom receptu, pa me interesuje od čega je lakše modelovati?


Jesu. Na drugoj torti su od čokolade. Ne znam šta bih ti rekla, lakše je sa čokoladom, jer se ne lijepi. Mada su boje malo čudne, jer je čokolada žuta, a ne bijela kao fondan. Ja koristila bijelu milku. Od čokolade su figurice nekako sjajne, a opet matirane, u stvari glatke. Samo je boja malo problem.


kako napravite figure od čokolade a da su u bojiuser posted image


pa ja nekako računa ko se želi u bojama onda se radi sa bjelom čokoladom...ona se topi i mješa sa medom u ovoj dekorativnoj magiji u koju nas je draguljče uputila...
Mislim da je to jedini način da se od čokolade dobiju obojene figurice u željenim bojama...user posted image


Napisala sam gore da sam radila sa bijelom Milkom, lai da boje nisu kao kad se miješaju sa fondanom, jer je čokolada ipak više žuta nego bijela.


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2953
   RE: Fondant
14.3.2011 13:30:25   
draguljče
IZVORNA PORUKA: dush

Bravo aida i bravo draguljce! user posted image user posted image user posted image

Medo mi je genijalan sa aidine torte, draguljce... boje su mi super! Kako si dobila ovako tamno zelenu boju? Bas je dobra! I gdje si nabavila ove zice?



Pomiješala 3 kesice zelene boje. I mijesila do besvijesti user posted image . Ali opet je bila svijetla, pa sam ostatak boje razmutila sa više vode i četkom za farbanje premazala cijelu tortu. Žice su mi dali u cvjećari.


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2954
   RE: Fondant
14.3.2011 13:34:55   
draguljče
Evo druge torte, nije ispala po planu, ali ok. Bitno je da je ukusna. A ova gore, sa pepom, je bila predobra.

user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 2955
   RE: Fondant
14.3.2011 14:26:23   
dush
Jooooooooooj kako sam pepiiiiiiiiiiii! Sta joj fali, meni je prelijepa! Slonce je tako slatko :)

Btw. hvala za info za boju i zice :)

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 2956
   RE: Fondant
16.3.2011 9:03:54   
palachinken
Mom bratu koji mnogo voli lazanje. dry humor i crtane filmove, za veri hepi brzdej

Cupcakes

user posted image

Čitav ansambl

user posted image





_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2957
   RE: Fondant
16.3.2011 9:08:13   
emi7908
palachinken svak čast, odlična je user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2958
   RE: Fondant
16.3.2011 9:19:33   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: palachinken

Mom bratu koji mnogo voli lazanje. dry humor i crtane filmove, za veri hepi brzdej

Cupcakes

user posted image

Čitav ansambl

user posted image






pa ti ko pravi profi, fakat si extra napravila

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2959
   RE: Fondant
16.3.2011 9:22:01   
Anoniman
CHINKO...PREDOBRI SUuser posted image user posted image user posted image

ups...zaboravila caps iskljucitiuser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 2960
   RE: Fondant
16.3.2011 9:23:38   
palachinken
Hvala :)
Jedan je braco, za njega se može istrpit i ukočenje kičme user posted image



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 2961
   RE: Fondant
16.3.2011 9:27:25   
Dzenana_G
Gdje kupiti crnu boju? U Bingu nema....
I trebaju mi slova hitno, ima li neko da bi posudio? Ili ako neko zna gdje da kupim

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2962
   RE: Fondant
16.3.2011 9:27:37   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image
super jeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2963
   RE: Fondant
16.3.2011 9:39:24   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Gdje kupiti crnu boju? U Bingu nema....
I trebaju mi slova hitno, ima li neko da bi posudio? Ili ako neko zna gdje da kupim


Crnu ja dobila iz Tusa na Stupu, a slova probaj isprintat pa kruzit skalperom,  ako ne nabaviš kalupe. S tim da crnu nećeš nikad umijesti, nego moraš kistom bojiti.


< Poruku je uredio palachinken -- 16.3.2011 9:40:04 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 2964
   RE: Fondant
16.3.2011 9:40:29   
emi7908
dzenana imaš u mercatoru i tušu a slova ne znam, i meni trebaju ti kalupi tražila sam na par mjesta ali nisam našla user posted image  pa eto damie ko zna nek' nas uputi?

hanady da li ti znaš? ti si mi puna informacija user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2965
   [Obrisana poruka]
16.3.2011 9:54:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 2966
   RE: Fondant
16.3.2011 9:59:35   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: emi7908

dzenana imaš u mercatoru i tušu a slova ne znam, i meni trebaju ti kalupi tražila sam na par mjesta ali nisam našla user posted image  pa eto damie ko zna nek' nas uputi?

hanady da li ti znaš? ti si mi puna informacija user posted image


nisma još slova našla.....user posted image

dženana...u meraktoru je bilo crne...
samo ovako...pogledaš tamo iza kutijicije u kojima stoje farbe ako nema naprije dizdvojeno...
imaju bijele kutije sa po 50 komada u njima i oznaka boje je na toj kutiji, ja sma tako našla crnu u merkatoru, nije napirjed izdvojena...pa pokušaj...

a crna se može dobiti na sljedeći način....
staviš mli koad fondanta i bojiš ga crnom bojom...
razmutiš dosta crne u maloj količini vode i bojiš mali komad fonadanata...
ja sam tako dobila crnu...prosto sam porbavala kada sam kitty pravila radi brkova i dobila je...a onda mi brkovi bili golemi pa ih nacrtala čačakalicomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 2967
   RE: Fondant
16.3.2011 12:08:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: palachinken

Mom bratu koji mnogo voli lazanje. dry humor i crtane filmove, za veri hepi brzdej

Cupcakes

user posted image

Čitav ansambl

user posted image





fenomenalnooooouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 2968
   RE: Fondant
16.3.2011 12:17:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: palachinken

Mom bratu koji mnogo voli lazanje. dry humor i crtane filmove, za veri hepi brzdej

Cupcakes

user posted image

Čitav ansambl

user posted image





fenomenalnooooouser posted image user posted image user posted image


Zena je bas umjetnica.
Covjece, pa ja to tako ne bih znala nacrtati, a kamoli oblikovatiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Svaka cast!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 2969
   RE: Fondant
16.3.2011 12:50:28   
palachinken
Hvala darlinz user posted image
Trebala sam uslikati prste i nokte nakon silnog miješanja boje. Koja havarija!
A ne mogu s onim gumenim rukavicama da radim, pokvariše mi ćejf user posted image
(sad razumijem one muške kad kažu da im guma ubija osjećaj user posted image )



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2970
   RE: Fondant
16.3.2011 14:44:50   
mala86
palacinken wow user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2971
   RE: Fondant
16.3.2011 14:53:13   
dush
di brkova i dobila je...a onda mi brkovi bili golemi pa ih nacrtal
IZVORNA PORUKA: palachinken

Hvala darlinz user posted image
Trebala sam uslikati prste i nokte nakon silnog miješanja boje. Koja havarija!
A ne mogu s onim gumenim rukavicama da radim, pokvariše mi ćejf user posted image
(sad razumijem one muške kad kažu da im guma ubija osjećaj user posted image )






Hahahahaha kako me nasmija :)

Btw 1. genijalni su :) Svaka ti cast kada ti se dalo ovoliko razlicitih praviti... Od mijesanja boja, oblikovanja, ....

Btw 2. Poptis ti je super! Kod mene je obratno :D Svi misle da sam trudna, a u stvari.... Samo volim da jedem :D

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2972
   RE: Fondant
16.3.2011 16:41:23   
Anoniman
mogu li staviti na mokru cokoladnu tortu fondant, kore se zalijevaju cokoladnim mlijekom pa me strah da fondant ne upije vlagu, a ako premažem zadnju koru buttercreamom hoce li to pomoci??

(odgovor članu dush)
  Neposredna veza do poruke: 2973
   RE: Fondant
16.3.2011 17:17:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mala86

palacinken wow user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Stvarno je superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 2974
   RE: Fondant
16.3.2011 17:19:03   
Ben 10

Ako su kore bas mokre onda ce ti se fondan istopiti ,ali bolje ti je premazati buttercramom...za svaki slucaj.


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  117 118 [119] 120 121   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  117 118 [119] 120 121   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *