|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  119 120 [121] 122 123   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
18.3.2011 23:37:51   
Hanady RR
Lijepa je..user posted image .

ali jesi li porbala sa glicerinom....

ja sma obe porbala...i vjeruj mnogo manje se posla u čišćenju kansije ima sa onim glicerinskim i lakši je za uzraditi neke fihurice

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 3001
   RE: Fondant
18.3.2011 23:44:56   
esmina i bebina mam
Nisam jos ni pitala u apoteci mogu misliti kako ce me pogledati kad im zatrazim user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3002
   RE: Fondant
19.3.2011 0:00:40   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: esmina i bebina mam

Nisam jos ni pitala u apoteci mogu misliti kako ce me pogledati kad im zatrazim user posted image user posted image user posted image


ako te ružno pogledaju javi se...
ja ti pošaljem busom...
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 3003
   RE: Fondant
19.3.2011 0:03:36   
esmina i bebina mam
Dohakat cemo i farmaceutima user posted image user posted image user posted image sverceri glicerina


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3004
   RE: Fondant
19.3.2011 0:20:58   
milenium
IZVORNA PORUKA: esmina i bebina mam

Nakon dugog iscitavanja vasih postova odlucih i ja da krenem u avanturu zvanu pravljenje fondanta user posted image
Odlucila sam se na verziju sa marsmalow bombonama ucinilo mi se lakse i uvjerih se da je tako.
Medutim kad sam dodala zelenu boju(by the way) jedinu koju sam nasla moja draga Esma je umijesala svoje prstice i napravile smo ovo

user posted image
Savjet za drugi put(sama sebe savjetujem)user posted image pronaci jos boja i otkloniti Esmu user posted image user posted image user posted image jer sam kuhinju jedva oprala a zelene boje je bilo po cijeloj kuci na namjestaju,garderobi,posteljini......



user posted image user posted image user posted image baš je super torta,i listovi su ti user posted image
ja nigdje nisam mogla naći potpuno bijele mar.bombone nego samo bijelo-roze i na kraju mi je ispalo sve rozouser posted image user posted image

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 3005
   RE: Fondant
19.3.2011 0:25:50   
aida.

IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: esmina i bebina mam

Nakon dugog iscitavanja vasih postova odlucih i ja da krenem u avanturu zvanu pravljenje fondanta user posted image
Odlucila sam se na verziju sa marsmalow bombonama ucinilo mi se lakse i uvjerih se da je tako.
Medutim kad sam dodala zelenu boju(by the way) jedinu koju sam nasla moja draga Esma je umijesala svoje prstice i napravile smo ovo

user posted image
Savjet za drugi put(sama sebe savjetujem)user posted image pronaci jos boja i otkloniti Esmu user posted image user posted image user posted image jer sam kuhinju jedva oprala a zelene boje je bilo po cijeloj kuci na namjestaju,garderobi,posteljini......



user posted image user posted image user posted image baš je super torta,i listovi su ti user posted image
ja nigdje nisam mogla naći potpuno bijele mar.bombone nego samo bijelo-roze i na kraju mi je ispalo sve rozouser posted image user posted image

i ja sam tako, pa mi bas zao sto nisam imala bijele user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 3006
   RE: Fondant
19.3.2011 0:29:42   
milenium
meni ovo kod tebe izgleda čisto bijelouser posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 3007
   RE: Fondant
19.3.2011 7:16:10   
esmina i bebina mam
Ma nije bijelo i kod mene je vise na rozu boju a listici su dobri i ispali kako je sve moglo zavrsiti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 3008
   RE: Fondant
19.3.2011 16:51:25   
R&T@
Dadada, mozemo li da vidimo user posted image  i ostalo drustvo?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 3009
   RE: Fondant
19.3.2011 21:35:49   
muaaa
Evo ga bijeli andjeo ispod....a fondant...gotovo pa nista ne dobih danas je uzasno bilo raditi sa njim...oblacno i vlazno
user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 3010
   RE: Fondant
19.3.2011 21:43:17   
mala86
IZVORNA PORUKA: muaaa

Evo ga bijeli andjeo ispod....a fondant...gotovo pa nista ne dobih danas je uzasno bilo raditi sa njim...oblacno i vlazno
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   duda,pape user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3011
   RE: Fondant
19.3.2011 21:43:21   
Hanady RR
dobro je ispala...baš mi je ova duda simpa...
joj kako bi je moja farhonaka ''zdipila''user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3012
   RE: Fondant
19.3.2011 21:50:04   
Mya_81 RR
Evo slikica (posebno za Tajru i Nou user posted image )

user posted image
user posted image

A ove su nesto starije slikice

user posted image

user posted image



_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3013
   RE: Fondant
19.3.2011 21:51:53   
Hanady RR
Rokoko ti znaš da ja tvoj rad na ovoj temi cijenim do besvijeti...ali moram ti reći ova Mya jaka je konkurencija....

mene su opčinile njene bole i sitnice...pa stavrno sam totalno opčinjena njenim bojamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 3014
   RE: Fondant
19.3.2011 21:53:43   
R&T@
Mya, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 3015
   RE: Fondant
19.3.2011 21:53:51   
muaaa
Boje su super,ja se ne usudim nikada stavljati vise boja ali tek vidim da ovo super izgleda predivnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3016
   RE: Fondant
19.3.2011 22:01:17   
Mya_81 RR
Ma, Muaa samo se opusti i upusti u mijesanje boja...nema razloga da te bude strah...tri boje minimalno možeš koristiti a da ne bude šareno...

Hanady, gdje ćeš me toliko nahvaliti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3017
   RE: Fondant
19.3.2011 22:06:27   
Anoniman
myauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image prava si drugarica a torte suuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 3018
   RE: Fondant
19.3.2011 22:07:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: muaaa

Boje su super,ja se ne usudim nikada stavljati vise boja ali tek vidim da ovo super izgleda predivnouser posted image user posted image user posted image





usudi se kad ti vec ideuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 3019
   RE: Fondant
19.3.2011 22:07:47   
rokoko
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Rokoko ti znaš da ja tvoj rad na ovoj temi cijenim do besvijeti...ali moram ti reći ova Mya jaka je konkurencija....

mene su opčinile njene bole i sitnice...pa stavrno sam totalno opčinjena njenim bojamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image  i od meneuser posted image user posted image user posted image  i za Miu i za Ivanu tz i ostale vrednice.Nabrzaka prelistavam jer sam u gužvi.
Neka konkurencije,samo neka je zdravauser posted image ,ta je korisna...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3020
   RE: Fondant
19.3.2011 22:12:07   
Anoniman
ma ne znam šta je bolje nakit ili ove torteuser posted image ...mya user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rokoko)
  Neposredna veza do poruke: 3021
   RE: Fondant
19.3.2011 22:14:50   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: muaaa

Boje su super,ja se ne usudim nikada stavljati vise boja ali tek vidim da ovo super izgleda predivnouser posted image user posted image user posted image





usudi se kad ti vec ideuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


slažems esa noom...
ja mislimd a bi tebi i boje idšle super...
zadaj sebi neke dvije tri male tortice...pa razaradi bojice...biće to čarolijauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3022
   RE: Fondant
19.3.2011 22:20:18   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: Breskva

ma ne znam šta je bolje nakit ili ove torteuser posted image ...mya user posted image user posted image user posted image


Ja znam šta je ukusnije user posted image


Hvala svima user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3023
   RE: Fondant
19.3.2011 22:25:24   
palachinken
Mya, divno je... ja taaako volim boje, zato su mi tvoje kreacije bas sjele!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 3024
   RE: Fondant
20.3.2011 0:08:23   
milenium
muaaa i myauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  119 120 [121] 122 123   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  119 120 [121] 122 123   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *