|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  121 122 [123] 124 125   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
21.3.2011 12:28:52   
muaaa
Amila-ra bas tog andjela sam radila sa 3 fila i slagom s tim da sam 4 koru zadnju stavila onu obicnu ne od andjela,jer mi je bila niska, na zadnju od andjela nemoze fondan radi slaga
P.S zene fondatuse uvjerila sam se da ima i do vremenskih prilika kakav ce biti fondan,ako je vrijeme bljakica kao ovih dana fondan ne ispada bas najbolje

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3051
   RE: Fondant
21.3.2011 12:32:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: dadada

e vidis...nije isti receptuser posted image a on meni tvrdi da jesteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hvala Hanady...ce da vidi vecerasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a bojila sam dva dana prije fondant za figurice i ogradu i patkice...sto na kraju nisam ni mogla napraviti...za travu tj. ovaj zeleni...nisam...to smo radili isti dan kad i tortu...i isto sra*e se desilo...ma do recepta je garant...i pretjerao je s secerom...sad se pitam da li je uopste radio po receptu ili je on isto nesto na svoju ruku eksperimentisao kao npr. s tecnom fruktozom...tj. onim secerom za secerase...na tren...kako se zove, vec...sto mi lici na njegauser posted image


koristila sam  i ja tu tečnu fruktozu i uspjelo mi je, da nije zaboravio glicerinuser posted image pošto on daje elastičnost

nije...nije...to sam bila svjedok kad je stavljaouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 3052
   RE: Fondant
21.3.2011 12:33:25   
sheri
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: dadada

e vidis...nije isti receptuser posted image a on meni tvrdi da jesteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hvala Hanady...ce da vidi vecerasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a bojila sam dva dana prije fondant za figurice i ogradu i patkice...sto na kraju nisam ni mogla napraviti...za travu tj. ovaj zeleni...nisam...to smo radili isti dan kad i tortu...i isto sra*e se desilo...ma do recepta je garant...i pretjerao je s secerom...sad se pitam da li je uopste radio po receptu ili je on isto nesto na svoju ruku eksperimentisao kao npr. s tecnom fruktozom...tj. onim secerom za secerase...na tren...kako se zove, vec...sto mi lici na njegauser posted image


koristila sam  i ja tu tečnu fruktozu i uspjelo mi je, da nije zaboravio glicerinuser posted image pošto on daje elastičnost

nije...nije...to sam bila svjedok kad je stavljaouser posted image


ima na onoj nekoj tamo anam temi kazu zene ne vjeruj muskarcu ni pod raznouser posted image user posted image user posted image user posted image
i btw. super su ti zivujke ispaleuser posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3053
   RE: Fondant
21.3.2011 13:27:58   
palachinken
IZVORNA PORUKA: muaaa

Amila-ra bas tog andjela sam radila sa 3 fila i slagom s tim da sam 4 koru zadnju stavila onu obicnu ne od andjela,jer mi je bila niska, na zadnju od andjela nemoze fondan radi slaga
P.S zene fondatuse uvjerila sam se da ima i do vremenskih prilika kakav ce biti fondan,ako je vrijeme bljakica kao ovih dana fondan ne ispada bas najbolje


Jelde! Pa tek nastupa vrijeme velikih vlaga, trebacu komoru za fondan napravit u stanu!


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3054
   RE: Fondant
21.3.2011 13:45:59   
Hanady RR
jao dada nemoj izdat da sam te ja prosvjetilila da nije istirecept molim te...neće mi djecu više fotkat kod deda mraza user posted image sm=jezicek.gif]user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3055
   RE: Fondant
21.3.2011 13:46:42   
Amila_ra
IZVORNA PORUKA: muaaa

Amila-ra bas tog andjela sam radila sa 3 fila i slagom s tim da sam 4 koru zadnju stavila onu obicnu ne od andjela,jer mi je bila niska, na zadnju od andjela nemoze fondan radi slaga
P.S zene fondatuse uvjerila sam se da ima i do vremenskih prilika kakav ce biti fondan,ako je vrijeme bljakica kao ovih dana fondan ne ispada bas najbolje


Muaaa a jesili ista stavljala sa strana jer slag malo iscuri pa se bojim da ce mi se fondant sa strana otopiti. Znam da kora ide posljednja user posted image . Ja sam mislila da napravim smjesu od keksa pa da namazem sa strana i preko buttercremom i onda nema sanse da se otopi. Sta ti mislis ?

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3056
   RE: Fondant
21.3.2011 13:50:14   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Amila_ra

IZVORNA PORUKA: muaaa

Amila-ra bas tog andjela sam radila sa 3 fila i slagom s tim da sam 4 koru zadnju stavila onu obicnu ne od andjela,jer mi je bila niska, na zadnju od andjela nemoze fondan radi slaga
P.S zene fondatuse uvjerila sam se da ima i do vremenskih prilika kakav ce biti fondan,ako je vrijeme bljakica kao ovih dana fondan ne ispada bas najbolje


Muaaa a jesili ista stavljala sa strana jer slag malo iscuri pa se bojim da ce mi se fondant sa strana otopiti. Znam da kora ide posljednja user posted image . Ja sam mislila da napravim smjesu od keksa pa da namazem sa strana i preko buttercremom i onda nema sanse da se otopi. Sta ti mislis ?


ma nema potrebe okolo taj šlag koji izađe poravnaj po torti okolo...nak malo stane stisne se i onda stavi butter cream preko cijele tanko ...i fondant na to...

svakak torta pretpi malo izlaska kreme između kora...niti jedna nam ne spljošti fondantuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amila_ra)
Neposredna veza do poruke: 3057
   RE: Fondant
21.3.2011 14:37:27   
Amila_ra
Hanady ja sam pravila od azure prosli put cokoladnu tortu pa sam i malo slaga preko fila stavljala i bila je u frizideru cijelu noc izvadila je namazala buterceremom, ali mi se butercrem mjesao sa slagom kad sam sa strane mazala i kad sam fondant stavila malo mi se topio sa strana+. valjda je dosao u dodir sa slagom malo user posted image  Zato sam i pitala muuuu

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3058
   RE: Fondant
21.3.2011 17:35:27   
mala86
zenicanke-jestive boje od sada ima kupit i u ekoru,ja malorpije uzela,a bas sam se mislila da trebam do Binga samo zbog boja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Amila_ra)
Neposredna veza do poruke: 3059
   RE: Fondant
21.3.2011 17:43:39   
palachinken
IZVORNA PORUKA: mala86

zenicanke-jestive boje od sada ima kupit i u ekoru,ja malorpije uzela,a bas sam se mislila da trebam do Binga samo zbog boja user posted image user posted image user posted image


Onom u tvom košiluku? Divno! Kojih boja ima?


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 3060
   RE: Fondant
21.3.2011 17:48:21   
mala86
IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: mala86

zenicanke-jestive boje od sada ima kupit i u ekoru,ja malorpije uzela,a bas sam se mislila da trebam do Binga samo zbog boja user posted image user posted image user posted image


Onom u tvom košiluku? Divno! Kojih boja ima?



daaa odmah ispred zgrade user posted image user posted image user posted image
za sada ima svih boja
crvena,zelena,crna,zuta,naradjasta,roza,plava...
to su one eterika po 0.35

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3061
   RE: Fondant
21.3.2011 17:50:03   
palachinken
Znam :) Super...odmah cu se spremiti, dok se nije razgrabilo :)

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 3062
   RE: Fondant
21.3.2011 17:52:30   
mala86
IZVORNA PORUKA: palachinken

Znam :) Super...odmah cu se spremiti, dok se nije razgrabilo :)


pa hoces da ti ja uzmem pa ponesem na kafu?

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3063
   RE: Fondant
21.3.2011 18:19:51   
muaaa
Amila-ra i ja sam malo butercrema stavila ali mi se nije topio fondan,ako je mala kolicina slaga ne smeta

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 3064
   RE: Fondant
21.3.2011 19:38:26   
ilmy
zene de mi recite gdje se nabave one papirne kutije za torte.. a one torte sto ne mogu stat u kutije kako ih pakujete dok nekome proslijediteuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3065
   RE: Fondant
22.3.2011 0:53:15   
Niobe

IZVORNA PORUKA: ilmy

zene de mi recite gdje se nabave one papirne kutije za torte.. a one torte sto ne mogu stat u kutije kako ih pakujete dok nekome proslijediteuser posted image user posted image user posted image user posted image



celofan + mashna

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 3066
   RE: Fondant
22.3.2011 22:39:17   
mala86
ja u petak pravim torticu za mamu user posted image

skontala sam se da mi je najbolje(a i najlakse za oblikovat)da ispod bude plazma torta(koliko moze stajat?jel rano da je napravim u cetvrtak,treba za subotu,a vjerovatno ce ostat i za nedelju)

e sad me interesuje jel mogu stavit glazuru od cokolade,pa preko ovu smjesu sa bombonama(negdje procita da moze sve sto nema u sebi vodu-slagovi,...)

i imate li ideju kako napraviti ono obicno "lezece" cvijece(ne ruze),imam oblik srca,zvijezde,al nigdje ne mogu naci modlu u obliku cvijetica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 3067
   RE: Fondant
22.3.2011 22:44:19   
Hanady RR
ja sam pršlu tortu pravila i preko stavila kremu od čokolade i žumanjaka i šećera kuhanu na pari, nisma stavila butter jream i super je bilo...

a cvijet napravi od modle srca...
izreži srce, prepolovi po pola, u sredini malo čačkalicom dodatku kao na lativi i jedna krug naparvi pa okolo te latice stavi....
možeš i dna prije pa da ti se latice osuše fino sa onim krugom u sredini...

a možeš napraviti sutne cjetiće uzmeš 6 slamki, jednu u sredinu i 4-5 okolo ia zaljepiš ih selotepom čvrsto pa vadiš male vjetiće od recimo jedne boje npr. bijela, a onda samo jednom slamkom mali krug pa podebljaš onaj u sr3edini cvijeta u drugoj boji nšr. žutoj...
valjda si me skontalauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 3068
   RE: Fondant
22.3.2011 23:20:49   
mala86
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sam pršlu tortu pravila i preko stavila kremu od čokolade i žumanjaka i šećera kuhanu na pari, nisma stavila butter jream i super je bilo...

a cvijet napravi od modle srca...
izreži srce, prepolovi po pola, u sredini malo čačkalicom dodatku kao na lativi i jedna krug naparvi pa okolo te latice stavi....
možeš i dna prije pa da ti se latice osuše fino sa onim krugom u sredini...

a možeš napraviti sutne cjetiće uzmeš 6 slamki, jednu u sredinu i 4-5 okolo ia zaljepiš ih selotepom čvrsto pa vadiš male vjetiće od recimo jedne boje npr. bijela, a onda samo jednom slamkom mali krug pa podebljaš onaj u sr3edini cvijeta u drugoj boji nšr. žutoj...
valjda si me skontalauser posted image


hvala puno user posted image  pomogla si mi sa ovom modlom srca user posted image
danas trazila te modle cvjet-al nema user posted image
ako neka zenicanka zna gdje ima nek me prosvijetli

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3069
   RE: Fondant
23.3.2011 8:25:38   
Nunichi
IvanaTz imal gdje nase Dore? user posted image

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 3070
   RE: Fondant
23.3.2011 8:29:04   
manuela RR
Tek večeras će biti....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 3071
   RE: Fondant
23.3.2011 8:38:38   
palachinken
IZVORNA PORUKA: mala86

ja u petak pravim torticu za mamu user posted image

skontala sam se da mi je najbolje(a i najlakse za oblikovat)da ispod bude plazma torta(koliko moze stajat?jel rano da je napravim u cetvrtak,treba za subotu,a vjerovatno ce ostat i za nedelju)

e sad me interesuje jel mogu stavit glazuru od cokolade,pa preko ovu smjesu sa bombonama(negdje procita da moze sve sto nema u sebi vodu-slagovi,...)

i imate li ideju kako napraviti ono obicno "lezece" cvijece(ne ruze),imam oblik srca,zvijezde,al nigdje ne mogu naci modlu u obliku cvijetica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Posudicu ti ja sve modle koje ti trebaju, srce, leptir, cvijet, latica, samo viči


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 3072
   RE: Fondant
23.3.2011 8:48:51   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: manuela

Tek večeras će biti....user posted image user posted image user posted image user posted image


Jel joj to ti asistiras? user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 3073
   RE: Fondant
23.3.2011 8:51:35   
manuela RR
of course,ona pravi ja jedemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 3074
   RE: Fondant
23.3.2011 8:56:02   
Nunichi
Nisam ni sumnjala. user posted image
Hajd odoh usisavat, vidimo se sutra. user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 3075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  121 122 [123] 124 125   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  121 122 [123] 124 125   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *