|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  118 119 [120] 121 122   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
17.3.2011 21:41:58   
Anoniman
figurica hellow kitty je gotova ,zadovoljna samuser posted image

user posted image

(odgovor članu Ben 10)
  Neposredna veza do poruke: 2976
   RE: Fondant
17.3.2011 21:44:18   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: marijanna

figurica hellow kitty je gotova ,zadovoljna samuser posted image

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2977
   RE: Fondant
17.3.2011 21:48:28   
Niobe

IZVORNA PORUKA: palachinken

Mom bratu koji mnogo voli lazanje. dry humor i crtane filmove, za veri hepi brzdej

Cupcakes

user posted image

Čitav ansambl

user posted image






Savršeno! user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 2978
   RE: Fondant
18.3.2011 6:25:26   
IvanaTz
palachinken, garfield je faantaaazijaaa!!! bravo!!!

evo nesto nase...

user posted image

user posted image

user posted image




_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 2979
   RE: Fondant
18.3.2011 6:26:33   
IvanaTz
i jedna za all reggae people... user posted image

user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 2980
   RE: Fondant
18.3.2011 7:41:08   
hatepsut
Palacinken,hocu i ja ovakve za rockas user posted image
IvanaTz tvoje torte izgledaju fantasticno !Prosto me stid svoje da postavim nakon tebe ! ali evo usudit cu se,inace sam se slomila sinu sam za rockas pravila ovu torticu user posted image   ps. tortu sam slikala na podu jer je na stolu bio,malo je reci nered user posted image

user posted image

< Poruku je uredio hatepsut -- 18.3.2011 7:42:46 >

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 2981
   RE: Fondant
18.3.2011 8:20:16   
palachinken
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za torte i kitticu, svaki dan u svakom pogledu sve više napredujemo user posted image




_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 2982
   RE: Fondant
18.3.2011 13:07:00   
ilmy
user posted image


user posted image


braci za rodjendanuser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 2983
   RE: Fondant
18.3.2011 13:35:09   
palachinken
Znači odmah napisi koja je to torta ispod :)


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 2984
   RE: Fondant
18.3.2011 13:39:07   
ilmy
user posted image user posted image user posted image   torta se zove "andjeo" bar je tako zovu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2985
   RE: Fondant
18.3.2011 13:43:33   
palachinken
IZVORNA PORUKA: ilmy

user posted image user posted image user posted image   torta se zove "andjeo" bar je tako zovu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Meni gugl izbaci raznih anđela, od belih do crnih, sad ne znam koji je taj tvoj, a izgleda preeedobro. Ako ti nije problem da napises recept tamo na temi torte user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 2986
   RE: Fondant
18.3.2011 13:44:56   
ilmy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   hocu nije problem .. sve za RR jer sa na njemu ovo sve i naucilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   a i za forumasiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2987
   RE: Fondant
18.3.2011 14:09:16   
lila25
Svaka cast torte su vam extra a rokoko me ostavila bez daha pa ovo je umjetnost.Ja se jos uvijek ne usudjujem poceti praviti fondant stalno citam kako sta ali nikako da sve pokupujem i zasucem rukave user posted image a kad vidim ove vase slike odmah bih pravila nesto.
Amrino kako izgleda taj kalup za torte sto si kupila u Bingu ako mozes slikicu postaviti, jeli pise kalup za torte.

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 2988
   RE: Fondant
18.3.2011 14:36:56   
M kao Mama
Lila 25 taj kalup za torte o kojem amrino priča, ja uzela i odmah vratila na rafu. TO je komad lima koji je savijen u krug i onda imaš zakačke kojima možeš da "zakačiš" željeu veličinu, odosno željeni prečnik za tortu. Koji sam stručnjak odmah bi se isjekla.

Neku noć u TUŠ-u sam vidjela tri kalaupa tri velićine čini mi se 8,90 ili 11,90 KM

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 2989
   RE: Fondant
18.3.2011 14:39:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Lila 25 taj kalup za torte o kojem amrino priča, ja uzela i odmah vratila na rafu. TO je komad lima koji je savijen u krug i onda imaš zakačke kojima možeš da "zakačiš" željeu veličinu, odosno željeni prečnik za tortu. Koji sam stručnjak odmah bi se isjekla.

Neku noć u TUŠ-u sam vidjela tri kalaupa tri velićine čini mi se 8,90 ili 11,90 KM


jeli komplet ta tri košta 11,90...
jesu limeni ili silkonski
i živa bila jesu različiti prečnici ako su komlet...

joj baš bi mi trebalo nešto tako...

ja imama kalup sa zakačkom kao što je stavila amrino...al samo jedna veličina...ne mogu pomjerat na plehu jer ima žljeb...meni je zahvalan.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2990
   RE: Fondant
18.3.2011 14:46:11   
Dinkica
Ja imam ovaj , dobar je stvarno, torta uvijek velika pa ispadne puno komada user posted image , vidjela sam d aimaju i sive isto Zenker a vjerovatno imaju i manje veličine za manje para user posted image

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2991
   RE: Fondant
18.3.2011 14:48:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Dinkica

Ja imam ovaj , dobar je stvarno, torta uvijek velika pa ispadne puno komada user posted image , vidjela sam d aimaju i sive isto Zenker a vjerovatno imaju i manje veličine za manje para user posted image


eh moj ovakav sivi...al ne znam koje je marke bio...imama dva ista...kupila prije 6-7 godina ( prije udaje i fino ponijela sa sobom) u intexuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 2992
   RE: Fondant
18.3.2011 14:51:37   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Lila 25 taj kalup za torte o kojem amrino priča, ja uzela i odmah vratila na rafu. TO je komad lima koji je savijen u krug i onda imaš zakačke kojima možeš da "zakačiš" željeu veličinu, odosno željeni prečnik za tortu. Koji sam stručnjak odmah bi se isjekla.

Neku noć u TUŠ-u sam vidjela tri kalaupa tri velićine čini mi se 8,90 ili 11,90 KM


jeli komplet ta tri košta 11,90...
jesu limeni ili silkonski
i živa bila jesu različiti prečnici ako su komlet...

joj baš bi mi trebalo nešto tako...

ja imama kalup sa zakačkom kao što je stavila amrino...al samo jedna veličina...ne mogu pomjerat na plehu jer ima žljeb...meni je zahvalan.user posted image


ima to tri kalupa i u robotu (bar je bilo nedavno) isto tako neka cijena sva tri i naravno razlicitih precnika, limeni

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2993
   RE: Fondant
18.3.2011 14:51:45   
M kao Mama
Jeste Hanady od lima crne boje sa onim remenom i postoljem, baš pravi kalupi u tri veličine,

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2994
   RE: Fondant
18.3.2011 14:52:30   
palachinken
Hanady, ja imam taj komplet, limeni, klasika. Prečnici 22,5 25,5 i 27,5. Ja zadovoljna.
S tim da imas raznih kombinacija, srce+dva kruga, razlicite precnike i sl.

A taj univezalni ja imam i dobro dođe za gornju tortu kad ide torta na sprat. Samo ga treba obući u papir za pečenje, da ne curi. S tim da je ovaj moj loše kvalitete i krug je elipsast user posted image pa moram stesati kore poslije pečenja



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2995
   RE: Fondant
18.3.2011 14:53:17   
Hanady RR
Joj hvala vam...
robot mi je bliži...
al kao bude skuplji i markicu od Tuš-a idem u tušuser posted image

user posted image

Totalno ste me obradovale, al totalnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2996
   RE: Fondant
18.3.2011 18:20:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: IvanaTz







user posted image




znam kome je ova torta otišla...prelijepa je baš sam htjela komentarisat ove pčelice kako su mi slatke

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 2997
   RE: Fondant
18.3.2011 18:27:38   
IvanaTz
ej to? pa kako to danas ne razabrasmo??? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2998
   RE: Fondant
18.3.2011 18:34:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

ej to? pa kako to danas ne razabrasmo??? user posted image user posted image user posted image

promaklo nam user posted image imale smo baš tema, kako smo samo skakale s teme na temu dobro išta razabrasmo

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 2999
   RE: Fondant
18.3.2011 23:35:56   
esmina i bebina mam
Nakon dugog iscitavanja vasih postova odlucih i ja da krenem u avanturu zvanu pravljenje fondanta user posted image
Odlucila sam se na verziju sa marsmalow bombonama ucinilo mi se lakse i uvjerih se da je tako.
Medutim kad sam dodala zelenu boju(by the way) jedinu koju sam nasla moja draga Esma je umijesala svoje prstice i napravile smo ovo

user posted image
Savjet za drugi put(sama sebe savjetujem)user posted image pronaci jos boja i otkloniti Esmu user posted image user posted image user posted image jer sam kuhinju jedva oprala a zelene boje je bilo po cijeloj kuci na namjestaju,garderobi,posteljini......


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  118 119 [120] 121 122   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  118 119 [120] 121 122   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *